|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proslava dečijeg rođendana
20.5.2019 17:16:23   
kamičak
Danas se deciji rodjendani organizuju kao svadbe koliko vidim. Racunaj plus minus 10% od ukupnog broja prijavljenih.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1326
   RE: Proslava dečijeg rođendana
20.5.2019 18:31:43   
vocicana
Ja moram da pohvalim jednu mamu od juce, bili smo na rodjendanu kod drugarice iz vrtica, bili su pozvani i bake i deke i tetke i stricevi, deca u igraonici, mi u kaficskom deu, imali su jako lep ketering, kao svedski sto, mogao si se sluziti cime hoces, deca su imala lepo posluzenje u igraonici, bas se najlepse zavrsi tako, 2 u 1 icao. Ne znam koliko je kostalo ali je bilo jako lepo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 1327
   RE: Proslava dečijeg rođendana
20.5.2019 22:47:52   
Filadendronka

Slobodno -10%, a uvek se nadje mesto u slucaju da dodje neko vise. 
IZVORNA PORUKA: kamičak

Danas se deciji rodjendani organizuju kao svadbe koliko vidim. Racunaj plus minus 10% od ukupnog broja prijavljenih.



(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 1328
   RE: Proslava dečijeg rođendana
20.5.2019 22:57:17   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Ja moram da pohvalim jednu mamu od juce, bili smo na rodjendanu kod drugarice iz vrtica, bili su pozvani i bake i deke i tetke i stricevi, deca u igraonici, mi u kaficskom deu, imali su jako lep ketering, kao svedski sto, mogao si se sluziti cime hoces, deca su imala lepo posluzenje u igraonici, bas se najlepse zavrsi tako, 2 u 1 icao. Ne znam koliko je kostalo ali je bilo jako lepo.



Kulturno, na nivou i čisto. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1329
   RE: Proslava dečijeg rođendana
21.5.2019 9:46:03   
Sanidej
Nije velika razlika u ceni nego kod kuce, a neuporedivo bolje za sve. Posebno ko nema prostora u stanu. Samo treba naci dobru igraonicu, puno je prljavih sa losom uslugom.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1330
   RE: Proslava dečijeg rođendana
21.5.2019 9:57:10   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Sanidej

Nije velika razlika u ceni nego kod kuce, a neuporedivo bolje za sve. Posebno ko nema prostora u stanu. Samo treba naci dobru igraonicu, puno je prljavih sa losom uslugom.



Bas tako.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1331
   RE: Proslava dečijeg rođendana
22.5.2019 21:06:17   
flamingos
Imamo igraonicu preko puta škole,nije skupa,a uživancija za mališane.Ima mesta i za nas odrasle.Tri sata se zakupi,dečica se izigraju i super je.


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1332
   RE: Proslava dečijeg rođendana
22.5.2019 21:56:35   
Filadendronka
Cene bas variraju u igraonicama i ima ogromne razlike od mesta do mesta. Na jednom rodjusu je bilo preko pedeset_ odraslih i trideset_oro dece. To je sve izaslo vise od 500eura. Takodje znam za totalno drugi primer gde je cena po detetu bila oko 350 dinara ( pizza, dva sokica i boravak od dva-tri sata). I u tom vrticu su se roditelji dogovorili da umesto poklona daju po 500 dinara slavljenicima. Tim novcem se pokriju troskovi rodjendana i ostane novca za neki poklon. To je bas fino za one ljude koji ne mogu da priuste takav vid proslave. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1333
   RE: Proslava dečijeg rođendana
22.5.2019 22:00:42   
Duškić
Fill to je super. Izadje sve to puno.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1334
   RE: Proslava dečijeg rođendana
22.5.2019 22:08:13   
Filadendronka

Da, bukvalno kao da slavis rodjendan na kredit. Ali to je po meni jedino prihvatljivo kad su se roditelji tako dogovorili i to bukvalno svi. Nema razlike ko ima novca, a ko ne. Doslo je takvo vreme da deca od cetiri/pet godina pocinju da pate zbog nedostatka novca. Da te dusa zaboli kad cujes neke price, jer nije rec o bahatosti nego prosto o negativnim emocijama. Ne treba im sve dozvoliti i kupiti, ali makar taj rodjendan treba svako dete da proslavi  lepo i srecno. 
IZVORNA PORUKA: Duškić

Fill to je super. Izadje sve to puno.



(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1335
   RE: Proslava dečijeg rođendana
22.5.2019 22:10:01   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Cene bas variraju u igraonicama i ima ogromne razlike od mesta do mesta. Na jednom rodjusu je bilo preko pedeset__ odraslih i trideset__oro dece. To je sve izaslo vise od 500eura. Takodje znam za totalno drugi primer gde je cena po detetu bila oko 350 dinara ( pizza, dva sokica i boravak od dva-tri sata). I u tom vrticu su se roditelji dogovorili da umesto poklona daju po 500 dinara slavljenicima. Tim novcem se pokriju troskovi rodjendana i ostane novca za neki poklon. To je bas fino za one ljude koji ne mogu da priuste takav vid proslave. 
Baš je super,fino,da svi proslave.Takvo je vreme,troškovi svakog dana.Lepo osmišljeno,bravoooo.


