|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farba za kosu
31.12.2018 9:52:54   
vocicana
Ivana izv, ja tek sada odgovaram. KYO broj 10.00, nemam sada nacina da se slikam da vidite kako je ispalo. Sa 6 % hidrogena, prirodno plava, bas je onako lepa. Meni se svidja, jer ne deluje vestacki, a kada se malo ispere bas bude prava stvar, Juce sam se tek ofarbala, neko me je pitao za farbanje u ciklusu, jesam se farbalča ali nista nije htelo da primi. Zato sam sinoc overila gradivo.
Mozda danas nahvatam neku frizerku, pa da se i sisnem, tek onda ce biti za pokazivanje, jer su mi krajevi jos uvek plavkasti, tako da gledam da to otfikarim sto pre.
Ma kosa je lepsa, ne gori se toliko, ne vonja ceo stan od farbe, ne menjam.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Farba za kosu
31.12.2018 12:30:33   
Maraj
Voci al ti si prirodno svetla. Ja sam crna. A farbam se u plavo user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Farba za kosu
31.12.2018 16:36:23   
IvanaSK RR
Ja sam dosta tamna, nisam crna ali dosta tamna. Uzela sam Kyo 12.89 i 12% hidrogena. Sledeci put cu probati sa 9%.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Farba za kosu
31.12.2018 17:22:18   
Maraj
Ivana ti crna! Nikad ne bih rekla da si crna

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Farba za kosu
1.1.2019 19:21:15   
vocicana
Ni ja ne bi nikada rekla da si toliko tamna. Ja imam svetliju pigmment, ali sve jedno, kada sam pokusavala da izvucem neku plavu sa 9 % pa bila sam zuta i ruzna mi je boja bila katastrofa. Ovako nisam smedja, neka prirodna nijansa plave boje, ali bez zutila, odusevim se iz razloga sto mi oci nisu prevrnute i nevidljive kao obicno, kada sam bila skroz plava. Kao duh sam bila na slikama.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Farba za kosu
1.1.2019 22:49:12   
Rosita
Ja bih menjala nešto, ali ne znam šta. Što više mislim, manje sam rešena. Nekad sam bilacgarnier 111 ona najsvetlija, ne znam kako bi mi isoalo to recimo. ..

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Farba za kosu
7.1.2019 21:26:04   
vocicana
Rosi, ja sam sa tom bojom takva ispadala da mi je mm vise puta rekao da bi ga na mom mest bilo stid da iyadje na ulicu, idi molim te peri tu kosu dk se ne ispere potpuno.user posted image , ali sve te pepeljastenijanse imaju divnu nordian blond nijansu kada se grafit ispere.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Farba za kosu
7.1.2019 21:46:02   
IvanaSK RR
Ja volim te nijanse, a i najbolje mi ubijaju zutilo. Trenutno sam malo siva napred od Kyo, ali cu se sledeće put farbati od sredine glaveuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Farba za kosu
7.1.2019 22:18:11   
vonavoj
Da li pokrivaju sede? Tesko? Ja sam jako seda..mada iskreno,nijedna farba ne pokriva sede..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Farba za kosu
7.1.2019 22:37:54   
vocicana
Ivana valjda zato sto nemaju tliko amonijaka, pa bude zuto, ali kosa je lepsa i negovanija.
Ja idem frizerki sutra msm da ce raditi, da skratim ksou, pa u sredu da uradim siske sa keratinom, pa ovo ni na sta ne lici.
Meni je bas neobicna booja, ali ne odustajem.
Von probaj, mozda ti se svisdi. Ja sam pre prelaska na KYO koristila Macadamia-u, imala sam super boju, ali sa presekla, i onako sam polu celava, zato mi sada kosa jako lep sjaj ima, bas sam zadovoljna.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Farba za kosu
8.1.2019 8:40:23   
IvanaSK RR
Voci, sa ovom farbom imam manje zutila user posted image
Von, što se tice sedih, to se nikad ne zna.. Nekom prekriva farba od 200 din, nekom od 1000, a nekom ni jedna..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Farba za kosu
10.1.2019 8:40:55   
vocicana
Ivana ti si fenomen. Ja sam sa nekom plavom od KYO b ila strasno yuta. Sada sam preyadovoljna sa ovom bojom, ali dugo traje izvlacenje b oje, danas idem da pokratim krajeve koji su beli. Muka da se iy tamne predje u plavu, muka da iz plave odes u tri nijanse tamniju.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Farba za kosu
10.1.2019 9:00:13   
IvanaSK RR
Poslacu ti sliku danas kad operem kosu. Farbala sam se u prosli petak, ovo mi je trece pranje kose.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Farba za kosu
10.1.2019 12:36:43   
Rosita
Ja ću sledeće nedelje da se šišam i farbam. Već duže vreme koristim gc naturals 8.1, lepa je boja, ali bih promenila malo. Šta mislite, malo svetlija, uspelo bi?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Farba za kosu
10.1.2019 13:55:49   
pari
Probaj 9.1 ili 10.1. Koja ti je prirodna boja? Koliki ti je izrastak? Kakvi su ti krajevi?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Farba za kosu
10.1.2019 13:57:21   
vocicana
Hajde ako ne zaboravis, u stvari cimnucu te ja, ako je tako stvarno si fenomen. Ja sam kao limun bila zuta.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Farba za kosu
10.1.2019 14:04:10   
Rosita
Pari, evo gledam, oko 1 cm je izrastak, prirodno tamno plavo/ smedje (ona klasicna boja), krajeve cu osisati, a inace osim izrastka kosa je uglavnom u istom tonu celom duzinom.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Farba za kosu
10.1.2019 14:07:12   
pari
Mislim da bi ti uspelo sa svetlijom Rosi. Mozes da probas,sto da ne. Ja sam uvek za isprobavanje 🙂

