|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Maskenbal
27.9.2015 22:14:05   
dijana1*
Kod Vuka u vrticu je maskenbal 5.10. Odelo smo juce kupili jos samo da nam.posalju. Jedva cekam da se maskiramouser posted image
a slike obavezno kacimo.
Nego na nekoj od prethodnoh stranica sam videla Tasine klince i pokazala Vuku. Bas smo smejali. Kaze mama kupi mi ovo ( hulka) pa da izadjem ispred zgrade. Roditelji bi me u top stavili hahahaha ionako su sva deca nesto plasljiva. A i kostur mi je smesan sto svetli nocu. Vuk ima obicaj da ustane nocu i da stoji pored mene, xy puta sam se uplasila kada ga kroz san vidim kako stoji kao kip i gleda me. Pa sam zamislila scenu zamisli obuce kostim kostura i stane tako nocu poredmog kreveta, mislim da bi umrlauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Maskenbal
27.9.2015 23:22:40   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

A i kostur mi je smesan sto svetli nocu. Vuk ima obicaj da ustane nocu i da stoji pored mene, xy puta sam se uplasila kada ga kroz san vidim kako stoji kao kip i gleda me. Pa sam zamislila scenu zamisli obuce kostim kostura i stane tako nocu poredmog kreveta, mislim da bi umrlauser posted image


hhhhhhhhhhhahahahhaha user posted image kakav car!!!!

Što, šta fali, tamo negdje kad budeš 39-ta nedelja, nek dođe, stane, a tebi od straha da krenu kontrakcije da se brže porodiš user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Maskenbal
27.9.2015 23:27:40   
amdn
joj i mi imamo maskembal za deciju nedelju, a tema u vrticu je voce, nas decak je oddlucio da bude jabuka
eto meni opasnog zadatka da na pravim masku user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Maskenbal
28.9.2015 0:06:01   
choopa choops
Ja bih ovako:

uzela hamer papir, dva komada crvene ili zelene boje (u zavisnosi koje je boje jabuka user posted image ) isjekla dvije velike iste jabuke, na vrhovima i sa strana spojila sa lastišom i spajalicom, da bude kao da oblači majicu na bratele recimo (al ga objasnih user posted image ). Obukla bi ga u odgovarajuću boju, i eventualno iscrtala i lice u tom fazonu, tipa dvije jabukice na obrazu user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Maskenbal
28.9.2015 13:34:07   
amdn
CC e to :) ako mi ne upali moja ideja onda cu tvoju sprovesti u delo:)
ja sam mislila da napravim kao papir mashe dve polovine, prednja i zadnja a da sa strane vezm pertlama, al da bude 3D, mada mi za to treba neka konstrukcija da lepim papir pa posle da je skinem, imam jos par dana da smislim pa se bacam na posao,
nadam sed ace biti dobra fotkam pa postavljam ovde

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Maskenbal
9.10.2015 11:35:25   
dijana1*
Kod nas je danas maskenbal u vrticuuser posted image
Evo i mojih klinaca, a Vuk ce veceras biti na lokalnoj tv , dete dalo izjavu povodom decije nedeljeuser posted image

user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 9.10.2015 11:36:03 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Maskenbal
9.10.2015 11:36:59   
Ana RR
Sjajni su user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Maskenbal
9.10.2015 11:42:00   
mamin mish
Sjajni su kostimi.
Amdn kako je uspeo kostim?

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Maskenbal
9.10.2015 11:42:08   
dijana1*
Hvala Anciuser posted image
A ovo malo prase su tete bas izgnjavile u vrticu a on samo vice gok gokuser posted image
dosla i kuvarica da ga vidi, reko samo nemojte u neku corbu da ga stavite. Bas smo se salili.user posted image
on je najmladji u vrticu pa im je i najzanimljivijiuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Maskenbal
9.10.2015 19:16:20   
veselicaa
Dijana super su vam kostimiuser posted image
I kod nas danas bio maskenbal,A je bila Pipi Duga carapa,a S sam iscrtala lice,bila je leptiric.S nije imala maskenbal ali je htela posle vrtica da ode kod A u skolu na njen maskenbal pa je jutros otisla u vrtic tako oslikana.Bila je odusevljena,a reakcije dece i vaspitacica su je odusevile.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Maskenbal
9.10.2015 19:30:14   
Anoniman
Di super su, prase malo sladjeuser posted image user posted image

