|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnoća i pupak :-)
28.2.2010 22:13:44   
micketta
ehej :))
boli i mene malko kad ga klepim
a negde sam procitala da je normalno da je pupak u trudnoci bolan. tako da, budi ti nama bez brige :))

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Trudnoća i pupak :-)
28.2.2010 22:57:46   
izabella7
I mene,u stvari nije da boli nego nekako osjetljiv,ko da se uvredis,ono smeta ti guma od pidzame recimo...E a kad se te stije najkasnije pojave?ja jos nemam nista,tonu maza sam potrosila do sad,bice da nije bilo za dzabe,jedino ako ne pokupim koju na samom kraju user posted image

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Trudnoća i pupak :-)
28.2.2010 23:00:21   
eugenija
Izabella, vidi ovu temu: klik

user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu izabella7)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Trudnoća i pupak :-)
28.2.2010 23:14:43   
izabella7

IZVORNA PORUKA: eugenija

Izabella, vidi ovu temu: klik

user posted image



Thanx! user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Trudnoća i pupak :-)
28.2.2010 23:22:14   
ljubavce
ja imam jako lep pupak uvucen, sada mi je skoro u ravni sa stomakom (nije ispupcen)
ali je nekako malo potamneo pa sam primetila da je to ustvari koza koja se moze skinuti (oljustiti)

dali je i vama potamneo pupak?

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Trudnoća i pupak :-)
28.2.2010 23:26:26   
Lilly*
Meni se pupak nije isturio ni u prvoj trudnoći, a ni u ovoj, za sada. Nije ni posebno osetljiv a ni potamneo. Pupak k'o pupak user posted image
Ljubavče, mislim da je normalno da malo potamni user posted image

(odgovor članu ljubavce)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Trudnoća i pupak :-)
28.2.2010 23:31:26   
micketta
IZVORNA PORUKA: ljubavce

ja imam jako lep pupak uvucen, sada mi je skoro u ravni sa stomakom (nije ispupcen)
ali je nekako malo potamneo pa sam primetila da je to ustvari koza koja se moze skinuti (oljustiti)

dali je i vama potamneo pupak?


i meni je potamneo i to je normalno :))

(odgovor članu ljubavce)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Trudnoća i pupak :-)
28.2.2010 23:41:32   
ljubavce
a dali vam se to tamno ljustiuser posted image
meni se pola preljustio, tako da je sada pola taman a pola normalan boja koze

a mogu i sama da skinem prugu polovinu (izgleda kao koza koja se ljusti posle mora) ali me nekako stah.

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Trudnoća i pupak :-)
28.2.2010 23:46:09   
micketta
nisam probala da ljustim. mislim da mi se ne ljusti ni samo od sebe.

(odgovor članu ljubavce)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Trudnoća i pupak :-)
28.2.2010 23:59:48   
Silvija9
Meni je pupak bio pravilan pre trudnoće, a sada je nekako u ravni sa stomakom, razvukao se... Ali mislim da je to normalno jer je veliki stomak i koža mora da se razvuče user posted image

Valjda će se vratiti u normalu kada se porodim user posted image

_____________________________

Danas se osećam bolje, danas mi sunce sja :-)

Dobili smo malog anđela, našu Isidoru :-)

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Trudnoća i pupak :-)
1.3.2010 0:19:37   
choopa choops
Moj je isto prije trudnoce bio normalan-uvucen.
U trudnoci se izjednacio sa stomakom i nije izgledalo strasno. Ali kad sam se porodila i kad je stomak malo splasnuo, pupak je dosao do izrazaja (doslo i njegovih pet minuta) user posted image . Uh cinilo mi se da se nikad nece smanjiti. Kao da je precnika 5 cm user posted image user posted image Ali sve je doslo na svoje poslje nekog vremena user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Silvija9)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Trudnoća i pupak :-)
1.3.2010 0:30:38   
Silvija9
Ja se nadam da će se vratiti u prvobitno stanje jer mi ovako grozno izgleda...

A šta sa strijama? Ja sam dobila dve male-malene i jednu veliku po sred stomaka iako svako veče mažem stomak kremom ili mlekom za telo user posted image
Ne znam kako da sprečim nastanak novih jer će sada u osmom i devetom mesecu posebno da poraste stomak, pa ako neko ima neki savet, bila bih mu veoma zahvalna user posted image

_____________________________

Danas se osećam bolje, danas mi sunce sja :-)

Dobili smo malog anđela, našu Isidoru :-)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Trudnoća i pupak :-)
1.3.2010 0:34:45   
gagana83
Evo teme o strijama KLIK

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Silvija9)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Trudnoća i pupak :-)
1.3.2010 0:37:04   
Silvija9
Hvala Gagana user posted image

_____________________________

Danas se osećam bolje, danas mi sunce sja :-)

Dobili smo malog anđela, našu Isidoru :-)

