|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proslava dečijeg rođendana
23.9.2013 8:01:00   
Anck Su Nmaun
I mm je tog misljenja, sem njenih drugarica da ne zovemo nikoga, ko zna kad su im rodjendani javice se i doci... mada sam ja opet pozvala drugarice iz vrtica , kumove x2 ipak ko ce pomatiti tolike datume... malo mi nezgodno!
Inace H slavi svoj 2 rodjusic u nedelju ... jedva cekamooo user posted image
Tortu pravi moja mama, a ja sam vec nakupovala svasta da ukrasimo, i probacu da napravim one cokoladne leptirice user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Proslava dečijeg rođendana
23.9.2013 14:58:12   
Bebilina
Mi smo ceri slavili prvo sa mojima kod njih kuci. Citava porodica na okupu, sta ces lepse user posted image Slavili smo i ceri i sinu, oboje dobili po tortu.

Onda smo ga slavili kod mm-ovih isto sa citavom njegovom stranom porodice i jos sa drugarima iz starog kraja. Posto smo prethodne veceri tamo pravili veliki parti ujutru mi je sve bilo spremno i pozvala sam na rodjendanski francuski dorucak: kroasani, peciva sa vocem, pain an chocolat/raisin. Preko sam ih nasarala topljenom cokoladom i mrvicama. Jos i sveze voce, jogurti i cookies u obliku cipele, haljine i krune jer je tema bila princeza i torta u obliku te princeze. Deca se izjurila bastom, super provod.

Onda smo sledeceg vikenda unajmili hol, zabavljacicu, i pozvali sve devojcice iz njenog razreda (2 odeljenja). Bilo ih je 20 i nesto, sve obucene kao princeze. Malo truda i rucnog rada, ali svaki se tren i detalj isplatio user posted image Ja pravila, tata puno pomogao i imali smo:
- tortu u obliku zamka
- isti cookies u obliku cipele, haljine i krune
- cupcakes sa slikama princeze
- stapice sa cokoladom i mrvicama
- flasice sa nasim etiketama
- drzace za salvete
- baner
- meksicke papirne cvetove
sve to u istom princeza stilu i boji.
Jos sam im sila vrecice za poklone sa njihovim inicijalom i ceri haljinu. Na njihovim tanjiricima je bila i po plasticna kruna, a u vrecicama pokloni na temu princeza.
Dok su pristizale ja sam ih sminkala decijom sminkom i sljokicama, druga mama mazala nokte.
Zabavljacica ih je ucila Zumba rutinu i igrala sa njima igre, na 2h je bila unajmljena. Za to vreme smo mi postavili stolove u drugoj prostoriji i sve je bilo spremno za gladne princeze.
Hit je bila ogromna displej vaza puna marshmellow bombona razlicitih velicina i oblika, ispraznile su je za tren user posted image

Toliko za ovu godini, sledece godine isto! Jadan mm, kaze zenu pred rodjendane ne vidja user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Proslava dečijeg rođendana
23.9.2013 22:40:46   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Inace H slavi svoj 2 rodjusic u nedelju ... jedva cekamooo user posted image



I mi u nedelju slavimo rodjus. M puni 5 godina . user posted image




_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Proslava dečijeg rođendana
24.9.2013 8:07:26   
Anck Su Nmaun
Njoj je inace u petak 27-og ali imamo svadbu i cuda pa pomerili za nedelju zurku user posted image zajedno cemo da slavimo user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Proslava dečijeg rođendana
30.9.2013 10:19:40   
Olga75
evo blizi se zvercicin rodjendancic user posted image
zvala sam igraonice i mek , cene manje - vise znam
sad mi je ono dilema gde
i da li tortu da napravi moja mama , ta ce da bude ukusna
ili da narucim da bude lepa user posted image
ako bude rodjus u igraonici napravila bih rol virsle i pogacice sa pavlakom i narucila pice
a u meku je ono hepi mil i njihova torta
i da animator je u ceni prostora pa o tome ne moram da razmisljam posebno

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Proslava dečijeg rođendana
30.9.2013 11:02:24   
Lu
Pa sve u svemu, bolje mi izgleda u mek-uuser posted image
Nemaš zafrkancije ni oko torte a sigurno će biti lijepauser posted image
Ja ću izgleda,obrni-okreni, opet u kući a tema će biti "onokadklinciostanusami"user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Proslava dečijeg rođendana
30.9.2013 11:12:57   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Olga RR


i da li tortu da napravi moja mama , ta ce da bude ukusna
ili da narucim da bude lepa user posted image




