|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farba za kosu
4.2.2016 16:38:52   
IvanaSK RR
A Kene 15 17 ili 15 11?
Sad je u DM-u na snizenju, mislim da je 555 din. I, obavezno, hidrogen u razmeri 1:2

< Poruku je uredio IvanaSK -- 4.2.2016 16:40:28 >

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Farba za kosu
4.2.2016 16:45:55   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: Unina mama

kakva su vam iskustva sa garnier sensation farbamauser posted image

Ekstra jake i postojane nijanse! user posted image Ja mislim da su to one što su se nekada zvale Garnier 100% color i stvarno traju. Ja sam se farbala crnom bojom i izrastak mi je bio već do pola glave a i dalje je bila crna. Sa ovom Sensation sam se farbala u riđe i nije se brzo ispirala kao naprimer Beauty boja ili Still.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Farba za kosu
4.2.2016 17:51:34   
Anoniman
ivana ti si bese frizerkauser posted image
taman za savete
ja sam bila prirodno yift crna, farbala se loreal prodigy 5. 5 , dobila neku braonkastu nijansu samo na svetlosti, jedva cekam da vidim sta ce sada ispasti, sta mi ti savetujesuser posted image

(odgovor članu BubaBubica)
  Direktna veza do poruke: 703
   RE: Farba za kosu
4.2.2016 20:58:00   
IvanaSK RR
Koliko bi zelela svetlije? Znas i sama da je dug put izlazenja iz crne, osim ako neces da bas ostetis kosu :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Farba za kosu
6.2.2016 20:27:04   
Anoniman
Ivana pa ja bih neku boju cokolade, jer imam bas taman ten, ne bih neka velika odstupanja, koja farba je po tebi dobra?

Mogu vam reci da konacno imam drugaciju boju, slikam jedan dan, cokoladna jeuser posted image sledece farbanje sa 6.35 i bice super!

Inace meni se garnier ova bas svidja, nema jak miris, ne pecka, bas je ok!

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 705
   RE: Farba za kosu
6.2.2016 21:04:06   
adulence
Ivana farbala sam se keneovom i jednom i drugom pre par godina,jesam bila plava,ali mi je spalila kosu...
UM rekoh ti super je farba...
Valjda cu i ja naci neku odgovarajucu...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Farba za kosu
6.2.2016 21:23:49   
IvanaSK RR
Iskreno, ja ne favorizujem ni jednu farbu, ni ove profi, ni ove za obicne. Moje mišljenje (a i iskustvo) je da nema pravila i da svima odgovora razlicito.
Sto se tice kene, tacno je da jako steti kosu.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Farba za kosu
7.2.2016 14:21:26   
Rosita
Meni su one garnier color naturals sasvim u redu. Bila sam crna i postepeno preko pramenova dosla do iste one kao 111, skroz belo plave sa zdravom kosom, ali bila mi je dobra frizerka... posle sam to u trudnoci upropastila biljnim farbama ali nesto mi i ovako sad ne ide da budem bas skroz svetlo plava, godine user posted image .Sad se farbam sa 8.1 i ok mi je.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Farba za kosu
7.2.2016 14:27:07   
vocicana
Farbi sam milion promenila, konstantno sam plava od 17-te godine, sa fazom satiranja sa malo smedjim poramenovima, ali plavo, pa plavo.
Zadnjih dve godine, koristim Alfaparf Milano Evolution boju, 11.02 predivan decije plavi ton, ne kupujem njihov hidrogen i sama se farbam, ali sam jako zadovoljna.
Uzimala sam u Alexandar cosmetics neku nijansu od 100 ml je tuba, ali bez amonijaka, brate zuta sam bila kao lisica, ako nema amonijaka nema ni plave kose. Jedino me vuce sada da probam neku bojhu Macadamia, ona ima amonijaka, divnih plavih nijansi ima, ali malo je skupa, mada je tuba isto velika.user posted image ne znam da li sa njom neko ima iskustva.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Farba za kosu
7.2.2016 15:35:02   
nata11

IZVORNA PORUKA: vocicana

Farbi sam milion promenila, konstantno sam plava od 17-te godine, sa fazom satiranja sa malo smedjim poramenovima, ali plavo, pa plavo.
Zadnjih dve godine, koristim Alfaparf Milano Evolution boju, 11.02 predivan decije plavi ton, ne kupujem njihov hidrogen i sama se farbam, ali sam jako zadovoljna.




