|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
5.7.2015 23:04:19   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Samo prosipa pamet okolo.
Njena filozofija je da ako ne poneses brdo hrane na put, da ti se nadje, em nisi dobra domacica, a ni majka pride.



Ides na put bez mesa i sendvicauser posted image user posted image
Ja nisam nosila sendvice al sam napravila pitu i mogu ti reci smazali su je bas basuser posted image
Pitaj ti svoju sveki jednom: kako si , sta ima danas novo kod meneuser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1876
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
5.7.2015 23:08:36   
Ivanka 75
Tako je moja mama litala komsinku, dezurnu alapacu nase zgrade "I, ko mi je danas sve usao u kucu? Jesi li ih sve dobro videla?"

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1877
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
5.7.2015 23:11:59   
dijana1*
Smesno mi sto joj je ostalo meso od rucka pa ti nudiuser posted image
Jbt kao da ti milostinju daje ccccc....
Ali da ne kudim mnogo ja cu svekrva biti tri putauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1878
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
5.7.2015 23:14:01   
vikiveki
Ja ću biti svekrva dva puta,imam sreće makar jednom ću biti i taštauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1879
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
5.7.2015 23:14:20   
Ivanka 75
Da li mi verujete da se nekad osecam ko g****o kad mi se obrati tim njenim snishosljivim tonom, ja sam dobra, dajem ti savet a ti gledaj da me poslusas.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1880
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
5.7.2015 23:16:23   
Ivanka 75
A komsinica pre neki dan rece da tasta nikad nece razumeti kako je to biti svekrva jer nema sina.
Pa kad je nisam patosirala....
Lepo kaze moja mama "tasta dobija musko u kuci, sina, a svekrva suparnicu"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1881
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
5.7.2015 23:20:07   
vikiveki
Ivanka,mama ti je izgleda 100 % upravu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1882
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
5.7.2015 23:20:59   
Ivanka 75
Imala "dobru" svekrvu.
Ova moja andjeo prema mojoj babi.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1883
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
5.7.2015 23:24:34   
veselicaa
Dobro ti kaze mama Ivanka,ali za ono Dijanino "sta ima novo kod mene" se bas smejem a i ovo sto je tvoja mama pitala komsinicu je bas dobro user posted image user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1884
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
5.7.2015 23:26:02   
vikiveki
Moja prva svekrva je bila isto tako "dobra" a ova druga mi je sada kao melem na ranu koja je ostala od dobrote bivše

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1885
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
5.7.2015 23:38:43   
zece
nikako otisla je u otpisanih jer me optuzuje zato sto nemamo deca ja sam kriva zato kaze moja sveki

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1886
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
6.7.2015 16:22:44   
Kata90
bas je bezobrazna,i sta ti kaze muz na to zece?

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 1887
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
6.7.2015 22:45:59   
anita
E da se i ja upisem u ovoj temi.
Moja draga svekrva je sada kod nas tj.od kad sam se porodila zbog pomoci oko dece. Ona je najpametnija i sve zna. Kako da drzim decu, kako da ih hranim ma bukvalno zna sve. Rekli smo joj i ja i mm da se ne mesa i da mi imamo dovoljno godina da se brinemo o njima.
Pre neki dan je nesto prokomentarisala kako ja i mm bas volimo kada se deca unervoze pa ih onda kupamo. Ja je kuliram da joj ne bi svasta rekla ali joj je zato odgovorio mm. Svasta joj je rekao da bi ona meni kada je on otisao do kupatila rekla: " Jesi li srecna sto se svadja sa mnom?"
Znacii ljudi moji bolesna zena. Uvece kada sredim decu i kada ih uspavamo ja sredim po nesto npr.obrisem parket, pustim masine, rasirim ves, obrisem prasinu jer za sve to preko dana nemam vremena. Da bi ona kada krenem nesto da radim kaze pa sto nisi rekla ja cu....

