|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proslava dečijeg rođendana
26.11.2013 13:38:53   
Olga75
mozes i da napravis neko "meze " i da ih pozoves na par sati , sto moraju da sede i sde
postavis sve to i pustis deciju muziku , naduvate balone , neka decica uzivaju a matori valjda razumeju da je to deciji rodjendan

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Proslava dečijeg rođendana
26.11.2013 13:39:17   
Didy
Mama Micki, ja isto odvojim kad slavim dečji rođendan kod kuće. Rodbina na ručak (babe, dede, tetke, ujne...), a uveče ili sutradan deca i roditelji male dece.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Proslava dečijeg rođendana
26.11.2013 13:41:44   
mama micki
Tako sam i mislila, bitno je da deci bude lepo, da ne budu nervozna, pošto su mali uglavnom...hrana me ne brine mnogo ja kad spremam bude za sto ljudi, volim da spremam i stalno nešto novo smišljam...
Hvala vam žene, divne ste...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Proslava dečijeg rođendana
26.11.2013 13:46:21   
vikiveki
Tu smo da se pomažemo i da se izjadamo jedna drugoj kada nemamo kome jer nemožeš se baš svima izjadati,pogotovo u okruženju a da ne počnu da kruže priče po seluuser posted image Zato je RR dobrauser posted image izneseš problem i uvek se javi neko ko će ti pomoći savetom i lepom rečju

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Proslava dečijeg rođendana
26.11.2013 13:48:25   
Ana RR
Mi smo slavili kod kuće i prvi i drugi rođendan (planirano da bude u dvorištu ali je za prvi rođendan bila provala oblaka a za drugi pakao) tako da smo završili unutra i ne verujem da ćemo se više upustiti u tu avanturu. Prvi rođendan mi je preseo, drugi je bio ok ali ipak nikad više.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Proslava dečijeg rođendana
26.11.2013 13:49:54   
Didy
Mama micki, mi kad slavimo u kući, slavimo samo u prizemlju, a kako nam je kuća mala, to ti dođe kao stančić (prizemlje nam ima oko 50-60 kvadrata), dnevna, kuhinja i trpezarija spojene i jedna manja soba. Ja postavim svu hranu na trpezarijski sto i ljudi prilaze i služe se odatle, neko sedi baš tu za stolom, neko na garnituri u dnevnoj, većina trčka za decom... U drugoj sobi napravim dečici prostor za igru i iz praktičnih razloga tu ne stavljam ni hranu ni sokove. već svako dođe i traži od svojih mame ili tate. Tu jedu, tu piju, tamo se igraju. U suprotnom bi sve isprosipali i polili jedni druge, jer uvek ima mališana od godinu-dve. Eventualno im stavim suve kiflice i slane grickalice. I sad računam, bilo nam je i više od 20 ljudi. Bilo je jednom preko 20 samo odraslih + desetak dece. I uopšte nije bilo ni tesno ni neprijatno.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Proslava dečijeg rođendana
26.11.2013 14:01:56   
mama micki
Didy ohrabrila si meuser posted image i ja planiram da stavim sve na trpizarijski sto, pa odatle svi da se služe. A sve pravim u malim zalogajima.Moj stan je malo manji, ali isti je raspored prostorija kao kod tebe...sad mi je laknulo.
Evo i mog menija:
-kroasani sa sirom
-kroasani sa šunkom
-mini projice
-mini pice
-mini sendviči raznih ukusa
-meze klasika...sir, pečenica, šunka, jaja...
-od roštilja sve u malim komadima:ćevapi, pileće belo sa ražnjića, rolovana pileća džigerica, ražnjići...
-turšija i dodaću još neku svežu salatu
-torta sa fondanom i velikim medom, ubaciću sliku ovih dana i praviću još jednu voćnu sa piškotama
Kako vam se čini?

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Proslava dečijeg rođendana
26.11.2013 14:05:51   
Didy
Super je Mama micki. Ja za ta velika slavlja obavezno pravim slanu tortu s tost hlebom jer se može napraviti dan ranije, pa mi je manje posla tog dana, a bude baš dekorativno kad se iseče i naservira na sto. Mislila sam da sam stavila recept na rr, ali sad vidim da nisam. Napisaću ga, pa ću staviti link i ovamo.

