|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  73 74 [75] 76 77   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
11.1.2015 13:18:26   
Baffy
Veruj mi da znam i to sam iskusila. Od aprila 2014 kako sam dosal ona me svakodnevno urnisala kako je stara i oce unucice user posted image

_____________________________

Za pravu ljubav i prijateljstvo prepreke ne postoje! Ljubav je zivot a to znaci ziveti!

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 1851
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
11.1.2015 13:25:59   
ishler
Ne znam sta reci,i meni je zao zbog dece pogotovo sto je starija cerka mnogo voli,mislim da se babe puno vole i ja sam moju volela,pa ne zelim zbog nje da pokvarim odnos,ali pocelo je da mi kipi,a mnogo sam tolerantna....

(odgovor članu Baffy)
Direktna veza do poruke: 1852
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
11.1.2015 14:20:58   
Torbica
IZVORNA PORUKA: jabudic

Ja predlazem da joj placamo stan, posto joj je mala penzija, a mi možemo, ali mm nema srca da joj to predlozi. Niko srećan, niko zadovoljan. Moram primjeniti taktiku ove treće snajke koju ne posjećuje, biti zlo, pa se tada gospodja možda izjasni šta planira.


A ima srca da ti patis i zderes se? Izvini, ali kao i svako od nas mora da donese zrelu odluku, ko mu je vazniji? Mora. I to ne znaci da to resenje bude izbacivanje, naopakoooo, ne, kulturno i lepo - mi zelimo nas mir, tebi zelimo tvoj mir, za dobrobit svih. Ako on ne moze da presece, onda imate ozbiljan problem. Drzim fige i navijam da resite tj da on presece..
JA? Ja sam katastrofa, priznajem, nikad nismo ziveli ni sa mojom ni sa njegovom... Moja je bivala tu kad se porodim, pa za babine, a njegova najduze 10-tak dana. Moja je sad za raspust bila da klinci ne idu u vrtic i eno je u svom stancicu dole sa svojim kupatilom, hocu da kazem nijedno vece nije sedela sa nama...Pritom smo u kuci gde realno moze da bude jos dve porodice. Ja sam otvoreno rekla a i mm njima - ako neko dodje, mi ododsmo. Daleko bilo, da je potreba, neko bolestan, tog momenta neka dodje, naravno, pa ljudi smo. Zato smo tu. I duzni smo da pomognemo. Ali ovako, kad je sve u redu, svako svoga mira....
Srecno draga Jabudic user posted image

< Poruku je uredio Torbica -- 11.1.2015 14:23:04 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1853
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
11.1.2015 14:37:11   
Rosita
Živimo kao podstanari u drugom gradu, a i da smo u istom ne bismo živeli sa našima. Ne daj Bože neke više sile što se kaže, ali ni sa mojima ni sa njegovima- ne. To mora u startu da se razjasni i što kaže Torbica, majci majčino, ženi ženino, mi smo porodica i tim.

Inače, od svih naših najbolje bih se slagala sa svekrvom. Bila mi je posle porodjaja, bila sam na momente i gruba- porodjaj, hormoni, novina. Reč nikad nije rekla vezano za to, ni tad ni kasnije, samo je tešila i govorila polako, umirujuće. Divna žena, divnog je i sina rodila.

< Poruku je uredio Rosita -- 11.1.2015 14:40:04 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1854
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
11.1.2015 14:45:08   
mirkam

IZVORNA PORUKA: zece

a moja non stop prica oko toga oti nemam decu dosadna je vec za nova god mi je kazala da koliko bi bilo lepo da ima unuci da doma trcaju ali nema to me tako boli mene a ona jis mi zadaje bol


Ovo je meni vrhunac bezobrazluka i bezosjecajnosti.Kako to boli!
Zece, ja te potpuno razumijem, i ako meni svekrva za 5 godina ni jednom nije direktno to rekla.Ali, to sto kazes, svake Nove godine je bilo "ajde, pa da MI ove godine rodis UNUKA". Znaci da rodim NJOJ i to obavezno MUSKO!Uh, kako me to u svoj mojoj muci pogadjalo.
A kad dobijes bebu, nece vam se pun ni okretati, ne brini.

Baffy, ne znam sta bih ti rekla,uzasna situacija.Svoj mir nema cijenu!

