|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav vam je komšiluk?
27.11.2013 11:40:54   
Lu
Divanuser posted image
Jutros su mi opet došli pomoći čistiti snijeg, svaka im čast ne bi mogla sama jer imam stvarno puno do ceste.
Ja njima tako prenesem kolača kad napravim, odvezem doktoru ove koji nemaju auto, popričam s njima kad ih vidim i sve okuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Kakav vam je komšiluk?
30.11.2013 22:51:43   
Anck Su Nmaun
Sve bolji! Tj sve smo bolji i bolji, sem jedne bakute koaj ima kera pa zavija do besvesti kad ga ostavi..ostali Super!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Kakav vam je komšiluk?
9.5.2014 22:43:49   
Anck Su Nmaun
Bakuta je opet smislila nacin da zapocne kavgu..ovog puta sam je samo kulirala.
"Govorim tiho i nosim psa sa sobom!"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Kakav vam je komšiluk?
9.5.2014 22:46:59   
Klarita
Jao, Anck...citala sam unazad postove, procitala sam tvoj problem sa komsijama sa busilicom...e, mislim da bi mm zaglavio zatvor, garant bi ih nasamarao. Kako ste na kraju to resili?

Zivim u malom mestu, pa svi vode tudju politiku...ali, manje vise, nisu losi, jer ja sam na distanci sa vecinom user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Kakav vam je komšiluk?
9.5.2014 23:37:04   
Mariya
Ja tek sad vidim ovu temuuser posted image
Nisam sigurna koja bi bila adekvatna reč za moj komšiluk. Možda luduser posted image
Preko puta nas živi komšija alkos, kojem je 2promila alkohola u krvi normalno stanje i vrlo često ima običaj da izlazi u svoje dvorište samo u gaćama. Onim običnim, belim,razvučenim gaćama i papučama.
Levo od nas živi žena od 50ak godina koja je ostavila muža i decu i sa svima se posvađala zbog nekog klošara, bila sa tim klošarom nekoliko meseci i sad je sama u kući sa mačkom.
Desno od nas je bračni par u kasnim 30im godinama, zatucani i primitivni,kao da su u 18.veku. Muž je ljubomoran i nigde ne pušta svoju ženu da ide sama nego je svuda vozi. Imaju 8godišnje dete koje i dalje ubeđuju da postoji deda mraz, zeka itd, kao i da decu donose rodeuser posted image
a iza nas je naš komšija Ferika ženskaroš, kažu da je taj kre*nuo sve što ima dve nogeuser posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Kakav vam je komšiluk?
9.5.2014 23:51:45   
Klarita
Mariya user posted image zovi producente, imas pricu, ce zaradis milionceuser posted image

Moji nisu bas za slikanje i kameru user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Kakav vam je komšiluk?
10.5.2014 9:50:20   
nata11
Mariya ju ju kakav zanimljiv komsiluk user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Kakav vam je komšiluk?
10.5.2014 9:53:20   
NadaR
Auuuu user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Kakav vam je komšiluk?
10.5.2014 10:09:54   
Ana RR
Juče se Mare i ja spremamo da ručamo kad čujem neku galamu napolju, muški glas koji viče Zovite policiju! zbunjena izađem na terasu (misleći da se klinci zezaju) kad komšije se biju (jedan je klinac, možda 25 godina a drugi je lokalni kreten, bezbroj puta bio u zatvoru zbog krađe, prevara, kad je bio klinac je nožem ubo komšiju u stomak, posvađali se na basketu, ovaj dečko je jedva ostao živ, strašno). Jure se njih dvojica po ulici, ovaj kreten sa nekom šipkom, a ovaj klinac sa šrafcigerom u ruci, ubiše se. Sve zbog nekog auta, valjda su zajedno uvezli auto za prodaju a ovaj kreten je naravno klinca zavrnuo za pare. I klinac uzme metalnu šipku i razlupa ceo auto.

I to je otprilike slika mog komšiluka, retki su normalni.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Kakav vam je komšiluk?
10.5.2014 12:13:20   
mali_mis
Relativno normalan. Imamo jednog komsiju, psihijatrijski slucaj. Vec 5 puta nas je poplavio. Dodje covek kuci pijan, odvrne vodu u kadu, i legne da spava user posted image Za prvi maj nas je poplavio. U 5 ujutru cujem kaplje voda ko blesava, kontam to kisa napolju, kad ono kisa u stanu.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Kakav vam je komšiluk?
10.5.2014 12:18:39   
anci kv
srećom veliko mi dvorište pa su komšije na lepoj udaljenosti. Inače svi su ok,sem moje strine ali srećom dalje je pa je i ne viđam samo je čujem

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Kakav vam je komšiluk?
10.5.2014 12:18:40   
ivaMark
Ana-strasno...

Mi nemamo komsiluk, prva kuca je 200m od nas tako da se i ne vidjam ni sa kim.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Kakav vam je komšiluk?
8.6.2014 11:18:52   
Leptiric123
Strava....ali samo da ih gledas iz daleka. Pre neki dan su se dve mame tukle ispred zgrade....izbegavam da sedim tu sa njima kad iuadjemo jer su stvarno neki cudni ljudo (tu je parkic za decu) jedna jedina mama vodi racuna o deci a ostale,ogovaranje muza,svekrve i td...dok deca malo je reci divljaju,medjusobno se dzapaju i slicno....