Evo ga SLANA TORTA S TOST HLEBOM

< Poruku je uredio Didy -- 26.11.2013 14:14:35 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Proslava dečijeg rođendana
26.11.2013 14:15:01   
vikiveki
Mmm Didy ta torta baš lepo zvuči,i ja imam neki recept za pizza pitu od staroga hleba

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Proslava dečijeg rođendana
26.11.2013 14:26:04   
mama micki
Znam pravila sam je u julu za rođendan starije ćerke, odlična je i ja je obožavam, nego se plašim da ne bude mnogo, mada razmišljam da i nju napravim, neće da se baci...user posted image
Viki pa daj više taj receptuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Proslava dečijeg rođendana
26.11.2013 14:59:28   
Didy

IZVORNA PORUKA: mama micki
Viki pa daj više taj receptuser posted image


user posted image
Stvarno, Viki, samo se hvališ i pominješ je na raznim temama, a nikako da nam napišeš recept.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Proslava dečijeg rođendana
21.2.2014 12:42:22   
lanajelena
Lani se blizi rodjendan(ustvari vec je tu za koji dan),njena zelja je da slavi u vrticu vec godinama ali kako imamo puno dece sa strane nije joj se do sada ispunila,kako se ove godine rastaju ispunicu joj tu zelju,samo ne znam sta cu sa ostalom decom user posted image (da li ce hteti da ostanu sami sa nama user posted image (nisam luda samo glasno razmisljam user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Proslava dečijeg rođendana
21.2.2014 12:47:04   
Didy
LJ, kako misliš da li će hteti da ostanu sama? Pa i da slavite u igraonici ta ista deca bi ostala sama, zar ne? user posted image

< Poruku je uredio Didy -- 21.2.2014 12:48:12 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Proslava dečijeg rođendana
27.3.2014 15:32:41   
mirjanac
Zdravo svima! Ja sam novi korisnik i izvinite sto vam upadam u diskusiju, ali treba mi pomoc. Mi treba sada u aprilu decaku da slavimo 6 rodjendan. Slavimo u igraonici - a ja sam ocajna ne znam sta i kako i koga da uzmem za ketering i tortu... Naravno treba uzeti u obzir da mi je budzet ocajan user posted image ... Na zalost, zivimo u malom stanu, pa je nemoguce slaviti rodjendan kod kuce... Moze pomoc?
Pozzz

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Proslava dečijeg rođendana
27.3.2014 15:43:36   
Brand new mama
Izvini sto pitam-ali zasto moras da narucujes sve?Ipak je mnogo jeftinije da napravis sama ili uz pomoc baka? Ili nekih prijatelja,rodjaka? Tortu,ako i ne znas da ukrasis,mozes dati nekom(platiti) da je ukrasi,ali nju mozes napraviti sama. Kiflice,sendvici, slane grickalice,projice...nista nije tesko,a ipak je mnogo jeftinije da napravis sama nego da placas necije ruke uz materijal. A i za ukrasavanje torti u Srbiji ima milion zezalica, te mozes ukrase kupiti... Otkud znam,moje torte nisu fenomenalno ukrasene,ali se trudim... Mislim,zasto bacati pare sa kojima mozes nesto kupiti klincu? Vidis da ima mnogo receptica koji su jednostavni i mogu se dan-dva ranije pripremiti...

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu mirjanac)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Proslava dečijeg rođendana
27.3.2014 15:46:11   
NadaR
cao Mirjana . Dobro nam dosla!
Za pocetak napisi odakle si da bi djevojke mogle da ti posalju preporuke.

Ne brini zbog budzeta. Klincima su bitni drugari I da se dobro zabave. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mirjanac)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Proslava dečijeg rođendana
27.3.2014 16:15:41   
Olga75
Mirjanac ja sam deci za zvercicin 5 rodjus pravila pogacice ( stavila sam recept u podforum kuhinja ) i moja mama je pravila rolnice sa pogacicama , oni ni pola nisu pojeli
tako da mmozda da pitas tetu iz igraonice kakva su njena iskusta
oni vise popiju sokica nego sto pojedu grickalica
da ne kazem da sam tortu skoro celu vratila , tete su sekle ma tanke parcicwe i bilo im je dosta

