|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
29.10.2015 16:11:41   
daca77
Hvala, drageuser posted image ...ovo nosim pedijatru koji daje doznake?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1676
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
3.11.2015 19:53:36   
Una 17
Moje pitanje glasi user posted image
Mi imamo zakazanu kontrolu kod fizijatra na IMD za stopala 09.12 a porodiljsko mi istice 21.12 da li da cekam kontrolu pa da predam papire za komisiju ili pre toga da predam a inace imali smo i tortukolis koji je smo sada ispravili. Bukvalno od 3 meseca smo kod fizijatra i vezbice prvo za glavicu i sada za stopala.I ukratko sta mislite da li cuuser posted image proci na komisiji 😢

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1677
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
3.11.2015 20:22:23   
wivern
Trebalo bi da prodjes komisiju bez vecih problema, pogotovo ako komisija nije na nbgd-u.
Ja sam isla na kontrolu prvo i uzela od dr predlog za produzenje bolovanja i to posle predala sa svim ostalim izvestajima komisiji.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Una 17)
Direktna veza do poruke: 1678
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
3.11.2015 20:31:33   
dunja RR
Una, možeš slobodno predati pre kontrole, jer se ponekada duže čeka da zakažu pa da ne zakasniš zbog gužve. Lako ćeš kasnije na kotroli pokazati i taj novi izveštaj sa poslednje kontrole.

Samo neka dr. napiše, što Wiv reče, predlog za produžetak bolovanja, na tom poslednjem izveštaju.

I ja mislim da će ti produžiti.

< Poruku je uredio dunja RR -- 3.11.2015 20:32:48 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1679
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
3.11.2015 20:44:39   
Una 17
Komisija mi je na NBG cula sam da su bas rigorozni.
Znaci naknadno da im dam izveštaj sa zadnje kontrole.
Puno vam hvala😘

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1680
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
3.11.2015 20:56:22   
wivern
Jesu, ja sam dobila dva meseca sad u oktobru i to najvise zbog vantelesne, ne zbog preporuke fizijatra. To nije ni gledala.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Una 17)
Direktna veza do poruke: 1681
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
3.11.2015 21:02:22   
Una 17
Sve u svemu, ako budem imala srece da mi uopste produze😉

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1682
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
3.11.2015 23:09:55   
wivern
Ako ti slucajno ne produze odmah pisi zalbu.
Ali bi mogla da ih pozoves i raspitas se kada radi Marija Petric ili Petrovic...Ako ne radi tada na konju si, sigurno produzavaju.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Una 17)
Direktna veza do poruke: 1683
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
4.11.2015 7:48:57   
Una 17
Hvala ti puno 😘

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1684
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
4.11.2015 7:51:45   
daca77
A zar su vama fizijatri pisali predlog za produzenje bolovanja?
Kada sam ja to trazila od svog fizijatra, rekao mi je da to oni ne pisu, vec samo neurolozi. Kaze, da bi to napisao, dete mora biti ozbiljno bolesno, npr.paraliza i jos mnoge dr.bolesti...tako da sam od njega dobila obican izvestaj i nista vise...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1685
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
4.11.2015 11:32:50   
Una 17
Daco 77
Ja cu pitati fizijatra kada budemo isli na kontrolu da li moze predlog da napise za produzetak.Nama je dijagnoza na ovim izvestajima Q68.0 l Q66.2 sada na ovom zadnjem, a mislim da oni mogu da napisu i plus mislim ako mi mala ne prohoda da moze i to da navede,sada ko li ce ga znati

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1686
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
4.11.2015 12:22:47   
daca77
Una17, pitaj ti dr, jer ovaj moj je pisao da cak i ne sedi samostalno i jos svasta nesto, ali je odbio da napise da trazi produzetak...

