|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proslava dečijeg rođendana
20.1.2019 18:11:30   
MasnaMasnica
Mi U i N slavimo zajedno rodjendan u igraonici. Uzmemo neki termin izmedju i tako slave. I D cu im dodati od ove godine. Imaju zajednicke goste, s tim da U ima drustvo iz skole i vrtica,u N iz vrtica. Platimo 2 termina m svako svoju tortu .Ali im i pravi rodjendan obelezimo kod kuce. Dobiju tortu , poklon i uvek neko iznenadjenje. Duvaju opet svecice. Znaci mi u novembru imamo 6 torti.😁🤣

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1251
   RE: Proslava dečijeg rođendana
20.1.2019 18:37:27   
vonavoj
Ja im vec 3 godine slavim zajedno rodjendan u igraonici,razlika je 3 godine,a izmedju rodjendana mesec dana. Realno,odrasli au svi isti,a decu zovemo iz vrtica. Igraonica daje prostora da bude dosta dece i razlicitog uzrasta. Vec sledece godine necemo zajedno i to samo zato sto je T velika i njima igraonica nije zanimljiva vise.Finansijski ne mozemo 2 puta igraonicu..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1252
   RE: Proslava dečijeg rođendana
20.1.2019 19:23:58   
Rosita
D u predškolsko kreće u septembru. Njemu je ok, čak je i rekao da pozovemo N devojku iz porodilišta i društvo iz bolnice, jooj :D

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1253
   RE: Proslava dečijeg rođendana
20.1.2019 19:34:36   
milicicak
Rosi, ja se slazem sa Maslacak, u ovom trenutku je najbitnije sta D zeli pa se u skladu sa mogucnostima uklapaj. On je jedan divan i razuman decak 💖
Clanak, moj jedini komentar na clanak je Zivela varijabilnost 🙂
Inace, ja sam malo pre otisla u prodavnicu a mini buba je ostala da crta kakvu tortu zeli  za rodjendan😃

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1254
   RE: Proslava dečijeg rođendana
20.1.2019 19:46:48   
Rosita
Svako prema željama i mogućnostima.
Kod nas su se dva roditelja iz vrtićke grupe udružila i zajedno slavila. Svi su pozdravili ideju , devojčice su dobre drugarice. Podelili troškove.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1255
   RE: Proslava dečijeg rođendana
20.1.2019 20:41:34   
jess021
Ja bas ne mogu da se slozim sa clankom. Sto rece Ivana igraonica je super stvar. Nikad nisam bila ni za kakvu megalomaniju I sl, ali ako neko ima potrebu samo nek izvoli. I sa tim komentarisenjem drugih su vise dosadili, neka svako radi kako misli da treba. 
Isla sam i ja ja rodjendane gde je ocigledno da roditelji zele da prikazu status ili sta vec, ali ja sam ih ispostovala i to je sve. Vecina je bila kao i mi, smisao svega je da deci bude lepo.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1256
   RE: Proslava dečijeg rođendana
20.1.2019 20:56:01   
Maraj
Ja nisam bila na rodjendanu kakav se opisuje u clanku . A verujem da ima takvih.
Cuj samo ketering i kupovna torta . Sta , nisi in ako svom detetu sam umesis tortu ili napravis rusku salatuuser posted image haos, gde zivimo...
Da se razumemo i ja sam do sad detetu kupovala torte za rodjendan. Najvise zbog oblika torte. Nije mi tesko da je napravim. Vec nemam zuvaca za ukrasavanje....

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1257
   RE: Proslava dečijeg rođendana
20.1.2019 20:58:52   
IvanaSK RR
Tacno tako, Jess.
Evo mini buba koliko se raduje rodjendanu.. Tako je i sin mesecima pre rodjendana pricao o njemu i o tome kakvu bi tortu. Oni se najviše i raduju torti i drugarima koji ce bas kod njih doci na rodjendan. Za hranu sam narucivala rostilj, napravim dve salate, ako stignem napravim kiflice i mini pice, ako ne kupim u pekari.. Ako ljudima, deci pričinjava zadovoljstvo da kupe jos neke stvari, naprave, sto da ne.
Pre par dana sam bila na rodjendanu gde je ketering i kupovna torta. Zena ima kuci i bebu i kaze da nije mogla da spremi, ovo joj bila laksa varijanta. A sto da ne i tako..

