|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
2.6.2010 14:50:06   
ana77
Meni je ono ipak bila user posted image .

@Mejvis: i meni je tako pred kraj lohija ponovo krenulo da se pojacava, pa prestalo, pa se opet pojacalo pa konacno prestalo. Tako da ne mora da znaci... meni su lohije trajale duze od 40 dana, a dobila sam dakle sa bebina nepuna 2.5 meseca. Nisam li ja srecnica user posted image ???

(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
2.6.2010 18:46:13   
mejvis
Moguće da su lohije ipak...
Čudno mi je nešto, nije obilno kao što bi trebalo za prvi dan ciklusa, a opet je sveža krv, kao ciklus....
Ako sutra krene jače onda je sigurno ciklus a ako se zaustavi ili ostane ovako  onda su lohije....user posted image

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
2.6.2010 20:07:30   
ana77
100% su lohije. Ja sam cak pomislila da sam dobila u toku lohija ali kad se drugi put ponovilo shvatila sam da je ipak nemoguce da dobijem dva ciklusa u 10 dana :). Kad je prestalo, stvarno je prestalo sve dok nije dosla user posted image . Sad cu videti kakve ce biti - da li redovne ili neredovne ali glavno pocelo je :)!

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
10.6.2010 14:50:13   
aleksandraz
Jeno prasanje do vas.ovako porodila sam se na 31 mart imala sam krvarenje nekade okolu 13 dena a posle nisto kada na 39 dan posle porodzaj  krece pak krvarenje sto spored meni je menstruacija e sada trebalo mi je doci nekade od 6 do 9 ovaj mesec ali evo danas 10 jos nista.A od druga strana me brite to sto moj muz nije siguran dal mu je kapnulo nesto vo mene ili ne ako me razumete.kako sam izracunala to se desilo nakon polodni dani.sva sam u panici vise me plasi to sto dojim nego da sam ponovo u drugom stanju.Sta mislite vi neko vase mislenje.al cu ipak ovi dani kupiti jedan test cisto radi moja mira.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
10.6.2010 15:09:55   
*Alexx*
Ja bih rekla da još uvek sve nije došlo na svoje. Evo, ja sam posle porođaja imala 3-4 ciklusa na 5 nedelja, a ova poslednja menstruacija mi je došla na 3.5 nedelje.
Ako te muči, svakako kupi test, bićeš mirnija user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu aleksandraz)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
11.6.2010 12:35:30   
micketta
evo mene u 2. ciklusu nakon trudnoce i mogu jedino da primetim da menstruacija uopste vise nije bolna. obim, ili tacnije, zapremina, osta nepromenjena. user posted image

_____________________________

zna baba

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
11.6.2010 12:47:34   
Nena81
Pa ti bas pozurila,kad pre drugi krug user posted image

Salu na stranu sad ce i meni za koji dan.
Ni meni nije vise bila bolna na svu srecu, ali kolicinski isto ( citaj mnooogo, 7 dana)

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
11.6.2010 13:04:12   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: aleksandraz

Jeno prasanje do vas.ovako porodila sam se na 31 mart imala sam krvarenje nekade okolu 13 dena a posle nisto kada na 39 dan posle porodzaj  krece pak krvarenje sto spored meni je menstruacija e sada trebalo mi je doci nekade od 6 do 9 ovaj mesec ali evo danas 10 jos nista.A od druga strana me brite to sto moj muz nije siguran dal mu je kapnulo nesto vo mene ili ne ako me razumete.kako sam izracunala to se desilo nakon polodni dani.sva sam u panici vise me plasi to sto dojim nego da sam ponovo u drugom stanju.Sta mislite vi neko vase mislenje.al cu ipak ovi dani kupiti jedan test cisto radi moja mira.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Aleks zeno pa ti bi opet ispocetka user posted image

(odgovor članu aleksandraz)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
13.6.2010 13:04:37   
aleksandraz
ma nece mi biti ovo drugi krug nego treci sta ces volom decu al ovo je bilo bas brzo.Al se nadam da nije jos sve doslo na mesto.da ce mi doci svaki momenat.Sama sebi tesim oti ke posizim.Al sta je to je.Ako sam opetuser posted image pomiricu se.



IZVORNA PORUKA: Nena81

Pa ti bas pozurila,kad pre drugi krug user posted image

Salu na stranu sad ce i meni za koji dan.
Ni meni nije vise bila bolna na svu srecu, ali kolicinski isto ( citaj mnooogo, 7 dana)

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
20.6.2010 0:15:55   
ciro
jamoram da vas pitam ja sam se porodila 3 aprila,krvarila sam mjesec dana i jos nisam dobila...malo sam se zabrinula...ne znam sta je...mi se pazimo,ali opet me strah...joj...

