|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proslava dečijeg rođendana
16.3.2018 19:20:57   
Rosita
Meni se jako, jako svidja pice i torta. Bas bih volela da se tako slavi. Bar trenutno. Nasa igraonica kosta 250 e sa neogranicenim picem. Sad, mm pravi neke kompenzacije, ali svejedno. A gde je torta i hrana?
Lepo je, milicice.

< Poruku je uredio Rosita -- 16.3.2018 19:23:03 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1101
   RE: Proslava dečijeg rođendana
16.3.2018 19:22:28   
mama Jo
250e? Cekaj, da li je ograniceno vreme ili je to zakup igraonice za ceo dan??

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1102
   RE: Proslava dečijeg rođendana
16.3.2018 19:25:52   
vocicana

IZVORNA PORUKA: lesica RR

E pa evo spiska user posted image

Posno:

Waldorf salata, Salata sa tunjevinom i šećercem, Salata sa bukovačom, kikirikijem i testeninom
Posna pita sa pečurkama, posna pita sa krompirom ili sa kiselim kupusom I osrasima
Riba
Posne kiflice
Baklava

Posno na vodi: neki mix povrća sa testeninom, klot pečene pečurke, ćufte od leblebije i tikvica, pečene jabuke sa orasima, voće uvano u pudingu na vodi.

Za ostale:
Mimoza salata, ruska salata, susam salata, domaće mesne prerađevine
Rolati sa ajvarom i spanaćem , mada ja to u formi torte pravim, slane oblande,
Pita sa sirom, pita sa mesom
Gore pomenute posne kiflice
Roštilj

Tortu ću već da smislim koju ću. I kakva sam nenormalna, verovatno ću se zezati pa praviti i cupcake-ove i musove i koješta još, a dece će biti šaka jada user posted image
A i obe babe će po tortu po inerciji da donesu.

Lesi, pa ti si sjajna, Milicicak, nemam reci!
Koliko je to dobrih stvari na meniju.
Waldorf salata je nesto najleose sto sam jela.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1103
   RE: Proslava dečijeg rođendana
16.3.2018 19:29:30   
Rosita
Mama jo, da se ispravim, 200 e je zakup sa picem, cini mi se da je limit za 30 odraslig, 25 dece, tako nekako. Dva i po sata. Sad ti vidi. 250 je za malo veci broj gostiju. Tu spada i animacija, posluzivanje, tj. devojke. A ovde se samo takup golog prostora placa 10 000 otpeilike. 2.5 sata

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1104
   RE: Proslava dečijeg rođendana
16.3.2018 19:35:23   
veselicaa
Milicicak prelepa je pinjata user posted image user posted image
Lesice domaciceuser posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1105
   RE: Proslava dečijeg rođendana
16.3.2018 19:37:27   
Anck Su Nmaun
Rosita ja nekako ne mogu to da pojmim jer sam gledala rodjendaonice po BG oko 5-6 000 kako 200e to kao restoran majku mu. A ako je samo zbog pica , ne da je preterano nego lopovluk ko da cete popiti galone user posted image
Ovde su oko 6-7000 e sad moze tvoje pice il njihovo, uglavnom ako nije prvi rodjus, izadje nas uvek oko 11-12000

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1106
   RE: Proslava dečijeg rođendana
16.3.2018 19:39:41   
milicicak
Mi ove godine igraonicu placamo 80e, inace je 120 ali smo dobili popust :) pice ce biti oko 150e, zavisi koliko ljudi dodje (mi racunamo 50-ak odraslih i 40-ak dece). Pinjata, broj i ono sto nosimo u vrtic je doslo na oko 3000. Za hranu ne znam koliko potrosim, dodje tu na nekih 100e ali tu i najvise ustedim posto sve sama pravim.
Kao sto napisah, kosta ali ne zalim. Voleeem rodjendane user posted image
Hvala devojke, i ja sam zadovoljna kako je ispalo. Da ne pricam da je mini buba odusevljena

< Poruku je uredio milicicak -- 16.3.2018 19:41:27 >

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1107
   RE: Proslava dečijeg rođendana
16.3.2018 19:40:44   
mama Jo
Rosi, to mi zvuci puno bas... mi smo u sept.pravili, sve zive igraonice/rodjendaonice sam iskontsktirala, do kraja smo pravili u jednom divnom vrticu, bio je najskuplji a kostao je 9000 din.- zakup od 2,5 sata, dve devojke koje su sluzile, jedna koja je animirala mladju decu, veliko, lepo dvoriste; hranu i pice smo mi donosili. A recimo takva cena je i ako uzimas igraonicu u kojoj mora njihovo pice. Eto, da uporedis.

