|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proslava dečijeg rođendana
25.1.2019 7:20:05   
vocicana
Jance bas lepo.
Ja sam uvek mnogo srecna kada proslavljamo detetov rodjendan. Uzivam u pripremama, bas je to prelpno sto kaze moj sin.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1276
   RE: Proslava dečijeg rođendana
25.1.2019 8:58:45   
bubulence
Procitala sam onaj tekst i prilicno je bzvz...Veliki sam protivnik proslave rodjendana od 500e ako roditelj zaradjuje 200e. Ali ako je roditelj u mogucnosti da na decijem rodjendanu sluzi kavijar i tortu od cake boss-a, nase je da nam bude drago... Mi zivimo u dvosobnom stanu, imamo mnogo prijatelja i ne mozemo svi da stanemo. Prosle god sam pogresila i pravila Masin rodjendan ovde. Uzas. 3 dana smo slavili, potrosili duplo vise nego da smo negde uplatili. Sledeci vikend joj je opet rodjendan, zakupili kafic koji se prilagodi proslavi decijeg rodjendana, porucili ketering, jedino cu tortu ja praviti ali samo zato sto zena koja nam uvek pravi ide na put...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1277
   RE: Proslava dečijeg rođendana
25.1.2019 9:04:25   
AnaTamara
I nama je uskoro rodjendan. Igraonica je ugovorena. Kao sto sam vec navela, kod nas nema hrane, deci se sluzi pica, kiflice i sokici, odrasli pice i torta i to je to, to nas izadje oko 150e.

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1278
   RE: Proslava dečijeg rođendana
25.1.2019 12:44:02   
vocicana
Jeste ceh, ali lepo sve to urade mame svaki put.
Bubulence apsolutno se slazem da nikako ne treba raditi takve stvari i grcati narednih meseci, a sto kazes ko moze, nama ostaje da gledamo i bude nam drago i lepo zbog svega

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 1279
   RE: Proslava dečijeg rođendana
25.1.2019 13:54:28   
jance
E bubulence sreco moja tako smo mi pre 2 godine Ogiju organizovali rodjus. Prvi njegov rodjendan da je bilo lepo vreme napolju ( oktobar). Navrat nanos organizovali od srede do nedelje, slano, slatko, sokovi, alkoholno, kafa, rostilj, torta, stolovi, stolice, animator, znaci omanja svadba! bilo nam je ni manje ni vise nego 50 ljudi! E tad sam organizovala kod kuce i nikad vise. Ovo koliko god da kosta barem je gotovo za 2 sata i svi se pakuju i odlaze. Kad je kuci blago meni, nikako da odu!
A osim toga svakako svaki put pravim posebno za familiju. Oni nikad ne mogu da se usaglase oko datuma i termina pa slavimo mimo svega za njih.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1280
   RE: Proslava dečijeg rođendana
25.1.2019 14:10:36   
Rosita
To i mm i ja pričamo, kad razmatramo opcije. Znači, da pozovem najbliže 3-4 porodice ( kumovi, rođaci) i prijatelje kući, krkljanac, a garant neko neće moći tad, opuštenije doživljavaju kad je kod kuće, to sam iskusila. Jao, nećemo moći tad ali dolazimo tim povodom. Pa može da izađe na Ivkovu slavu.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1281
   RE: Proslava dečijeg rođendana
26.1.2019 10:13:09   
bubulence
Nase iskustvo je takvo da nije nista jeftinije slaviti rodjendan kod kuce. Jer kod kuce mi niko ne sedi 2 sata kao sto je slucaj u igraonici, nego dodju popodne u 4-5 i eto ih do iza ponoci. Ja padnem sa nogu 3 dana pre rodjendana, taj dan ziva nisam, deca se posle 2,3 sata igre premore i postanu kenjkavi, svadjaju se, muski se malo zapiju, zene budu nervozne😂, nekako ih sve ispratis i onda jos 2 dana ribanja i pranja (od posudja, tepiha, namestaja, zavesa...). Znaci, u najmanju ruku duplo skuplje ako sve zaracunas... A i uvek se nadje neko da dodje sutra dan, ili posle 2 dana.Nisam bila pristalica igraonica i kafica ali sada kazem svaka cas_t onom ko ih izmisli 

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1282
   RE: Proslava dečijeg rođendana
18.3.2019 20:24:04   
milicicak
Blizi nam se divan dan a ja sam totalno pogubljena.Elem, na meniju: salate ruska, susam, valdorf, cezar, piletina i brusnice; pita sa sirom, stapici sa sirom, torta od pecenih paprika, torta od ajvara, kiflice, stapici sa susamom i makom i plocice od piva i susama. Hocu da izbegnem rostilj pa mi treba jos neka salata. Ili mi ne treba? Lesice, pomagaj 😁
Za decu jos sendvici.
I tri torte. Jedna hipodrom i jedna na sprat Mirakulus bubamara i Crni macor. Kako cu sve da stignem, pojma nemam 😂

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1283
   RE: Proslava dečijeg rođendana
18.3.2019 20:27:44   
bubulence
Milicicak sve mi se svidja😂. Samo, molim te sacuvaj malo te torte od pecenih paprika i posalji, evo pisem ti adresu na pp 😂. 