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 1855
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
11.1.2015 15:09:08   
Rosita

[/quote]
Baffy, ne znam sta bih ti rekla,uzasna situacija.Svoj mir nema cijenu!
[/quote]

Baš to, mm i ja smo imali finansijski jako teške periode, ni sad nam ne cvetaju ruže, plaćamo stan u Bg, ali sve ima svoju cenu. Posle faksa, dok se nisam zaposlila u struci, dohvatila sam se raznih poslova, kao i on, da bismo imali svoj mir. U svakoj varijanti nešto dobijaš nešto gubiš.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 1856
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
11.1.2015 15:20:41   
jabudic
Torbice user posted image

Ona ne radi sad ništa nešto strašno što bi nas toliko nerviralo. Radi neke gluposti, gundja, pametuje, ali nije zlobna. Razumijem ja njega, ali danas je tačno 2 mjeseca otkad je tu. Odlazak ne pominje. Nemam pojma. Nisam pametna. Znam da nismo zadovoljni ni mi ni ona, ali kad bi se pokrenula ta tema, ja bih rekla šta mislim i predložila stan. Ali svi mudro ćute, i sinovi, i ona.

Na ljeto stiže beba, ja stvarno želim da imam neku privatnost, mada već znam da će iako tada ne budi tu doći kao da mi pomogne. A ja navikla sama, svaka mi je dodatna žena samo višak u kući. Mjesta imamo, ali ne želim da dijelim. Možda sam ja sebična, ali mislim da imam pravo na svoj mir u svojoj kući. Takodje, kako živimo na moru, lkjeti nam se kuće pretvori u hotel, i to pun pansion sa sve transferima user posted image Rekla sam mm da ko hoće da dodje može do juna i završeno je.

Voljela bih nekako da prekinem to idi mi- dodji mi svako malo. Da prestane zauvjek. Da dolazi kao sve normalne babe u goste na nedelju dana i zdravo. Nisam ja takva žena da bih mogla dijeliti prostor ni sa majkom rodjenom. Možda sam naopaka. Ali toliko sam bila srećna i mirna što smo daleko od svih. Njegovi u Srbiji, moji u CG, ali 100km od nas, dodje mi samo majka ili sestra jednom godišnje.

Najviše me nervira oko spremanja hrane za djecu. E ranije su djeca jela ovo, ranije ono, današnja djeca ovo... Ja joj kažem hvala ti na savjetima, odgajila si svoju djecu, ne mislim da su bili neuhranjeni dok ti nisi došla!

Mm izludjuje sa tim komentarima, je se trudim da je ispoštujem, pa se pravim da ne čujem. Ustvari se divim sebi koliko sam fleksibilna, mojoj majci bih do sada 100x odbrusila. Ali nisam mirna, znam da će uvjek da mi zaviri u šerpu što spremam to, a ne djeci ono. Ma ako me mrzi neću ni da spremam, kupiću. Neću da živim kako je ona živjela. Vidim baš je profitirala.




(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1857
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
11.1.2015 15:21:41   
Torbica
Rosita,svaka čast!user posted image
Jabudic,nemam komentar...Ali jedno znam,i pored sve ljubavi u braku,videli bi mi ledja..Ne bih mogla,svaka tebi čast.Tm mora da bude na tvojoj strani...Mislim da bi dobila šerpu o glavu od mene,za pridikovanje...Ne mogu ni da zamislim kako ti je.No,moraće pre ili kasnije da se reši,takav sistem je neodrživ,pući će po šavovima..

< Poruku je uredio Torbica -- 11.1.2015 15:30:27 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1858
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
11.1.2015 15:27:20   
jabudic
dupli....

< Poruku je uredio jabudic -- 11.1.2015 15:29:38 >

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1859
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
11.1.2015 15:28:00   
jabudic

IZVORNA PORUKA: jabudic


IZVORNA PORUKA: Rosita

Baffy, ne znam sta bih ti rekla,uzasna situacija.Svoj mir nema cijenu!


Baš to, mm i ja smo imali finansijski jako teške periode, ni sad nam ne cvetaju ruže, plaćamo stan u Bg, ali sve ima svoju cenu. Posle faksa, dok se nisam zaposlila u struci, dohvatila sam se raznih poslova, kao i on, da bismo imali svoj mir. U svakoj varijanti nešto dobijaš nešto gubiš.



