|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav automobil izabrati?
13.2.2015 19:24:36   
veselicaa
Mi imamo golfa 3 karavan.Prostran auto,grejanje super,veliki gepek a popravke jeftine.Odlicno nas sluzi ali ga imamo vec 4 godine pa planiramo da ga menjamo.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Kakav automobil izabrati?
13.2.2015 19:33:42   
isidora88
Super auto za te pare seat ibiza, hjundai i30. Ne znamnda li si racunala u tih 1000 eura i carinu, registraciju,prevod... ima za 5000e kod nas super auta, meni je seat favorit ne mogu da prezalim sto ga nismo kupili, ali bilo nam je puno para jer smo imali neke neplanirane troskove...i golf 5 je ok auto, samo treba naci ocuvan i pravilno odrzavan.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Kakav automobil izabrati?
13.2.2015 19:36:08   
dunja RR
Izgleda da ću ja na RR naći auto, aa? user posted image

E sada, da malo budem preciznija - ja bih volela najviše da uzmem nov, ALI, mm nije vozio 20 godina (u svoje vreme bio dobar vozač) a ja položila pre dve i po godine, nisam vozila jer nismo imali auto. Treba nam nešto da se mm vrati u formu a ja uvežbam. Zato sada ne bih nov, jer će garant biti čukanja.
Dali bi smo do 5.000 eura, ali da znam da je ok auto, da ne kupujem mačku u džaku. Za ovog čoveka što dovozi uz Nemačke sam dobila preporuku, da zaista traži dok ne nađe kao za sebe, tako bih preko njega. A i kažu da su "Nemci" najočuvaniji. N bih u startu neki baš veliki auto, ali ni neki mali. I ja volim francuze ali znam da su skui delovi... i sada kreće potraga, uglavnom ću se ja time baviti jer ako čekam mm da se smisli nikada ga nećemo kupiti.

< Poruku je uredio dunja RR -- 13.2.2015 19:57:54 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Kakav automobil izabrati?
13.2.2015 19:38:28   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: isidora88

Ne znamnda li si racunala u tih 1000 eura i carinu, registraciju,prevod... ima za 5000e kod nas super auta


E u pravu si, koji su mi zaista troškovi ovde, da mogu da se sračunam?

Gde bih ovde našla auto a da budem sigurna da je ok?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Kakav automobil izabrati?
13.2.2015 20:29:06   
wivern
Dunja bitno je da imas dobrog majstora da ti proveri auto, a onda ga mozes kupiti i kod preprodavaca.
Mi smo pre fiata imali reno senik, fenomenalan auto ali nas je otkinuo od para. Dovoljni si servisi skupi, popravke ne bih komentarisala.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Kakav automobil izabrati?
13.2.2015 20:32:53   
dunja RR

Wiv, to je problem, nemam majstora, zato bih od ovog čove što dovozi iz Nemačke.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Kakav automobil izabrati?
13.2.2015 21:21:54   
wivern
Onda jedino da se sracunas koliko ce te izaci sav arac koji ce ti drzava uzeti.
Ako se dobro secam pre 12 godina kad sam kupovala mog forda sve me to izaslo nesto oko 1000e, ali to je sad vec mnogo stara informacija.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Kakav automobil izabrati?
13.2.2015 21:57:34   
nata11
Dunja ja nisam za te prepodavce jer koliko god da su posteni svi negde usput dok ti dovezu promene kilometrazu. Mi smo za kratko vreme promenili troja kola jer su sva bila kupljena kod preprodavca. Ja mislim da za taj novac mozes naci OK auto i kod nas. Najbolje da pronadjes prvo majstora (trazi od nekog rodjaka , prijatelja preporuku) i auto trazis preko sajta zna se vec kog da ne reklamiram. Jel imas jos neku marku pored Reno? Sta mislis o nekoj Fiesti, imas super Fokus za taj novac, ili mozda vise volis Golf imas i njega za taj novac. A ukoliko ciljas na nesto vece sa Mondeom neces pogresiti mada za taj novac ces morati mladje od 2007.

_____________________________





(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Kakav automobil izabrati?
13.2.2015 22:11:16   
vonavoj
Mi imamo ford fokus karavan,odlican je! Pu pu! Evo vec tri godine,2003.godiste.
Za kupovinu auta je bitno da imas coveka koji se razume,majstora. Moj tata radi u osiguranju i on odmah vidi da li je lupan..razume se.tako da je lako izabrati kad imam njega!
Imam druga koji uvozi,da ga pitam ima li sta dobro?

