|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.8.2018 10:52:33   
Sanjica26 RR
Mama jo, kod nas su prosle godine bile patrolne sape aktuelne. Sofi je trazila sky. Mm joj je prvi put pravio od fondana. Nije bilo lose ya prvi put. I ove godine po svemu sudeci ce da trazi. Ove godine trazi i igraonicu. Posto je i T pravila sa 5 godina ajde i njoj da ispunimo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1201
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.8.2018 10:58:58   
mama Jo
Ana, razumem user posted image
Mi nemamo izbor osim u igraonici, a u svim je 2h rodjus... prosle god.smo slalivili u jednoj gde je 2,5 sata, sada sam pronasla jednu gde je 3h i naravno da cemo tamo slaviti, iako ce i to biti malo.
Ali sve bih dala za proslavu u dvoristu.

Sanjice 😊
Mi moramo ili Sky ili Marshala user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1202
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.8.2018 12:16:08   
mama Jo
Ovo mi je isto fenomenalno, verujem da isto moze od cvrsceg kartona da se napravi:

Klik

Ne znam da li cemo moci za ovaj rodjus, ali eto ideje za neki naredni da probamo.

Ana, tm i ti ovo za 20minuta napravite, 100% user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1203
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.8.2018 15:08:32   
Ana RR
E mi smo hteli tako nešto ali nismo imali dovoljno kartona user posted image eeee ne znaš ti kakve smo mi picajzle, ne ide to tako brzo kod nas user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1204
   RE: Proslava dečijeg rođendana
3.12.2018 14:49:40   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA:  Maraj
Kako reagujete na grupne pozive na rodjendan...Na viber  grupi mama poziva sve iz vrticke grupe na rodjendan. Oni inace idu tek 3 meseca u vrtic...





_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1205
   RE: Proslava dečijeg rođendana
3.12.2018 14:50:46   
IvanaSK RR
IZVORNA PORUKA:  dunja RR
Maraj, ja ga odvedem kada je zdrav i kada nemamo ništa drugo u planu. Nije to nešto često, ali odvedem, i bude mu lepo, voli da ode, a ja sam već rekla roditeljima da mi ne pravimo rođendan u igraonici, i stvarno su svi ok, niko ne gleda na to ko je koga zvao.Oni koji prave u igraonici, uvek zovu celu grupu, i na viberu a sačeka nas i pozivnica u ormariću.



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Vodim je iskljucivo ako je zdrava i ako zeli. 



IZVORNA PORUKA: Olga75


IZVORNA PORUKA: Maraj

Kako reagujete na grupne pozive na rodjendan...
Na viber grupi mama poziva sve iz vrticke grupe na rodjendan. Oni inace idu tek 3 meseca u vrtic...

Prve godine vrtića je zvala sve drugare i išla na svaki rođendan gde su je pozvali a već sledeće nije zvala sve.
Tako je bilo i u školi. Sad zove one sa kojim se druži i ide kod njih.




IZVORNA PORUKA: smeško

I ja vodim ako su zdravi i raspolozeni. Ako su iole prehladjeni ne idu, jer su posle igraonice jos bolesniji.





< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 3.12.2018 14:53:27 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1206
   RE: Proslava dečijeg rođendana
3.12.2018 14:55:19   
IvanaSK RR
IZVORNA PORUKA: Ana RR



Maraj, moj Marko nije išao u vrtić u tom periodu ali ja recimo nisam za to da se zove cela grupa. Mi zovemo samo drugare sa kojima se druži pogotovo što često rođendan slavimo u našem dvorištu.



IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ako je hteo da ide, vodila sam ga.



IZVORNA PORUKA: Rosita

Kod nas svi zovu sve. Mi smo jedne godine birane, jedne sve. Od 28 došlo mu je 25. Druži se sa svima, mada ima omiljene. On bi i dalje sve, ali mi ne verujemo da ćemo više tako. Inače, dodje po mojoj proceni do 15 dece iz grupe.




