|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Strije
28.2.2010 20:39:10   
Cvorak
Samo da prijavim da sam našla Mustela kremu od 200ml protiv strija za 2615 din. Apoteka je u Beogradu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Strije
28.2.2010 20:45:03   
bojana87
jel ima neko iskustva sa Božen kremom protiv strija?

(odgovor članu Cvorak)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Strije
1.3.2010 0:42:31   
choopa choops
Nisam imala strije na stomaku, niti sam ga puno mazala. Mozda jednom mjesecno sa nekom obicnom djecijom kremom.
Poslije poroda su mi se pojavile dvije strije na dupetu user posted image , i na grudima(tj. samo na jednoj). Kupila sam Strijet od Saljica i mazala ponekad. Ove dolje su mi jos ostale, ali na grudima se vise ne vidi user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Strije
1.3.2010 0:45:04   
Sakiedi
Verujem da je genetika i kvalitet koze presudan za dobijanje strija,ali u kojoj nedelji (mesecu) se obicno pojavljuju strije? Hvala

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Strije
1.3.2010 0:50:19   
eugenija
Dobro došla Sakiedi, mislim da nisam imala priliku da ti poželim dobrodošlicu! Želim ti ugodno druženje ovde na ringerajici! user posted image

Za strije, verujem da si u pravu kada kažeš da zvisi od tipa  kože, suva koža brže puca, a kako se stomak širi, tako se i one pojavljuju, možda oko 8 - 9 meseca, ali se sve to može izbeći pravilnim mazanjem kože nekim dobrim losionom, pogledaj i unatrag malo ove postove, nadam se da će ti pomoći neko iskustvo naših forumašica.


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Sakiedi)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Strije
1.3.2010 1:10:09   
Sakiedi
Hvala Eugenija na dobrodoslici i odgovoru. Ja sam vrlo cesto na sajtu ,tj. citam ali se slabo ukljucujem. Nemam iskustva,tek sam usla u 30 nedelju, a i vi svojim iskustvima puno pomazete nama novim trudnicama pa i ne moram da pitam jer ste mnoge teme obradile. Svaka cast! i Hvala jos jednom.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Strije
1.3.2010 7:48:22   
minavb
IZVORNA PORUKA: Cvorak

Samo da prijavim da sam našla Mustela kremu od 200ml protiv strija za 2615 din. Apoteka je u Beogradu.

Gde???????????? Ja je placam 3500 din. Reci mi pliz da kupim par kutija!


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Cvorak)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Strije
1.3.2010 9:23:37   
Cvorak
Minavb, poslala sam ti pp.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Strije
12.3.2010 23:27:02   
bojana87
ja sam se od šaljića sva osulauser posted image user posted image user posted image
mažem ga vec 2 meseca,a zadnjih par puta kada ga namažem sva se ospem kao da su me komarci izujedali,a tako i svrbi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Cvorak)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Strije
12.3.2010 23:34:06   
bebuska
A jesil pogledala rok upotrebe, da nije star?

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Strije
12.3.2010 23:55:58   
bojana87
nije. do 2011.je rok

(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Strije
13.3.2010 9:55:39   
mejvis
Kako si se osula od šaljića....bezveze....
Možda ti je koža postala preosetljiva, probaj sa pavlovićevom, ona je baš masna i piše da se koristi protiv strija a nema šanse da imaš osip od nje!
Ja sam sad počela da kombinujem šaljića i pavlovićauser posted image , svakog bar jednom dnevno!
Za sada nema strija.....

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Strije
13.3.2010 10:16:02   
minavb
Bojana, ja sam imala osim od DM Baby love kreme a Saljica nisam ni htela da koristim. Mozda nam neki sastojak ne odgovara. Predji na nesto drugo. 

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Strije
13.3.2010 10:56:10   
Cvorak
Bojana87, i ja sam se od Šaljića osula, ništa neobično. A probala sam i onog parfemisanog i onog bez dodatog parfema. Ne znam šta tu može da smeta, ali pojave se sitne tačkiće i svrbeeeeee. Promenila sam kremu .

