|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
11.8.2010 15:28:26   
Nensi*
Pa i to je onda individualno...Moja drugarica nije imala godinu dana,sve vreme dok je dojila...Kod mene je za sad proslo 2 meseca,a za dalje cemo videti...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
11.8.2010 15:32:28   
anci 81
Moja koleginica koja je dojila prvi put posle 9 mes. a ja isto samo dojim od 45 min(ranije) do 3h pa sam dobila posle 6 ned. user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
11.8.2010 15:34:45   
lanajelena
ja sam sa Lanom dobila posle sest meseci a sada sam vec tri puta imala pomalo

(odgovor članu anci 81)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
19.8.2010 12:42:13   
kikim
Sledece nedelje idem na kontrolu,jer mi je doktor bio na odmoru!!!

_____________________________

KIKI

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
22.8.2010 13:28:30   
kikim
Ja sam dobila danas,svoju prvu menstruaciju posle porodjaja,tacno posle tri meseca od porodjaja!!!

_____________________________

KIKI

(odgovor članu kikim)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
28.8.2010 23:21:16   
Modessty
jel se dešavalo nekoj od vas da vas samo bole jajnici, onako kao pred ciklus, a da do mensturacije uopšte ne dodje?
Ja još uvek nisam diobila, ali me zadnja dva dana baš tište jajnici. Ne bih rekla da je prehlada


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu kikim)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.8.2010 13:40:05   
Modessty
zašto meni neće niko da odgovori? user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.8.2010 13:42:10   
lanajelena
Mod mene hoce da bole ako sam prethodno isla bosa a da mi je bilo hladno na nogama a mrzelo me da se obujem...mada bolelo me i kad sam ostala user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.8.2010 13:44:55   
Modessty
trudna nisam 100% , sem ako me nije ko Devicu Mariju oplodio božanski vetar user posted image user posted image   Nema seksa kod nas ni za lek user posted image

Tako me i prošlog meseca tištili jajnici jedno dva tri dana i ništa!


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.8.2010 13:45:59   
Nensi*
Mene je dva dana prosle nedelje tako bolelo,i nista...A tako je znalo da me boli i kad je ovulacija...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.8.2010 13:47:47   
Snelle
Mod, ja još uvek nisam dobila prvi ciklus. Prvi i drugi mesec nakon porodjaja sam imala bol u jajnicima danima, kao da ću svakog trenutka da dobijem...medjutim to se nije desilo. Jedino mi je žao što nisam obratila pažnju da li su u pitanju bili dani kada sam pre trudnoće dobijala.

< Poruku je uredio Snelle -- 31.8.2010 13:48:30 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.8.2010 13:49:24   
Modessty
meni eto prošlo već skoro sedam meseci od porodjaja i ništa! Nije da je baš jedva čekam, al me sad već malo kao zabrinjava
Mada sam čula da se dešava da sve dok dojiš nema ciklusa


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.8.2010 13:50:59   
nakins
Mod ja sam prvi put dobila u maju, pa nisam imala u junu i julu pa sam dobila juce. Ne brini se. Neko ne dobije dok god doji

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.8.2010 13:51:38   
pepeljuga
ni ja ne dobijam. valjda je zbog dojenja user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.8.2010 13:52:59   
Nensi*
Gore negde sam napisala da moja drugarica nije dobila dok je dojila,a dojila je godinu dana...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu nakins)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.8.2010 13:53:23   
Modessty
iskreno više me brine što su mi rekli da neću uspeti da smršam sve dok ne krene ciklus i dok se hormoni ne smire user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.8.2010 13:56:09   
Nensi*
A ja do sad smrsala 26 kg user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.8.2010 13:57:47   
Modessty
ja imam istu težinu kao i nakon porodjaja! Ni makac!

Odoh offtopic user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.8.2010 13:58:10   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Modessty

iskreno više me brine što su mi rekli da neću uspeti da smršam sve dok ne krene ciklus i dok se hormoni ne smire 


Stvarno? Ovo nisam znala!
Pa kažu da kilaža i dojenjem odlazi. Ja sam dojenjem skinula za 3 meseca 6kg, i nek' u naredna 3 skinem još toliko ja sam zadovoljna user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.8.2010 13:59:23   
Snelle
IZVORNA PORUKA: nensi27

A ja do sad smrsala 26 kg user posted image


Nensi wow!!! Koja je tajna tvog uspeha? user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.8.2010 13:59:59   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: nensi27

A ja do sad smrsala 26 kg user posted image


nensi, pa koliko si se ti ugojila u trudnoci, zeno??


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.8.2010 14:00:08   
nakins
Ja mislim da to nije bas bas tacno. Zavisi od tvog metabolizma. Moja drugarica se porodila i posle mesec dana je izgledala kao da se nije ni porodila. Igraju ulogu i hormoni, zato sto ti tokom dojenja organizam trazi vise kalorija ali ako mozes malkice da se kontrolises eto ti uspeha. Ja sam skinula sve kile posle dve nedelje izlaska iz Betanije, ali posto sam se izlezavala brzo sam i vratila skoro sve kile( imala skoro isto kila kao u devetom mesecu ). Posle smo krenuli u setnju, malo se susdrzavala slatkisa i ostalo mi je jos 3 kile da skinem da budem kao pre trudnoce. Sve je stvar volje

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.8.2010 14:00:23   
Nensi*
Nemam pojma,izgleda da i ovo zavisi od osobe...Od moje koleginice sestra se ugojila jos posle porodjaja...Ja sad imam 1 kg manje nego kad sam ostala trudna,imala 63,sad imam 62...Jedino mi je stomak ostao..

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.8.2010 14:00:52   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: nensi27

A ja do sad smrsala 26 kg user posted image


nensi, pa koliko si se ti ugojila u trudnoci, zeno??



25 kg

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.8.2010 14:01:25   
pepeljuga
sorry, nisam stekla utisak na osnovu slika...pa, svaka cast onda user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here