|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav automobil izabrati???
22.6.2009 15:59:23   
prase
Tasho, ne samo da ti i ja imamo isti auto (moj je isto teget boje) - nego mm planira da kupi lagunu sedan istu kakvu ima tm! Hehehehe... Ima neka tajna veza...

Ja od srca preporučujem clia, samo ne dizel varijantu, francuski dizel motori nisu uopšte za ovu tečnost koju ovde zovu dizelom... Isto važi naravno za pežoa i sitroena... Pogledajte po oglasima, samo dizelaši od par godina se prodaju, nikako benzinci user posted image

Moj klio je onaj sa najmanjim motorom, ali je startan, postiže 170 km/h bez da se guši (onda tu lepo zakuca, al' kome treba više neka kupi auto a ne autić user posted image ). Prezadovoljna sam. Troši oko 6 na 140 km/h i otvorenom putu, po gradu između 7 i 8... 2 i po godine ga imam i nikakve probleme sa njim... crkla mi samo jedna sijalica za kratka svetla i to je to.


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu mama81)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Kakav automobil izabrati???
22.6.2009 16:03:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: prase

Tasho, ne samo da ti i ja imamo isti auto (moj je isto teget boje) - nego mm planira da kupi lagunu sedan istu kakvu ima tm! Hehehehe... Ima neka tajna veza...



megan user posted image

Odoh kući! Ćaos

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Kakav automobil izabrati???
22.6.2009 17:28:15   
NadaR
Super mi je jedan bordo klio... user posted image
Nema bas neki izbor manjih auta kakav sam ja zacrtala. Ima i jedva plava (serpasta) fabia ali mm je nesto bas ljut na tu skoduuser posted image
Vidjecu dok dodje ciko s puta pa da to rijesim.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Kakav automobil izabrati???
22.6.2009 17:55:01   
Lu
Jao super Nada,imaćeš samo svoj autićuser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Kakav automobil izabrati???
23.6.2009 9:56:11   
Anoniman
znači Nado pao je izbor na clia user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Kakav automobil izabrati???
23.6.2009 9:58:15   
NadaR
Za sad, ako ne vidim nesto ljepseuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Kakav automobil izabrati???
23.6.2009 9:59:32   
boje
mm ima sluzbeni auto (pezo), licno mi se ne dopada....sav je plastican, a ja vozim citroen c2 odlican je.doduse vise volim veci auto. trenutno ga prodajemo(ispasce kao oglasuser posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Kakav automobil izabrati???
8.7.2009 13:38:15   
NadaR
user posted image
    Stigao mi je autic! Ovakav!
Kako sam srecnauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Kakav automobil izabrati???
8.7.2009 17:47:31   
Dora
Jako je sladak, sa srećom da ga voziš!user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Kakav automobil izabrati???
8.7.2009 20:25:04   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

user posted image
   Stigao mi je autic! Ovakav!
Kako sam srecnauser posted image user posted image user posted image user posted image




Nado!!! Clio sport? Sjajan je!!!!!! E, pa da ga cepas u zdravlje!!!!

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Kakav automobil izabrati???
8.7.2009 22:21:22   
Lu
VAUUU Nado super jeuser posted image
E sad si svoj gazda,što se auta tičeuser posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Kakav automobil izabrati???
8.7.2009 23:25:35   
prase
IZVORNA PORUKA: prase

Ja od srca preporučujem clia, samo ne dizel varijantu, francuski dizel motori nisu uopšte za ovu tečnost koju ovde zovu dizelom... Isto važi naravno za pežoa i sitroena... Pogledajte po oglasima, samo dizelaši od par godina se prodaju, nikako benzinci user posted image



Samo da se ispravim, kaže mi bata (radio u Lukoil-u godinama) da se dizel sada uvozi as-is, tako da je istog kvaliteta kao i drugde u Evropi. Dakle, uvesti polovnog dizelaša je sada OK, ali ja bih i dalje bila malo rezervisana prema "domaćim" dizelašima koji su voženi na naš dizel u poslednjih 10-ak godina user posted image


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Kakav automobil izabrati???
9.7.2009 0:13:45   
stsanja
Ja licno volim veca,brza,mocnog izgleda kola,ali najvise volim bmw,to i vozim.A sto se tice manjih autica ,za grad i da uvek nadjes mesto za parking,osim navedenih dodala bi i C1,citroen...

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Kakav automobil izabrati???
9.7.2009 9:52:49   
NadaR
 Hvala vam djevojke na lijepim zeljama!
user posted image user posted image
Mm ne dam ni blizu... user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu stsanja)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Kakav automobil izabrati???
2.9.2009 9:20:08   
bonita
mi smo uzeli mercedes karavan c klase.
e a imam drudi problem,nije za ovu temu ali druge nema.
Imam vozackuskoro 8god.I do sad sam bila super vozac,bez straha bez icega.
E sad u Namckoj ne vaze nase dozvole;samo 6 nes i ja sad polazem sve iz pocetka.
Test sam polozila,ali voznja ide katatrofa.
Sta da radim i kako da uklonim strah.ZNACI NEVEROVATNO;ali ja vozim kao kad sam prvi put polagala,da parkiram mogu iz 5 pokusaja,ma katastrofa.
A u Srbiji opet vozim bez problema.NEMATE POJMA KAKAV je to ocecaj.Svesna sam da znam i da sam dobar vozac,ali ovde kada sednem pored instruktora ko da nikada vozila NISAM.
Gde je problem nemam pojma,i jednostavno da se opustim ne mogu.Ako imate neki savet,bilo bi mi lakseuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio bonita -- 2.9.2009 9:21:36 >