(odgovor članu veselicaa)
  Direktna veza do poruke: 236
   RE: Maskenbal
9.10.2015 22:06:05   
choopa choops
Slatkiši!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Maskenbal
2.11.2015 8:07:32   
Peace*
user posted image

user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Maskenbal
2.11.2015 8:08:11   
Peace*
U kompu stoji slika normalno, molim moderatore da je okrenu ako mogu. Hvala

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Maskenbal
23.12.2015 19:44:24   
Mala Elena
Drugari, imate li kakvu ideju za sesiric , mm rekli u vrticu da je sutra maskembal i da napravimo sesir...a ne znam koja je tema uopste, da li novogodisnja ?user posted image Sad mi je rekao i mozgam sta bih mogla...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Maskenbal
23.12.2015 19:55:53   
vikiveki
Sada je verovatno neki novogodišnji šeširić u pitanju zbog dočeka Nove godine

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Maskenbal
23.12.2015 20:06:45   
Mala Elena
I ja mislim, sta drugo moze da bude ? Pa imam tu nesto hamera pa da sklepam nesto, ali....user posted image ne bih volela da sklepam kako sam rekla, hocu da to bude bas fino, bas slatko za devojcicu.... mislim jos. Nestalo mi lepka...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Maskenbal
24.12.2015 12:45:42   
vikiveki
ME na netu ima dosta ideja,pogledaj,meni sada na pamet je pala ideja sa kapom ili krunom,ali vama koliko sam razumela treba šešir...možda bi mogla nešto sa šljokicasma i onom srmom za jelku

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Maskenbal
24.12.2015 12:48:56   
Anarunika
Možeš napraviti šešir u obliku jelke . Zeleni papir saviješ u kupu pa nakačiš malo grančica i ukrasa i eto ti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Maskenbal
28.12.2015 12:54:29   
Figaro88
Mi treba da posaljemo Andrei masku na rekreativnu,ne znam da li da joj kupimo ili da pokusam da sasijem/napravim.Ona bi da bude princeza,kraljica,tako nesto.Mogu da joj napravim onu baletsku suknjicu,samo duzu,ali ne znam sta gore,i npr krunicu,stapic pa da bude kao vila user posted image user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Maskenbal
28.12.2015 13:22:16   
Anarunika
Gore možeš neku svečaniju majčicu i možda da od kartona ili nekog čvršćeg materijala napraviš onu veliku kragnu npr. A ako i samo krunu napraviš sa pačkicom će se videti da je princeza user posted image .

Mi ove godine nismo bili baš kreativni. Aki je bio aikidoka ,kimono imamo pa je to obukao, a Ika je bio gusar u kupovnoj masci koju jed obio za rođendan pre dve godine pa mu je bila velika. Važno je da su oni bili zadovoljni maskama ,pogotovo Aki user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Maskenbal
28.12.2015 13:28:18   
lesica
Moja Lenkić spremna za maskenbal

user posted image


I mama spremna za maskenbal

user posted image


I porodica strašnih žena user posted image

user posted image

user posted image

< Poruku je uredio lesica RR -- 28.12.2015 13:29:17 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Maskenbal
28.12.2015 13:28:56   
Figaro88
Lesice user posted image
Mnogo mi se svidjaju vase maske,a Lenka je preslatka :)
Gde ste kupili sesir?

Krunice imaju kod kineza user posted image A to za majicu i kragnu je super ideja,dodamo i malo sljokica i savrseno user posted image Gledali smo neke maske da kupimo ali mi se ne daje 4000 za nesto sto ce obuci jednom i verovatno nikad vise...

< Poruku je uredio Figaro88 -- 28.12.2015 13:30:57 >


_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Maskenbal
28.12.2015 13:33:27   
lesica
Figaro, hvala!
Kod kineza, još pre koju godinu.. pa je jadan poluiscepan ali uz dodatak nekih traka, ako nov user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Maskenbal
28.12.2015 13:36:05   
vikiveki
user posted image Lesice...super su vam maske,a sviđa mi se i što ste obe maskiraneuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here