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 20.1.2019 21:00:53 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1258
   RE: Proslava dečijeg rođendana
20.1.2019 21:09:02   
Sanjica26 RR
Juce sam bila na nekom rodjendanu. Oset_ila sam se kao na poslovnom rucku. Deca iz skole su dosla kod T drugarice. Zasto sam se oset_ila tako? Ti ljudi koji su sedeli sa mnom nisu deca roditelja nego ljudi sa posla. Svi u odelima. user posted image user posted image

Mi nismo u situaciji da pravimo velike rodjendane deci. Dovoljno kad dodju moji. Moja je velila porodica. Njima se deca obraduju vise nego nekom drugom. T se vise raduje sto je danas duvala svecice sa svima njima nego da smo pravili u igraonici.
Pravili smo T dva rodjendana u igraonici kako je ona htela. Kako smo skupili pare to mi znamo. Sofiji smo ove godine da ih ne odvajamo. Juce gledam T ona nije uzivala u igraonici. Cak je dobila koleno po ustima. Bila su joj usta puna krvi. I zub joj je ispao. Drugarica joj je udarila bez pardona. Onda mi je prepricavala sta rade devojcice. Ja ne mogu da verujem sta rade devojcice koje su drugi razred (i ako radim u skoli).

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 20.1.2019 21:10:36 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1259
   RE: Proslava dečijeg rođendana
20.1.2019 21:15:36   
vonavoj
Nisam procitala clanak..Moje vole rodjendane,igraonice..broje dane kad im je rodjendan.. navikle su.od beba..kao sto i M vodimo svuda..i danas je bio sa nama u igraonici..Nikad im se nije desilo da se povrede,ne daj Boze. Mi imamo jako puno prijatelja sa decom,svi su tu istog uzrasta..i bas se radujemo proslavama.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1260
   RE: Proslava dečijeg rođendana
20.1.2019 21:18:24   
IvanaSK RR
Nisu sva deca ista. Neko voli igraonicu, neko voli kuci. Ni meni nije bilo fantasticno lako skupiti par puta pare za igraonicu. Verujem da nije ni vecini.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1261
   RE: Proslava dečijeg rođendana
20.1.2019 22:02:32   
vonavoj
Procitala sam tekst,i ne slazem se..to je mozda po Bgu,kod nas nije tako. Makar mi ne posecujemo takve rodjendane,niti ih slavimo na taj nacin. Na rodjendane drugara nikad ne ostajem,ne znam ljude,i sta cu tamo,to je samo za decu..a kod nas dolaze i mi idemo kod prijatelja..a igraonica nam je resenje jer imamo bar 25 odraslih i 15oro dece,van vrtica i skole..morala bi 3 dana kod kuce..i to su oni najblizi,sa kojima se druzimo,ne vidjamo..Posluzenje je domaca radinost i ne preterivanje,te "ukrasne" stolove ne volim,bacanje para,pogotovo kad vidim za prvi rodj..dete i ne zna sta je to..kasnije znaju,otimaju se i bace.polizu eventualno slag😂😂Kod nas bude rostilj,salate i torta,i cao.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1262
   RE: Proslava dečijeg rođendana
20.1.2019 22:03:50   
vonavoj
Sto se tice para,pare nisu problem,para nema..hahaha..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1263
   RE: Proslava dečijeg rođendana
20.1.2019 22:09:33   
IvanaSK RR
Cuj ti nju, tako u Bg user posted image
Nisam prisustvovala takvim rodjendanima. Sve i da jesam, ne vidim zašto bi to drugima smetalo ako roditeljima pričinjava zadovoljstvo. Kao sa garderobom, na primer, neko ce dati za bodic 2000 din, neko 400...
Ostajem na rodjendanima koji su mi daleko od kuce. I uvek cu sve roditelje pozvati da ostanu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1264
   RE: Proslava dečijeg rođendana
20.1.2019 22:27:42   
vonavoj
E.kod nas stvarno nije praksa da roditelji ostaju,sigurno zato sto su svi tu blizu..Ja sam tad freeeee...hahahaa..3h dok je na rodjendanu,ja skitam,buhahaha.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1265
   RE: Proslava dečijeg rođendana
20.1.2019 22:29:57   
Rosita
Kod nas uglavnom svi ostaju i vidim da je to ljudima ok. Podruže se, proćaskaju.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1266
   RE: Proslava dečijeg rođendana
21.1.2019 9:24:27   
AnaTamara
Kod nas vecina roditelja ostaje na rodjendanima, sto je meni jako drago, ali ne sluzimo nista sem naravno pica i torte.