(odgovor članu aleksandraz)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
20.6.2010 0:34:42   
simke
Nemoj da se nervirašuser posted image Neko dobijeuser posted image odmah posle lohija,a neko tek posle 9 meseci,godinu danauser posted image

(odgovor članu ciro)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
20.6.2010 11:18:53   
micketta
IZVORNA PORUKA: ciro

jamoram da vas pitam ja sam se porodila 3 aprila,krvarila sam mjesec dana i jos nisam dobila...malo sam se zabrinula...ne znam sta je...mi se pazimo,ali opet me strah...joj...


gde si, bre, ti, ciro user posted image
ne boj se, nisi trudna user posted image


_____________________________

zna baba

(odgovor članu ciro)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
20.6.2010 11:43:58   
ciro

IZVORNA PORUKA: micketta

IZVORNA PORUKA: ciro

jamoram da vas pitam ja sam se porodila 3 aprila,krvarila sam mjesec dana i jos nisam dobila...malo sam se zabrinula...ne znam sta je...mi se pazimo,ali opet me strah...joj...


gde si, bre, ti, ciro user posted image
ne boj se, nisi trudna user posted image


kuku bojim se vise toga nego icega...haha prvi put u zivotu jedva cekam da dobijemuser posted image hahaha
kuku prestravljena sam

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
20.6.2010 13:38:43   
New Mom
Ja izgleda danas dobila. Samo što sam šutnula uloške. Danas 36.dan od porođaja.
Bar mislim da je je to. Nije onako poluprovidno kao što su bile lohije, već tamna krv.
Videću da li će biti tako do kraja dana, da budem sigurna.
A baš mi nešto rano, nisam to očekivala sada već...

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu ciro)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
30.6.2010 20:55:13   
Nena81
Ej zene porodjene
jel vas da prostite boli dole sve kad dobijete, ne menstrualni bolovi, nego kao posle najzesceg sexa kao da ste razbijene onako bas bas...
meni se to desavalo i posle I trudnoce ja reko od setnje sedenja ..kad ono i sad, nije neki veliki bol nego bas kao posle duge voznje bicikla user posted image


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
30.6.2010 21:40:41   
Snelle
Neno, meni se to dešavalo pre porodjaja. A sada ću tek da vidim kako će mi izgledati menstruacije, prvu još nisam dobila i nadam se da još dugo neću user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
30.6.2010 21:42:31   
Nena81
Zelim ti da se odmoris kao ja 8 meseci ni manje ni vise.
Dobro ja ja reko meni nesto fali user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
30.6.2010 21:44:07   
Snelle
Neno, a što ne više od 8 meseci, nemoj da si takva user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
30.6.2010 21:46:24   
Nena81
To onda znaci da si user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
8 je taman


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
1.7.2010 0:32:58   
ciro
ja ne znam jesam li dobila,ali od juce mi po malo curka i to bas po malo neka kafena boja...ovo mi je prvi ciklus posle porodjaja...veoma,veoma cudan...ne znam sta je u opste mora li to tako ili .....

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
4.7.2010 10:26:58   
Pilence81
Kako su prestale Lohije tako sam dobila menstruaciju i to uzasno obilnuuser posted image

(odgovor članu ciro)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
6.7.2010 16:48:21   
LillyT
Ciro, ti i ja smo se na isti dan porodile i meni jos uvek nije stigla user posted image ali bih volela da dodje uskoro. Valjda ce se posle unormaliti. Ne bih bas da strepim nekoliko meseci user posted image user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Pilence81)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
8.7.2010 22:30:55   
Anck Su Nmaun
Eto meni stigla user posted image sa   bebina nepuna 2 meseca user posted image a dojim ...niiije moglo da me zaobidje jos neko vreme user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
9.7.2010 8:21:57   
Anoniman
ja sam dobila 14.maja
pa 8.juna

evo danas je 9.jul a ja nisam dobila???

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 174
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
9.7.2010 10:06:30   
aster
Normalno je da žena nema menstruaciju dok doji. Ja sam mislila da je i nemoguće, ali izgleda da sam bila loše obaveštena user posted image ja nisam još dobila, a porodila sam se pre 2.5 meseca. Oti, ako nešto sumnjaš, uradiš testić i ćao user posted image

_____________________________

Reči su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

molim za malu pomoc :)
beba13

http://liberoarcai.liberoklub.hu/kepek/?pid=2010010919 MOLIM VAS LEPO KLIKNITE NA OVAJ LINK PA NA "SZAVAZOK" ISPOD SLIKE.......GLASAJTE ZA MOJU BEBU :) :) :) UNAPRED HVALA SVIMA!!!!!!!!!

DA (44%)

NE (29%)

.................... (27%)


Ukupan broj glasova: 79

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here