|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.6.2016 12:09:25   
suzi kju
Kad dođe vreme za komisiju možda i prohodaju, nikad se ne zna user posted image
Kako bude... Ne opterećujem se IČ!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1776
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.6.2016 16:12:26   
Mala Elena
Superiska, nema sta da razmisljate, na konju ste user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1777
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.6.2016 16:26:03   
Maraj
Mi sutra kod fizijatra..
.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1778
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.6.2016 21:50:29   
suzi kju
Jel beše u sokobanjsku?
Mi u petak.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1779
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.6.2016 22:31:01   
Maraj
Suzi ipak nwcu u Sokobanjsku. Za ovog dr kod koga su mi zakazali izguglala sam sve najgore

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1780
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.6.2016 23:01:06   
Mala Elena
I ja mislim da su u Sokobanjskoj malo stroziji, pisala sam vec...a gde ides Maraj i kod kog dr?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1781
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.6.2016 23:06:33   
serpica
Citam vas sve vreme i nisam pronasla nesto slicno,naime da li je istina da se za trece i cetvrto dete jako tesko produzuje bolovanje i da postoje samo cetiri dijagnoze sa kojima moze da se produzi a to su sve bolesti daleko bilo,koje inace ne mogu tek tako da se napisu "preko veze".
Meni je dr rekla da obzirom bolovaanje za cetvrto dete traje 2 god kad budem odvela dete na komisiju oni procene da je dete zdravo,tipa hoda,prica sve je ok,tako da za produzetak bolovanja nakon 2 god traze samo te teske dijagnoze. Da li znate nesto o tome?

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1782
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.6.2016 23:09:24   
vonavoj
Nisam znala da za cetvrto det3 bolovanje traje 2godine?!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1783
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.6.2016 23:15:03   
Mala Elena
Samo za trece je 2 god.
Pa Serpi, kad se dete odvede sa 10 i kusur meseci ono ne hoda, nije stabilno, moze imati kriva ili ravna stopala itd.sto je sve osnov za produzetak tj izlaze u susret.
Za dete od 23m moze da se trazi samo nesto ozbiljnije, ne daj Boze. Ja o tome ne razmisljam,dosta mi je dve god. Ako budem imala trece...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1784
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.6.2016 23:16:27   
serpica
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Nisam znala da za cetvrto det3 bolovanje traje 2godine?!




Da,Von i za cetvrto isto ko i za trece cak pored toga ima i dodatni radni staz po 2 god i za trece i za cetvrto,hvala Bogu pa nesto da daju... ne bih ja ni produzavala bolovanje da sam sigurna da ce da me vrate na posao jer ja nemam ugovor za stalno user posted image

ME ja sam na bolovanju sa cetvrtim evo vec 13.mesec ima i za cetvrto,sigurno.

< Poruku je uredio serpica -- 5.6.2016 23:18:04 >


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1785
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.6.2016 23:19:43   
Mala Elena
Ozbiljno? Nisam onda dobro informisana...izvini....
Ako, jos bolje! Ti si spojila dve trudnoce?

< Poruku je uredio Mala Elena -- 5.6.2016 23:20:19 >

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1786
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.6.2016 23:31:04   
serpica

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Ozbiljno? Nisam onda dobro informisana...izvini....
Ako, jos bolje! Ti si spojila dve trudnoce?




Ja sam prekinula bolovanje sa Tomom 3 meseca ranije je sam se tad porodila s Manjom. Znaci,imala sam bolovanje do 25 jula 2015 ali sam ga zatvorila 25.maja a isti dan otvorila porodiljsko za Manju koje jos uvek traje u resenju mi pise do 25.maja 2017.
Kazem,nikada ne bih produzila bolovanje a da zaista ne moram,nego sam mislila ako ce vec da mi prekine radni odnos nakon isteka bolovanja onda da ga bar produzim ako mogu,ali ako stvarno traze te 4 dijagnoze nista od toga.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1787
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.6.2016 23:36:09   
Mala Elena
Pa tebi je manja razlika medju decom nego meni. Tebi je oko 20m, a meni 21m user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1788
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
6.6.2016 11:51:13   
Maraj
Jjbseepi bas ti zeznuto to. Pa zar te zakon ne stiti ni malo . Zar smeju da te otpuste kad se vratis sa porodiljskog? I ja svasta pitam...ocito je kod nas sve moguce...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1789
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
6.6.2016 13:01:42   
serpica

IZVORNA PORUKA: Maraj

Jjbseepi bas ti zeznuto to. Pa zar te zakon ne stiti ni malo . Zar smeju da te otpuste kad se vratis sa porodiljskog? I ja svasta pitam...ocito je kod nas sve moguce...