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Kakav automobil izabrati?
14.2.2015 8:19:39   
mamica 91
Mi trenutno imamo Pezo 206 ( u manje od godinu dana on nam je 4. auto po redu) i nadam se da ga necemo menjati... ja sam skoro polozila i meni je extra, dovoljno mali za po gradu, a unutra taman mesta za nas cetvoro... motor 1.1 benzinac , registtracija nas izadje oko 170 evra, jednio sto se mm zali da trosi puno (jer on sipa gorivo user posted image ) oko 10l ali ima nisko-profilne gume pa valjda zato, do sada nam se nije kvario, a redovno je servisiran, od moje sestre smo ga kupili, tako da smo znali sta uzimamo, ona ga nije puno vozila jer je stalno u sluzbenom...
Pre njega smo imali Mondea i nikada ali nikada ga necu prezaliti naaajudobnije auto, ali je motor bio 2.6 i registracija 650 evra tako da smo ga morali prodati..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Kakav automobil izabrati?
14.2.2015 8:25:29   
isidora88
Dunja racunaj na regostraciju oko 200 e, carina je 20% na katalosku procenjenu vrednost auta(nema veze da li si ti platila auto 1000e ili 5000, oni racunaju po svom).
Kad gledate auto povedite sa sobom nekog ko se razume u auto, proverite limariju, da li je boja svuda jednaka, da li je ispod auta sve ok, gume da li su negde vise izlizane, provozajte se sa vlasnikom da vidite kako ide auto, da li negde lupa,cvrci i tako to, proverite zazore na gepeku, haubi, tu mozes videti da li je auto udaran.
Ako hocete novi auto, sto ne kupite nekog puntica za 1500,2000 e i vozite ga dok se malo ne naviknete pa ppsle koji mesec uzmete nov auto, sad vecina daje na odlozeno bez kamate do 8 god.otplate.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Kakav automobil izabrati?
14.2.2015 8:35:21   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: mamica 91

Mi trenutno imamo Pezo 206 ( u manje od godinu dana on nam je 4. auto po redu) i nadam se da ga necemo menjati... ja sam skoro polozila i meni je extra, dovoljno mali za po gradu, a unutra taman mesta za nas cetvoro... motor 1.1 benzinac , registtracija nas izadje oko 170 evra, jednio sto se mm zali da trosi puno (jer on sipa gorivo user posted image ) oko 10l ali ima nisko-profilne gume pa valjda zato, do sada nam se nije kvario, a redovno je servisiran, od moje sestre smo ga kupili, tako da smo znali sta uzimamo, ona ga nije puno vozila jer je stalno u sluzbenom...
Pre njega smo imali Mondea i nikada ali nikada ga necu prezaliti naaajudobnije auto, ali je motor bio 2.6 i registracija 650 evra tako da smo ga morali prodati..



Crna ti! 10LITARA?? Odvezi auto na servis


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Kakav automobil izabrati?
14.2.2015 9:12:18   
wivern
Mrzela sam forda dokle god, igrom slucaja, nisam kupila ford focus se. Vozila ga 12 godina, nikad nikakav kvar (ne racunam potrosni materijal) i na kraju je crkao od starosti. Popravka je iznosila vise nego on sam pa sam ga letos prodala. Sto neko rece udobni su nevidjeno.
Mi smo kromu uzeli od preprodavaca, stara 2 godine i presla 100 000. Ali zene izgleda kao casa, vozena je u italiji po normalnim putevima i mi smo prezadovoljni. Ali smo imali dobrog majstora koji je procenio valja li ili ne.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Kakav automobil izabrati?
14.2.2015 9:13:15   
mamica 91
IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: mamica 91

Mi trenutno imamo Pezo 206 ( u manje od godinu dana on nam je 4. auto po redu) i nadam se da ga necemo menjati... ja sam skoro polozila i meni je extra, dovoljno mali za po gradu, a unutra taman mesta za nas cetvoro... motor 1.1 benzinac , registtracija nas izadje oko 170 evra, jednio sto se mm zali da trosi puno (jer on sipa gorivo user posted image ) oko 10l ali ima nisko-profilne gume pa valjda zato, do sada nam se nije kvario, a redovno je servisiran, od moje sestre smo ga kupili, tako da smo znali sta uzimamo, ona ga nije puno vozila jer je stalno u sluzbenom...
Pre njega smo imali Mondea i nikada ali nikada ga necu prezaliti naaajudobnije auto, ali je motor bio 2.6 i registracija 650 evra tako da smo ga morali prodati..



Crna ti! 10LITARA?? Odvezi auto na servis


Hahahah, bio cim smo ga uzeli i to kod 3 majstora, jedan kod kog mm uvek vozi kola, u pezoovom servisu i kod mastora od mog ujaka.. svi kazu kao sa fabricke trake sad da si ga uzeo...i da promenimo feluge user posted image da ce manje trositi.. jer je slab motor a siroke gume...

