|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Plivanje
23.7.2015 20:45:28   
amdn
Bibi mi bili u turskoj prosle god 10 dana nije hteo da udje u vodu, sam pesak i to na 5m od vode hahah, mm ija na smenu plivali, jednom smo kao setali pored vode i zapljusnula ga malo, da vidis kako bezi, a nismo hteli na silu.
Tvoj je jos malecak opustice se pored bate, mi nismo imali nikog da vidi da je to zabavnouser posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Plivanje
23.7.2015 21:22:36   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Bibilib

Ja sam se danas kupala u bazenu kod mojih i uzela sam Akija ali on je mali i puno se plasi,tek se kasnije oslobodio malo i poceo da seta sam kroz vodu i nece nikako da legne na stomak ili ledja,bas mi zao...

Ne brini se Bibi tvoj Aki je još mali i sasvim je normalno da neće da legne na leđa ili stomak u vodi,takvi su prirodni instikti,sačekaj da još malo odraste,ja sam mog najmlađeg tek posle godine dana pokušavala da položim na stomak.A evo ga danas gnjuri samo tako, ali još nije dovoljno opušten da sam počne da pliva,a kada zaroni vidim ga kako ustvari pluta na vodi

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Plivanje
23.7.2015 21:28:33   
jovana jojo
amdn, polako opustiće se on,samo što si rekla možda nije imao priliku da od nekog vidi koliko je uživanje to kupanje.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Plivanje
23.7.2015 21:35:41   
veselicaa
Moje vole vodu ali A kao mala nije htela nikako u bazen na naduvavanje,imao je krov pa mozda zbog toga.

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Plivanje
23.7.2015 21:37:52   
jovana jojo
Veselice ,mora da joj je taj krov izgledao jako strašno

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Plivanje
23.7.2015 21:40:35   
veselicaa
Izgleda jeste user posted image

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Plivanje
23.7.2015 21:47:15   
jovana jojo
Ja sam se danas sa mojom dečicom kupala u bazenu...J. voli da se brčka i ne pokušava da pliva, a D. sam držala za stomačić a on je bio odušavljen kada je počeo da lupa ručicama i nogicama,izgleda da će voleti vodu tj. već se vidi da je voli.Mi smo imali u planu da idemo u tajino rodno mesto pa da idemo i na Plitvička jezera ,ali i to nam otpalo jer taja ne može da uzme dane

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Plivanje
24.7.2015 18:37:52   
Anarunika
Da,mislim da se kod beba već vidi da li će biti plašljivi u vodi. Aki je bio, i plašljiv je i danas mada mnoooodo opušteniji i svaki put sve više i više se oslobađa. A Ika je od početka fokica. I Živa za sada pokazuje slobodu pa mislim da će iona kao srednji bata voleti da se brčka i da neće imati strahove.

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Plivanje
24.7.2015 18:43:11   
jovana jojo
Da ,odmah se vidi koje dete voli a koje ne voli voduuser posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Plivanje
8.6.2016 17:17:46   
Anck Su Nmaun
T je prosle god. na moru naucila sama da pliva, ne savrseno naravno ali se lepo snalazi u dubini. Pocetkom Skolske god smo je upisali na plivanje, i uboli smo pravi sport za nju. Dete bas voli vodu

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Plivanje
8.6.2016 17:24:28   
isidora88
Moja deca obozavaju vodu. Mateja mi mozak probija sa pitanjima kad cemo na more, bebac uziva u kadici, sav se koprca i smeje dok se tako brcka

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Plivanje
8.6.2016 19:12:53   
choopa choops
Ova mala ne obožava kupanje u kadi, ali evo već dva dana idemo na more (koje je inače led) i ona ne bi izlazila iz vode user posted image Vidi se da je ribica u horoskopu, ja je držim a ona se praćaka, oduševljena user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Plivanje
8.6.2016 19:21:00   
Mala Elena
Nadam se da ce ove god na moru hteti u vodu, jer prosle sa14 m nije htela, valjda je i voda bila hladna , u junu...a u kadici obozavaju "plivati" user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Plivanje
29.10.2016 14:30:19   
Anck Su Nmaun
T trenira plivanje, zenske jos malo pa bolje od mene pliva..jako sam ponosna na nju. user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Plivanje
29.10.2016 14:56:08   
isidora88
Bravouser posted image
Da mi je blize bazen isla bih svaki dan. Obozavam plivanje

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Plivanje
30.10.2016 17:05:54   
Anck Su Nmaun
Od danas i moja mala misica krenula na plivanje, do duse na obuku ali s obzirom da do juce nije ni htela da cuje da skine misice user posted image user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 30.10.2016 17:06:19 >

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Plivanje
30.10.2016 17:09:50   
Khaleesi
Mi jos sa misicimauser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Plivanje
30.10.2016 17:23:17   
gagana83
Una je naucila da pliva sa nepunih 5 godina, i to pred kraj letovanja. Prvih dana nije htela dublje od struka.
Sad vec izvodi vratolomije u vodi ali najvise voli da gnjuri. Moze ceo dan da ne vadi glavu iz vode.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Plivanje
14.12.2016 22:47:56   
Anck Su Nmaun
Danas je imala prvo takmicenje, takmicenje je bilo za kraul stil ..osvojili Zlato! O kako je samo srecna bila, mislim eno je spava sa medaljom user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 14.12.2016 23:00:38 >

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Plivanje
14.12.2016 22:52:30   
veselicaa
Anck bravo,bravo svaka cast user posted image user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Plivanje
15.12.2016 8:44:32   
IvanaSK RR
Anck, bravo za lepoticuuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Plivanje
15.12.2016 8:52:48   
mali_mis
Anck bravo user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Plivanje
15.12.2016 8:55:41   
Anck Su Nmaun
Hvala devojke, mnogo smo ponosni na nasu devojcicu jer je stvarno super bila user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Plivanje
5.4.2017 12:39:11   
Anck Su Nmaun
Spremamo se za takmicenje u subotu, pliva 50 metara kraul i ledjno! mada sa starijom grupicom, al sta bude bice user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Plivanje
6.4.2017 14:27:54   
IvanaSK RR
Anck, bitno je da učestvuje i da da sve od sebe. Rezultati dodju pre ili kasnije. Srecno!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 stvari koje deca uvek pamte o roditeljima
Neki trenuci stvaraju uspomene. Njihove uspomene kojih će se verovatno sećati ceo život.
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image
Click Here