< Poruku je uredio AnaTamara -- 21.1.2019 9:26:10 >


_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1267
   RE: Proslava dečijeg rođendana
21.1.2019 9:56:24   
nata11
Jess sve lepo napisala a utorka teksta da prvo napravi razliku izmedju pojedinih termina tj. reci.

Sta mene briga ko ce kako detetu slaviti rodjendan. Svako po svojoj zelji i mogućnosti. Ispostujes odlaskom (ili ne ako dete ne zeli) i kraj price. 
Ne vidim cemu drama. Mozda ja hocu kolica od 100 eura a neko od 1700 eura. Ovo je isto. 

_____________________________





(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 1268
   RE: Proslava dečijeg rođendana
21.1.2019 9:57:57   
nata11
*autorka 😁😁
Molim RR uvedite opciju uredjenja. 

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1269
   RE: Proslava dečijeg rođendana
21.1.2019 14:02:14   
Misha i Ljisha
Ivana i kod mene je sad bio ketering i porucdne dve torte. Pice smo se dogovorili da sluze iz igraonice tj iz kafica. Posto je kafic za odrasle pored igraonice. Igraonica bi nas izasla 8000 ali bismo u tom slucaju morali kupiti nase pice. Ovako nas je igraonica izasla 6000 a pice smo platili posle rodjendana i izaslo je 3100 din. Milina. Nema sanse da bih za 9000 uspela da platim samo igraonicu i da za 1000 di  kupim pice za odrasle. Ketering je bio ok. U redu meni je lepse domace. Ali da vidim mamu koja pored batketa moze da spremi slanisa za 25 dece i 20 odraslih. Nema sanse. Pa cak i da nije batke u pitanju. Cak i dobra beba. 😂 bez pomoci je to nemoguca misija 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1270
   RE: Proslava dečijeg rođendana
21.1.2019 14:29:35   
IvanaSK RR
Ovde retko koja igraonica daje mogućnost da sam doneses pice. Na rodjendanu gde smo skoro bili sa keteringom, hrana je bila skroz super. Bilo je suhomesnato, sendviči, kiflice male i vece kao kifle punjene sirom, roštilj, salata i mini pice. Drugarica i ja smo bukvalno sve probali jer se ona razmišlja tu da pravi rodjendan i interesovalo nas je kakva je hrana. Sve je bilo sveze i ukusno.
Ne razumem osudjivanje drugih. Svako radi kako želi i kako moze.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1271
   RE: Proslava dečijeg rođendana
22.1.2019 13:19:09   
bebilule
E, ja mrzim igraonice, sve mi nekako unificirano, gužva, skika, vriska... Ali sam mu svaki put organizovala tamo i svaki put kada se završi kažem kako je sreća pa postoje. user posted image Fakat je praktično. Kod nas je malo drukčija situacija, par igraonica u gradu. Nama su svi roditelji ostajali jer su kod M sve mala djeca, njegovog uzrasta. Nema nekog pretjerivanja, skoro svi isto organizuju. Torta, sokovi, peciva, grickalice, dva sata i ajmo kući. Za roditelje stavim dva ovala meze i to je to. Kod nas i nema animatora user posted image . Jedino sam razliku primijetila u ukrašavanju, neko napravi neki tematski rođus, neko koristi tanjire i čaše iz igraonice... Ali pravo da vam kažem šta me briga kako ko to radi. Dođem, dovedem dijete, oni se izigraju, duvaju svjećice i kući. Bude to lijepo. Kada malo poraste vjerovatno ću po njegovoj želji organizovati drukčije. Kako god on poželi, a da se ja mogu uklopiti. Stalo mi je da mu ja pričam o tome, da napravimo tortu, da pozovem njegove drugare i eto.

