|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi glas Srbije
6.1.2013 20:39:04   
mamamikka
ne treba ti meni ništa da kažeš u vezi Mirne, nego sam te zamolila da mi objasniš svoju sintagmu " Idolopoklonsvo prema pohvalama " i zašto misliš da su drugi od tog pelcovani, nebitno , ti si me razumela onako kako si htela.I to je ok. user posted image

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Prvi glas Srbije
6.1.2013 20:40:11   
Olga75
eto ja akcentujem tako grozno , razvuceno i stajaznam kako , nisam lingvista user posted image
i pogotovo nisam htela da " regionalno podbadam " ili sta vec
i iskreno , zivo me bas briga za taj prvi glas , pratim ga smo jer poznajem Mirninu mamu , inace mi ne bi palo na pamet
i izvini ako sam te cime god uvredila user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Prvi glas Srbije
6.1.2013 20:42:57   
pocahontas
pa ne zove se devojka dzabe Mirna user posted image
salu na stranu, ona mi se svidja jer se odlicno snasla u svim zanrovima i ima fenomenalan glas.
a Sarin plac sam i ja protumacila kao vrlo razmazen potez, prvo sam pomislila da place zbog nekog decka i to mi bi simpaticno, sli kad sam shvatila pravi uzrok vise mi nije bilo simpaticno...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Prvi glas Srbije
6.1.2013 20:43:31   
Verolina
Nisi me uvredila. prosto ne volim da se u slucaju pojedinca spominje njegovo poreklo. ja sam cak dva puta glasala za Mirnu, i to u prvoj emisiji i ne znam koja je po redu bila kad je pevala Janos. Vise mi se ne dopada. To je moje pravo, i to zbog svega sto sam navela.
mamamika, prava iskrenost na sceni je ona koju poseduje Zoran, na primer. To dete je potpuno operisano od uobrazenosti i dvolicnosti. I divno peva. Zbog svega toga ne bi mi bilo zao da pobedi.


< Poruku je uredio Verolina -- 6.1.2013 20:45:28 >


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Prvi glas Srbije
6.1.2013 20:44:57   
Dani.kv
Tamo su neki mirni i fini na note a ostali su varvari. Au

(odgovor članu mamamikka)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Prvi glas Srbije
6.1.2013 20:47:11   
Olga75
draga Verolino , mislim da svi mi iz Subotice tako nekako rastegnuto pricamo , da ne kazem divanimo , jedan prijatelj koji je zavrsio muzicku akademiju ( iz Novog Sada je inace ) obozava da me pozove i kaze : ajde molim te malo tim tvojim pevajucim akcentom kazi mi ...
i tako , nema veze s vezom
srecni praznici
a za prvi glas , bas me briga user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Prvi glas Srbije
6.1.2013 20:49:03   
mamamikka
eto vidiš oko Zorana se slažemo potpuno. user posted image

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Prvi glas Srbije
6.1.2013 20:50:01   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Dani.kv