(odgovor članu Una 17)
Direktna veza do poruke: 1687
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
10.12.2015 19:05:58   
Una 17
Odbili nas na prvostepenoj komisiji, idem da pisem zalbu,sta da napisem, s obzirom da mi na zadnjem izvestaju pise da ne hodamo samostalno, ne ustajemo i dobili smo ortopedske cipelice da nosimo i kontrola za tri meseca,a doktorka nije mogla da mi napise predlog za produzetak jer oni to ne pisu

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1688
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
11.12.2015 6:25:46   
Lidivlad
Pozdrav devojke!Ocajnicki mi treba vasa pomoc.Naime,sediste firme mi se ne nalazi u Beogradu,vec u jednom gradu u Vojvodini.U Beogradu je predstavnistvo,centrala na Nbgd,a moje radno mesto je u Dobanovcima.Interesuje me kojoj komisiji onda ja pripadam,gde ce da me salju?Nista mi nije jasno!Inace idemo na vezbe u Sokobanjsku zbog stopala i hipotonusa,dete mi je rodjeno iz vasntelesne ali je po misljenju pedijatra napredno za svoj uzrast.Nemam pojma cemu da se nadam.user posted image

(odgovor članu Una 17)
Direktna veza do poruke: 1689
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
11.12.2015 11:48:33   
mama krava
Trebalo bi da ides na konisiju po adresi stanovanja, ali najbolje pozovi tamu u 27. marta da proveriš. Imas br telefona na netu.


(odgovor članu Lidivlad)
Direktna veza do poruke: 1690
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
11.12.2015 12:15:03   
wivern
Lidivlad u principu većina mama koja su decicu dobila sa vto dobiju produzenje bolovanja. Ja sam isla na najgoru komisiju, nisu mi ni gledali izveštaj iz sokobanjske ali cim je videla vto rekla je mazite se još malo i dala mi dva meseca. Držim ti palčeve da dobiješ i više.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1691
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
11.12.2015 16:05:52   
Mariya
Wiv, a ti si uspela da produzis porodiljsko? ako se dobro secam ti radis? Zar su vec istekla 2 meseca?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1692
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
11.12.2015 22:26:31   
wivern
I nisu user posted image , zatvorila sam bolovanje ranije jer sam našla drugi posao.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1693
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
16.12.2015 15:42:07   
Lidivlad
Devojke hvala na pomoci!
WivernRR ko ti je napisao da je u pitanju bila vto,pedijatar,fizijatar,neurolog?
Mi juce na kontroli u Sokobanjskoj i odjednom sve ok,mada me je pitala kada mi istice porodiljsko i rekla da dodjem jos jednom da pogleda dete posle 10.januara a meni porodiljsko istice 10.februara.Da li sad da trazim uput za neurologa za svaki slucaj?Pedijatar mi je kooperativan,a meni je zao da maltretiram cerku po lekarima.user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1694
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
16.12.2015 18:24:42   
wivern
Fizijatar, ali meni na svim papirima stoji vto.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Lidivlad)
Direktna veza do poruke: 1695
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.1.2016 23:54:37   
bubulence
Mame da li je neka od vas dobila produzetak bolovanja zbog alergije deteta? Meni istice porodiljsko za nedelju dana. Dr mi danad kaze da hitno radimo test da moze da mi produzi bolovanje. A meni je to nesto cudno.
Masa inace jos uvek ne ustaje sama niti hoda i ona nam nije dala da idemo kod fizijatra nego kod ortopeda. Da li je bolje da njega vijam za bolovanje?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1696
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
6.1.2016 0:15:12   
Jekica89nis
Pedijatar moze da produzi mesec dana, taman za to vreme mozes traziti da ti da uput za fizijatra, tamo da ti napisu da radite vezbice i td i da bar imas neki papir za lekarsku komisiju

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1697
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
6.1.2016 0:18:38   
bubulence
Hvala jekice. Znaci mislis da na osnovu alergije ne mozemo da dobijemo produzetak?

(odgovor članu Jekica89nis)
Direktna veza do poruke: 1698
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
6.1.2016 0:22:30   
Jekica89nis
moze samo od pedijatra tih mesec dana......za lekarsku ti treba bar 3 papira....mi bili kod fizijatra dali nam vezbice i pred komisiju napisali da treba da nastavimo sa vezbama i bili kod neuropsihijatra privatno gde nam je napisala da ne prica, da je vezana za mene, da je razdrazljiva....tu ako skupis 3 papira imas od pedijatra uput za lekarsku i misljenje pedijatra za komisiju....to je vec 5 papira i onda ima sanse velike da ti produze ...meni su 4 produzili

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1699
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
6.1.2016 0:28:16   
bubulence
Nista... Vijacu onda i fizijatra... Hvala puno na informacijama

(odgovor članu Jekica89nis)
Direktna veza do poruke: 1700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here