|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farba za kosu
22.2.2015 9:32:26   
Trcosava
Mene je prošla želja za menjanjem boje kose. Ostajem verna mojoj crvenoj.

Već duže se farbam sa oliom i ok mi je. Ne gori mi kosu.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Farba za kosu
22.2.2015 9:42:24   
vonavoj
Ja se farbam u moju boju,jer sam seda..a sad jo viseuser posted image
Nasla sam dobru nijansu,cokolada,a ne ispadne tamna! Super farbe, alta moda,italijanske! Samo su im poskupeleuser posted image ..kad su se pojavile bile su 270din,sad 390user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Farba za kosu
22.2.2015 9:43:13   
adulence
Plavusice ajde da cujem kojim se farbama farbate,ja sam stalno nesto zuckasta....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Farba za kosu
22.2.2015 9:46:26   
cockic
ja sam koristila duze vreme tu olia,ona tamnija nijasna crvene,i probam palete i syos i bas mi izgore kosu.mozda se vratim olii ona definiivno negori kosu.duze se ispira,ali barem kosa nije ostecena.jos se ja farbam na dva meseca,mozda sam koristila 3-4 te jednu palete i dve syos farbe i kosa mi se dosta ostetila.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Farba za kosu
22.2.2015 9:54:22   
cockic
a za ovu boju mi kazu da je super,e boja je bas ko sto ja hocu smedje crvena,ali kosa mi je bezveze.jer je meni palete bila tamno smedja,pa sam opet te syos crvene,tako da mi je na glavi sad mix dve boje koji mi se svidja.kad bi tako uspela sa oliojm da mixam malo crvena,malo neka smedja njihova.mozda bude ok boja.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Farba za kosu
22.2.2015 9:55:39   
Anoniman
ja cu prvi put da se prepustim mojoj frizerkiuser posted image videcemo sta ce ispastiuser posted image

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 656
   RE: Farba za kosu
22.2.2015 10:01:38   
wivern
Adulence ja sam za plavu boju koristila neki l"oreal ali znam kako izgleda kutija ne znam kako se zove. Malopre pisah Branki u nekoj temi da sam stavljala samo preliv, nisam se farbala i kosa mi nije bila zuta. Inace imam crveni pigment i ako se ne ofarbam ljudski licim na pile.
Mene da prodje zelja za menjanjem boje- NIKAD user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Farba za kosu
22.2.2015 10:25:25   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Unina mama

ja cu prvi put da se prepustim mojoj frizerkiuser posted image videcemo sta ce ispastiuser posted image

To mi još nije desilo - uvek znam šta hoćuuser posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Farba za kosu
22.2.2015 10:29:46   
wivern

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR
To mi još nije desilo - uvek znam šta hoćuuser posted image

Ja bas cesto odem kod frizera bas tako bez zelja, sednem i kazem hocu da se farbam i sisam ali ti odluci sta i kako. Ali ja sam bolesna za boje i frizure user posted image
Meni je poenta da se iznenadim, nekad me frizeri osisaju kako se ja nikad ne bih setila. i nikad nisu pogresili. Doduse znam gde idem.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Farba za kosu
22.2.2015 10:34:30   
Trcosava
Wiki, ti nisi lavica user posted image gde neko bolje od mene da zna (vodolije se možda neće složiti smnomuser posted image user posted image )

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Farba za kosu
22.2.2015 10:48:39   
Anoniman
ahahhaha ja ne znam ni sta ce biti ni kako ce ispasti, ali moram da probam ahahhauser posted image sto neko rece lako u crnu mogu da se vratimuser posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 661
   RE: Farba za kosu
22.2.2015 13:10:09   
ivaMark

IZVORNA PORUKA: adulence

Plavusice ajde da cujem kojim se farbama farbate,ja sam stalno nesto zuckasta....