Tamo su neki mirni i fini na note a ostali su varvari. Au

user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Prvi glas Srbije
6.1.2013 20:50:46   
Verolina
Ali Olga, ti mene ne razumes. Nema veze duzina sloga koju ona izgovara, ona slog pogresno akcentuje, i izoblici rec. Nema veze otezanje, ona nema prostora u pesmi da oteze. I ja sam iz Srema, otezala sam citav zivot. To nije normativno neprihvatljivo, cak je i pozeljno.I ne znam kako sad napismeno da ti objasnim, ali zamisli kad rec KOZA izgovaras sa akcentom na prvom slogu i na drugom slogu. Razlika je ogromna, ona kasapi reci. I to mi se uopste ne dopada. Inace to ne radi u prirodnom govoru, ali radi u pesmama i to domacim, naravno. Sva se najezim kad cujem njen akcenat.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Prvi glas Srbije
6.1.2013 20:54:34   
Olga75
ja sam stvarno operisana od ih finesa user posted image
ono sto ja cujem je kad se zahvaljuje ziriju user posted image i to je to
kazem , nisam lingvista niti se mogu pohvaliti nekim sluhom
ajmo sad u kafanu da pricamo o necemu u sta se i ja razumem user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Prvi glas Srbije
6.1.2013 21:21:16   
branki*
sad gledah reprizu,inace ne pratim.nevena mi je simpaticna i dobro peva.boris je najlosiji tamo,po meni.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Prvi glas Srbije
6.1.2013 21:25:42   
boba 11
pa jeste najlosiji pored sanje koja je ispala ali ne kontam provokaciju iz neke od proslih epizoda od Aleksandre kako mu nije palo na pamet da stane na rupu umesto saske.Alo vi ste ga doveli tu gde je i sad su nesto poceli sa provokacijama.Decko peva dobro ali je definitivno losiji od ostalih,ali ja da sam na njegovom mestu kao i mnogi sigurno ne bih izabrala rupu zbog neke devojke koju vidim tad i mozda nikad vise u zivotuuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Prvi glas Srbije
6.1.2013 21:27:30   
branki*
kako mislis-oni ga doveli?zar ne glasa publika?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Prvi glas Srbije
6.1.2013 21:29:31   
Sanjica26 RR
Sve u svemu sve je to marketing. Meni je npr. Saska odlicno sinoc pevala. Dobila je zahtevne pesme.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Prvi glas Srbije
6.1.2013 21:46:50   
boba 11
Publika glasa od pocetka finala tj ovih delova finala a oni su odlucivali u pocetku ko ce uci u finale.Bio im je simpatican i zanimljiv i sta sad ima boljih od njega pa ga treba tako javno poniziti i pljuvati.Svi smo ljudi i imamo osecanja ja bi ih na njegovom mestu gledala mnogo drugacije a on im se jos i zahvalio na komentarima ,zao mi ga jadnicak toliko su ga uvredili a on kulira zarad veceg cilja valdauser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Prvi glas Srbije
6.1.2013 21:47:26   
boba 11

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Sve u svemu sve je to marketing. Meni je npr. Saska odlicno sinoc pevala. Dobila je zahtevne pesme.

Saska nije pevala sinocuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Prvi glas Srbije
6.1.2013 21:50:48   
Verolina

IZVORNA PORUKA: boba 11

pa jeste najlosiji pored sanje koja je ispala ali ne kontam provokaciju iz neke od proslih epizoda od Aleksandre kako mu nije palo na pamet da stane na rupu umesto saske.Alo vi ste ga doveli tu gde je i sad su nesto poceli sa provokacijama.Decko peva dobro ali je definitivno losiji od ostalih,ali ja da sam na njegovom mestu kao i mnogi sigurno ne bih izabrala rupu zbog neke devojke koju vidim tad i mozda nikad vise u zivotuuser posted image

Ovo je i meni jako zasmetalo.
Generalno, jedini koji ima stila u ziriju je Mare.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Prvi glas Srbije
6.1.2013 21:52:07   
Sanjica26 RR
Ups Sanja. user posted image

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Prvi glas Srbije
6.1.2013 23:32:40   
jovicaa
i meni je sara najvise izvestacena. misli da je jako cool zato sto se beci, a bas je to iritantno kod nje. ovako je ok, stvarno ima ok glas i dobar scenski nastup.
ali na stranu sve, mirna je defintivno najkompletniji takmicar, u svakom smislu.

< Poruku je uredio jovicaa -- 6.1.2013 23:34:54 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Prvi glas Srbije
6.1.2013 23:33:56   
boba 11

IZVORNA PORUKA: jovicaa

i meni je sara najvise izvestacena. misli da je jako cool zato sto se beci, a bas je to iritantno kod nje. ovako je ok, stvarno ima ok glas i dobar scenski nastup.
user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Prvi glas Srbije
6.1.2013 23:34:14   
boba 11
je to repriza ide

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Prvi glas Srbije
6.1.2013 23:35:30   
jovicaa
i ja bas gledam, jeste repriza je..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Prvi glas Srbije
12.1.2013 19:37:04   
NadaR
Ko ispada? user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Prvi glas Srbije
12.1.2013 19:42:46   
boba 11
videcemo malo kasnije ako ne zaspem user posted image Inace mislim da ce sledeci biti boris

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Prvi glas Srbije
12.1.2013 19:45:09   
boba 11
Ustvari dvoje veceras ispadauser posted image

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Neka ovo leto bude najsrećnije do sada!
Deca zaslužuju da imaju zamršenu kosu, stopala od peska, kolena zelena od trave, prljave ručice od igre. Ove stvari pune...
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here