IZVORNA PORUKA: jess021

L je rodjena 05.10. i tad smo negde i slavili ali nismo zvali nikog iz vrtica jer je tad isla mozda dve nedelje. A do sad smo dobili jednu pozivnicu ali nismo isli.
Nisam pametna😊



IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ja zovem samo onog s kim se D druzi. Pa na Ceneju je bilo njih 32 u grupi. Covece zamisli celu grupu plus rodbina. 50 dece. I vise. Znaci uzmem sliku i pitam ranije dok je bila mala ako zna kako se drugar zove onda zovemo te drugare. Ako ne zna nikom nista. Isto i sad. Samo s kim se druzi. Iako ih sad u grupi ima samo 17. I ne idwmo na sve rodjendane iako vidim da je to trend



IZVORNA PORUKA: Rosita

Zapravo, 20 ili 21 je bilo. Pobrkala sam sa nekima iz vrtićs koji nisu iz grupe.



< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 3.12.2018 15:00:08 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1207
   RE: Proslava dečijeg rođendana
3.12.2018 15:01:07   
IvanaSK RR
IZVORNA PORUKA: Maraj

Pa i ja se nadjoh zbunjena jutros. Nisam znala da to tako funkcionise, da se pozivnica prosledi svima u viber grupi....
Lepo je da se svi druze, ali L ne zna imena vise od pola dece iz njegove grupe. A ide eto 3 meseca u vrtic.Znaci ne druzi se sa svima...
Inace, vidim u viber grupi svi odusevljeni, svi dolaze, meni to sve nekako usiljeno...



IZVORNA PORUKA: Olga75

Naravno da je usiljeno ali treba svima pružiti šansu zar ne user posted image
Sva deca vole te rođendane a ja mislim pa nek uživaju



IZVORNA PORUKA: Tiziana

Sad po novom, ako delis pozivnice svi moraju da dobiju da neko dete ne bi bilo izolovano.Ako neces sve, onda posaljes sms roditelju i pozoves. Nama su svi dolazili i moji su isli kad god smo mogli. Sad kako su u skoli drasticno je opao broj rodjendana. 



IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ovde su pozvanu preko grupe na vibera, moglo je i pojedinacno viberom. Pretpostavljam da neki roditelji razmisljaju kad vec prave u igraonici isto im je da li pozvali 20 ili 30 dece.



IZVORNA PORUKA: lesica RR

Ja sam kod L u igraonicu zvala celu grupu uvek (ona recimo nije želela 3-4 dece, ali je meni uvek nešto tužno bilo da tu decu isključim)
E sad, dolazilo joj je po 2/3 grupe a bilo ih je 38 u istoj.
Mi smo kod drugara išli kad god je bila zdrava.

I moram da napomenem, L je rođ slavljen uvek isključivo za drugare bez familije, sa izuzetkom njenog 5. rođa jer mi je tada sa D koji je imao mesec dana, mnogo bilo lakše da sve završim za 3 sata.

Inače, sa vrtićkim rođišima smo kod nje krenuli negde od 4. rođendana, pa očekujem da će tako biti i sa D. Za sad su njegovi rođendani prolazili uz rodbinu i prijatelje.



IZVORNA PORUKA: lesica RR

I da, ovo sve ispisano treba da ide u neku temu o rođendanima 😂

A samo ću da se na brzinu nadovežem - jedan broj naše dece a i nas matorih (nekih 15) se i dan danas druži, iako nam deca nisu zajedno u školi. Rođendani pre svega podrazumevaju to vrtićko društvo pa drugare iz škole, a i u međuvremenu i bez povoda nam nisu strana okupljanja.




IZVORNA PORUKA: isidora88

Iako je tek krenuo ove godine u vrtic, idemo redovno na rodjendane da bi se boljevupoznao sa.drugarima jer se jos nije navikao na vrtic. On obozava rodjendane. Slavicemo od 4.rodjusa u igraonici, za sad samo idemo, svi sve zovu i to mi je ok. Kasnije stariji sin kad bude hteo u bioskop ili nesto slicno zvace samo one sa kojima se druzi, do tada zovemo sve iz skole i vrtica i naravno prijatelje i rodbinu.



< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 3.12.2018 15:07:09 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1208
   RE: Proslava dečijeg rođendana
3.12.2018 15:14:10   
milicicak
Mi slavimo rodjendan u igraonici i uvek zovemo sve drugare iz grupe, ima ih 40. I ostsli ako zovu sve, puste poruku na Viber grupu i ostave pozivnicu u vrticu.
Mi idemo kad god smo zdravi posto ona uvek zeli da ide 😁

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1209
   RE: Proslava dečijeg rođendana
3.12.2018 15:54:56   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: milicicak

Mi slavimo rodjendan u igraonici i uvek zovemo sve drugare iz grupe, ima ih 40. I ostsli ako zovu sve, puste poruku na Viber grupu i ostave pozivnicu u vrticu.
Mi idemo kad god smo zdravi posto ona uvek zeli da ide 😁


Ovako i mi.😂

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1210
   RE: Proslava dečijeg rođendana
3.12.2018 19:12:19   
Rosita
Isto i mi. Kad god nismo zaista sprečeni idemo.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1211
   RE: Proslava dečijeg rođendana
3.12.2018 19:55:06   
vonavoj
Imamo 15.og rodj u Bgu,.22.12 2 rodjendana..juce smo bili,meni je 11.12.rodj..ihaj..decembar nam je full.Moje vole i da idu i da slavimo,i ja volim moj da slavim😁Prosle godine kad je J punila 3, bilo je njih osmoro iz vrtica,iako su mali, roditelji ne ostaju.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1212
   RE: Proslava dečijeg rođendana
24.12.2018 14:31:47   
mama Jo
Mame, da li i sta poklanjate vasoj deci za rodjendan? Da li im kupujete nesto ,,vece" da tako kazem, ili nesto tekuce sto im svakako u tom momentu treba?


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1213
   RE: Proslava dečijeg rođendana
24.12.2018 14:34:41   
IvanaSK RR
Mama Jo Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1214
   RE: Proslava dečijeg rođendana
16.1.2019 21:12:47   
Misha i Ljisha
Radim nesto pa ne mogu da pretrazim temu da li se vec pisalo. Elem. Na D rodjendanu ce biti oko 25toro dece. Kolko litara soka nam treba? Jel dovoljno da racunam pola litre po detetu? Mislim da mi neko cak rekao 0.4 po detetu.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1215
   RE: Proslava dečijeg rođendana
16.1.2019 21:25:06   
Sanjica26 RR
Mi smo uzeli 8 tetrapaka od po 2 litra. Preteklo nam je. Ostala su 3 tetrapaka. Uzmi ti koji balon vode, jer i to traze.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1216
   RE: Proslava dečijeg rođendana
16.1.2019 21:26:18   
Misha i Ljisha
Za otprilike toliko dece?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1217
   RE: Proslava dečijeg rođendana
16.1.2019 21:27:15   
Sanjica26 RR
Bilo je 25-ro dece.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1218
   RE: Proslava dečijeg rođendana
16.1.2019 21:32:47   
Rosita
Sa litrima nemam iskustvo, al po čašu računaš uz slano i uz tortu.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1219
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.1.2019 13:56:16   
Rosita
Razmišljam na temu 6. rođendana, manjeg broja dece i da nije igraonica. Bioskop, hm, šta još?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1220
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.1.2019 14:00:12   
jess021
Neka picerija, jesi li mali za to? Mislim ne znam koliko ih drzi mesto u tom uzrastu. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1221
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.1.2019 14:04:34   
Rosita
Hm, mislim da su mali :/

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1222
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.1.2019 14:14:59   
vonavoj
A mekic? Oni to vole...Ljisho,ja uzmem 6x2l..samo sok od jabuke.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1223
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.1.2019 14:16:56   
Rosita
Vudeću i za mek, hvala.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1224
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.1.2019 14:54:35   
Ana RR
Rosi, a kuglanje u Žabcu na Vidikovcu? Ima baš za rođendane.

< Poruku je uredio Ana RR -- 17.1.2019 15:11:18 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here