|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proslava dečijeg rođendana
15.3.2018 14:46:20   
milicicak
Ja cu ove godine morati da smanjim zalogaj hranu, ne mogu da pravim, morace gosti da se sluze salatama u cinijama user posted image Na meniju su ruska, susam, povrcna i salata sa piletinom, brusnicama i celerom; torta sa pecenim paprikama, kiflice, rostilj, klub sendvici, pita sa sirom, stapici sa susamom i makom. A mozda napravim i tortu od ajvara. I verovatno jos nesto posno. Za decu ce biti sendvici bubamare, leptirici, brodovi. I tri torte moram da pravim. Znam da ce biti Elza, keks za decu i neka cokoladna.
Inace, tema nam je Nela,viteska princeza. Pinjata je skoro gotova, sestica balon sa krunom i macem je pri kraju, za vrtic smo napravile dijamante i napunili slatkisima, samo da odstampam topere i narucim fondan sliku

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1076
   RE: Proslava dečijeg rođendana
15.3.2018 14:52:32   
Rosita
Ja sam porucila tortu od 6 kg, za 30ak odraslih i 20- ak dece, pored toga imacemo pite i peciva i salate. Rostilj necemo, skupo mi je, super se to pojede ali stvarno ne mogu ove godine. Deca ce imati pitice i peciva, sokice, tortu. Peciva domaca.

< Poruku je uredio Rosita -- 15.3.2018 14:54:54 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1077
   RE: Proslava dečijeg rođendana
15.3.2018 15:38:05   
Ana RR
Milicicak, pa svaka ti čast user posted image molim slike tih đakonija user posted image

Rosi, super, to je sasvim dovoljno. Ja recimo slabo jedem kada odemo u igraonicu na rođendan, više volim da popijem kaficu i ispričam se sa ljudima. Eventualno uzmem neko pecivo, ali meso skoro nikada.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1078
   RE: Proslava dečijeg rođendana
15.3.2018 17:15:30   
jess021
Milicicak, alal ti vera-jel se tako pise? user posted image
Rosita, ni ja nisam za rostilj u igraonicama, ali neko pecivo da.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1079
   RE: Proslava dečijeg rođendana
15.3.2018 17:33:27   
veselicaa
Milicicak bravo,trudnica a sve ces to da pravis.Slikaj pinjatu ovaj put user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1080
   RE: Proslava dečijeg rođendana
15.3.2018 19:34:58   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Ana RR
. Ja recimo slabo jedem kada odemo u igraonicu na rođendan, više volim da popijem kaficu i ispričam se sa ljudima. Eventualno uzmem neko pecivo, ali meso skoro nikada.

Isti slucaj cak mi se desilo da odem i gladna na rodjendan a pojedem jedan il ni jedan zalogaj samo mi daj kafu , cigaru i naravno tortu. Da se iscaskam retko kad nesto pojedem.
Ana Mi smo gosti za pozeleti user posted image

Mi cemo za Maj iznajmiti jedno dvorite kod nas u blizini. To je kao igraonica na otvorenom. Samo da bude lepo vreme, inace smo uvek iznajmljivali igraonice sa dvoristem.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 15.3.2018 19:36:27 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1081
   RE: Proslava dečijeg rođendana
15.3.2018 19:36:22   
milicicak
Obozavam rodjendane. I svake godine preterujem i kazem necu vise sledece godine sve narucujem. Pa opet sve sama pravim user posted image Al sta da radim kad volim. I nikad nemam slike hrane, meni to nije bitno, bitno je da na kraju ne vracam kuci mnogo.
Ove godine sam smanjila te kanape zalogaje, tipa ruska i susam nisu u korpicama, necu da pravim princes krofne da bih ih punila ovom pilecom salatom. I pravim samo dve slane torte i ni jedan rolat user posted image i sad sigurno mislite da sam luda ali nama su rodjendani stvarno kao omanje svadbe. I na kraju bude skupo ali za to ne zalim ni dinara. Sta cu kad smo brojni user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1082
   RE: Proslava dečijeg rođendana
15.3.2018 20:28:28   
lesica
Mili, izgubljena sestro po afinitetu i ljubavi prema rođendanima user posted image

Ja te potpuno razumem user posted image

Pišem kasnije moj jelovnik, tu sam negde pri kraju većanja šta ću user posted image

< Poruku je uredio lesica RR -- 15.3.2018 20:31:01 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1083
   RE: Proslava dečijeg rođendana
15.3.2018 20:31:08   
Ana RR
Anck user posted image