Ja sam Uvek za prvu varijantu! user posted image Moja mama pravi svaki rodjus sem prvih tad je bilo da bude lep :p

Mislim lepe su i sad al nije sva od fondana nego ja kupim posebo figurice i super izgledaju, a gosti se rasture od torte, moja mama je majstor moram se pohvaliti user posted image

Mi smo pravili u stanu, juce nam je bila looooooodnica, krs dece! rasturile su kucu ali mi nije zao. Super je bilo!
Sinoc sam samo raskrcila sudove i polegali smo mrtvi, sad sam zavrsila ciscenje i sreedjivanje... :p Podavih se od balona!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 30.9.2013 11:14:02 >

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Proslava dečijeg rođendana
30.9.2013 21:43:50   
Didy

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Olga RR


i da li tortu da napravi moja mama , ta ce da bude ukusna
ili da narucim da bude lepa user posted image




Ja sam Uvek za prvu varijantu! user posted image


Ja sam provalila najbolju varijantu - Napravim sama tortu, a onda odnesem devojci koja je ukrasi fondanom. I bude ekstra! Ukusna, a lepa, što je deci mnogo važnije. Ako znaš nekoga ko pravi torte po narudžbini, možeš da pitaš da li rade dekoraciju mušterijinih torti.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Proslava dečijeg rođendana
30.9.2013 23:17:07   
Ivanka 75
Stigao je i taj 3 rođendan user posted image
U subotu pre podne (11h) igraonica, naručila sam tortu, biće lepa... zeka - of kors user posted image
A popodne, oko 4-ke, ručak za domaće, biće lepo ali pdaće kiša. planirali smo da postavimo ručak na terasi, nadam se da će gostima da bude udobno kao i nama user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Proslava dečijeg rođendana
30.9.2013 23:25:05   
mtajcica83
Ivanka kad je vama rodjus?? Nama u sledeci utorak, i vec se spremamo, sutra cu naruciti tortu ili prekosutra, mi cemo i ove godine u kuci praviti, a sledeci dan dolaze matorci na tortu..Jedva cekamo i svrco i ja ...ali ne mogu da vjerujem da vrijeme tako brzo ide, vec 3 godinice, veliki momak..user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Proslava dečijeg rođendana
30.9.2013 23:31:30   
Ivanka 75
Tajči, baš u subotu, 5 oktobra, a vama je ako se dobro sećam 8-og user posted image
Prolete vreme samo tako, a ko da je jučle bauljala i puzala po kući, velika devojčica, za glavu višlja od vršnjaka starijih od nje user posted image
A nemam vremena tortu da pravim, sveki zauzeta oko zimnice, moja mama dolazi tek u petak (inače bi ona napravila), morala je da ide kod moje sestre u KG koja sutra ide na amnio pa da im se nađe pri ruci ovih dana.

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Proslava dečijeg rođendana
1.10.2013 22:39:59   
mtajcica83
este, Ivanka 8.okt je mom svrcu rodjendan..Sav je uzbudjen user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Proslava dečijeg rođendana
19.10.2013 9:09:06   
Olga75
evo danas je zurka user posted image
spremamo se po tortu , ipak je mama pravila user posted image
kad se vratimo pisem kako je proslo user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Proslava dečijeg rođendana
19.10.2013 9:24:18   
lesica
Jeeee, pa danas će baš biti fina žurka!!!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Proslava dečijeg rođendana
19.10.2013 9:25:42   
dunja RR
Juhuuuuuu Oldžika user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Proslava dečijeg rođendana
19.10.2013 16:04:48   
Olga75
prosla zurka user posted image
niko se nije posvadjao , potukao , rasplakao ni upiskio , znaci potpun uspeh user posted image
drugari su dosli , uzivali , malo grickali ( nisu pojeli ni petinu pogacica i kiflica ) malo pijuckali ( nisu popili ni trecinu sokica ) al su tortu su pojeli u slast user posted image
ni animator im nije trebao
kad su deca mastovita i raspolozena savrseno se igraju
ja sam zadovoljna a i zvercica user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Proslava dečijeg rođendana
19.10.2013 16:16:06   
madre
to je stvarno uspeh, deca se zabavila i uzivala, a vama ostalo hrane za narednih par danauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Proslava dečijeg rođendana
27.10.2013 23:29:36   
milica77
Mame ne znam za manju decu sta je najbolje, sve smo probali po Novom Sadu od Sky, Starlija, preko ostalih ali za decu skolskog uzrasta to je dosadno, jedino za cime klinci sad luduju to je onaj Laser Tag klub, moj mali je slavio i deca su poblesavila skroz. Mozda je jedina mana sto ne moze vise od 20-25 dece ali vredi svaki dinar.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Proslava dečijeg rođendana
26.11.2013 13:11:43   
mama micki
Mame jedno pitanje,da li je neko slavio prvi rođendan detetu kod kuće, tj. u stanu, i kako je prošlo? Ja sam stariju ćerkicu krstila za prvi rođendan i sve smo proslavili u restoranu. Ovu malenu nećemo krstiti jer kod nas neće da krste za vreme posta pa to odlažemo za leto i tad će biti veliko slavlje. Zanima me šta ste pravile, kako ste smestile sve goste, naš stan je mali 43 kvadrata pa me je malo strah. A da ne pričam o tome da sve spremam i organizujem sama, uz malu pomoć mm.user posted image

