|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farba za kosu
6.3.2015 17:02:25   
nikiteki
meni jedino kene farba je dalla zeljenu plavu boju

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Farba za kosu
6.3.2015 17:03:47   
nikiteki
sad su se pojavile farbe proizvodjac je aleksandar cosmetic imaju lepe nijanse plave

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Farba za kosu
12.3.2015 20:35:33   
Plavusa34
Koristila sam razne ipak meni nekako Stel odgovara najvise

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Farba za kosu
12.3.2015 20:44:40   
amdn
ja koristim nekad Palet nekad Garnijer ali definitivno mi je najbolja Revlon young color

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Farba za kosu
21.10.2015 11:38:56   
Animsaj9
Imam pitanje za devojke koje izvlače pramenove, koliko cesto izvlacite, koliki Vam bude izrastak?

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Farba za kosu
21.10.2015 14:33:03   
choopa choops
Idem danas...Tu oko 3cm izrastka. Ne sjećam se kad sam posljednji put radila. U principu kad izraste toliko da mi postane ružno user posted image ja odem.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Farba za kosu
21.10.2015 14:47:04   
branki*
Nova choopa,novi frizuser posted image user posted image
Da ne ispadne da sam van teme,ja koristim palet,neku obicnu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Farba za kosu
21.10.2015 14:57:47   
cockic
ja sad kupila syoss one manje kutije tj.sa amonijakom jer ove bez ove moje sede nece da ofarbaju i posle se ispere sa sede.olia je ok,ali samo kad nisi sed.ja sam osedela kod usiju i iznad cela tu bas gde se vidi.ovako nemam puno na ostatku kose po neka.a sad se nisam farbala dva meseca,a crvena sam pa mi je kosa uzas.za vikend se ulepsavam user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Farba za kosu
22.10.2015 23:31:07   
nata11

IZVORNA PORUKA: Animsaj9

Imam pitanje za devojke koje izvlače pramenove, koliko cesto izvlacite, koliki Vam bude izrastak?


Na 6 meseci. Posle 3 meseca farbam koren pa onda farbanje cele i preliv

_____________________________





(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Farba za kosu
23.10.2015 14:31:28   
milicicak
Ofarbala se u crveno i teta na kutiji je mnogoooo lepsa user posted image uzela sam palllete sa amonijakom, sve sede mi je prekrila i sa te strane sam zadovoljna ali sam sebi previse crvena

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Farba za kosu
23.10.2015 19:49:29   
doktorkakristal
ja vise i ne znam koju da koristim,kad sam plava svaka mi izgori kosu plus imam pramenove user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Farba za kosu
23.10.2015 19:54:23   
Mariya
Ja koristim Garnier Colour Sensation, zadovoljna sam kako prekriva.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Farba za kosu
26.10.2015 19:59:40   
Animsaj9
Hvala vam zene na odgovoru , mislim da cu za koju nedelju na pramenove 😊

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Farba za kosu
26.10.2015 20:14:48   
NadaR
Ja odlucila da se posvijetlim. user posted image Za ove pramenove , tj na izrast , frizerka mi preporucuje neku Selektiv farbu , srednje plavu . Poslije toga ponovo pramenovi pa onda preliv.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Farba za kosu
18.12.2015 20:08:05   
mali_mis
Napravim se pametna proslog meseca, i kupim drugu boju od garnier olia, jer moja 6.60 nije bila snizena, a 6.46 intense red copper jeste. Prvi put sam mesala sa ostacima 6.60, pa je boja bila crvena ali svetlija, i danas sam samo sa ovom 6.46. Koren mi je zuckasto-narandzast, najgore mi je sto vise lici na lose ofarbanu plavusu user posted image , nego na ridje, ostatak je nesto crveno sa narandzastim sjajem. Jos uvek je mokra, valjda ce bolje da izgleda kad se osusi.
Sledece nedelje definitivno uzimam moju boju, i radim preliv, ne mogu ovakva na deda mraza.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Farba za kosu
19.12.2015 15:12:36   
MAMAMAJ
Anim, koliko si platila pramenove, čini mi se da nam je kosa iste ili slične dužine.
I ja se nešto mislim da to odradim, definitivno želim promenu, vreme je. user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Farba za kosu
19.12.2015 15:26:20   
branki*
Da,bre,zene,koliko kosta ono nijansiranje ili sencenje kose?srednja duzina?i je l posle farbam ooet svaki mesec samo koren?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Farba za kosu
19.12.2015 16:29:51   
Anoniman
mene ubedjuje frizerka da u ponedeljak , utorak uradimo pramenove, paa farbanje sta vi mislite o tome, kosa mi je bila tamno crna, sada sam je def prosvetlela nije vise toliko tamna, isla bih na svetliju nijansuuser posted image

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 693
   RE: Farba za kosu
19.12.2015 16:34:24   
dddaca
Pre par godina sam radila pramenove. Prvo mi je stavila blans na njih, a onda su izgoreli i umesto lepih pramenova ja sam imala metlu na glavi. Prvih par nedelja i nije bilo lose, ali posle. Samo strpljenje i sisanje. I promena frizerke

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Farba za kosu
19.12.2015 17:38:51   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: milicicak

Ofarbala se u crveno i teta na kutiji je mnogoooo lepsa user posted image uzela sam palllete sa amonijakom, sve sede mi je prekrila i sa te strane sam zadovoljna ali sam sebi previse crvena

Tako nešto kod mene ne postoji user posted image ja jedini put kad sam imala željenu crvenu je kad iz plave pređem u crvenu user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Farba za kosu
19.12.2015 18:07:43   
wivern
Ja zadnja dva meseca uzimam neku stil boju i ok mi je. Dok ne nadjem slobodno vreme da me frizerka na miru sredi. A onda cu da stavim i keratin, definitivno

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Farba za kosu
4.2.2016 15:43:55   
Anoniman
kakva su vam iskustva sa garnier sensation farbamauser posted image

(odgovor članu wivern)
  Direktna veza do poruke: 697
   RE: Farba za kosu
4.2.2016 16:03:14   
adulence
plavuse dajte neku dobru plavu boju koja dobro izvlaci,od kako sam se porodila nikako plava da budem,stalno mi jenesto zuckasto narandzasta?!!!
um ja sam samo njih koristila i bile su mi suuuuperrr ali od kada sam se porodila nesto mi je kosa prolupala...a bude mi divna kosa odove farbe...

< Poruku je uredio adulence -- 4.2.2016 16:04:09 >


_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Farba za kosu
4.2.2016 16:06:18   
Anoniman
ado hvala punooo na odgovoru uzela sam 5.35 i 6. 35 da pomesam, cekam frizerku da me ofarba , prvi put uzimam sa amonijakom valjda ce ispasti nesto...

(odgovor članu adulence)
  Direktna veza do poruke: 699
   RE: Farba za kosu
4.2.2016 16:11:04   
adulence
meni su jako dobro izvlacile plavu....tako da verujem da i druge dobro rade...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...
NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Na odmor sa detetom
Admin

Kuda najčešće idete na odmor sa decom?

na more (46%)

u planine (15%)

u banju (15%)

na selo (15%)

ostalo (8%)


Ukupan broj glasova: 13

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here