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1336
   RE: Proslava dečijeg rođendana
22.5.2019 22:46:04   
kamičak
Ne mora se praviti rodjendan u igraonici u centru grada!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1337
   RE: Proslava dečijeg rođendana
22.5.2019 22:54:38   
flamingos


IZVORNA PORUKA: kamičak

Ne mora se praviti rodjendan u igraonici u centru grada!
Upravo tako,više se roditelji utrkuju ko će u"boljoj"igraonici praviti.Nama je važno da se deca izigraju,posluže(a deca ko''deca-baš im je do hrane).Ovde gde mi slavimo je baš super,nije skupo,mala igraonica,ali sasvim dovoljna.Osoblje ljubazno i bude extra provod


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 1338
   RE: Proslava dečijeg rođendana
22.5.2019 22:59:23   
Rosita


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Doslo je takvo vreme da deca od cetiri/pet godina pocinju da pate zbog nedostatka novca. Da te dusa zaboli kad cujes neke price, jer nije rec o bahatosti nego prosto o negativnim emocijama. 



To sam i ja primetila. Izaziva mi knedlu u grlu. 

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1339
   RE: Proslava dečijeg rođendana
23.5.2019 8:36:36   
popkica bebic
Samo malim brojem dece, oko deset_ak, i nekoliko mama u improvizovanoj igraonici u našem mestu, koja je besplatna, samo da se zakaže. Ili kod kuće sa još manjim brojem dece. Tortu pravim sama, mislim da sam sve bolja i kreativnija, a pizzu narucimo. Bude im baš lepo... 

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1340
   RE: Proslava dečijeg rođendana
23.5.2019 8:43:51   
flamingos


IZVORNA PORUKA: popkica bebic

Samo malim brojem dece, oko deset__ak, i nekoliko mama u improvizovanoj igraonici u našem mestu, koja je besplatna, samo da se zakaže. Ili kod kuće sa još manjim brojem dece. Tortu pravim sama, mislim da sam sve bolja i kreativnija, a pizzu narucimo. Bude im baš lepo... 
Tako je,tortu i ja pravim,džaba i njihova dekoracija kada su na ukusu nikakve.Nema kod nas besplatnih igrainica,ali ima jeftinijih i skupljih.Pozdrav.


(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 1341
   RE: Proslava dečijeg rođendana
23.5.2019 13:02:01   
Ana RR
Mi nekad slavimo u igraonici a nekad kući. Iako je rođendan u sred leta vrlo često nam pljuskovi pokvare slavlje u dvorištu. Pretprošle godine smo imali super party kod nas u dvorištu, svašta smo organizovali klincima a šlag na torti su bili mađioničari. Bilo je baš zabavno.

Prošle godine smo slavili u igraonici jer je bilo najavljeno neko bzvz vreme (igraonica u kraju, cena 10 hiljada za 40 osoba, u cenu ulazi neograničeno piće) i da bi im bilo zanimljivije angažovali smo bubbleman-a, bilo je sjajno.

Ovog leta smo na moru u to vreme, biće zabavno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1342
   RE: Proslava dečijeg rođendana
23.5.2019 13:06:28   
Filadendronka

Super je dvoriste ko ima, pun pogodak po meni. Koja je to igraonica, to je bas dzabe?  
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mi nekad slavimo u igraonici a nekad kući. Iako je rođendan u sred leta vrlo često nam pljuskovi pokvare slavlje u dvorištu. Pretprošle godine smo imali super party kod nas u dvorištu, svašta smo organizovali klincima a šlag na torti su bili mađioničari. Bilo je baš zabavno.

Prošle godine smo slavili u igraonici jer je bilo najavljeno neko bzvz vreme (igraonica u kraju, cena 10 hiljada za 40 osoba, u cenu ulazi neograničeno piće) i da bi im bilo zanimljivije angažovali smo bubbleman-a, bilo je sjajno.

Ovog leta smo na moru u to vreme, biće zabavno user posted image



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1343
   RE: Proslava dečijeg rođendana
23.5.2019 13:11:50   
Ana RR
Fil, mi smo na periferiji, opština Čukarica user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1344
   RE: Proslava dečijeg rođendana
23.5.2019 13:13:18   
Sanidej
Jednom smo slavili kod kuce, neka hvala. Imamo lepu i cistu igraonicu, vecernji termin, pa se iskoristi dan napolju do tada (ako je lep).

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1345
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.7.2019 10:22:54   
MimaKos
Ifraonice su zakon, em sto se oni izjure i provedu em nema haosa 


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1346
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.7.2019 11:24:52   
doramar11
Igraonice sa dvoristem su odlicne za ovaj letnji period. Unutra su uglavnom prljave i svasta moze da se pokupi.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1347
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.7.2019 15:30:50   
MimaKos
Mi nemamo puno tih otvorenih...

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 1348
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.7.2019 16:01:30   
milicicak
Evo, mene na ovoj temi opet 😁


Sinku je divan dan uskoro pa razmatram meni, malo mi neobicno, nikad nisam slavila letnji rodjendan. Rodjendan je pre podne i sigurno necu porucivati rostilj.
Za sad na meniju:Klub sendvici, punjeni paradajz, pita sa sirom, pita sa mesom (novi recept), ruska salata (jer bez nje ko da nije rodjendan), salata od piletine sa celerom i brusnicama, susam salata, stapici sa sirom, stapici sa susamom i makom.
I sta jos? Ja bih neku laganu, letnju salatu, onako povrckastu... Les, pomagaj 😁

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1349
   RE: Proslava dečijeg rođendana
17.7.2019 16:03:31   
bubulence
Milicice draga pa sta ce ti vise!?!? Sve to+ torta, neki popsi, picence... Sasvim dovoljno... 


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here