Milicicak, super ste user posted image Les user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1084
   RE: Proslava dečijeg rođendana
15.3.2018 21:04:43   
lesica
E pa evo spiska user posted image

Posno:

Waldorf salata, Salata sa tunjevinom i šećercem, Salata sa bukovačom, kikirikijem i testeninom
Posna pita sa pečurkama, posna pita sa krompirom ili sa kiselim kupusom I osrasima
Riba
Posne kiflice
Baklava

Posno na vodi: neki mix povrća sa testeninom, klot pečene pečurke, ćufte od leblebije i tikvica, pečene jabuke sa orasima, voće uvano u pudingu na vodi.

Za ostale:
Mimoza salata, ruska salata, susam salata, domaće mesne prerađevine
Rolati sa ajvarom i spanaćem , mada ja to u formi torte pravim, slane oblande,
Pita sa sirom, pita sa mesom
Gore pomenute posne kiflice
Roštilj

Tortu ću već da smislim koju ću. I kakva sam nenormalna, verovatno ću se zezati pa praviti i cupcake-ove i musove i koješta još, a dece će biti šaka jada user posted image
A i obe babe će po tortu po inerciji da donesu.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1085
   RE: Proslava dečijeg rođendana
15.3.2018 21:17:27   
milicicak
Les, kako pravis posan waldorf?
I u cemu sluzis mus?
Razmisljala sam da pravim pokloncice za goste ali nema sanse da stignem, ako dodje polovina drugara iz vrtica bice 40-oro dece...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1086
   RE: Proslava dečijeg rođendana
15.3.2018 21:24:37   
lesica
Mili, 1 srednji celer, i 2 srednje greeny smith jabuke, u secku naseckam, dodam kašiku limuna, kašičicu senfa, posan majonez, i oraha sitnoseckanih šaku, šaku i po, posle posolim i vrlo malo bibera stavim.

A za mus sam zimus našla one male čašice u rodi. Pakovanje je oko 200dinara a ima ih nekih 20-30 u pakovanju, možda i više. Pre toga sam uzimala one providne jednokratne od 200 ml.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1087
   RE: Proslava dečijeg rođendana
15.3.2018 21:41:04   
milicicak
Kod mene je waldorf sa pavlakom i lesnikom al mi se dopada i ova posna verzija.
Hvala za info za casice, trazila sam ih pre par meseci ali ih nigde nisam nasla :)

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1088
   RE: Proslava dečijeg rođendana
15.3.2018 23:05:52   
mama Jo
Milicicak user posted image
Meni je jako zao sto moramo da pravimo rodjendan u igraonici pa je tu ograniceno vreme, i onda se uvek premisljam o kolicini hrane za ta dva sata.

Ako se set_is posalji nam slike tvojih rodjus djakonija, gosti ce sigurno uzivati! Ja isto vrlo retko bilo sta pojedem na rodjusu (osim torte 😊) ali na ovom vasem bih od svega po malo 😊😊

< Poruku je uredio mama Jo -- 15.3.2018 23:06:42 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1089
   RE: Proslava dečijeg rođendana
16.3.2018 7:32:05   
Misha i Ljisha
Auu svaka vam cast zene, ja vec dve godine porucujem. Ne mogu vise da se mlatim po kuhinji danima. I mm mi kaze prosle godine, ma poruci i gotovo.

Iskreno sad i za relativno "male novce" porucis i jos ti sve donesu. Snajka je cak porucivala i vocni aranzman i neke sendvice sa sve kavijarom user posted image i npr nabockano meso pa od gore dinja i svasta neke djakonije. Sve preukusno i jos "fensi" izaslo je manje od 100 evra za sigurno 25 odraslih i recimo toliko dece. Dobro na to se doda i torta i svasta. Ja sam pecivo i sendvice i sve se pojelo. Isto bilo super ukusnu i lepo na izgled tako da odustadoh od pravljenja.

Ja imam problem npr sto mi svaka kiflica ispadne drugacije velicine i oblika, nisu uniformisane i onda to mene jako nervira. Sve sto napravim je super ukusa ali ja prosto nemam oko niti veste ruke da to lepo izgleda.

