|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farba za kosu
1.6.2019 19:01:11   
pari
Ana, deluje tamno ali ne bi trebalo da bude crna..ipak je nivo 5 boje.Kad se farbas?Voci, sa kojom.se ti farbas?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1001
   RE: Farba za kosu
3.6.2019 19:23:03   
vocicana
Pari jauzela Reele farbu DM, ali prosla dva farbanja sam biila tamno med plava, sada nisu imali taj broj 8 koji sam uzimala, uzela sam nijansu svetlije, opet sam plava, ali sa 6 % hidrogena. Zadovoljna sam hocu reci, nisam zuta i ruzna. Sutra ide prvo pranje posle farbanja. Treba da stavim sliku ali ne pšostizavam. Mnogo sam osedela.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1002
   RE: Farba za kosu
3.6.2019 21:51:31   
Ana RR
E lepo je ispala boja 😊 nije tamna, slicna je mojoj sa crvenim sjajem. Stavicu fotku kad me neko ufotka.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1003
   RE: Farba za kosu
3.6.2019 21:52:32   
pari
Super Ana! Cekamo fotku...
Cekamo i od tebe Voci...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1004
   RE: Farba za kosu
4.6.2019 11:23:29   
Ana RR
E da, jedino me nervira što mi ostaje boja na peškiru.. ne mnogo ali dovoljno da isprlja peškir.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1005
   RE: Farba za kosu
9.6.2019 21:01:17   
vocicana
Anci, vrv je tako sa tamnijim bojama. Ja sam kao bivsa plavusica. Obecavam, sutra dolazi fotka.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1006
   RE: Farba za kosu
11.6.2019 18:21:04   
vocicana
https://www.dodaj.rs/image/LttfF2
Evo mene sa mojom med bojom kose

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1007
   RE: Farba za kosu
11.6.2019 21:57:51   
Ana RR
Voci, super ti je boja, deluje skroz prirodno. Sviđa mi se.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1008
   RE: Farba za kosu
12.6.2019 6:19:59   
pari
I meni se bas svidja boja!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1009
   RE: Farba za kosu
12.6.2019 8:16:57   
vocicana
Ej Anci, ja presla na neku skroz varijantu povoljnu, jer se sama sada farbam, isla sam u pocetku kod frizera dok sam ivlacila boju, sada koristim 6% hidrogena na skoro najsvetliju plavu nijansu i kosa mi je bitno oporavljena.
A frizura jutros...Tina Tarner. Lokne!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1010
   RE: Farba za kosu
10.7.2019 10:23:34   
mama ivane
Koristim Miss Magic farbu za kosu i pokazala mi se odlicno

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1011
   RE: Farba za kosu
10.7.2019 10:27:36   
Duškić
Pojma nemam, pramenove kad mi je radila stavljala mi je neki preliv revlon.

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 1012
   RE: Farba za kosu
10.7.2019 11:27:36   
doramar11
Palette uglavnom.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1013
   RE: Farba za kosu
10.7.2019 15:08:54   
flamingos
Farbam se kod prijateljice u frizerskom salonu,njenom,a koje farbe koristi ne znam,samo su baš kvalitetne


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 1014
   RE: Farba za kosu
21.7.2019 11:30:58   
MimaKos
Ne farbam.se jos uvek ali kad budem krenula.uzecu ili.Phyto ili Biokap, jer zelim da minimalno.ostetim kosu


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1015
   RE: Farba za kosu
26.12.2019 18:37:35   
Rosita
Devojke, molim vas za preporuku za veću farbu (100-120ml) u alexandru po mogućstvu, povoljnu po mogućstvu, svetlo plavu, da lepo boji kosu. Hvala puno.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1016
   RE: Farba za kosu
26.12.2019 19:50:27   
Ana RR
Rosi, mnogi preporučuju Kyo farbe.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1017
   RE: Farba za kosu
26.12.2019 20:06:41   
Filadendronka
Rosi, meni su takodje u Alexandar co. preporucili Kyo masku za kosu. Kazu da je odlicna marka. Ali ne znam kakve su farbe. Frizer mi samo rece bolje i najjeftinija profesionalna farba nego najskuplja drogerijska. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1018
   RE: Farba za kosu
26.12.2019 22:20:59   
Rosita
Hvala, kupiću najverovatnije ♥️



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1019
   RE: Farba za kosu
26.12.2019 22:24:25   
nata11


IZVORNA PORUKA: Rosita

Devojke, molim vas za preporuku za veću farbu (100-120ml) u alexandru po mogućstvu, povoljnu po mogućstvu, svetlo plavu, da lepo boji kosu. Hvala puno.





Meni ova plava nije nista izvukla. Bas sam bila zuta. 

_____________________________





(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1020
   RE: Farba za kosu
27.12.2019 12:03:39   
Rosita
Nato, kyo? Gledala sam i neke free limix, baš ima puno nijansi, sa amonijakom, za razliku od kyo. Meni je gusta debela kosa, sve trpi, ne moram nešto nežno.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1021
   RE: Farba za kosu
27.12.2019 12:08:53   
Filadendronka
Rosi, blago tebi. Meni je kosa gusta, a tanka. Deluje da je nema puno, a zapravo je ogroman plast na glavi. Sad ne znam sa kojom farbom da radim preliv, posto ga sama stavljam povremeno da osvezim boju. Nemam kad da se mantam sa frizerima oko toga, a nije neka filozofija kad ubodes dobru boju. 

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1022
   RE: Farba za kosu
27.12.2019 15:00:02   
Rosita
Jeste, treba ubosti. Evo ja uzeo ovu free limix 12. To je kao svetlo prirodno plava. Prodavačica mi je preporučivali 12.11 pepeljasto i kaže neće ispasti tako, ali ja kad vidim ono sivo, ne smem. Ova će mi verovatno zadržati žućkast podton, ne volim ni žuto, ali sivo ne volim tek. Ma bezveze, krenula sam malo da posvetlim, a sad kad vidim moju boju od pre godinu, koja mi je, je l te, dosadila, sve mislim kako je bila lepa... Farbaću se verovatno sl.vikenda, javim.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1023
   RE: Farba za kosu
27.12.2019 15:05:56   
nata11
Da bas kyo. Meni nista bez amonijaka ne deluje. 



_____________________________





(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1024
   RE: Farba za kosu
28.1.2020 13:46:17   
mama Jo
Ne znam koju da uzmem. Obicno sam se sa paletinom farbala... i tamna mi je. Onda me mrzi da trazim neku drugu pa opet uzmem istu. Ispadne mi kao crna skoro...
Ja bih neku cokladnu nijansu, tamno braon recimo.
Sta bi ste mi preporucili, koju da uzmem? Bar proizvodjaca

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Vrućina i teška šminka ne idu dobro zajedno
Postoji način da koži istovremeno pružite neophodnu hidrataciju i ujednačite ten, i tokom toplih letnjih dana, laganom f...
NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here