|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klasična operacija (rez)
24.10.2011 23:57:51   
mikica sa
Dunjice draga svaka ti cast! citam ovaj tvoj izvjestaj i divim ti se! ti si zena i po! user posted image  
uspjeti to sve sa takvim entuzijazmom napisati i (koliko shvatam i osjetiti) nije mala stvar. mnoge zene bi bile slabije a ti si stvarno heroj. super draga, sad odmaraj i sljedeca posjeta bolnici neka ti bude kad budes nekoliko kg teza a po izlasku isto toliko kg laksa user posted image  i sa najvecim osmijehom na licu.
puno te ljubimo Luka i ja! user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Klasična operacija (rez)
25.10.2011 0:06:14   
Alexis79
Bravo Dunjice ti si nas hrabrisa user posted image
Cujem da te  zgodan doca nije prepoznao tj.barem nije priznaouser posted image .
Super sto je sve proslo kako treba pa da sad mozes na Vto

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Klasična operacija (rez)
25.10.2011 0:07:57   
lesica
Dunja,zmajčeku mili user posted image Svaka čast draga! Sva ta hrabrost će na kraju biti nagrađena najlepšim poklonom user posted image


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Klasična operacija (rez)
25.10.2011 0:12:32   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Alexis79

Bravo Dunjice ti si nas hrabrisa user posted image
Cujem da te  zgodan doca nije prepoznao tj.barem nije priznaouser posted image .
Super sto je sve proslo kako treba pa da sad mozes na Vto


Sigurno, nije me prepoznao user posted image al je lep majku mu, baš mi prijala njegova pojava u onom bolesnom ambijentu user posted image A lik je skroz, baš ja lafčina. Pruži ruku, pomazi pacijenta, baš je pažljiv. Kupiću mu nešto lepo i odneti u četvrtak kada budem vadila konce, BAŠ je zaslužio.

< Poruku je uredio dunja RR -- 25.10.2011 0:14:30 >

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Klasična operacija (rez)
25.10.2011 0:13:27   
dunja RR

Hvala vam mile moje što ste me bodrile, mnogo mi je značilo što sam čitala vaše poruke preko mobilnog u bolnici user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Klasična operacija (rez)
25.10.2011 0:42:17   
mikica sa
IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: Alexis79

Bravo Dunjice ti si nas hrabrisa user posted image
Cujem da te  zgodan doca nije prepoznao tj.barem nije priznaouser posted image .
Super sto je sve proslo kako treba pa da sad mozes na Vto


Sigurno, nije me prepoznao user posted image al je lep majku mu, baš mi prijala njegova pojava u onom bolesnom ambijentu user posted image A lik je skroz, baš ja lafčina. Pruži ruku, pomazi pacijenta, baš je pažljiv. Kupiću mu nešto lepo i odneti u četvrtak kada budem vadila konce, BAŠ je zaslužio.


Dunjice, a jesi li ti sigurna da on pomazi svaku pacijenticu? user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Klasična operacija (rez)
25.10.2011 9:10:42   
Snelle
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Izgovaram-"doktore, molim vas, nemojte mi vaditi matericu i jajnike, ja želim dete". On mi kaže da ne brinem.


Uh Dunjice, uspela si da me rasplačeš user posted image  
Sve u svemu, vidim da je sve divno prošlo i sa nestrpljenjem iščekujem lepe vesti od tebe uskoro user posted image user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Klasična operacija (rez)
25.10.2011 10:16:08   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: mikica sa

Dunjice, a jesi li ti sigurna da on pomazi svaku pacijenticu? user posted image


nisam user posted image

(pomazi po glavi, čitaj - pomazi po prljavoj kosi, neopranoj 5 dana user posted image )

< Poruku je uredio dunja RR -- 25.10.2011 10:30:38 >

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Klasična operacija (rez)
25.10.2011 15:08:30   
dunja RR
Jao što je nezgodno, često bi da se zakašljem a naravno, ne smemuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Klasična operacija (rez)
25.10.2011 15:10:49   
dunja RR
Moram da dodam da je pre/post/operativni bloku Frontu sada super. Sve renovirano, sobe odlične, toaleti ok, čisti. Ja nisam imala hranu jer me pustili ranije pa nisam ni jela (osim supe, pirea i griza, ako se i to računa), ali ostale devojke su jele i hrana je OK. Za razliku od pre 6 godina, sve je milina.

< Poruku je uredio dunja RR -- 25.10.2011 15:17:28 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Klasična operacija (rez)
25.10.2011 15:15:17   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Jao što je nezgodno, često bi da se zakašljem a naravno, ne smemuser posted image


Jao tako je meni bilo posle epiziotimije, mislila sam da će mi konci popucati ako se zakašljem user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Klasična operacija (rez)
25.10.2011 15:16:58   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Ana RR


Jao tako je meni bilo posle epiziotimije, mislila sam da će mi konci popucati ako se zakašljem user posted image



Ja verujem da bi, ali ne mogu se nakašljati jer bi bol bio užasan. Nalijem se vodom ili čajem i primirim se.