Nemam smisla za aranziranje niti bilo sta slicno tako da porucujem. Kilogram peciva se krece izmedju 500 i 750 dinara. Po coveku odraslom ide 250 g a po detetu 100. Time se vodim i nije zafalilo.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1090
   RE: Proslava dečijeg rođendana
16.3.2018 8:38:56   
mama Jo
Ja sam isto porucivala najveci deo, nemam bas puno vremena da napravim toliku kolicinu, a i vise zbog toga sto tek ucim da kuvam i pravim svasta pa me je strah da nesto ne uradim kako treba, i onda u poslednji cas da nastane frka.
Napravim i sama nesto, ali vecinu narucim...
Pravila sam sama tortu ukrasenu slatkisima i posebno mi je drago sto su deca najpre nju smazala 😊 bilo im je zanimljivo da jedu prvo te slatke ukrase, pa onda i tortu...

Ali, skroz je super ideja ja ovim slanim salatama, ja vec, citajuci sta devojke pisu, smisljam sta cu ove god.za rodjuse...
I set_ila sam se da je na jednom rodjusu gde smo bili bila urnebes salata, doduse uz rostilj, i za velike, deca je nisu jela jer uvek bude malo ljutkasta... pa eto, mozda se neko odluci i nju da pravi.

< Poruku je uredio mama Jo -- 16.3.2018 8:40:26 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1091
   RE: Proslava dečijeg rođendana
16.3.2018 12:24:39   
AnaTamara
Jel verujete da kod nas niko ne nosi hranu u igraonicu niti je sluzi? Pice,kafa, torta i to je to. Za decu pice i kiflice. Imamo par prijatelja koji dolaze sa strane pa njih posle rodjendana odvedemo na veceru.

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1092
   RE: Proslava dečijeg rođendana
16.3.2018 12:51:05   
mama Jo
AnaTamara - to je super user posted image
Mi, a i vecina kod kojih idemo, donosi pecivo, sendvicice, picu... sta vec od slanog i za odrasle i za decu...
Nama najblizi svakako posle dodju i u stan na rucak. Ali u igraonicu nosimo...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 1093
   RE: Proslava dečijeg rođendana
16.3.2018 13:42:50   
AnaTamara
3 godine kako ide u vrtic i po rodjendanima, nikad niko nije pravio sa hranom.
Nase drugare igraonica izadje 400 e, nas 100e.

< Poruku je uredio AnaTamara -- 16.3.2018 13:43:54 >


_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1094
   RE: Proslava dečijeg rođendana
16.3.2018 14:10:45   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: AnaTamara

Jel verujete da kod nas niko ne nosi hranu u igraonicu niti je sluzi? Pice,kafa, torta i to je to. Za decu pice i kiflice. Imamo par prijatelja koji dolaze sa strane pa njih posle rodjendana odvedemo na veceru.


Pa ni kod nas, samo ponegde za prvi rodjus.
Pa meni je to i ok. Kao sto sam pisala ja pravim prvo za decu pa za ostale i nikakve ruckove i cuda. A i drugi isto.
Torta pice, kafa i neko pecivo i cao i opet nemozes ispod 100e sto je opet mnogo.
Mi kad mso bre bili deca, torta , par drugara i cao. Sad svadba jbt. Bankrotirala bih sa njih troje tri put godissnje da pravim svadbu user posted image user posted image

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 1095
   RE: Proslava dečijeg rođendana
16.3.2018 14:34:02   
AnaTamara
Secam se kad smo bili mali naprave nam sendvic, sok i torta :) Ove godine nas je izaslo oko 100e, 5500 je igraonica i neki zeka, a ostalo pice, bilo je dosta mama, jer se inace druzimo, tako da mi je to ok. Prosle godine nas je igraonica izasla oko 15000, a kuci da ne pricam ( hvala Bogu ima nas ). Ove godine kuci samo torta i kafa

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1096
   RE: Proslava dečijeg rođendana
16.3.2018 14:51:49   
milicicak
Arts and crafts deo je gotov, sad samo hranu da spremim. A evo i slike da ne zaboravim
user posted image

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 1097
   RE: Proslava dečijeg rođendana
16.3.2018 14:53:19   
mama Jo
Svaka ti cast user posted image
Imas zlatne ruke 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1098
   RE: Proslava dečijeg rođendana
16.3.2018 14:58:27   
Sanjica26 RR
U sto je dobro Mili. |Svaka cast!user posted image
I svaka cast za hranu koju ces da spremis.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1099
   RE: Proslava dečijeg rođendana
16.3.2018 17:28:47   
madre
Mili, nemam reci, super je ispalouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here