(odgovor članu milica77)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Proslava dečijeg rođendana
26.11.2013 13:17:39   
Olga75
mi smo slavili kod kuce ali imali smo ludu srecu , te godine je oktobar bio topao pa smo mogli da postavimo napolju , pravili smo rostilj i svasta sto s tim ide . Bili su samo oni bliski , znaci bilo nas je oko 20 sa sve decom
i bilo je lepo

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Proslava dečijeg rođendana
26.11.2013 13:21:32   
Lu
Mi smo proslavili u kući, ja i 11 djece, ma ludilouser posted image
Mi ne zovemo odrasle taj dan, odnosno ako neko hoće doći od familije ja im najavim kad slave djeca da im ne kvarimo zadovoljstvouser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Proslava dečijeg rođendana
26.11.2013 13:28:36   
mama micki
Olga i nas će biti bar 20, samo naš stan je mali, bar mi se sad tako čini, ali napravila sam plan, nadam se da će sve proći kako sam planirala...
Lu ja moram i odrasle da zovem, to su sve uglavnom bebe, i možda troje veće dece...e da su to samo deca lako bih ja sa njima, mene ovi odrasli najviše brinu...user posted image
Razmišljala sam da napravim svašta, sve da bude u malim komadima pa da postavim švedski sto, šta mislite o tome?

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Proslava dečijeg rođendana
26.11.2013 13:28:52   
vikiveki
Mama mici tebi je najveći problem mali stan,neznam koliko će ti biti gostiju ali neznam da li ćeš uspeti sve da ih smestiš u stan.Jesi razmišljala da više puta postavljaš mislim jedne zovneš na ručak a druge na večeru...možda malo lupetam ali neznam koliko imaš gostiju

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Proslava dečijeg rođendana
26.11.2013 13:31:10   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: mama micki

Olga i nas će biti bar 20, samo naš stan je mali, bar mi se sad tako čini, ali napravila sam plan, nadam se da će sve proći kako sam planirala...
Lu ja moram i odrasle da zovem, to su sve uglavnom bebe, i možda troje veće dece...e da su to samo deca lako bih ja sa njima, mene ovi odrasli najviše brinu...user posted image
Razmišljala sam da napravim svašta, sve da bude u malim komadima pa da postavim švedski sto, šta mislite o tome?

Jesi razmišljala da deo pozoveš na ručak a deo na večeru...rodbinu na ručak a prijatelje na večeru

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Proslava dečijeg rođendana
26.11.2013 13:35:50   
mama micki
Jesam i o tome razmišljala, nego svima odgovara u približno vreme, a skoro svi imaju malu dečicu pa ne mogu da im kažem nemojte u to vreme...mm kaže da će biti mesta, ako deci postavim u sobi ali ja nešto nisam sigurna, ma valjda će sve proći kako treba...svi su nam jako bliski pa i ako bude nekih problemčića neće se naljutiti.
Ispomerala sam nameštaj po kući i napravila što više prostora, pa ćemo videti...e da nije RR kome bih se izjadalauser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







OVO JE ZA 5+! Pismeni rad malog Teodora (9)
Pismeni rad devetogodišnjeg Teodora Kovačevića iz Beograda o njegovom ocu Milanu, koji je vrlo brzo postao viralan, razn...
Muškarci koji imaju ćerke žive duže?
Istraživači su odlučili da sprovedu opsežnu studiju koja se bavila uticajem porođaja na životni vek očeva.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here