< Poruku je uredio mamica 91 -- 14.2.2015 9:21:07 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Kakav automobil izabrati?
14.2.2015 9:45:34   
isidora88
Moj pezo trosi oko 7 l u gradu i oko 5 na otvorenom putu, benzinac,motor 1.6. Sto se tice jeftinih delova najblolje onda uzeti neki fiat jer ima delova svuda i nisu skupim meni jedino od fiata sto lici na nesto je novi fiat bravo, ni kroma nije losa ali je velika za mene.
da se mm pita on bi kupio bmw user posted image


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Kakav automobil izabrati?
14.2.2015 17:56:47   
Ana RR
Dunjci, mi tu imamo Daciu Sandero I dupe bi dala da je imam ovde. Odlican auto, a bili smo jako skepticni kad smo kupovali. Dvoumili se izmedju Fabie I ipak uzmemo Daciu (na sajmu automobile). Mislim da bi za vas bio savrsen.
Ja ovde vozim Sonatu I nikako mi ne odgovara.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Kakav automobil izabrati?
14.2.2015 19:05:11   
ivaMark
Mondeo, neprezaljeni user posted image

Dunja, mi smo prosle godine menjali auto... I bas smo dosta gledali, trazili... U pocetku je bila varijanta da kupimo od nekoga ko dovozi automobile iz inostranstva aliiiiii, gledali smo ovde www.autoscout24.de i ono sto smo zakljucili je da stvarno dobri automobili ni tamo nisu bas dzabaka, jesu jeftiniji nego ovde ali dok se doveze, ocarini, registruje dodje mu kao da si ovde kupila a sada te price da gledaju kao za sebe i ne verujem (sem ako nije bas bas covek od poverenja) a imas ovde diskusije o automobilima, nama je to pomoglo.


Kupite nov sa kaskom i gotovo user posted image

Mi smo uzeli Stila, ali zalim sto ne uzesmo pezoa 307 karavan... Dobar nam je Stilo, godinu i nesto ga vozimo, presli mnooogooooo, delovi samo potrosni menjani, nista vanredno, pu puuu user posted image

< Poruku je uredio ivaMark -- 14.2.2015 19:12:02 >


_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Kakav automobil izabrati?
14.2.2015 21:11:42   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: isidora88
sad vecina daje na odlozeno bez kamate do 8 god.otplate.


Stvarno? Nisam ni gledala nove, moraću ...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Kakav automobil izabrati?
14.2.2015 21:13:10   
dunja RR

Devojke, hvala vam puno! Počinjem da razmišljam da uzmemo onda nov, moraću sada da ispregledam cene i uslove.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Kakav automobil izabrati?
14.2.2015 21:49:55   
wivern
Sad kad pomen nov, meni se jako svidja i onaj fiat 500l a nije ni mnogo skup.. ali tako, meni se svidja i mogu samo da mastam user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Kakav automobil izabrati?
14.2.2015 23:08:19   
dunja RR

Mm mi sada puni glavu kako je za nov auto obavezna garaža? Jel obavezna? Tolika kola po ulici ...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Kakav automobil izabrati?
14.2.2015 23:37:18   
wivern
Ma nije Dunja, osim ako nemas komsije kao ja na vozdovcu. Izgrebali mi celu stranu auta kljucem, prvi dan kad sam ga parkirala user posted image
Od nekih stvari ni garaza te ne moze spasiti. Npr odes da kupis nesto u trzni centar i neko te cukne, polome ti retrovizor, pokradu ratkapne...
Mislim naravno da je bolje auto drzati u garazi, ali nije pod moranje.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Kakav automobil izabrati?
15.2.2015 0:01:13   
Ana RR
Dunjči, nov ili ne, ne razmišljaj o njemu kao o članu porodice user posted image to je samo prevozno sredstvo i nemoj da te opterećuje da li je garažiran. Mi smo auto kupili 1.aprila 2010., mesec dana kasnije odemo u Skoplje i tamo nam ukradu sve četiri ratkapne. Par meseci kasnije mm ostavi auto u dvorištu, počne oluja i grad ubije auto. Nas dvoje stojimo i gledamo kroz prozor a ne možemo ništa da uradimo. Tako da, opušteno. Bitno je da on vas dobro služi, da negde ne stane, a sve drugo su stvari na koje ne možeš da utičeš.

< Poruku je uredio Ana RR -- 15.2.2015 0:02:13 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Kakav automobil izabrati?
15.2.2015 1:08:36   
dunja RR
Anči, sjajna si, hvala ti na ovim iskrenim savetima! user posted image
Wiv takođe! Znače vaši saveti!

Anči, eto iz tvoje perspektive i iskustva sa novim autom, da li misliš da je pametnije da uzmemo nov?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Kakav automobil izabrati?
15.2.2015 1:13:35   
Ana RR
Pazi, mm i ja smo takvi da volimo novo i drago nam je što smo uzeli nov auto, pogotovo što je ispao mnogo bolji nego što smo mi očekivali. Nov auto znači da imaš garanciju (Dacia daje 7 godina garancije), imaš obezbeđen servis, sve po ps-u. Mi to volimo. Ali dobru priliku za kupovinu polovnog auta ne bi propustili sigurno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here