|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Plivanje
17.7.2015 22:33:56   
mila83
A kakvi su bazeni "Plava zvezda" ? Neki Sidjani idu tamo na kupanje i hvale,mi nismo nikad bili.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Plivanje
18.7.2015 0:15:16   
Didy
Nisam se hvalila da su mojih oboje proplivali (bukvalno user posted image ) na moru. user posted image Stefan je jos proslog leta kao malo plivao u plicaku, a sad ide bas daleko, u dubinu, moze dugo da pliva bez oslonca. Sofija se pustila poslednjih dana, ali ne sme u dubinu, tj. ne moze dugo da izdrzi, ali tamo gde moze da dohvati dno baci npr. misic i pliva do njega nekih pola metra ili metar. I oboje rone. Bas sam ponosna na njih, nisam mislila da ce se to desiti ovog leta, pogotovo njoj.
Inace mi se svi kupamo u Dunavu, ja sam odrasla kupajuci se tu svakog leta i nikad mi se nista nije desilo, niti ikome koga poznajem. Imamo lepe plaze i necu svojkj deci da uskracujem tu zabavu, pogotovo po kvako vrelim danima. Iskreno, pojma nemam sta bih s njima radila da ne idemo na plazu svakodnevno. I to ponekad odu sa mnom ujutro, a popodne s tatom kad dodje s posla. Bazene ne volim i radije ih pustim u Dunav nego u bazen. Mislim da je tamo lakse zaraziti se nego u Dunavu i mrzim svu onu hemiju koja se stavlja u bazene, iz istog razloga nemamo veliki bazen u dvoristu.
Mada, ako mene pitate, more je zakon, sutra bih se preselila negde gde je slano.
Inace i mm i ja smo odlicni plivaci i bas volimo da plivamo dugo i daleko, pa me svako kupanje u bazenu podseca na kupanje u kadi. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Plivanje
18.7.2015 10:24:36   
mila83
Didy,jel idete na Tikvaru da se kupate ? Mi smo isli tamo proslog leta.Dunav je druga prica od Save.Jako je lepo,samo da ima vise peska,malo je "tvrda" plaza.
Bravo za tvoje malisane ! user posted image user posted image tako bih volela da i moji nauce,a ne idemo cesto tako na kupanje.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Plivanje
18.7.2015 11:03:18   
vikiveki
Nama je sasvim OK kupanje u bazenu ,kada su ovakve vrućine bolje je i to nego obično tušaranje jer na Savu svakako ne bih išla. A dok dođe vreme za more dobro nam dođe i naš bazenuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Plivanje
18.7.2015 15:28:57   
Didy

IZVORNA PORUKA: mila83

Didy,jel idete na Tikvaru da se kupate ? Mi smo isli tamo proslog leta.Dunav je druga prica od Save.Jako je lepo,samo da ima vise peska,malo je "tvrda" plaza.
Bravo za tvoje malisane ! user posted image user posted image tako bih volela da i moji nauce,a ne idemo cesto tako na kupanje.


Daaaa, Mila. Mi smo svaki dan na Tikvari, evo nas i danas s kumovima na izletu. Stigli smo jutros, ispekli rostilj, deca skoro da ni ne izlaze iz vode. Mnogo se lakse podnose vrucine uz reku. U stvari se ni ne podnose, vec se uziva. user posted image
Tikvara je jezero u Backoj Palanci. Zapravo je stari tok Dunava, koji je povezan s vodom iz Dunava na nekoliko mesta. Ne tece voda, mirna je i ogromna. Ja sam ovde odrasla kupajuci se i ne bih menjala cistu prirodu ni za kakav bazen.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Plivanje
18.7.2015 15:39:00   
aleksandrici
Idemo na plivanje, prava stvar za decu ali i mame.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Plivanje
18.7.2015 15:58:20   
mila83

IZVORNA PORUKA: Didy


IZVORNA PORUKA: mila83

Didy,jel idete na Tikvaru da se kupate ? Mi smo isli tamo proslog leta.Dunav je druga prica od Save.Jako je lepo,samo da ima vise peska,malo je "tvrda" plaza.
Bravo za tvoje malisane ! user posted image user posted image tako bih volela da i moji nauce,a ne idemo cesto tako na kupanje.


Daaaa, Mila. Mi smo svaki dan na Tikvari, evo nas i danas s kumovima na izletu. Stigli smo jutros, ispekli rostilj, deca skoro da ni ne izlaze iz vode. Mnogo se lakse podnose vrucine uz reku. U stvari se ni ne podnose, vec se uziva. user posted image
Tikvara je jezero u Backoj Palanci. Zapravo je stari tok Dunava, koji je povezan s vodom iz Dunava na nekoliko mesta. Ne tece voda, mirna je i ogromna. Ja sam ovde odrasla kupajuci se i ne bih menjala cistu prirodu ni za kakav bazen.