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Kakav vam je komšiluk?
8.6.2014 23:33:01   
Verolina
Kod sveki gde smo ziveli komsiluk je Ne daj ti boze! Nas novi komsiluk je Ne daj ti boze, jer djavo vec dadeuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Kakav vam je komšiluk?
8.6.2014 23:34:19   
Sosa Mena
Moze se reci jako zanimljivog sadrzaja. Od pijanca do vidovite babe kojoj se iskljucivo prividja djavo user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Kakav vam je komšiluk?
9.6.2014 11:12:47   
Leptiric123
Verka ehehehehe gde si došla

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Kakav vam je komšiluk?
9.6.2014 11:13:51   
daca77
Da sam trazila, gori sigurno ne bih pronaslauser posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Kakav vam je komšiluk?
9.6.2014 12:35:14   
nata11

IZVORNA PORUKA: ivaMark

Ana-strasno...

Mi nemamo komsiluk, prva kuca je 200m od nas tako da se i ne vidjam ni sa kim.


E to ja zovem dobar komsiluk user posted image a ne kod mene kada otvorim prozor gledam komsiji u kuhinju.

_____________________________





(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Kakav vam je komšiluk?
9.6.2014 12:46:15   
branki*
nikog ne poznajem u ovom novom.sa ovima u zgradi sam na-dobar dan i to je to.niti mi smetaju,niti imam sta s njima.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Kakav vam je komšiluk?
9.6.2014 12:58:16   
lanajelena
kod nas ti je ranc prokletih, koms.su oterale pola ljudi iz zgrade,jer se navodno u pola stanova rade neke kriminalne radnjeuser posted image ,jedna snima neke spotice i kaci ih na fb ili you tubeuser posted image (sto je najgore ima njih nekoliko koji to lajkuju),onda imamo bracni par sa decom koji se non stop tuku a da ih vidis ne bi pomislio da bi mrava zgazili,kosmiju koji je istetovirao devojkino ime posle raskidauser posted image itd.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Kakav vam je komšiluk?
29.8.2014 9:04:19   
cuba juba
Auuu lanajelena, sacuvaj Boze... Gde se svi okupise na jednom mestu. Nas komsiluk je bezvesze. Stambena zgrada, 100 stanova i sve penzioneri koji te mrko gledaju.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Kakav vam je komšiluk?
29.8.2014 11:12:27   
Cecana
Mi skoro da i nismo imali komsiluk,kuca do nas prazna,rade u inostranstvu dolaze jednom u par godina,preko puta zelenilo,drvece.Uzivali smo sve dok se pored nas sa druge strane nije doselio dever sa sinom koji nam je nocna mora.A i oni su svi kompletno pacenici,iskomleksirani,pate od svega i svacega,da se dokazuju da su najbolji,naj pametniji,ma sve naj.
Kad su bili na moru uzivali smo 10 dana.Cak je i moj muz, koji inace obozava svoga brata rekao da nam je lepse bilo dok se nisu doselili.

(odgovor članu cuba juba)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Kakav vam je komšiluk?
29.8.2014 11:24:25   
dunja RR
Sinoć i preksinoć žurke do 4, budili mi dete, prenela sam ga kasnije u drugu sobu gde se manje čulo lupanje i odvratna muzika. Ako bude opet večeras, zovem policiju.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Cecana)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Kakav vam je komšiluk?
29.8.2014 11:33:27   
Ipokrisia
nama je sad mnogo bolje nego u prethodnom stanu.Zgrada je useljena relativno skoro i vidim da su sve parovi koji imaju dete ili ocekuju dete ili eventualno neki samci po garsonjerama.Generalno nije bilo do sada neke buke u vidu zurki i muzike, jedino smo imali problem sa komsijama iznad nas ,imaju devojcicu od 3 godine koja je 2 meseca kad smo se svi uselili svako bozje jutro plakala , tj urlala neprekidno od pola 7 ujutru pa do 8! Pretpostavljam da je zbog vrtica, ali sto je previse previse je.Jos je gore sto je njena soba iznas nase.Sada je malo bolja vec, a i cini mi se da su odustali od ideje vrtica nakon toliko scena. Ali uskoro stize i nase pa ima da udari kontru i soevti se za svo plakanje! user posted image
Bilo nam je nezgodno u prethodnom stanu jer je bila garsonjera.Em je sa svih strana bila okruzena stanovima, em je garsonjera pa ne mozes da pobegnes u drugu sobu.

< Poruku je uredio Ipokrisia -- 29.8.2014 11:34:44 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Kakav vam je komšiluk?
29.8.2014 11:41:47   
emicaa
Ovo dvoje iznad nas se stalno svadjaju i lupaju,u sred noći kod njih nešto lupa,ispod nas baba od skoro 90. Godina,do sad nas je sve proglasila ludim i napada svakodnevno,uvjek nadje nešto.Preko puta nas Marokanac neki,policija mu dolazi bar dva puta mjesečno.toliko o našem ulazi,a inače zgrada nam se
nalazi u albanskoj četvrti....

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here