|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zurka u trudnoci?
24.10.2011 21:54:47   
MilaBogdanovic
Usla sam u 17nedelju trudnoce,imam 24godine,trudnoca mi je normalna ,sve je ok. Ali me zanima da li bih smela otici na rodjendansku zurku. Naime jedan rodjak pravi zurku za svoj 18.rodjendan,volela bih da odem,al da li smem?user posted image

_____________________________

Mila
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Zurka u trudnoci?
24.10.2011 22:03:03   
tijatija
Nevidim razlog zasto nebi posla pogotovo ako ti je sa trudnocom sve ok !!! Lepo se provedi !!!

(odgovor članu MilaBogdanovic)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Zurka u trudnoci?
24.10.2011 23:06:19   
Anoniman
Idi ženo žurkaj se! user posted image

(odgovor članu MilaBogdanovic)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Zurka u trudnoci?
24.10.2011 23:08:38   
JMPM
Pali na zurku user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Zurka u trudnoci?
24.10.2011 23:32:56   
pepeljuga
Draga Mila, ja sam u osmom mesecu trudnoce, sa skoro 33 godine isla na koncert Plavog orkestra u Areni (jer sam bila zaljubljena u Losu kao klinka i to nikako nisam mogla da propustim), djuskala ceo celcati koncert i provela se divno! user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Zurka u trudnoci?
29.10.2011 15:47:46   
bebać
I ja sam u 7om mjesecu trudnoće bila u diskoteci,muzika treštiuser posted image user posted image a Sergej se oglašavao iz stomaka lupkajuć me nožicamauser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Zurka u trudnoci?
1.11.2011 22:33:46   
kliklik
Ako je sve ok sa trudnocom nema razloga da ne ides, jedino sto moze da ti bude muka od duvana, bar je meni tako bilo, nisam mogla da sedim u kaficu, samo u basti, a posle nisam mogla nigde jer sam morala da lezim.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Zurka u trudnoci?
10.4.2012 20:27:56   
Anoniman
Koncerte ne propustam user posted image
Sa Akijem u stomaku sam isla i na kojekakve festivale , i u barutanu i to cetvoronoske posto me mrzelo da pesacim oko kule user posted image

I sa Petrom sam isla i oboje su veseli user posted image

< Poruku je uredio ribizla -- 10.4.2012 20:29:23 >

(odgovor članu kliklik)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Zurka u trudnoci?
10.4.2012 20:38:40   
vukosava
Ja sam isla na dosta zurki u trudnoci, poslednju mesec dana pred porodjaj (ja je organizovala).

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   [Obrisana poruka]
10.4.2012 20:58:19   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Zurka u trudnoci?
10.4.2012 21:03:33   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: gagi

Idi zeno,ja kada sam bila trudna prvi put svaka subota je bila mojauser posted image user posted image

Nije je ni cudo sto mi je djete kada hoda poskakujeuser posted image


Jel samo subotom ili i ostalim danima user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 11
   [Obrisana poruka]
10.4.2012 21:07:52   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here