Adulence, evo bivse plavuse da se javi user posted image
Napisah malopre u razgovorima mama, Keune 1517... odlicnauser posted image


_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Farba za kosu
22.2.2015 13:12:14   
ishler
Ja pre pet meseci presla iz plave u smedju,bila sam plava 10godina,kene frizerka koristi mesa nekoliko,ne ispira se a izrastak se ne vidi po dva meseca se ne farbam,prezadovoljna

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Farba za kosu
22.2.2015 14:04:01   
adulence
Ivamark i meni je kene najbolje izvlacio boju ali kazu da je ravna blansu....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Farba za kosu
22.2.2015 14:29:01   
ivaMark
Jeste, da przi-przi. Dok sam se farbala Keune-om sisanje je bilo obavezno na max dva meseca... Nije bilo sanse da se kosa pusti ali je boja fenomenalna user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Farba za kosu
22.2.2015 14:38:26   
doktorkakristal
ADULENCE ja sam se godinama farbala profesionalnom Loreal inoa ili luo ali obzirom da su paprene i da ih ima samo moj frizer odlucila sam da se povremeno ofarbam sama jer vec imam pramenove,nasla sam u frizer sopu frilimix farbe,profesionalne su ali nesto blaze tuba je velika imas za vise puta negde je do 400 din,nije losa izvuce lepu plavu tj neku prirodno plavu,mada opet kazem ja imam pramenove pa mi oni prime bas lepu biserno belu boju

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Farba za kosu
22.2.2015 15:06:47   
isidora88
adulence koleston uzmi, imas kod cvrleta, najbolja farba za plave nijanseuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Farba za kosu
22.2.2015 15:49:45   
jess021
Adulence, ja poslednjih godinu dana koristim Alfa parf, bas sam zadovoljna. I ona przi, ali nema tih zutih tonova. Ima u Lilly-u da se kupi.
Jel'' neko koristio Macadamia farbe? Menj frizerka preporucila posto hocu da predjem u smedje.


< Poruku je uredio jess021 -- 22.2.2015 15:50:13 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Farba za kosu
23.2.2015 13:29:30   
gagana83
Super su Alfaparf, ja svekrvu farbam sa njihovomn 8.1, super je boja.
I ja se razmisljam o Macadamia farbi, mada sam super zadovoljna i sa Freelimix farbama, nego mi djavo ne da mira.
Kazu da su Macadamia plave previse jake, ostale bi trebale da su ok. Ja koristim njihovo ulje i masku, fenomenalni su.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Farba za kosu
3.3.2015 23:07:14   
jess021
Jel neko koristio Garnier Olia farbe? Ja kupila, pa sta bude.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Farba za kosu
4.3.2015 7:25:42   
mali_mis
jess021 pisale smo vec na prethodnim stranama user posted image
Ja je koristim duze vreme, meni je odlicna.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Farba za kosu
4.3.2015 9:34:32   
Modessty
juče vidim studentkinju sa divnom crvenom bojom, onako zagasito crvena. Pitam koja je farba, kaže Avon mahagoni. A prirodna boja kose joj je kao moja, tamno smeđa. Da li je neko koristio Avon farbe? Kakve su?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Farba za kosu
4.3.2015 9:36:49   
Modessty

IZVORNA PORUKA: wivern


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR
To mi još nije desilo - uvek znam šta hoćuuser posted image

Ja bas cesto odem kod frizera bas tako bez zelja, sednem i kazem hocu da se farbam i sisam ali ti odluci sta i kako. Ali ja sam bolesna za boje i frizure user posted image
Meni je poenta da se iznenadim, nekad me frizeri osisaju kako se ja nikad ne bih setila. i nikad nisu pogresili. Doduse znam gde idem.



jao i ja imam takvu frizerku! Smao kažem ej ja bi nešto drugačije a ti smisli šta! user posted image Ili kažem oću crvene pramenove, a ti vidi za farbu i kako to da uradimo. I nikad nije pogrešila! Obožavam je! A i Danila šiša besprekorno!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Farba za kosu
5.3.2015 9:55:24   
Modessty
niko nije koristio Avon farbe?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Farba za kosu
6.3.2015 16:15:56   
Plavusa34
Koristila sam razne farbe i poznate i manje poznate,skupe i jeftine al nista mi ne daje tu plavu boju koju bih ja htela

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
Mella Cosmetics – lepota u bogatstvu prirode!
Mella cosmetics je ujedinila nauku i prirodu u jedinstveni pristup nezi kože, čiji je cilj vratiti i očuvati koži sjaj i...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

da li vam se svidja ime Uros?
pisuljica

:)

da (52%)

ne (48%)


Ukupan broj glasova: 88

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here