|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (10.12.-14.12.2018.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
30.4.2018 7:45:48   
MimaKos
IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Joj pa nije kvalitetna skoro 20 godina sam plava. Imam puno kose ali su dlake toliko tanke. Nekada mi dodje da dohvatim masinicu od muza i da skratim na jedinicu. Bas se nekada razocaram. Mada je kod mene to genetski. Svi su nikakvi sa kosama. Sao moja rodjena sestra ne znam na koga je povukla kosu. Kao konjski rep!

A ja mislila da ti je ostatak prav i slajan pa onda samo siske :) i moja je takva, nemoj onda keratin nikako, ne na tanku dlaku, meni je posle pokidana bila cela!

< Poruku je uredio MimaKos -- 30.4.2018 7:46:28 >

(odgovor članu vocicana RR)
Direktna veza do poruke: 226
30.4.2018 7:47:37   
vocicana RR
Necu nec, mislila sam se, ali ipak odustajem, inace imam lokne, a tanka nikakva.

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 227
30.4.2018 9:41:18   
MimaKos
Mene je skroz upropastilo, nego sreca pre trudnoce, u trudnoci mi se oporavila i ojacala..a sad opet opada :(

Direktna veza do poruke: 228
30.4.2018 9:49:41   
mama Jo
Ja inace imam ravnu skroz, a uzela sam neki balzam keratin, od kad ga koristim nema sanse da bar malo uvijem kosu 😁

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 229
30.4.2018 9:55:04   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ja inace imam ravnu skroz, a uzela sam neki balzam keratin, od kad ga koristim nema sanse da bar malo uvijem kosu 😁

Za ravnu kosu i jaku je super, uvek sinko feniran, ali za kovrdzavu i tanku ne nikako..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 230
30.4.2018 9:58:14   
mama Jo
Da, kovrdzava je specificna...
Duuuugo sam jako zelela kovrdzavu pa sam se pomirila sa ravnom 😂

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 231
30.4.2018 10:00:23   
MimaKos
Tako je to , ko ima kovrdze hoce ravnu a ovi sa ravnom placu za kovrdzama :))

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 232
20.7.2018 10:00:45   
AnaTamara
Mamite, da li je neka radila keratin?

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

Direktna veza do poruke: 233
21.7.2018 23:06:08   
vocicana RR
Ja sam se tako omila, ali ne smem, stvarno mi je ocajno tanka kosa, plava farbana, da je iole jaca, ma iz ovih stpa bi otisla. Ali siske i dalje redovno radim, perfektna stvar!

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 234
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:

image
Duškić
I mama je oduševljena CortinaT kremom
Odlična krema, meni čim je hladno vreme izlaze mali lišaji, peruta mi se koža lica, rešenje je CortinaT krem. Mama koja živi na selu, takođe koristi, za ruke, lice , laktove, apsolutno za sve. Posebno joj odgovara zbog blagog mirisa, u poslednje vreme je guše ti mirisi jaki. Kad sam bila kod nje sa decom nisam ni nosila, kod nje ima u rezervi uvek.  Više >>
image

Piletina s mediteranskom mešavinom
Kuvar: Didy
Mešavina mediteranske i kineske kuhinje

Anketa

Najlepše muško ime
Boka8

Koje vam je najleđše muško ime?

Oznake

Click Here

WOW PRAZNIČNA AVANTURA!
Pretražujte Ringeraju, buditi aktivni jer se aktivnosti na portalu boduju, sakupljajte ikone sponzora i osvojite neku od 25 sjajnih nagrada

Da bi ste učestvovali morate da budete prijavljeni!
Više o takmičenju >> Prijavi se >> SAKRIJ IKONE >>