< Poruku je uredio dunja RR -- 25.10.2011 15:17:50 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Klasična operacija (rez)
25.10.2011 18:16:20   
Lu
Dunjice svaka ti čast na hrabrosti i pozitivnosti, trebaš nam svima biti primjer user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Klasična operacija (rez)
25.10.2011 18:24:27   
dunja RR

Lu moja user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Klasična operacija (rez)
26.10.2011 10:18:27   
daca77
Dunjice, svaka cast...prosla sam sve to, ali sam jedva stala na noge, zbog iscrpljenosti...divim ti se user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Klasična operacija (rez)
26.10.2011 11:32:01   
dunja RR
Daco user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Klasična operacija (rez)
29.10.2011 15:28:50   
Cuftas
Dunja, svaka cas_tuser posted image , a i ne mogu dovoljno da ti se zahvalim, posto mene ceka nesto slicno a niko ne pise o klasicnim operacijama. Ja imam miom koji ne moze da se vadi laparoskopski, moram na miomektomiju. Ne plasim se bas nesto operacije, samo juce, kad mi je doktorka rekla da moram na operaciju ja se nisam snasla nista da pitam.
Interesuje me posle koliko se materica oporavlja, kad moze da se radi na bebi, na ovaj ili onaj nacin (muckanje, iui, vto)?

Daco77 sta si ti operisala?

< Poruku je uredio Cuftas -- 29.10.2011 15:30:02 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Klasična operacija (rez)
29.10.2011 15:32:22   
dunja RR
Cuftas, mila, samnom u sobi su bile dve devojke koje su operisale miom. Obzirom da je obema miom bio veliki morale su na klasičnu operaciju. Jednoj od njih dve, miom je bio ustanovljen pre druge trudnoće, ali je ona odlučila prvo da rodi drugo dete pa tek onda da ga operiše. Uspela je da iznese trudnoću sa miomom, ali se on duplo uvećao za vreme trudnoće pa je zato morala na klasičnu operaciju.

Postoperativni tok je isti kao i u mom slučaju. Nema mućkanja mesec dana, tako su nam svima naglasili.

< Poruku je uredio dunja RR -- 29.10.2011 15:35:45 >

(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Klasična operacija (rez)
29.10.2011 15:33:16   
dunja RR

Ako te još nešto interesuje, slobodno pitaj, ako znam odgovoriću.

Gde će te operisati?

(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Klasična operacija (rez)
29.10.2011 15:36:18   
Cuftas
na Frontu, nadam se, ako mi neki kreuser posted image en ne stopira uput posto nisam iz BG.
kazi mi samo da li je druga od te dve radjala vec, ja sam bas u frci, imam 40. i moram da se hvatam za slamke, uopste se ne plasim operacije, ali sam oduzeta od moguceg rezultata.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Klasična operacija (rez)
29.10.2011 16:01:04   
dunja RR
Jedna nije rađala, ima 37 a druga je mojih godina (35) i ima dvoje dece. Drugu trudnoću je iznela sa miomom.

Samo hrabro mila, i preporučujem ti da pre operacije nekako, bar na kratko vidiš doktora koji ćete operisati, i iskreno mu sve obrazloži. Mislim da se oni zaista potrude kada bar na tren oste našu muku. Ja sam bar tako uradila.

(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Klasična operacija (rez)
29.10.2011 16:10:26   
Cuftas
nadam se da hocu, mada mislim da sve znaju, posto sam na front i otisla zbog steriliteta, inace me ne bi ni operisali, meni miom ne pravi bas neke velike probleme, ali je zauzeo sav koristan prostor u materici. sad mi je lakse kad si mi rekla za tu od 37, ona je skoro kao ja, tesko mi je da se poistovecujem sa devojcicama od 20akuser posted image

kako je tebi, imas li krvarenje i neke bolove, ili se sve smiruje?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Klasična operacija (rez)
29.10.2011 16:17:44   
bea83
Dunja, kako si? user posted image vidim da si dobro čim su te pustili ranije i da nosiš dobro iskustvo sa doktorom (koji je dr u pitanju?), setih se da si pitala o uslovima u frontu, pa rekoh da te pitam kako si prošla sa tim?jel soba bila ok, osoblje?
Cuftaš, baš mi je žao što moraš na operaciju, ali veruj mi da je tako bolje...Kad sam imala spontani sa mnom u sobi je bila devojka koja je ostala u drugom stanju sa miomom koji je bio mali i mirovao godinama, i njena dr iz doma zdravlja je posavetovala da ostane u drugom stanju i da će miom nestati. Nažalost desilo se suprotno, miom je sa trudnoćom počeo da divlja i nažalost ugušio ploduser posted image Moj dr je i njoj radio kiretažu i rekao je da je čista ludost upustiti se u tako nešto, da je jako opasno kockati se hoće li ili neće početi da raste. Zato budi hrabra, ukloni taj miom i biće bebice uskorouser posted image

(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Klasična operacija (rez)
29.10.2011 16:29:26   
dunja RR
Ja sam sada ok, naravno rana još zateže i žiga, ali svakim danom je bolje. Ne krvarim ali i pijem Primolut Nor da ne bih dobila menstruaciju jer čekam PH nalaz od koga zavisi da li ću primati dipherelin.

Dr. Rudić me operisao.

Uslovi u Frontu skroz OK, čisto i renovirano.


< Poruku je uredio dunja RR -- 29.10.2011 16:30:26 >

(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Klasična operacija (rez)
29.10.2011 16:34:53   
liliana
Dunja, kad sam ja 2008. god ležala u Frontu, mi smo Rudića zvale Ken!!!user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here