Meni je tamo predivno.Mm i ja smo dolazili i dok smo se zabavljali pa posle i sa decom.Lepo je i za setnju i opustanje ...mm je kao klinac tamo stalno visio,iz Sida treba nepunih pola sata kolima do tamo. Mozda se vidimo user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Plivanje
18.7.2015 16:03:05   
veselicaa
Didy blago vama za to jezero.Kod nas je trenutno neizdrzljiva vrucina,moja deca ili pune kadu ili su u bazenu napolje ali imamo onaj bas mali i stavili smo ga u hladovinu.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Plivanje
18.7.2015 18:35:56   
amdn
joj nas mladic se taman oslobodio vode i poceo da pliva sa misicima sam i bas mu se dopada, ne izlazi iz vode, smzne se al mu prija plivanje i kao radimo neke vezbice posto ima bas lose drzanje,
kad juce dobio boginje, bljak

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Plivanje
18.7.2015 18:38:14   
mila83
Mogu da zamislim kako se sad razocarao..ali imate jos leta ispred sebe,naucice i uzivace u kupanju i plivanjuuser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Plivanje
18.7.2015 18:51:03   
vikiveki
amdn, neka on preleži boginje kako treba,biće još dosta prilike za uživanje u plivanjuuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Plivanje
20.7.2015 12:27:26   
aleksandrici
OOOOoooo,bravo,naucio se da pliva,sad nece da izlazi iz vode.i ja ne bih izlazila iz vode,mozda sto sam rak u horoskopu ili mozda i nema veze sa tim.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Plivanje
21.7.2015 9:30:13   
vikiveki
Moram se ovde pohvaliti,moj najmlađi je juče ronio u bazenu,brojala sam mu moše da izdrži 7 sekundiuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Plivanje
21.7.2015 15:24:35   
Bibilib
bravo za malenog.....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Plivanje
21.7.2015 15:41:51   
mila83

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Moram se ovde pohvaliti,moj najmlađi je juče ronio u bazenu,brojala sam mu moše da izdrži 7 sekundiuser posted image


Bravo ! user posted image user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Plivanje
21.7.2015 18:21:38   
amdn
Bravo Viki za ronioca, mi smo do ove godine imali problem, nije hteo da udje ni u bazen ni u more, tako da smo na moru bili 10 dana na plaziuser posted image
sad kad je najzad usao u bazen i bas mu se dopada plivanje, moramo da pravimo pauzu, ali dobro je da smo probili led pa nema veze pravicemo pauzu jos 2 - 3 nedelja,
a ja vama mame zavidim sto imate gde da stavite bazen pa klinci uzivaju

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Plivanje
21.7.2015 23:07:05   
vikiveki
Jao malopre je toliko ronio i opustio se da se zaboravio pa je neko vreme plutao,znači vrlo malo mu fali da počne sam da pliva.Jedini problem što mu se ronjenje jako sviđa pa neće ni da pokuša da pliva,a problem mi je i to što gleda u vodi,teram ga da zažmuri i grdim ga,valjda će popustiti.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Plivanje
22.7.2015 9:31:47   
jovana jojo
user posted image Viki, znači on će vrlo brzo i sam početi da pliva.
Moja ćera još nije naučila,voli da se brčka u vodi ali ne pokušava da pliva,samo uživauser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Plivanje
22.7.2015 15:05:32   
vikiveki
Neka je neka uživauser posted image poželeće ona i da zapliva kada vidi da oko nje i druga deca plivaju.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Plivanje
22.7.2015 15:08:06   
jovana jojo
Viki,problem je što je već videla kako druga deca plivaju,ali nju to ne zanimauser posted image sedi u plićaku i brčka se i traži kamenčiće

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Plivanje
23.7.2015 19:30:33   
aleksandrici
Polako,naucice se i ona.Samo strpljivo i polako.

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Plivanje
23.7.2015 20:09:30   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: jovana jojo

Viki,problem je što je već videla kako druga deca plivaju,ali nju to ne zanimauser posted image sedi u plićaku i brčka se i traži kamenčiće

Nema veze,postace joj vec zanimljivo,nemoj da je teras,lakse ce nauciti kada dobije zelju za plivanjem.

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Plivanje
23.7.2015 20:16:27   
Bibilib
Ja sam se danas kupala u bazenu kod mojih i uzela sam Akija ali on je mali i puno se plasi,tek se kasnije oslobodio malo i poceo da seta sam kroz vodu i nece nikako da legne na stomak ili ledja,bas mi zao...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Plivanje
23.7.2015 20:27:38   
amdn
Bibi ma opustice se, nas do ove godine nije hteo da udje u vodu a ima sad 4 god., ni more ni bazen ni mali bazen za dvoriste, nista cak nam je i pranje kose bio veliki problem, ali evo ovog leta se opustio, bili smo par puta na bazenu i bas mu se svidja, cak nam ne da ni da ga drzimo niti da budemo kraj njega

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Plivanje
23.7.2015 20:33:15   
Bibilib
Ne znam draga mislila sam da se bar malo opusti pa ako budemo isli na more da udje u vodu bez problema a ne da se plasi,i za njega je rano da nauci da pliva ali zelela sam da Marko nauci a on da se brcka u plicaku u nekoj gumi ali znajuci njega pocece da vristi kad vidi gumuuser posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 stvari koje deca uvek pamte o roditeljima
Neki trenuci stvaraju uspomene. Njihove uspomene kojih će se verovatno sećati ceo život.
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



Click Here