|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Espesso aparat
22.11.2011 18:59:32   
Verus
Samo "pecaj" nije o glavu, nacici ces sigurno nesto dobro.  Puno je 500, bas puno, ali nisam pravo da ti kazem sigurna da bi bio duplo bolji...ne znam, oba su dobila dobre rejtinge-pa cu videti, al nemam puno vremena jer ce sigurno da prodje snizenje....

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Espesso aparat
22.11.2011 19:04:27   
Alexis79
Ja sam sve tu nesto oko 200 e planirala ..videcemo .
Nije toliko hitno nego stalno ga mm pominje pa sam htela da ga iznenadim.
A meni bi se i jedan i drugi uklopili ,jer imam te srebrne/inox elemente u kuhinji

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Espesso aparat
22.11.2011 19:22:12   
Rivana
Evo ovaj  aparat je odlican, za epreso i za kapucino ja ga koristim. Na njemu se pravi fenomaenalni kapucino i jos bolja espresso kafa. Koriste se cialde (pod) 
Ovako se koristi


< Poruku je uredio Rivana -- 22.11.2011 19:24:04 >

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Espesso aparat
22.11.2011 19:29:21   
Verus
Iju Rivana ovaj je najskupljiuser posted image  Pa koliko kosta tu u eurima?

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Espesso aparat
22.11.2011 19:34:59   
Rivana
Oko 500 eura to je u fabrici, a ako se kupuje na vise moze i za 300 + 

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Espesso aparat
22.11.2011 19:36:24   
Verus
Bas dostauser posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Espesso aparat
20.2.2012 16:11:49   
PoisonEve
Upravo pijem kaficu iz Dolce gusto aparata, jednom recju - savrsena je!
Iskreno, nikada ga ne bi kupila, dobila sam ga. I razmisljala sam cak i da ga prodam, ali sam se predomislila. Patrone za njega su bas skupe (550 din-16 kom), ali ponekad mogu toliko da izdvojim.
Posto se mleko kupuje posebno a koristi se samo za kapucino i sl. ja kupujem cafe lungo. Sipa se kafa do 140ml a mleko dodam posebno. Eto ja sam bas super zadovoljnauser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Espesso aparat
20.2.2012 16:20:13   
viking
I mi imamo Dolce gusto već skoro tri meseca, i baš smo zadovoljni. Ja najviše volim Latte, a Lungo mi se najmanje dopada od svega što sam probala (sorry :).
Sad je izašao i novi ukus, Chocochino (tako se nekako piše, verovatno sam omašila) i to je u stvari topla čokolada, nije kafa, i odlična je.
U Austriji ima oko 40 ukusa, čak i ledeni čaj tj. Nestea možeš da napraviš iz aparata. Valjda će vremenom doći sve to i kod nas.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Espesso aparat
20.2.2012 16:23:02   
PoisonEve
Stvarno ti se ne dopada? Uuu, meni bas paseuser posted image
A u latte ide mleko, jel da? Za njega mi ide bolje ono njihovo (fino, kremasti i pomalo slatkasto) al ne mogu da kupujem jos i mleko.

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Espesso aparat
20.2.2012 16:38:09   
viking
Da, latte je s mlekom tako da dobiješ 8 kafa umesto 16, ali meni se ubedljivo najviše sviđa :)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Espesso aparat
20.2.2012 16:45:27   
PoisonEve
Cekaj, znaci u jednom pakovanju dobijes i mleko i kafu? Nisam znala, mislila sam da se posebno kupuje, mada nigde nisam videla mleko da se prodajeuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Espesso aparat
20.2.2012 16:47:52   
viking
Da, pogledaj na kutiji, Latte i kapućino (a sada i ta topla čokolada)imaju nacrtane dve ćalde (patrone), jedna je bela a druga crna a na ostalim kutijama je nacrtana samo crna patrona

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Espesso aparat
20.2.2012 17:44:29   
mihi

IZVORNA PORUKA: viking RR

I mi imamo Dolce gusto već skoro tri meseca, i baš smo zadovoljni. Ja najviše volim Latte, a Lungo mi se najmanje dopada od svega što sam probala (sorry :).
Sad je izašao i novi ukus, Chocochino (tako se nekako piše, verovatno sam omašila) i to je u stvari topla čokolada, nije kafa, i odlična je.
U Austriji ima oko 40 ukusa, čak i ledeni čaj tj. Nestea možeš da napraviš iz aparata. Valjda će vremenom doći sve to i kod nas.


I ja ga imam od pre mesec dana dobila sam ga za 50% cene, moj stariji sin i ja pijemo Capuccino i Latte maciato, i Espresso su dobre intensa i barista ali malo jake mada mleko sam dosipaš u espresso.

Nisam videla da se mleko za aparat kupuje posebno (kupila bih uz Espresso kafu) gde ima ako ima?