Svaka vam cast zene, divne stvari i ideje imate zaista user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1108
   RE: Proslava dečijeg rođendana
16.3.2018 19:48:44   
Rosita
Anck, pice ne mozes sam nwgo to iz igraonice tj. kafica. Mi smo izracunali da nam je povoljnije ovako nego da placamo pice naknadno. Cene su kaficke. Onda muski popiju piva koliko zele npr. 5000-6000 su rani termini. Uvece je skuplje. Mi slavimo radni dan pa to mora uvece

< Poruku je uredio Rosita -- 16.3.2018 19:49:28 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1109
   RE: Proslava dečijeg rođendana
16.3.2018 19:53:51   
Anck Su Nmaun
Kod nas mislim da ni nema alkohola, bar se ovde nesto ne pije. E sad zavisi i to ako imate po 50 odraslih a kaficke cene to mozda i izadje.
Ovde u vecini igraonica moze svoje pice, svoja hrana. Mada smo pravili i sa njihovim al opet nije bilo nesto mnogo skuplje.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1110
   RE: Proslava dečijeg rođendana
16.3.2018 21:28:57   
Misha i Ljisha
juuu sto mi je to mnogo. Prosle godine smo slavili i u kreativnom kutku i zakup igraonice sa sve animatorom i picem odraslih nas je izaslo oko 8000 dinara. (cak mislim i manje 7500).Ja sam donela pecivo, a mama je porucila torte. Znaci mene pecivo i igraonica izasla 10 000 sa sve picem za decu i odrasle.

Meni je bas mnogo 250e. Ja nikad detetu ne bih slavila rodj za te novce user posted image , reklabih sedi kuci i zovem 5 drugara i to ti je sto ti je hehehe

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1111
   RE: Proslava dečijeg rođendana
16.3.2018 21:39:37   
mama Jo
Jeste jos je to 250e samo zakup uz pice, znaci +hrana, + torta, i to za 2,5 sata... ovde ima sad i opcija neki ljudi sto iznajmljuju dvoriste, u cenu od 7000 zakup za 2 sata, animatori - i to oni neki popularni haos animatori pa mogu da dodju kostimirani u patrolne sape ili neki drugi lik, cak i profi fotograf. Bas se dosta razlikuju cene...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1112
   RE: Proslava dečijeg rođendana
16.3.2018 21:49:28   
Ana RR
U Bg reeeetko koja igraonica dozvoljava da donesete svoje piće. Pre nekoliko godina, kada su igraonice postale aktuelne je bila i ta opcija, sada uglavnom ne.
Mi smo odustali od igraonica još pre dve godine kada sam imala loše iskustvo sa jednom. Od tada lepo kuća i dvorište, hvala bogu mesta ima. Međutim, dopada mi se ideja proslave na bazenu tako da možda ipak popustim ove godine pa organizujemo tako nešto.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1113
   RE: Proslava dečijeg rođendana
16.3.2018 23:54:32   
Rosita
Stan mi je mali i veliki je problem da mi dolaze sad ovi, sad oni. Mm, kazem, poslovno saradjuje sa vlasnikom pa meni to ne dodje tako, inace ne bih ni ja toliko platila. Ali ovde je tako. Pa pice je kao u kaficu. Nigde nema "svoje pice". U svakom slucaju od naredne g. mi najverovatnije i hocemo da izvedemo par drugara negde ili nesto originalno, drugo.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1114
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.3.2018 8:14:45   
IvanaSK RR
Sada se dosta praktikuje bioskop. Dovedete dete u bioskop, pa posle Mek, pizza... Kuglana, sportski baloni... Mi smo sinu pre godinu ipo pravili u fudbalskom balonu. Imaju prostoriju sa nekik zezalicama, pa bubble fudbal.. Mada su nasi igrali vise obican fudbal user posted image

Meni ovo izgleda jako interesantno
user posted image
Sin je sa njima isao u neku set_nju gde su ostavljali tragove...

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 17.3.2018 8:44:47 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1115
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.3.2018 9:12:20   
Rosita
Ima dobrih stvari, od tih varijanti sa bioskopom, do nekih originalnih zabavno- istražuvačkih. Samo, moje dete i drugari su još uvek za igraonice.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1116
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.3.2018 9:23:05   
Maslacak15
i moje kummce slavi danas na starom gradu u nekoj igraonici 2 rodjendan. I kuma mi se "pohvalila" da je uspela da zavrsi sve za nekih 26 000 dinara. Mislim slican broj dece kao sto kaze Rosita. Kaze da su cene na drugim lokacijama znatno vece. Znajuci nju, verujem joj. U skoli je bila blagajnik i prodavala karte za pozorista hiihh sigurno se dobro raspitalla.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1117
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.3.2018 9:28:52   
IvanaSK RR
Poslednja igraonica u kojoj smo pravili je kostala 6500 din. Radni dan, vikendom je skuplje. Piće oko 8000 din. Torta, hrana, to dodje jos nekih 10 000 din. Sve zavisi koliko kosta igraonica.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1118
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.3.2018 9:36:24   
Misha i Ljisha
Mi smo ove godine zakasnili sa organizacijom i malo nas je skuplje izaslo ali samo zato sto je sve bilo na vrat na nos.Ja sam prosle godine preko grupovine imala vaucer za peciva, pa sam imala 20% popusta na igraonicu isto imala vaucer i sta ja znam. Bas sam se dobro dobro organizovala. I kazem sve me izaslo 10 000

