|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pustite da sami biraju prijatelje
23.2.2018 9:44:34   
Anck Su Nmaun
HAHAHAHA pametnica!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Pustite da sami biraju prijatelje
23.2.2018 10:14:25   
Srecko47E
Deca su cudo.Iznenadim se kako odraslo razmisljaju ponekad.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Pustite da sami biraju prijatelje
16.5.2018 17:43:22   
mama ivane
Ja licno gledam skim se druzi moje dete jer ima dece koja su nevaspitana i bezobrazna i nebih zelela da ponovo dodjem u situaciju da se cupam za kosu sto nisam na vreme reagovala, iz iskustva to kazem nije nesto strasno bilo ali bolje sada spreciti

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Pustite da sami biraju prijatelje
16.5.2018 19:09:18   
mama Jo
Ovo posebno treba nadzirati u periodu puberteta.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Pustite da sami biraju prijatelje
17.5.2018 12:29:05   
mama ivane
I kada su mala treba paziti skim ti se dete druzi, jer dete moze da pokupi dosta negativnog od drudog deteta.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Pustite da sami biraju prijatelje
15.4.2019 8:49:28   
Ivanka 75
Imamo problem sa komsijskim detetom, i ja sam sad svojim delovanjem povecala problem, pojedoh se ziva

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Pustite da sami biraju prijatelje
15.4.2019 8:52:51   
Ivanka 75
To traje otkako su se rodileNikako da budu drugarice u pravom smislu reci tu nesto ne funkcioniseTj funkcionice kad noja I popusta i radi kako ova hoce jer ova stalno ponavlja ja sam starija od tebe moras da radis kako ja kazem, moja soba moja pravila, moje dvoriste moja pravila, moj pas ja mogu da ga mazim, moja sestra samo ja mogu da lricam sa njom... Svako druzenje je svedeno na minimum na ravno dok nisu porasle. Sad su 2 razred i vec se druze na ulici sa decom, veliki su. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Pustite da sami biraju prijatelje
15.4.2019 8:57:24   
Ivanka 75
Pre nekih 3 nedelje su se igrali lastisa kod te devojcice u dvoristu i ona je izbacila moju I kija je pocela da brani druga. Pozvala sam njenu najku i rekla da ce pauzirati druzenje zbog toga. Odgovor je bio da nije tacno da je izbacena pitala je ona svoje dete sta se desilo i sto je moja I otisla kuci. Naravno dobila je samo polovican odgovor u kome je samo moje dete krivo a njeno nije. I ppred toga sam rekla da se vise nece druziti.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Pustite da sami biraju prijatelje
15.4.2019 8:59:07   
Ivanka 75
Ali noje ludo dete nastavi da ae druzi jer kad su u ulici svi zajedno sta drugo da radi. Ok, ajde prihvatila sam. Rekla ne upustaj se u rasprave sa njom sklanjaj se.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Pustite da sami biraju prijatelje
15.4.2019 9:01:26   
Ivanka 75
Posle nekoliko dana u skoli je ova pocela da ogovara noje dete kod drugih, te smotana je nepretna dosadna ne ume da servira u odbojci i da se ne druze sa njom, to dodje do moje I koja odma ode da se raspravi. Kad su se suocile ova druga kaze da to nije ona rekla nego druga devojcica A, moja I ode kod A da je pita, onda A kaze nisam ja nego ona druga, pa ody da se suoce sa onom ali uciteljica he usla u ucionicu pa se to tako zavrsilo. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Pustite da sami biraju prijatelje
15.4.2019 9:03:38   
vonavoj
Uvek je toga bilo,samo sto roditelji nisu toliko znali,mesali se..bila je puna ulica i uvek je neko naredjivao,vodja..i sad ima takvih..moje nisu takve,isto prolaze kao i tvoja..neka se bore same. Samo ne dam da slepo slusaju ako nesto nije u redu,a naredjuje.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Pustite da sami biraju prijatelje
15.4.2019 9:05:09   
Ivanka 75
Vrhunac je prekljuce kad sam otusla da zovem I na rucak i ona uplakana izletela kaze mi posvadjale smo se, ja pitam tu devojcicu zasto ona sleze ramenima i smeje se. Kazem joj nije lepo da se svadjate i da ti izbacujes nekoga iz dvorista i ogovaras po skoli. Potrudi se da budes dobra drugarica i da se ne raspravljas stalno sa svima.Naravno to je rekla svojoj mami koja me odmah pozvala da mi kaze da bisam imala pravo da bilo sta kazem njenom deteu jer ona dete vaspitava izmedju 4 zida i da ne placa nikome da joj vaspitava dete. Mnogo sam pogresila, ubi me kajanje... 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Pustite da sami biraju prijatelje
15.4.2019 9:07:53   
vonavoj
Kakva majka,takvo dete,i majka bi odmah u raspravu..mozes misliti sta si joj rekla..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Pustite da sami biraju prijatelje
15.4.2019 9:08:09   
Ivanka 75
I tu je njena mama urlala na mene preko tel, najgore sto sam i ja spala na to da i ja povisim ton, ma haos...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Pustite da sami biraju prijatelje
15.4.2019 9:10:46   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Kakva majka,takvo dete,i majka bi odmah u raspravu..mozes misliti sta si joj rekla..


