|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kratak menstrualni ciklus (manje od 20 dana)
17.3.2013 12:58:30   
Ivanka 75
Ja sam oduvek imala relativno kratak ciklus, od 20 - 28 dana nikad mi nije kasnila, uvek redovna sa pratećim PMS-om. Međutim zadnjih 3 meseca se mnogo promenilo.
Zadnja user posted image posle 29 dana je bila 20 dec 2012 a od tada su bile još 4!
Jedna je došla čak posle samo 11 dana!
Trenutno mi je 21 dc i još nije stigla... Odlučila sam da vidim šta će biti sa ovom M pa onda da se obratim dr. Možda je bilo nešto samo prolazno a možda i ne.

Interesuje me da li je neka od vas imala ovakvih problema i kako ste ih rešavali.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kratak menstrualni ciklus (manje od 20 dana)
17.3.2013 13:04:48   
Olga75
najbolje da odes kod dr
mislim to na 11 dana , mozda je bilo neko ovulacijsko krvarenje user posted image
nemam pojma , ajde ti kod dr da proveris sta se desava

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kratak menstrualni ciklus (manje od 20 dana)
17.3.2013 13:07:30   
Ivanka 75
I to zadnje na 11 dana je trajalo samo 4 dana (premda meni krvarenje i ne traje duže od 5 dana, 5 dan samo dnevni uložak tako ni to nije merodavno).

Ne znam, čekam ovu da stigne pa da vidim šta ću. A otići ću kod dr sigurno, barem da je pitam šta i kako.
Ne znam da nije od stresa, mnogo toga se izdešavalo zadnjih meseci.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kratak menstrualni ciklus (manje od 20 dana)
17.3.2013 13:09:50   
Olga75
moguce da je i od stresa , meni je user posted image u novembru stigla manje - vise na vreme ali je bila totalno drugacija , mucila se i bila je bas osetno drugacija
a oktobar i novembar su mi baaaas bili stresni user posted image
svakako ti idi kod dr jer to su vec tri - cetiri ciklusa koji su " poremeceni "

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kratak menstrualni ciklus (manje od 20 dana)
17.3.2013 13:14:10   
Figaro88
Moguce da je od stresa,ali idi kod dr-a da proveris.I meni je se ciklus poremetio totalno dok sam bila pod stresom,samo sto se meni oduzio bas puno........

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kratak menstrualni ciklus (manje od 20 dana)
17.3.2013 13:19:34   
Ivanka 75
Ja se nisam zabrinula 1 i drugi ciklus ali treći me pogodi samo tako... a tek 4-ti, sad ovaj došao do 21 dana pa se samo smeškam user posted image

Čak mi je palo na pamet da uradim test na user posted image user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kratak menstrualni ciklus (manje od 20 dana)
17.3.2013 14:31:36   
cockic
ja sam imala na 15 dana,to spada u ovulacioni ciklus.pa sam pila primolut nor valjda se tako zvase.mada to je bilo odavno imala sam nekih 18-19 godina mozda.ja sam tako cekala jedno 3-4 ciklusa po savetu dr.i kad se nije samo sredilo dala mi to.i pila jedno 3 meseca(tj.10 dana u mesecu) i posle toga ok user posted image tacne u dan na 28 dana.
mada mozda godinu dve posle sam imala na nekih 24-26 dana.jer se te tablete piju nesto cudno i posle ispijanja istih dobije se posle 3-5 dana.tako nekako je bilo.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kratak menstrualni ciklus (manje od 20 dana)
17.3.2013 14:32:21   
Sanjica26 RR
samo da znas Ivanka imala sam skoro''saobracajku I prokrvarila mnogo ranije. Bas sam se zabrinula, jer je to krvarenje trajalo 1 dana. Posle toga kad je bilo vreme za dobijanje nije ni dosla.A sada pogledaj moj tiker. user posted image rekla mi je dr da je to krvarenje bila''ovulacija. I to se desava.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 17.3.2013 14:33:08 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kratak menstrualni ciklus (manje od 20 dana)
17.3.2013 14:42:52   
MarijaBg
Sanjice user posted image
Cestitam od srca user posted image
I da odgovorim na temu: ja bih jos davno otisla kod dr. Mozda je cista, ili neko nemenstrualno krvarenje, sta znam, svasta moze da bude. Mozda si trudna 4 meseca a nemas pojma user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 17.3.2013 14:55:44 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kratak menstrualni ciklus (manje od 20 dana)
17.3.2013 14:49:33   
Olga75
Sanjice user posted image
jao sto ce kod vas biti vesleo , blago vasoj mami user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kratak menstrualni ciklus (manje od 20 dana)
17.3.2013 14:53:12   
lesica
Idi bre Sanjice user posted image sad čitam i ne verujem!!! Divnoooo!!! Kakva ćete vi ekipa biti user posted image Čestitam!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kratak menstrualni ciklus (manje od 20 dana)
17.3.2013 14:56:05   
isidora88
sanjice cestitamuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kratak menstrualni ciklus (manje od 20 dana)
17.3.2013 15:03:55   
Sanjica26 RR
Pisala ja u prvom tromesecju. Nisam htela da kvarim Ivanki temu. Samo sam htela malo da je ohrabrim. ivanka idi kod dr ako ne dobijes. resice se to.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 17.3.2013 15:05:35 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kratak menstrualni ciklus (manje od 20 dana)
17.3.2013 15:16:06   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: MarijaBg
Mozda si trudna 4 meseca a nemas pojma user posted image


