|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
21.7.2017 21:48:44   
degu
I ja mislim da su tackice od sljive, mora izbaciti i nju. A kod dojene bebe je normalno 7-10 dana bez stolice, znaci da sve iskoriste iz mleka i nemaju nesvarenih produkata metabolizma.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
22.7.2017 9:21:11   
Mariya
I ja sam pomislila da je šljiva,ali šta u šljivi može da bude da bude tako čvrsto, te tačkice su baš kao pesak,tvrde pod prstima. Ima tu i braon flekica i vlakana, pre mislim da je to šljiva. Pa zar bi je izbacivao tako dugo?jeo je u nedeljuuser posted image
Dr gugl inače piše da su crne tačke svarena krvuser posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
22.7.2017 10:34:24   
krin 40
Mariya ne guglaj..glava će te zaboleti.Nisi ni trebala da mu daješ tu šljivu.Iskakio bi se😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
22.7.2017 11:45:56   
degu
Svarena krv ne bi bila cvrsta i ona bi znacila da ti imas ranicu na bradavicama ili on ranicu u ustima, nista vise.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
22.7.2017 13:33:59   
Mariya
Ma znam i ja da dr. Gugl ne može da te smiri, samo da te zabrineuser posted image i našla sam na više foruma da se to dešavalo bebama ali nigde nisu napisali šta je to i od čega. I ja sam isto pomislila, da je krv, to bi bilo zgrušavanje ali meko, kao pudingasto user posted image ne bi bila čvrsto. Ove tačkice su baš tvrde, kao pesak. Ma pisala sam već, ja sa njim uvek pomislim na najgore pa mi posle bude lakše kad vidim da nije tako lošeuser posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
22.7.2017 16:53:03   
Duškić
Maro, mogla si ovde Pampers pedijatra da pitas..

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
22.7.2017 17:15:04   
krin 40
Maro ja mislim da se on noću kada vi spavate izšunja iz krevetca i klopa nešto u tajnosti😁❤❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
22.7.2017 17:33:16   
degu
To je najlogicnije objasnjenje user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
22.7.2017 18:29:55   
Mariya
I to kolače sa makomuser posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
27.8.2017 14:05:26   
Tatjana.87
Moj beban ne kaki već osmi dan, star je dva ipo meseca,očajna sam više se ne sećam kako je promeniti ukakanu pelenu!! Čajić od kamilice popije ali nema efekta :( Zvala sam doktoricu preporučila je klizmicu za bebe ali da ipak sačekam bar do desetog dana,da se nebi navikao pa posle da neće sam hteti da kaki!!
Ima li neko ideju pošto ga isključivo dojim,šta bi mogla ja da pojedem ili popijem pa da njemu bude lakše!?? Hvala unapred

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
27.8.2017 15:52:48   
krin 40
Tatjana to se smatra normalnim za dečicu koja isključivo doje.Sačekaj još dva-tri dana.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
27.8.2017 16:27:14   
Tatjana.87
Znam to mi svi kažu ali na momente baš imam utisak da ga pati,nije tvrda tiba ali opet...evo malopre se probudio bio dobar kada sam ga uzela u naručje i dok sam ga presvlačila na momenat je tako bolno zaplakao ja se sva naježim a ne znam kako da mu pomognem i masiram i vežbice radimo ali džaba,evo ga sada mirno siki bez problema.. nisam pametna...još mi je i psihički pritisak što svi moji kada me nazovu prvo što pitaju je da li je kakio danas :(

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
27.8.2017 16:33:38   
Tatjana.87

IZVORNA PORUKA: Tatjana.87

Znam to mi svi kažu ali na momente baš imam utisak da ga pati,nije tvrda tiba ali opet...evo malopre se probudio bio dobar kada sam ga uzela u naručje i dok sam ga presvlačila na momenat je tako bolno zaplakao ja se sva naježim a ne znam kako da mu pomognem i masiram i vežbice radimo ali džaba,evo ga sada mirno siki bez problema.. nisam pametna...još mi je i psihički pritisak što svi moji kada me nazovu prvo što pitaju je da li je kakio danas :(

Evo ga sada je desetak minuta mirno sikio i opet momenat bolnog krika pa nastavio da siki kao da ništa nije bilo!

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
27.8.2017 16:35:42   
krin 40
Ako ne plače osim kada je gladan,veseo je i raspoložen,nema naduven stomačić..to,po mom skromnom mišljenju,još uvek ne liči na neko alarmantno
stanje.Naravno prati ga pa ako se ne iskaki za neki dan konsultuj pedijatra.Svi te "smaraju" jer si ih sve uputila u problematikuuser posted image Možda ga muče i grčići(to plakanje u toku podoja)

< Poruku je uredio krin 40 -- 27.8.2017 16:38:10 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
27.8.2017 16:44:42   
Tatjana.87
Hvala puno na odgovoru!! Da znaš u buduće kada me budu smarali ja ću reći da je kakio...ovako više ne ide,mama me nazove i to bude prvo pitanje..pa se onda čude zašto sam nervozna i kao sekiraju se za moje mleko! user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
27.8.2017 16:48:46   
krin 40

IZVORNA PORUKA: Tatjana.87

Hvala puno na odgovoru!! Da znaš u buduće kada me budu smarali ja ću reći da je kakio...ovako više ne ide,mama me nazove i to bude prvo pitanje..pa se onda čude zašto sam nervozna i kao sekiraju se za moje mleko! user posted image



Pa to je normalna pojava.Sve mame brinu.I ti brineš za svoje detence❤ Ali šalu na stranu uvek ćeš sačuvati svoj mir ako niko ništa ne znauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
9.9.2017 9:26:54   
krin 40
Tatjana jel ok bebica sada?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
9.9.2017 9:40:24   
Tatjana.87
Na žalost više nisam pametna, opet sedam dana nije kakio 😑 pa sam sedmi dan zvala doktoricu koja mi je rekla da mu dam mikroklizmu za koju je i sama rekla da je mali user posted image
Međutim drugarica mi je rekla za onu foru sa toplomerom i Pavlovićem pa nam je to uspelo,do duše nije se baš proslavio tj nije bila velika količina ali opet bar se malo olakšao! Hvala što pitaš

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
9.9.2017 10:40:09   
degu
Tatjana nemoj samo preterivati s tim jer znaju da se ulenje creva. Jesi li probals sirup isilax? Mislim da je od rodjenja. Provericu!

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
9.9.2017 10:56:38   
krin 40
I ja sam krenula da ti napisem ovo isto.Ne treba sa tim preterivati

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
9.9.2017 11:01:32   
Tatjana.87
Probali smo neki Duphalac sirup i to ga ne radi. Znam draga i ne mislim često to da radim i mama mi je to rekla!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
9.9.2017 11:07:30   
krin 40
Pisle koliko je imao stolicu(prošli put)?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
9.9.2017 11:09:28   
Tatjana.87
Posle dvanaest dana user posted image i to je doktorica pomogla nije sam kakio user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
9.9.2017 13:25:55   
Tatjana.87
Taj sirup može na slobodno da se kupi!?
Kako idu doze i šta on u stvari radi,bojim se mali je za sve te preparate a ponekad mi se baš čini da se pati i želim da mu olakšam!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi
9.9.2017 13:33:44   
krin 40
Sačekaj prvo da vidiš šta se dešava.Daj malo prirodi šansu

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here