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Trudnoća i pupak :-)
1.3.2010 17:25:16   
Anoniman
I moj pupak se razvukao...ali zasad je josh uvuchen...nije ispao user posted image Mada ...primetjujem da je uveche vishe razvuchen...i na ivici da se izvrne....ali ujutro je sve ok.... user posted image I malo me svrbi.....al nisam primetila da se ljushti ili da je promenio boju user posted image

(odgovor članu Silvija9)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Trudnoća i pupak :-)
1.3.2010 21:50:06   
maslinica
moj je bio lep pre trudnoce, mlali i uvucen, sada je ostao mali, ali razvucenuser posted image user posted image user posted image , nije se izvrnuo, ne vidi se uopste ispod majce.
uvek sam bila osetljiva na doidir pupka, i ne dam da me se dira po pupku...jezim se na pomisao:)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Trudnoća i pupak :-)
1.3.2010 22:17:19   
ljubičica
Zvala ja doktorku večeras, nisam mogla da čekam da odem kod nje i ona kaže: bol pupka je (e sad, da li sam ga ispravno napisala ne znam) lumbalnikalna hernia iliti bol  zbog povećanog pritiska usled naglog rasta stomaka. Kaže da je to normalno i da se ne sekiram jer ne mogu ništa da promenim, to je jednostavno tako. Ne dešava se svakoj trudnici, ali da se normalno mažem da mi koža ne bi ispucala ne samo oko pupka nego i na ostalim mestima. E, ako sam se nešto sad nalupala što se tiče reda reči u rečenici, nemojte mi zameriti jer sam se skoro probudila, pa i nisam nešto sad sama u glavi user posted image
Eto, ako nekome bude trebala informacija sad je ima iz druge ruke user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Trudnoća i pupak :-)
1.3.2010 22:59:07   
magnetic
Kod mene pupak isti k'o i do sada.Nit' ispupcen,nit' razvucen,nije ni potamneo,a i ne boli me i nije osetljiv.Za sada bas nikakve promene

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Trudnoća i pupak :-)
1.3.2010 23:04:37   
Zoka81
Ni kod mene nema promene jos. Imala sam do juce pirsing na pupku i sad sam ga izvadila i bas mi je nezgodno. Do kada ste vi nosile pirsing ili kako se vec kaze kod nas ono ko mindjusa na pupku.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Trudnoća i pupak :-)
1.3.2010 23:27:04   
ljubičica
Ja nisam nosila pirsing. Bila sam se dogovorila sa drugaricom da me odvede tamo gde je ona išla sebi da stavlja i odustala sam u zadnjem trenutku jer me uhvatio neki strah. Ne volim igle pa to ti je user posted image  Ja htela da iznenadim mm, ali džaba ...
Mene boli pupak već nedelju dana, nije ni ispupčen ni potamneo, samo boli ko prstom u oko.

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Trudnoća i pupak :-)
2.3.2010 12:02:07   
Daca88
Moj pupak humor zivi,pola pupka mi je iskocilo skroz napolje,a pola je ostalo takvo kakvo jeste lepo uvuceno.Verovatno zato mi se ispupcilo samo pola jer mi sad materica dostize 1cm ispod pupka,a kad bude u visini pupka onda ce mi garant iskociti i druga polovina pupka.Tako mi bezveze pupak izgleda saduser posted image ,ma nema veze samo da je bebica dobro,a estetski izgled pupka nije toliko vazan.

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Trudnoća i pupak :-)
7.3.2010 21:38:38   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Zoka81

Ni kod mene nema promene jos. Imala sam do juce pirsing na pupku i sad sam ga izvadila i bas mi je nezgodno. Do kada ste vi nosile pirsing ili kako se vec kaze kod nas ono ko mindjusa na pupku.


Ja sam pirsing skinula od samog početka, mrzelo me da tražim neki silikonski (kao, oni mogu do porođaja). Osećaj mi je bio čudan, pre toga sam ga imala 7,5 godina. user posted image . Znam neke koje su ga nosile do porođaja. Ne znam kako, sada mi je pupak.. pa čudan, pola iskočio, pola u ravni, potamneo, osetljiv i bolan.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Trudnoća i pupak :-)
7.3.2010 22:26:14   
lothroniell
Moj pupak je uvek bio "normalan", mislim onaj uvucen, lep i sada je takav... Ja sam kontala da ce se izvrnuti onako napolje ali nije ostao je isti... user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Trudnoća i pupak :-)
10.3.2010 15:38:01   
Pilence81
I meni je uvucen pupak kao i pre trudnoce user posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Trudnoća i pupak :-)
8.11.2011 9:20:10   
New Mom

IZVORNA PORUKA: New Mom
Ne znam kako, sada mi je pupak.. pa čudan, pola iskočio, pola u ravni, potamneo, osetljiv i bolan.

Ovo je prošli put bilo krajem 7. meseca. A u ovoj trudnoći već sada (ušla u 5.mesec). I opet ode pirsing napolje.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here