Isto, kad smo tek počeki da živimo privatno, desio se period od par mjeseci da je mm kasnila plata, a ja nisam radila. Imali smo bebu od 5 mjeseci, nismo imali bukvalno 1e. Znali smo da pomjeramo sjedište od auta da tražimo kad nam je ispalo nekad kad smo imali user posted image

Ali ubrzo su stigle sve plate, mm našao još jedan posao, ja se zaposlila, i sve su bile dobre plate i poslovi, smao pola godine kasnije smo na računu imali 5-6 000€. Tako da je sve promjenljivo i sve prodje, bolje istrajati i mati svoj mir. Nikad u životu nismo pomislili da odemo ni kom mojih ni kod njegovih...


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1860
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
11.1.2015 17:16:07   
jabudic
Sjutra veče mi stiže i svekar, ima da se spalim na lomači!!!! user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1861
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
11.1.2015 18:09:58   
Baffy
Ja nemam svekra a kazu da je bio dusa od coveka (on je peti muz moje svekrive) xiixxi sa 4 nije bila vencana al su valjda ziveli a sa njim jeste

_____________________________

Za pravu ljubav i prijateljstvo prepreke ne postoje! Ljubav je zivot a to znaci ziveti!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1862
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
12.1.2015 11:19:58   
Peace*
Izvini, ali kao i svako od nas mora da donese zrelu odluku, ko mu je vazniji?


Malo mi je ova rečenica... "važniji"??? Realno, to mi je kao kad me neko pita koje od svoje dece volim više. user posted image

Ne može da mu bude važnija ni žena ni majka. Sasvim je neuporedivo.

Ipak se slažem, da ni jedna ne treba da trpi, i da svako treba da ima svoju kuću.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1863
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
12.1.2015 12:03:29   
Modessty
Moja svekrva je videla decu sad za praznik zahvaljujući tome što smo ih odveli kod nje. Ona nama maltene uopšte ne dolazi. I to je bezveze zbog dece. meni lično ne treba. Ali eto sinoć sledeća situacija: sede Danilo i naš kumčić (isto ima 4 god) i večeraju zajedno a kuma ih zabavlja raznim pitanjima na koja treba da daju odgovore. I pita ona tako kako ti se Danilo zove baka, a on ko iz topa odgovara - baka Ivanka (to je moja mama). A kako ti se zove druga baka, a on odgovara - trenutno ne mogu da se setim user posted image Ok, sama je kriva za to. Ali meni je ipak bezveze da deca ne znaju tatinu mamu! i nije mi jasno o čemu ona razmišlja! Moj muž je jedinac! Ja bi bre umrla da ne vidim dete po nekoliko meseci a da mi je tu na dohvat ruke!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1864
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
14.2.2015 16:50:57   
jabudic
Epilog naše sapunice.
Ode svekrva danas za Beograd kod drugog sina.
Inače, dogovor je pao, da će ona da živi u kući, a svekru da plaćamo stan dok se ne sredi ta kuća koju imaju u gradu. Naravno, na nagovještaj da bi trebala da ode i da se skrasi na jednom mjestu bila je jako iznenadjena, kao da nije primjetila da smeta. Njena filozofija je da nikome ne smeta, jer pomaže. Dakle, raducka po kući i ostane zauvjek...
U medjuvremenu joj je stiglo rješenje za penziju iz Hrvatske, i mora da ide u BG da sredi sve te papire.

Kad to završi nadam se da će ispoštovati dogovor i da će se naći svi da odu kući, njoj da pomognu da sredi taj haos posle njega, a njemu da nadju stan.

Mada, već vidim po njoj da se pripremila da ostane u Bg duže vrijeme, pominje odvodjenje i dovodjenje djece iz škole/vrtića, pominje da će da čeka rješenje, pa ako bude trebala žalba, pa odgovor na žalbu, sve u svemu, već u glavi ima proces od bar mjesec dana...

Eto, koliko god da sam mislila da ću biti srećna, nešto mi bijaše tužan taj odlazak danas, i smucanje pod stare dane. Nadam se da će se uskoro skrasiti u svojoj kući,..