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Kakav automobil izabrati???
2.9.2009 13:58:18   
Lu
Uh bonita pa zašto se plašišuser posted image
Ne znam,pusti neku muziku koja te opušta(jel se to smijeuser posted image )
Moraćeš poraditi na tome,jer kako ćeš tek biti nervozna na polaganjuuser posted image
Govori sebi, nije me strah,nije me strah,ja sam Schumacheruser posted image

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Kakav automobil izabrati???
2.9.2009 14:04:55   
bonita
ema ne sme se muzika.
A  DANAS MI JE INSTRUKTOR REKAO Da je moj najveci problem sto ja previiiiiiise pazljivo vozim.Vidis da ni to nije dobrouser posted image user posted image user posted image user posted image
OD mog silnog truda da sve bude besprekorno,ja pogresim...user posted image user posted image user posted image
Ali se nadam da ce vec sutra biti bolje,a lu hvala na odovoru


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Kakav automobil izabrati???
12.4.2010 11:12:15   
*Alexx*
Ja da osvežim temu, pošto su mi moju zaključali user posted image

U vašem automobilu....
Staju li kolica u gepek ili moraju na suvozačevo sedište? Da li, pored kolica, staje i torba sa pelenama, kese iz supermarketa...
Ima li dovoljno mesta na zadnjoj klupi?
Da li je dovoljan mali gradski auto, ili mora karavan?
Možete li svojim autom na more? Ima li mesta i za kofere?
Koji biste auto vozile umesto ovog koji vozite sada (ili nemate automobil), a u svetlu gore navedenih tačaka?


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Kakav automobil izabrati???
12.4.2010 11:25:45   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Ja da osvežim temu, pošto su mi moju zaključali user posted image

U vašem automobilu....
Staju li kolica u gepek ili moraju na suvozačevo sedište? Da li, pored kolica, staje i torba sa pelenama, kese iz supermarketa...
Ima li dovoljno mesta na zadnjoj klupi?
Da li je dovoljan mali gradski auto, ili mora karavan?
Možete li svojim autom na more? Ima li mesta i za kofere?
Koji biste auto vozile umesto ovog koji vozite sada (ili nemate automobil), a u svetlu gore navedenih tačaka?



Staju kolica u gepek i ima još mesta iha-haj
Ima za autosedište i mamu i još jednog (al' se malko stisnemo user posted image )
Blago rečeno MRZIM karavane, ali jesu praktični, no, može da se uzme i onaj ''gepek'' za na krov auta - pa su opet problemi rešeni user posted image
Rekoh već, staju koica i još 3/4 gepeka je slobodno user posted image
Možda nekog terenca jer je ovde malo zimojzla i sneg ume pošteno da napada. Marka, pojma nemam simpatikus nam je Kia neki (valjda Santa Fe)
Sad vozimo 307 Peugeot user posted image

Jesam bila helpful?


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Kakav automobil izabrati???
12.4.2010 11:37:23   
gagana83
Mi smo imali Audi A6 do pre koji dan ali smo ga prodaliuser posted image ,dok ne kupimo novi koristimo svekrov Polo.Kolica nam se tako sklapaju da mogu da stanu i u manji auto,cak i u Polo.ali tada u gepeku tesko sta jos moze stati dok je u Audiju bilo mesta ihaha.
Mm stalno menja automobile,taman se naviknem na jedan a on ga proda i uzme drugi.Najzalije mi je bilo kad je prodao Opel Astru,novu novcatu,nismo je vozili ni 3 mesecauser posted image user posted image user posted image
A ovo je moj omiljeni auto,Audi A8
user posted image

< Poruku je uredio gagana83 -- 12.4.2010 11:38:26 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Kakav automobil izabrati???
12.4.2010 12:18:38   
lanajelena
meni je jedino bitno da je automatik...moze bilo koji model...ja sam tako volela moj autic na sudaranje user posted image (fiestu automatik)

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Kakav automobil izabrati???
12.4.2010 12:24:43   
viking


Pre neki dan sam videla ovakav auto ali u Barbie roze boji! Vrh! Vozi ga neka (malo starija) devojka user posted image Msilim, mrzim roze, ali ovo je baš fora user posted image

IZVORNA PORUKA: gagana83
A ovo je moj omiljeni auto,Audi A8
user posted image



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Kakav automobil izabrati???
12.4.2010 12:25:02   
Mari86
Evo ga nas novi autic od pre dva meseca...verovatno nece biti dugo kod nas,posto su nama automobili potrosna roba user posted image
Moj tata se bavi uvozom pa stalno dovlaci nesto novo,ali retko sta ostane...
Dok mi stignemo vec je prodato user posted image


user posted image



_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Kakav automobil izabrati???
12.4.2010 15:34:30   
pepino
Mari,gagana ni vi ne znate sta valja!!!!!user posted image user posted image user posted image
Mi trenutno vozimo golf V,ali ja nisam bas neki vozac pa ne vozim cesto!user posted image user posted image
Kada bi sebi kupovala auto kupila bi neki malecki,peugeot 206,207,na 206 sam obucavala i polagala,tako sam ga zavoljela,mali je praktican za voznju,parkiranje,ma bas za zensko!!!!
Al nista od kupovine,za sad samo mogu da mastam da cu imati samo svoja licna kola!user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Kakav automobil izabrati???
12.4.2010 15:40:39   
lanajelena
ja vozim slicno kao ona casna sestra (nemogu sad da se setim kako se zove ) svi uglavnom znaju zandari
pa je mm rekao da je za mene seicento odlican izbor

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here