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Farba za kosu
11.1.2019 9:05:29   
IvanaSK RR
Rosi, probaj. Krajevi ce sigurno primiti, eventualno mozda koren bude za nijansu tamniji prvo farbanje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Farba za kosu
15.1.2019 8:17:41   
vocicana
Osisala sa se i kako koji put operem kosu, boja meni sve lepsa.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Farba za kosu
15.1.2019 11:29:13   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ja sam dosta tamna, nisam crna ali dosta tamna. Uzela sam Kyo 12.89 i 12% hidrogena. Sledeci put cu probati sa 9%.


Kakve su te kyo farbe? Meni sede počele da izbijaju, još se ne dam ali ne gine mi farbanje uskoro.

Ivana, ako kupim neku čokoladnu nijansu, koji hidrogen ide uz to? Nekada davno, kada sam se farbala, koristila sam lorealove farbe i tu se dobije sve tako da pojma nemam kako je kada se kupuje odvojeno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Farba za kosu
15.1.2019 12:31:41   
IvanaSK RR
To su farbe bez amonijaka.
Uz cokoladnu 6% hidrogen.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Farba za kosu
15.1.2019 12:45:11   
gagana83
Kyo je odlicna farba, mada ne znam koliko je dobra za pokrivanje sedih. Meni pokriva, ali meni svaka pokriva.Godinama vec se farbam sa Kyo 6.1 i 7.1 ili Freelimix 6.11 i 7.11. Hidrogen isto njihov od 6% i to uzimam onaj litarski. Sad sam resila malo da promenim. Uzela sam neku cokoladnu Macadamia 7.77.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Farba za kosu
15.1.2019 12:53:58   
dunja RR
Ja se sada u trudnoći farbam sa Biokap, mislim da mi je Rosi preporučila.
Ja mešam 8.0 i 9.0. Nije jeftina ali nisam se dvoumila, sada u trudnoći sam htela prirodnu varijantu.
Nisam u životu bolju farbu koristila, prekrije sede super, ja sam baš puno seda, odavno.
I ne znam da li je do farbe (jer piše da ona i neguje, ali ne znam koliko je tačno), ili do trudnoće i hormona, ali ja sada kosu perem na 7-9 dana, ne masti se, a ceo život sam je prala na 2-3 dana, jako se mastila. Mnogo je lakši život kada ne moram kosu da često perem, jer još ako se isfeniram, bude lepa kosa bar 5 dana, a ne ako ranije 2 dana.


Ja inače mrzim bilo kakve ozbiljnr radnje oko kose, lica-šminka i tako to.
Pre neki dan sam imala neki događaj, stavila sam maskaru i malo pojačala obrve, rekao mi Sava - makana skini molim te to crno sa obrva i trepavica, ličiš mi na neku životinju user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 15.1.2019 12:58:11 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Farba za kosu
15.1.2019 18:04:40   
gagana83
Sad me Dunja podset_i, kad sam se pre 5-6 godina ofarbala u crveno, Una me je pitala "Mama, je l ces ti  s tom kosom da spavas? 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...
MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here