< Poruku je uredio jabudic -- 14.2.2015 16:53:26 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1865
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
21.2.2015 13:05:08   
minnica
Jutros sam se uspavala i jurila sam na posao. sveki je došla da pričuva decu i ja joj se u odlasku požalim da sam se uspavala sa decom i nisam stigla ni da operem sudove ni da raširim veš. Sad sam došla s posla, sudovi oprani, veš raširen. user posted image Baš sam se obradovala.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1866
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
5.7.2015 21:45:12   
Ivanka 75
U jeku pakovanja za more, sveki ceo dan, malo po malo, pa postavi neko pametno pitanje i savet:
0. (jutros, posle dorucka dolazi sa soljicom caja) Marija, da das Ivi da pipije ovaj caj. Iva, donela sam ti caj, sve da popijes.
Iva: Mama, zasto mi je baka donela caj kad mi je tata vec skuvao za dorucak?
1. Da li cete da pravite sendvice za put? - Ne. Nikad ne jedemo usput, uvrk nam ostanu pa bacimo.
2. Hocete li da vam dam meso sto je ostalo od rucka da napravite sendvice za put? - Ne.
3. (imali smo rodjendan od 18h) Nemoj da joj das da trci tamo i da se znoji, jos uvek kaslje. (jes, ti dosla juce iz sela pa znas kako mi je dete)
4. Ponesite vodu za put.
5. Obucite Ivi nesto toplo za nocas.
6. Nosite li nesto da je pokrijete kad zaspi?
7. Nosite li nosu na more?

Ko zna sta je jos pitala mm dok nisam bila kuci.

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 1867
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
5.7.2015 21:50:19   
veselicaa
Ivanka zena misli da je pametnija i snalazljivija od tebe,sta ces.Ja kada moja postavi neko "pametno pitanje" tipa "jel si ponela dokumenta" ja onako sa osmehom odgovorim "ne,da li sam trebala"user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1868
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
5.7.2015 21:52:12   
Ana RR
Ivanka user posted image i moja ima takva pitanja ali ja to kuliram. A šta će vam noša, još je koristite?

Eto i mene sa glupim pitanjem user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1869
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
5.7.2015 21:53:31   
Ivanka 75
Samo prosipa pamet okolo.
Njena filozofija je da ako ne poneses brdo hrane na put, da ti se nadje, em nisi dobra domacica, a ni majka pride.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1870
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
5.7.2015 21:59:29   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ivanka user posted image i moja ima takva pitanja ali ja to kuliram. A šta će vam noša, još je koristite?

Eto i mene sa glupim pitanjem user posted image


Iva je na nosi sedela samo prvih nekoliko meseci od skidanja pelene. Nama je nosa odavno spakovana u podrumu, Iva i na solju ide bez adaptera ko zna od kad.
Ali, sveki izgleda ne shvata da deca evoluiraju i rastu, jer ona Ivu, kad je kod njih jos uvek stavlja na nosu iako joj Iva kaze da ce na solju i da joj je tako lakse, baba je natera, tj namami je gledanjem crtanih na tv-u.
I tako velika Iva pruzi svoje nogice dok sedi na nosi i posle ne moze da ustane, ukoci se mukica.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1871
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
5.7.2015 22:01:20   
Ana RR
Joooooj živote user posted image još meni čudno, ali rekoh ajde i ja da ti stanem na muku sa pitanjem user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1872
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
5.7.2015 22:06:03   
Ivanka 75
Zato me i iznerviralo to pitanje za nosu!
Sve se svodi na pokusaj kontrole, volela bi ona da je bila nadzorni organ dok smo se pakovali ali joj mm jos juce rekao da se skloni od kofera user posted image
Da sam se ja pitala nikad ne bi ni kupila nosu ali neki elementi si prigovarali jer sam prvo kupila adapter "bez pitanja" user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1873
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
5.7.2015 22:43:33   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Iva je na nosi sedela samo prvih nekoliko meseci od skidanja pelene. Nama je nosa odavno spakovana u podrumu, Iva i na solju ide bez adaptera ko zna od kad.
Ali, sveki izgleda ne shvata da deca evoluiraju i rastu, jer ona Ivu, kad je kod njih jos uvek stavlja na nosu iako joj Iva kaze da ce na solju i da joj je tako lakse, baba je natera, tj namami je gledanjem crtanih na tv-u.
I tako velika Iva pruzi svoje nogice dok sedi na nosi i posle ne moze da ustane, ukoci se mukica.

ajoj baš mi žao Ive,mogu zamisliti nju na noši,pa ona je velika za nošuuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1874
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
5.7.2015 23:02:06   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: vikiveki
ajoj baš mi žao Ive,mogu zamisliti nju na noši,pa ona je velika za nošuuser posted image


Ona se toliko trudi nekad da istera svoje, onako tiho, neprimetno, a zanemaruje cinjenicu da niko ne prihvata njene savete jer su suvisni, da nikoga ne interesuje sta ona misli jer su odluke vec donete.
Ona ionako misli da nas dvoje sve radimo pogresno.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  73 74 [75] 76 77   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  73 74 [75] 76 77   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here