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Strije
13.3.2010 12:51:31   
bojana87
uzela sam danas Eucerinovo ulje,pa cu videti da li ce pomoci.
malo je skuplje ali kazu u apoteci da je to antialergijski proizvod i da ne bi trebalo da smeta. Videcu rezultate pa vam javljam user posted image

(odgovor članu Cvorak)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Strije
16.3.2010 4:39:58   
Sanity
Drage moje,ja sam krenula da mazem shea puter nerafinisani,nasla sam ga na netu ima i na facebooku grupa,700 dinara je 100 grama,ali je fantastican,pomesala sam ga sa maslinovim uljem i mackam se sa tim vise od mesec dana,a koza mi je meka,imam osecaj da se strije polako povlace,neke koje sam imala jos od pre deset_ godina su skoro sasvim izbledele,gotovo da se ne primecuju,moja preporuka je da se to proba,inace o njegovom dejstvu mozete naci dosta na netu,ja sam za njega cula od prijateljice koja pravi sapune...Necu da odustanem,uzimacu ga i dalje,jer ove kreme koje kupujemo imaju razne aditive,a i svasta sam probala i nista mi nije pomoglo,a shea butter mi ceo dan stoji na kozi i ceo dan je mekana...

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Strije
22.3.2010 11:08:02   
vekili
Drage trudnice jel moze savet kad poceti sa mazenjem krema protiv strija?

(odgovor članu Sanity)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Strije
22.3.2010 11:08:45   
minavb
Od prvog dana kad saznas da si trudna.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu vekili)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Strije
22.3.2010 14:38:57   
Verus
dobro dosla vekiii!  ko sto mina kaze, mazi se odmah.  Ja mislim da, ako je genetski koza slabija, nema kreme koja ce spreciti strije, ALI ce ih ublaziti i zena ce dobiti manje strija.  A i to je pola pobedjene bitke!

(odgovor članu vekili)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Strije
23.3.2010 11:17:56   
VioletaPopadic
Ima li neko iskustva sa Afroditinom kremom protiv strija? Juče sam je kupila u DM, oko 700 din je. Do sad sam koristila Vichy, pa reko da probam jeftiniju varijantu?

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Strije
23.3.2010 12:59:14   
vekili
e pa hvala na savetima, znaci od danas pocinjem sa mackanjem user posted image

(odgovor članu VioletaPopadic)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Strije
23.3.2010 13:05:47   
Anoniman
Ja se mackam sa shaljicevim melemom...zasad nigde nemam strija...ali stomak mi je inache zategnut...pa sve chekam kad tju da popucam...user posted image user posted image

(odgovor članu vekili)
  Direktna veza do poruke: 297
   RE: Strije
23.3.2010 13:14:29   
magnetic
Ja koristim Pavlovicevu.Stalno sam masna,ali inace imam suvu kozu,tako da ne znam koliko ce mi mackanje uopste pomoci.Ja se nadam da hoceuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Strije
23.3.2010 17:22:53   
bratzz
Meni su se strije pojavila na butinama i na guzi, na stomaku ih jos nemam tako da svaki dan kazem od danas se mazem pa na kraju opet odustanem jer mrzim kad mi je koza masna ali to nije opravdanje moracu da pocnem sa mazanjem sto pre ako ne zelim da postanem tigrasta kako ja u sali umem da kazem

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Strije
23.3.2010 19:56:20   
bojana87
ja se stalno mackam ali izgleda da nista ne pomaze. Cela desna dojka mi je modra od strija,dok na levoj i po stomaku nemam nista user posted image

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Može li intimni odnos zaista da "pokre...
Mnogi veruju u to da intimni odnos može da "pokrene" porođaj kod žena koje su već blizu termina porođaja. Ima li u tom...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here