Sad će mnogi po meni osuti paljbu, ali ja nisam više sigurna da li je skromnost vrlina ili mana. Pri tome zavisi kako definišemo skromnost, naravno.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1272
   RE: Proslava dečijeg rođendana
22.1.2019 14:02:40   
milicicak
Opet cu da ponovim Zivela varijabilnost 😃
Svako ima pravo da slavi kako on smatra za shodno, moje je samo da se pojavim ako mogu/hocu/zelim. I za mene se tu prica zavrsava. Strasno mi smeta ton postavljenog clanka i to nipodnistavanje koje provejava ali opet, zivela varijabilnost jer zaista svako ima pravo na svoje misljenje i da radi onako kako smatra za shodno.
I sto rece bebilule, skromnost nije vrlina. Moja svekrva je u tom fazonu, sve skromno, skromno, skromno ne zbog nedostatka novca nego zato sto eto tako treba. I ceo zivot je nezadovoljna. Ja smatram da se treba pruziti koliko si dug i uzivati u stvarima koje te cine srecnim. Mene cini srecnom proslava rodjendana i cini me srecnom sto mogu da izmisljam i pravim razne gluposti, zaista. Mogu ja i da narucim sve ali meni predstavlja zadovoljstvo to cackanje po kuhinji u koje je mini buba uvek ukljucena.
Kod nas uvek roditelji ostaju a cesto se desava i da jedan roditelj povede nekoliko dece, mame iz vrtica se druze i lepo organizuju. A deca se uvek lepo provedu sto je na kraju i najbitnije

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1273
   RE: Proslava dečijeg rođendana
22.1.2019 20:29:16   
vocicana
Ja cu ove godine videti sa vaspitacicama, msm da su jos mali za igraonice, zato bi volela da se proslava sprovede u vrticu. Sve sto moze odnecu, da uzivaju, msm da ce biti lepo. Za dalje konsultacije cu se vama ovde obratiti pa i citati dalje sta ste pisale.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1274
   RE: Proslava dečijeg rođendana
24.1.2019 16:11:16   
jance
Evo ja se konacno pokrenuh da organizujem Kiki rodjus. Igraonica je srecom na vreme zakazana, e sad jos torta i slano. I da podelimo pozivnice. Naravno da sam zakasnila za tortu i slano kod ovih zena sto rade od kuce ali mozda i bolje, bice iz poslasticarnice..... bice jeftinije. Sad samo da se slavljenica odluci kakvu tortu hoce, rekla sam joj da ne mora svake godine da bude Elsa, moze da bira i nesto drugo. Mozda LOL, ili balerinu itd....
Slanise cu vec naci, to se na kraju krajeva moze u pekari kupiti a imam i drugaricu koja bi me, nadam se, ubacila na lepe oci hihihi

Jos samo pozivnice i reseno je. I naravno da vodim gospodjicu u soping za outfit za rodjus, to nam je svake godine ritual.... user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...
HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Jel vam se svidja ime Lorena? :)
pisuljica

Primetila sam da je sve cesce...

Da (30%)

Ne (70%)


Ukupan broj glasova: 128

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here