Palo mi je ovo na pamet

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kratak menstrualni ciklus (manje od 20 dana)
17.3.2013 16:55:01   
nata11

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: MarijaBg
Mozda si trudna 4 meseca a nemas pojma user posted image


Palo mi je ovo na pamet



Ali bez zezanja sestra mog druga iz srednje je u 4 mesecu saznala da je trudna i to je primetla da pocinje da se goji a ciklus imala do 5 meseca.
Idi najbolje do dr.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kratak menstrualni ciklus (manje od 20 dana)
17.3.2013 16:56:05   
serpica
user posted image user posted image user posted image aj kod dr sutra pa nas sve obraduj,i ja sam imala slican problem ciklusi od 14 do 23 dana pa eto sredilo se...user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kratak menstrualni ciklus (manje od 20 dana)
17.3.2013 16:58:26   
milenatea
ivanka, prvo testic pa kod lekara user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kratak menstrualni ciklus (manje od 20 dana)
18.3.2013 14:46:49   
Snelle
Jao, ja sam sad sva u iščekivanju kako će Ivanka doći i reći da je trudna user posted image

< Poruku je uredio Snelle -- 18.3.2013 14:47:14 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kratak menstrualni ciklus (manje od 20 dana)
26.3.2013 14:50:22   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: Snelle

Jao, ja sam sad sva u iščekivanju kako će Ivanka doći i reći da je trudna user posted image

I ja bih ovo volela, inace stigla je proslog utorka, 23dc, idem sutra.....

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 26.3.2013 14:54:15 >

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kratak menstrualni ciklus (manje od 20 dana)
27.3.2013 14:04:49   
Ivanka 75
Inace, Snelle da te umirim, nema bebe, radila test, ćisto zbog sebe da isključim i tu mogućnost.
Bila kod dr jutros, žena se šlogirala na 6 ciklusa za 3 meseca i dala mi da pijem kontraceptivne pilule od početka sledećeg cikluca, što će biti tamo sredinom aprila, i tako narednih 4-5 meseci...
Kaže možda je infekcija a možda nije ništa, da mi pilule srede ciklus pa ćemo videti šta dalje. Kolposkopija mi zakazana tek za 15 maj ali ću otići pre toga privatno da uradim te testove da vidim šta je sa tim, ko će čekati skoro 2 meseca do maja.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kratak menstrualni ciklus (manje od 20 dana)
27.3.2013 14:16:07   
Verolina
To ti je do hormona, kakva infekcija. Ima kontraceptivi da te opraveuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kratak menstrualni ciklus (manje od 20 dana)
4.7.2013 9:54:38   
Trcosava
Obrisa mi sve! SAd sve ponovo pišem.

Naime, 2004 ili 2005 je to bilo ('04 prva trudnoća, '05 prvo venčanje) - tada su mi podviljali ciklusi - na 39, pa na 33, pa na 31, na 28, na 23 i na kraju na 20 dana mi de išao ciklus. Posle toga se vratio u normlau - na 28 dana.

Nisam ništapila, nisam išla kod lekara.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kratak menstrualni ciklus (manje od 20 dana)
4.7.2013 10:02:20   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Trcosava

Obrisa mi sve! SAd sve ponovo pišem.

Naime, 2004 ili 2005 je to bilo ('04 prva trudnoća, '05 prvo venčanje) - tada su mi podviljali ciklusi - na 39, pa na 33, pa na 31, na 28, na 23 i na kraju na 20 dana mi de išao ciklus. Posle toga se vratio u normlau - na 28 dana.

Nisam ništapila, nisam išla kod lekara.


Meni su oduvek (od 12 godine) kratki ciklusi, mama me vodila kod dr kad sam imala 16 god jer joj bilo nenormalno da imam kratke cikluse, tj od 20-28 dana i tek se smirila kad je dr rekla da je to za moj organizam normalno i da se ne brine.
E sad, sve je u stvari počelo malo pre nego što mi je tata umro jula prošle godine, sestra mi je bila u bolnici skoro mesec dana i taman kad je ona izašla tata umre.
Ali ja ukapirala tek u februaru kad sam dobila 5-og pa 25-og feb i kad sam pogledala u kalendar zgranem se.
Sve to ispričam mojoj dr i ona kaže ajde da ne radimo odmah hormone (misli da je od stresa) nego malo da pijem pilule pa da vidimo dal i će se srediti.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here