Mi ionako ne zovemo sve drugare iz vrtica. Niti cu poceti da ih zovem. I plan mi je od drugog osnovne da pozove samo par drugara kuci, naravno bice i veliki pa ce biti bez roditelja i nek se sami zabavljaju.

To je plan a videcemo kako ce da bude u realnostiuser posted image

Sad sam se set_ila. Posto je moja mama narucila jednu tortu ja sam drugu isto preko grupovine, bio je izbor izmedju kinder torte, cizkejka i ne znam koja je treca torta od 2 kg me izasla nesto smesno. tako da ko je stipsa kao ja moze dobro da prodje user posted image

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 17.3.2018 9:37:56 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1119
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.3.2018 10:16:51   
Rosita
Kad je D odneo pozivnice u vrtic, na moje oci svi su se sjatili i vicu " je l zoves mene, a meeneee?". U tom trenutku znala sam zasto je hteo sve da zove. Ali, i ja cu od sledece god. drugacije. Sijaset_ prepoeucenih koje prave torte sam zvala , trazeci ko je dobar i jeftin. Najpovoljnije, sto smo i uzeli, je 950d po kg.

< Poruku je uredio Rosita -- 17.3.2018 10:17:44 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1120
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.3.2018 10:49:45   
Rosita
E, da. Ono što sam primetila je da je osim igrancije klincima najbitnija torta. Sa bude neki junak, lik, nešto što vole. U tom smislu ne bih mogla da poručim klasično ukrašenu tortu. Ali D je lepo prihvatio objašnjenje da nećemo fondan i zašto. Tako je otpao lego nindzago a poručili smo Rafaela nindza kornjaču.
Mi nismo slavili u igraonici sve dok to dete nije reklo a to je 4., prošli rođendan. Do tada par nas odraslih kod kuće.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1121
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.3.2018 10:56:33   
Misha i Ljisha
Da isto i mi. Prosle godine prvi put slavili u igraonici.
Sto se tice torti kod nas jedna bude klasicno ukrasena u smislu slag ili cokolada od gore i onda zabadam ukrase a druga bude sa nekom slikom ili likom i td. U principu jeste deci bitno sta je na torti naslikano ali sam ja takodje shvatila da SVA deca vise vole slag.user posted image


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1122
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.3.2018 14:00:19   
vocicana
Nismo jos u fazonu igraonica, ne ide jos u vrtic, ali rado cu uvek citati vase ovde zezancije, najdivnije dame sa RR

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1123
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.3.2018 18:45:27   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: mama Jo

... ovde ima sad i opcija neki ljudi sto iznajmljuju dvoriste, u cenu od 7000 zakup za 2 sata, animatori - i to oni neki popularni haos animatori pa mogu da dodju kostimirani u patrolne sape ili neki drugi lik, cak i profi fotograf. Bas se dosta razlikuju cene...


Ana eh da imam kucu i dvoriste, kakve crne rodjendaonice user posted image

Ima kod nas u komsiluku i dvoriste iznajmljuju za 3000. Mi razmisljamo sad da iznajmimo. Mada sam gledala i na Kamenjaru da izdavaju vikendice za 100e
Meni su te cifre koje spominjete uzas stvarno, sto kaze Ljisa brate slavivli bi rodjendane sa par drugara i vozdraaa.

A drugo sta sam htela reci, kad vec iznajmim citavu igraonicu onda sto ne boh pozvala citav vrtic? Nece te nesto puno kostati . Svakako ne dodju sva deca a roditelji po koji, i to se vec zna ko ce ostati pa mozes da se orijentises za hranu i pice.

T je sad prvi razred i nisam pametna dq li da zovemo sve, jer se ta deca jos i ne znaju. Mama jedne drugarice kaze da se to u skoli smanjuje i ne zove se svako. ne znam...sad se mislim. Mame skolaraca ..iskustva user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1124
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.3.2018 19:04:45   
IvanaSK RR
U vrticu smo zvali skoro celu grupu. Od kad je krenuo u skolu ne. Mada, u prvom razredu smo slavili kuci (i nadam se da nećemo vise user posted image ), drugi razred u igraonici, treci u balonu, četvrti nismo.
Ako vec pravim u igraonici svejedno mi je koliko će dece zvati.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here