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1284
   RE: Proslava dečijeg rođendana
18.3.2019 20:38:37   
milicicak
Bibi, za tebe cu da napravim i posaljem celu 😘
Nego, stvarno, dajte neki recepAt za neku mesnu salatu. Trazim danima i nista mi se ne svidja

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1285
   RE: Proslava dečijeg rođendana
18.3.2019 20:57:36   
lesica
Mili, gde me nađe 😂

Pazi, ja nešto razmatram mini tortilje sa grilovanom piletinom, iceberg salatom i nekim dresingom i bruskete sa nekim namazom ... Dobar deo tvog pobrojanog, plus posne stvari (to još nisam razmotrila)

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1286
   RE: Proslava dečijeg rođendana
18.3.2019 21:41:34   
Ana RR
Tortilje i bruskete su vrh, ja bih njih uvek pravila za rođendane user posted image mada klinci više vole mini burgere.

Mili, a neki mesni rolat? Ili sendviči sa cepkanim mesom?

< Poruku je uredio Ana RR -- 18.3.2019 21:43:13 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1287
   RE: Proslava dečijeg rođendana
18.3.2019 23:04:04   
vocicana
Ja sam ove godine zaobisla ideju da se slavi u igraonici. Mi ni jednu pozivnicu nismo dobili od kako smo krenuli u vrtic, msm za igraonicu. Jesmo jednu ali msm da niko nije ni otisao. Proslavice u vrticu, moji, muzevljevi ce doci kod nas kuci, na rucak, moja sestra sa porodicom, posno je, tako da sam vec smislila sta cu malo od tog predjela, svasta sam naslla i u nasoj C kuhinji ovde. Mame su bas vredne.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1288
   RE: Proslava dečijeg rođendana
18.3.2019 23:46:46   
milicicak
Pokusavam da izbacim zalogaj hranu... Mozda neki rolat.
Zaboravih bruskete sa rikotom i avokadom da stavim na spisak

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1289
   RE: Proslava dečijeg rođendana
18.3.2019 23:55:52   
Sanidej
Salata sa sitno seckanom piletinom, pecurkama i pavlakom je odlicna, mogu se po zelji dodati sunka/ pecenica i narendati kackavalj.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1290
   RE: Proslava dečijeg rođendana
19.3.2019 9:05:40   
mama Jo
Mili, sve to sama.pravis? A kakvu cete pinjatu? 😁 secam se tvoje Nele, je l' da?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1291
   RE: Proslava dečijeg rođendana
19.3.2019 10:16:54   
milicicak
Mama jo,sve sama 😁 pinjatu smo nqrucili, ne mogu da stignem. Ove godine je Mirakulusbubamara, jutros je stigla i ja sam odusevljena kako je devojka napravila

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1292
   RE: Proslava dečijeg rođendana
19.3.2019 10:20:18   
Maraj
Mili user posted image pa svaka cast kad sve to sama pravis! Pored malog deteta i jos radis ?!?!
Nego , gde cete slaviti? U igraonici? Zasto izbegavas rostilj?

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1293
   RE: Proslava dečijeg rođendana
19.3.2019 21:21:23   
milicicak
Maraj, mama mi dosta pomogne i sestra napravi sendvice za decu tako da ne pravim bas sve sama.
U igraonici pravimo kao i svake godine, zivele igraonice 😁 ne znam, nesto mi je dosadio rostilj ali cu izgleda da ga narucim...
Torte gotove,jedva cekam sutra da ukrasavamo 😁 ko dete sam, znam

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1294
   RE: Proslava dečijeg rođendana
19.3.2019 21:26:21   
lesica
Jao Mili, sve slikaj i postavi 😁😁😁

Znaš da se i ja radujem i da gledam šta je napravljeno a i da pravim. To su tako divne, sitne, slatke radosti.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1295
   RE: Proslava dečijeg rođendana
19.3.2019 21:35:59   
milicicak
Jao, les, jeste. Dosla sam nadrndana sa posla a onda krenula da mutim kore i kuvam filove. Pa mini buba koja cela zamazana od cokolade vice mmmmm. I mm koji me popreko gleda jer sam se tek sad set_ila da mu kazem da kupi zelenu boju za kolace... A meni super i nista mi nije tesko i vise nisam nadrndana 😁
Valjda necu zaboraviti da slikam. Mislim da nemam ni jednu sliku ni jedne rodjendanske torte 😂



(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1296
   RE: Proslava dečijeg rođendana
19.3.2019 21:41:44   
Maraj
Mili user posted image za elanuser posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1297
   RE: Proslava dečijeg rođendana
19.3.2019 21:44:05   
Ana RR
Mili, svaka čast user posted image i nemoj da zaboraviš da fotkaš!!

Mi ove godine, bože zdravlja, preskačemo to spremanje jer sam nam more rezervisala (namerno) tako da rođendan tamo proslavimo. Mada Marko već planira kako ćemo kada se vratimo sa mora da da spremamo roštilj i tortu i da zovemo babu i dedu (moje) i par drugara user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1298
   RE: Proslava dečijeg rođendana
20.3.2019 11:46:12   
vocicana
Mili svaka cast!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1299
   RE: Proslava dečijeg rođendana
20.3.2019 11:53:14   
mama Jo
Mili, ti si car 😊
Obavezno slikaj!!


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here