Viking nige nisam videla da ima da se kupi Choccocino (ima reklama al nenađoh gde ima ako ima)?


(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Espesso aparat
20.2.2012 17:45:24   
mihi

IZVORNA PORUKA: viking RR

Da, latte je s mlekom tako da dobiješ 8 kafa umesto 16, ali meni se ubedljivo najviše sviđa :)

Lokacija:Forum > [Porodični život] > Tehnika > RE: Espesso aparat

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Espesso aparat
20.2.2012 19:48:41   
viking

Mihi, mleka nema, to se PE istripovala user posted image a što se Choccocina tiče, nisam videla ni ja ali iskreno nisam ni gledala, donela sam ga iz Mađarske kad sam bila pre par nedelja, a vidim da ove promoterke po radnjama prave baš taj ukus pa sam pomislila da sigurno ima. Ako negde vidim javljam.

IZVORNA PORUKA: mihi

Viking nige nisam videla da ima da se kupi Choccocino (ima reklama al nenađoh gde ima ako ima)?





_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Espesso aparat
25.2.2012 12:51:47   
viking
Mihi, videla sam Choccochino u Merkatoru, ali ako ima tamo, ima svuda.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Espesso aparat
25.2.2012 13:13:49   
mihi
Juče bila u Idei i nema, sad ću da pošaljem Luku da ide da kupi sedi mi na glavi stim ai bolje to da pije nego Capuccino ipak je to kafa.

Hvala Vikinguser posted image

< Poruku je uredio mihi -- 25.2.2012 13:16:06 >

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Espesso aparat
25.2.2012 13:24:14   
Mishica 77
Joj, blago vama što ga imate. Jako mi se sviđa ali mi je skupooooo... user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Espesso aparat
25.2.2012 16:04:05   
Anoniman
uvek mozes da knes malo slatke pavlake umesto toga.
IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Stvarno ti se ne dopada? Uuu, meni bas paseuser posted image
A u latte ide mleko, jel da? Za njega mi ide bolje ono njihovo (fino, kremasti i pomalo slatkasto) al ne mogu da kupujem jos i mleko.


(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Espesso aparat
25.2.2012 16:57:48   
bebać
ako kome treba pomoć ili savjet oko espresso aparata svih vrsta, mogu da pomognem, moj m se u to razumije to radi zadnjih 12god i mogu da ga pohvalim da je sjajanuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Espesso aparat
25.2.2012 19:31:58   
Leki 77

IZVORNA PORUKA: viking RR

Da, latte je s mlekom tako da dobiješ 8 kafa umesto 16, ali meni se ubedljivo najviše sviđa :)

I mome mužu. Meni je preslatko. Ja pijem jaku kafu tako da pijem intenso sa kojom kapljicom mleka. I bez secera.
Sve u svemu, aparat je odličan.

Pitanje. Ja aparat imam od kraja novembra. Nisam ga do sada čistila od kamenca, a devojka na promo štandu mi reče da se za to koriste tabletice koje se kupuju negde u Zemunu. U uputstvu koje imam uz aparat to ne piše.

Mihi, Viking, kako vi čistite od kamenca?

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Espesso aparat
25.2.2012 20:07:30   
viking
Leki, ja svoj još nisam čistila pošto sam ga i ja kupila negde u to vreme (možda je bio decembar, ne sećam se), ali na uputsvvu piše da se pozove onaj broj telefona da ti oni kažu gde da kupiš to sredstvo za čišćenje... Tako sam bar ja shvatila. Ti ćeš verovatno čistiti pre mene, pa javi šta si uradila. A inače, mi svu vodu, pa i tu koju sipamo u aparat prvo filtiramo u onom bokalu, pa nešto mislim i da neće biti mnogo kamenca.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Espesso aparat
25.2.2012 20:14:32   
LillyT
Čišćenje košta oko 750 dinara (to mi je rekla cica na promociji), kupi se to neko sredstvo, sipa se i uključi aparat. Meni je taj espresso grozan, ja sam ga jednom pila i bilo mi je posle dva sata zlo od njega.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Espesso aparat
27.2.2012 15:49:29   
Leki 77
Poslala sam im e-mail, ovo je odogovor:

Poštovani,

Sredstvo za čišćenje kamenca možete kupiti u našem ovlašćenom servisu ETC ELECTRONIC D.O.O.
Adrese servisa su:
· Ustanička 128/b (tel. 011/2894-508)

· Pere Velimirovića 8 (tel. 011/3591-243)


Srdačan pozdrav,
Nestlé Adriatic


Kada stignem da odem do Ustaničke, javljam detalje. Kanarevo brdo mi tek nikada nije usput.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Espesso aparat
27.2.2012 19:03:56   
viking
Leki, hvala za info! Ali stvarno su slepci, koje su to lokacije...


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here