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 1888
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
6.7.2015 22:50:07   
vikiveki
Anita,potpuno te razumem kako se osećaš ...i moja bivša sveki je imala isto takvo ponašanje...šta god da uradim ja ne valja pošto jedino ona zna sve da radiuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1889
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
6.7.2015 23:14:35   
veselicaa
Anita gledaj da je sto pre vratis njenoj kuciuser posted image Imas tri divne bebice,muz ti je tu,verovatno si se odavno uhodala i organizovala ste ce ti tu neko ko ti stvara stres koji ti nije potreban,Bebe sve osete i vazno je da budes srecna a ne iznervirana od strane bezobraznih ljudi.Cuj,ti si kriva sto joj sin prigovorio.Blesava zena.Jedan veliki user posted image za tebe i skuvaj sveki jednu kafu za dovidjenja.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1890
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
7.7.2015 8:17:35   
doktorkakristal
samo bez nervoze,slazem se da treba da ide kuci,kontam da ti nije od neke pomoci,prema tome bolje i da se jos malo pomucis ali u svom miru i tisini

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1891
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
7.7.2015 8:21:11   
vonavoj
anita,dokle ce biti tu?

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1892
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
7.7.2015 8:21:41   
vikiveki
anita,i ja se slažem sa drkristal i veselicom,da ti sveki lepo pošalješ kući ali kažite joj to zajedno i ti i muž,ako vam stvarno ne treba zašto bi ostajala ako vam već stvara nervozu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 1893
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
7.7.2015 8:32:21   
Ivanka 75
Anita, nemoj zbog finoce i lepog vaslitanja da lrodjes kao ja. Ja cutala godinama i sad mi se vraca.

Nego, ti, tm, i svekrva da lepo sednete i porazgovarate. Lrvo i tm reci sta ti lezi na dusi i sta ti je ona rekla, da posle ne bi bilo zabune. Kako god okrenes ispasce da ga ti huskas protiv nje pa bolje da to resite ranije nego kasnije, da se ne nakupi dosta za pricu i prebacivanje.

Lepo vi intervenisitecu startu, postavi sve na svoje mesto, zahvali se za pomoc i zdravo.
Bice ti tesko sa 3 bebe ali veruj mi dusa ce ti biti mirna.

(moja dusa najmirnija kad je sveki u selu i na moru, ne vidim je, ne cujem je, fala joj za sve ali ipak.... )

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1894
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
7.7.2015 9:38:02   
Maraj
Jao ....zene....user posted image
ja se samo nadam da ja necu biti takva svekrva.... al cisto sumnjam....
anita pomaze li ona tebi sta....ako se seti da ti pomogne kad ti uzmes da radis lrpo joj se zahvalite i posaljite svojoj kuci. Verovatno ce ti biti teze al te glava nece boleti

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1895
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
7.7.2015 11:59:21   
vikiveki
Ako ne možeš bez pomoći,onda ako imaš i ako može bolje ti je da pozoveš svoju ili muževu sestru,ili tvoju mamu.Nije rešenje ni da ti je ona tu kao pomoć a ustvari više ti odmaže

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1896
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
7.7.2015 12:12:27   
World
A jeste smijesne, pa kako zena da bude sama sa tri bebe? Ne znam ni kako njih dvoje odraslih izlaze na kraj sa bebama, a kamoli jedno. Pusti ti te supljake od svekrvinskih prica, samo ignorisi. Hoce to tako kad su besposlene, pa najbolje ti je samo joj stalno izdaj komande sta treba da radi, tako ce biti najmirnija i nece imati vremena da spletkari i da buce neuracunljiva. Znaci: ajd ti sad malo operi prozore, pa kad to zavrsis usisaj. A kad zavrsi to, onda ce trebati skuvati rucak i sve tako dalje. Ako sama ne odustane i ne ode, bar ces imati neke vajde od nje. user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1897
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
7.7.2015 12:24:03   
Maraj
E world user posted image dobra si user posted image

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 1898
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
7.7.2015 12:29:43   
Ivanka 75
Zene, World je u pravu.
Anita, samo joj daj zaduzenja, povremeno joj reci da odmori a ti ces nesto drugo za to vreme uraditi.
Pa onda "da li biste mogli to i to pa po
sle sedite i malo se igrajte sa unucicicma"
Ma trepa teska diplomatija sa njima

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1899
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
7.7.2015 17:40:53   
Mariya
Ahahahah, world, skroz si u pravu! Izludi žena sa jednom bebom ponekad, a kako je njoj sa tri!
a tako ja mojoj kad dođe, pitam "Šta ćete da radite? da peglate ili da odvedete devojčice u šetnju?" Da ne bude da joj naređujem, ipak joj dam da bira šta će da radiuser posted image

Inače, mislim da ovoj temi baš nedostaje verolina i njene dogodovštine sa svekrvomuser posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 7.7.2015 17:42:44 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here