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Proslava dečijeg rođendana
28.3.2014 10:56:41   
mirjanac
Cao svima! Beograd je u pitanju! Hvala na savetima...
Evo kakva je situacija: bake na zalost nemamo, tj. imamo jednu ali nije u BG ... Na zalost, nije bas prakticno da pravim sve, jer nemam ni raspolozivog prostora za odlaganje... Mali stan, mala kuhinja i jos manji frizider... Usteda prostora... |Mada, mogla bih da izvedem da makar napravim mini pice...
Sto se igraonice tice pitala sam - uglavnom narucuju peciva, salate, rostilj i torte... Deca rostilj uglavnom ni ne jedu... to je zbog roditelja... I sva ova zbrka i jeste zbog roditelja, klincima je sve jedno...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Proslava dečijeg rođendana
28.3.2014 13:01:11   
caca81
mirjanac, bez 300evra nećeš proći u igraonici u BG-u, ako sve naručuješ. Ja napravim pite (recimo pita sa sirom i pečurkama sa kupovnim korama), salate (recimo mimoza i sa tunjevinom i testeninom) i torte (ja pravim kinder tortu i voćnu sa piškotama i šlagom), ne ukrašavam ih ništa posebno, a poručimo roštilj, platimo igraonicu i piće iz igraonice. Deci takođe možeš i grickalice da kupiš, ne mora da bude pecivo, deca uglavnom malo jedu, tj. oni hoće da se igraju, i to odlaženje da jedu im nije zanimljivo.

< Poruku je uredio caca81 -- 28.3.2014 13:03:29 >

(odgovor članu mirjanac)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Proslava dečijeg rođendana
28.3.2014 14:04:30   
mirjanac
Hvala Caco.

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Proslava dečijeg rođendana
28.3.2014 14:14:40   
lesica
Mirjanac, evo jedne zanimljive teme u kojoj možda možeš naći neke interesantne ideje Fingerfood
Tu su članovi pisali i recepte, i ceo sklop klope kada su neke prilike ( bilo opušteno veče sa prijateljima, bilo rođendani, praznici...) Svakako mislim da ćeš naći sigurno nešto zanimljivo.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu mirjanac)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Proslava dečijeg rođendana
28.3.2014 14:16:35   
mati
Mirjana , zasto da spremas puno... Ja sam za Matin rodjus napravila kiflice(tj sveki), sa salamom i sirom, napravila sam one susam-mak stapice, bilo je grickalica , a i tortu sa fondanomsam sama pravila. Ne znam kako je kod vas, da li ti zakupljujes igraonicu samo ili placas po detetu(tu uglavnom imaju picu ili fornete). U svakom slicaju najvise iskosta ono sto roditeljipopiju, na tome sve igraonice zaradjuju...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mirjanac)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Proslava dečijeg rođendana
28.3.2014 14:49:11   
mirjanac
Hvala lesica i mati user posted image

U igraonici je u cenu ukljuceno pice, ostalo je sve do nas... Slazem se da ne treba previse, al ne znam koliko ce dece tj. roditelja doci i ne znam koja mi je olicina potrebna, a kao sto vec rekoh kod kuce nemam bas puno prostora za manevrisanje...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Proslava dečijeg rođendana
28.3.2014 14:57:21   
caca81
Mirjana, računaš da će doći svi oni kod kojih ste vi išli, i sa oni sa kojima se i privatno družite, ali uvek računaj da će biti oko 10-tak dece i duplo više roditelja.user posted image , mada što ne počastiš samo decu u vrtiću i zamoliš vaspitačice da ih slikaju i organizuju neki ples sa muzikom.

< Poruku je uredio caca81 -- 28.3.2014 14:58:27 >

(odgovor članu mirjanac)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Proslava dečijeg rođendana
28.3.2014 15:01:49   
Biserce
Mi smo Vasin 2.rodjendan slavili kod kuce, deca se maskirala, pravila sam po duplu meru pancerota i kupus kiflica, coko-moko tortu i moja mama je donela milku. Tortu sam ukrasila sama. Vise od pola peciva je ostalo i vise od pola od obe torte a bilo nas je oko 30tak.

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu mirjanac)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Veliki petak, najtužnija godišnjica i vera...
Godinu dana kasnije bol je i dalje tu. Veo tuge i dalje viori oko škole, na hodnicima, u učionicama ali i nad celom Srbi...
“U životu najviše žalim što nisam rodila t...
Zatvorila sam oči i videla nas za 10 godina. Videla sam porodične odmore sa planinarenjem kroz kozje staze i igranje na ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here