Jesu jake? Koja je cena? Koju jacinu hidrogena koristis?
Ja sam plava preko 13 godina i posle svih farbi uzimam Garnier oil- zadovoljna sam kosa je ojacala, zdravija ali nije to ta boj kao kod farbanja profi bojama user posted image

_____________________________





(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Farba za kosu
8.2.2016 19:58:41   
vocicana
Jao Nato izv sto tek sada odgovaram. Koristim broj 11.10, hidrogen 9%, ova farba se rastvara 1\ 1,5. Stavljam pola farbe i 45 ml hidrogena spricem izvucem i izmesam, mene njen miris asocira na negro bombone , imam jako slabu kosu, mozes probati, vise me je izgorela Goldwell i Keune, ova mi je sasvim ok. Molim te izvini sto sam tek sada odgovorila.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Farba za kosu
8.2.2016 20:12:39   
Maraj
Vici i ja koristim evolution farbu. Al ja 11.20. Navodno zato sto ima violet primesu jer mi kosa ima crvenkasti odsjaj pa da ubije zutilo....jer ti i mas crveni pigment?
Bas bi mogla da vidim kakava je ta tvoja boja

i da ova moja je pepeljasta. Ja uvwk uzimam pepelbaste tonove. Nikad nisam cisto plave
Nenznam kakva bi ispala

< Poruku je uredio Maraj -- 8.2.2016 20:13:45 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Farba za kosu
10.2.2016 7:54:33   
vocicana
Jao Maraj, ja ti imam strasno kasne reakcije, ali samo zato sto sam malo zamajitis u zadnje vreme.
Ja imam sivkastu pigmentaciju kose, prirodni ton, svetlo sam smedja. Lepa boja ispadne, malo su prenaglaseni ti pigmenti sive i ljubicas_te boje, ali vec nakon prvog pranja kose to je lepa plava boja bez zutila, bas sam zadovoljna. Svaki put kada sam menjala farbu, uvek sam se razocarala, pa se uivek vratim na Evolution, necu vise da eksperimentisem.
Slikacu se pa ti stavljam sliku u kako zamisljate forumasice, mada tamo ima neka slicica sa istom farbom i to je otprilike pred sledece farbanje. Ali uslikacu se i danas.

< Poruku je uredio branki RR -- 10.2.2016 8:24:46 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Farba za kosu
12.2.2016 8:22:17   
vocicana
user posted image
Izuzmite jutarnje bledilo, ogromne podocnjake, ipak ja ne spavam danima.
Farba o kojoj sam vam govorila, nakon prvog pranja posle farbanja. Malo se kosa izlomila, zaspala sa mokrom kosom.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Farba za kosu
12.2.2016 8:57:39   
Maraj
Voci super je boja , bas ona bebi plava.
ne znam da l bi meni uspela ta boja zbog mog odsjaja kose na crveno. Zato sam uzimala te sa ljubicastim tonom da ubiju zutilo. Bss cu pitati frizerku

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Farba za kosu
12.2.2016 9:00:16   
nata11
Super je nijansa, bas plava ali mislim da meni nece takva biti. Ipak sam ja tamno braon, skoro crna. user posted image

Ja sam resila da jos neko vreme koristim Oil (citaj budem zucksta user posted image ) dok kosa poraste pa cu onda uraditi ombre ali sa drasticnim prelazom- koren skoro prirodna boja a dole plava.