Nazalost moguce je,nadam se da nece,nego samo da mi neko objasni ovo za 4 dijagnoze i produzetak bolovanja,cisto da znam,mozda mogu i na osnovu neceg drugog da produzim.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1790
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
6.6.2016 13:36:51   
Maraj
Serpi mozes li da konsultujes svog pedijatra? Verujem da oni znaju. Ja stvarno nisam upucena

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1791
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
6.6.2016 13:59:08   
serpica

IZVORNA PORUKA: Maraj

Serpi mozes li da konsultujes svog pedijatra? Verujem da oni znaju. Ja stvarno nisam upucena




Pa jesam,pedijatar mi je i reko za te dijagnoze ali ni ona nije sigurna da je to bas tako..ma kako god,ako moze moze,ako ne nista,bitnije je da se vratim na posao.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1792
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
7.6.2016 11:31:18   
wivern
Serpi zar porodiljsko bolovanje za trece dete nije 2 godine?
Nama je koleginica bila na bolovanju toliko kad je dobila trece. A onda je valjda i za cetvrto toliko.
Mada je u zemlji S(V)rbiji sve moguce.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1793
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
7.6.2016 11:55:03   
suzi kju
Wiv jeste i za treće i za četvrto dve godine. Samo je ona tri meseca pre prekinula porodiljsko koja je imala za treće da bi otvorila porodiljsko za četvrto koje joj traje dve godine, od maja prošle do maja sledeće godine.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1794
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
7.6.2016 14:12:08   
Maraj
Serpi onda nije ni koristila za cetvrto dete trudnicko.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1795
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
7.6.2016 14:15:19   
serpica
IZVORNA PORUKA: Maraj

Serpi onda nije ni koristila za cetvrto dete trudnicko.




Nije, user posted image Serpi je poklonila drzavi celo trudnicko jer po zakonu ne mogu da koristim i trudnicko i porodiljsko bolovanje u isto vreme.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1796
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
8.6.2016 9:12:37   
adulence
Zeneeee sada mi je Von dala jednu info koja me je obradovala svaki produzetak koji odobri komisija ide na teret fonda ja sam dobila info da samo onaj od 3 meseca ide na teret fonda i sada vec pocinjem da razmisljam da pokusam da produzim bolovanje....
Molim beogradjanke da mi pomognu posto sam prvi put u ovome a i plavusa sam,sta mi je ciniti odakle da pocnem,inace porodiljsko mi istice 27.8 nadam se da nisam zakasnila?!

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1797
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
8.6.2016 10:56:48   
Maraj
Adulence , pa da. Tako je i do sad bilo. Treba da predas papire u 27.marta mesec dana prw iateka porodiljskog. Moras umati neki izvestaj od lekara specijaliste npr od fizijatra. Ja sam bila u ponedeljak kod fizijatra i ici cu u avgustu pre nego predam papire. Mislim da ti treba jos kopija tvoje zdravstvene knjizice . Onda kad predas u 27.marta cekas da te pozovu na komisiju. Komisija ti je na opstini gde ti je poslodavac

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1798
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
8.6.2016 11:40:57   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: serpica

IZVORNA PORUKA: Maraj

Serpi onda nije ni koristila za cetvrto dete trudnicko.




Nije, user posted image Serpi je poklonila drzavi celo trudnicko jer po zakonu ne mogu da koristim i trudnicko i porodiljsko bolovanje u isto vreme.



E bezveze user posted image ....treba da uvedu bolji zakon.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1799
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
8.6.2016 12:25:04   
sonyasha
Ženske, jel zna neko jel prihvataju na komisiji od privatnih lekara izveštaje? Mene čeka otkaz pa bi mi 3 meseca mnogo značila da tražim posao.
Pritom ne znam da li bi negde bili blagonakloni kada im kažem da me čeka otkaz i da li uopšte to da pričamuser posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here