_____________________________





(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Farba za kosu
12.2.2016 10:08:44   
vocicana
Maraj hvala duso, pitaj frizerku, verovatno se nesto moze izvesti.
Nato, ombre mnogo lepo stoji kada se lepo uradi, ja sam malo lutala u jednom periodu, ali eto ipak je plava plava. Vidite koliko sam bleda, kao da sam poljakinja, plave oci, trepavice i obrve bele skoro, mnogo sam smesna. Ali sam jutros napravila slicicu, obecala sam, to je jos u natecenom stanju od spavanja, ali lepa je. Mozda mi je uleteo neki ml hidrogena vise, ja se sama farbam kuci,i da, mozda je greska zbog ostecenja kose, ali uvek operem kosu, jedno samponiranje, pa je mokru cistu ofarbam, jedno 40 min cekam i onda sve po redu.

< Poruku je uredio vocicana -- 12.2.2016 10:10:11 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Farba za kosu
12.2.2016 10:14:50   
nata11
Kako? Farbas mokru kosu? Od moje nista ne bi ostalo user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Farba za kosu
12.2.2016 10:17:31   
Maraj
Ja nikad nisam farbala mokru kosu...prvi put cujem

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Farba za kosu
12.2.2016 11:12:38   
IvanaSK RR
Maraj, mozes da pokusas sa tom farbom, ne moze da bude neka velika razlika u boji. Plavu farbu drzati 45 min. I farbati na suvo. Vociiii, zašto na mokro, ludo jedna? user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Farba za kosu
12.2.2016 11:28:03   
Trcosava
Biću ot,Voci na ovoj slici me užasno podsećas na moju najbolju drugaricu iz osnovne

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Farba za kosu
12.2.2016 13:56:23   
vocicana
Boja je savrsena, a nisam primetila da je nesto izdrndana od toga. Godinama tako. Farbala sam masnu kosu, dugo godina koristila Igoru royal 11.1, divna boja ali je gorela i sagoorevala ovu secernu vunu od kose, a ovako ne, cini mi se da je lepsa boja, bez obzira sto je mokra i cista. Znam da tak sebum malo cuva dlaku, ali moja kosa je zali boze, pa nema veze...Sada kao imam neku, u trudnoci, a pretpostavljam da cu biti kao tifusar kada se porodim.user posted image

< Poruku je uredio vocicana -- 12.2.2016 13:57:18 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Farba za kosu
12.2.2016 13:59:09   
vocicana
Ne znam da li je dobro ili lose, ali sam bela kao smrt, ponekad se sama sebe uplasim kada se pogledam u ogledalu. Mamu su uvek plasili i za sestru i mene i pupcivali da vadimo krvne slike, mnogo su blede, ali takva sam oduvek.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Farba za kosu
2.3.2016 7:52:19   
mali_mis
Ja nigde ne mogu da nadjem Garnier olia 6.60 inteszivno crvena. I onda brljavim sa raznoraznim zamenama po glavi, pa ispadnem ko cirkuzant.
Juce sam uzela 6.66 user posted image vivid nesto, malo je tamnija crvena i vise mi na kutiji vuce na ljubicasto, free limix korektor crveni normalno user posted image i zadovoljna sam. Sad mi je kosa ujednacena, i crvena, ne tamno, nego fino, onako taman user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Farba za kosu
2.3.2016 7:58:38   
vocicana
Bravo Mishu jedan.
Nekada sam koristila neku boji Garnier 100% boja, predivna plava na slici je devojka bilaa sa frizurom serpa, ta je farba bila kada se namaze, verovatno od oksidacije potpuno crvena, ali boja sto je bila.... naravno nakon nekih sest meseci, prromenili su naziv, boju i to vise nije bilo to. Bas mi je drago da si zadovoljna.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...
DECU ZIMI KUPATI jednom u TRI DANA
Decu ne treba kupati svaki dan, pogotovo ne zimi, dovoljno je jednom u tri dana. Svakodnevno se jedino održava higijena ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here