Jao Von, ubih se od razmisljanja i brigeNije trebalo detetu to da kazem a opet biko nikad se nije mom detetu izvinio za sve histerije i traume koje je prezivljavala od te male proteklih godina. I moja I uvek kaze ali mama ja cu opet biti kriva za sve. Jer tako uvek bude, nije nikad ta mala kriva uvek njijoj druga deca nesto nazao urade

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Pustite da sami biraju prijatelje
15.4.2019 9:19:40   
Ana RR
Ivanka user posted image neka si rekla, sad te grize savest ali kada se ohladiš shvatićeš da si bila u pravu. Da, deca treba sama da se izbore ali mislim da dođe momenat kada moraš da reaguješ ako ni zbog čega drugog a ono zbog svog deteta, da vidi da si tu za njega i da mu veruješ.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Pustite da sami biraju prijatelje
15.4.2019 9:20:27   
milicicak
Ivanka, a sta tebe muci? To sto si tudjem detetu rekla da se ne ponasa lepo ili sto si se na kraju svadjala sa detetovom mamom?
Ako je ovo prvo, mislim da nemas razlog da se jedes, moj stav je da je duznost svakog odraslog da ukaze detetu na neprimereno ponasanje.
Ako je ovo drugo onda ne znam sta da ti kazem osim da prekines komunijaciju sa doticnom. Ima ljudi koji u svemu traze povod za konflikt a takvi ti ne trebaju.
A ako mislis da si produbila problem izmedju I i te devojcice mozda bi trebalo da se povuces i pustis I da sama to resi. Koliko vidim, ona ne da na sebe

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Pustite da sami biraju prijatelje
15.4.2019 9:23:14   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ivanka user posted image neka si rekla, sad te grize savest ali kada se ohladiš shvatićeš da si bila u pravu. Da, deca treba sama da se izbore ali mislim da dođe momenat kada moraš da reaguješ ako ni zbog čega drugog a ono zbog svog deteta, da vidi da si tu za njega i da mu veruješ.


Anci mene to i jede, sto sam detetu rekla a niko od njenih nije bio prisutan, pa je ispalo da sam napala dete koje ne moze da se brani. Ma svasta mi njena majka rekla, kako ljagam na fb, a ona se pronalazi u svakom mom komentaru na Detinjarijama ili Zelenoj ucionici

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Pustite da sami biraju prijatelje
15.4.2019 9:33:32   
vonavoj
Nista lose detetu nisi rekla,i ja bi rekla. Mrzim male a velike,oponasaju roditelje i daju sebi za pravo svasta danasnja deca...A sa njom nema razloga da se raspravljas,imas pravo da kazes,pobogu,nisi je udarila.Nemoj da se kajes,nema razloga,samo sad treba tvojoj objasniti kakp da se ponasa sa njom,zasto da pati zbog nekoga.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Pustite da sami biraju prijatelje
15.4.2019 10:04:08   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Nista lose detetu nisi rekla,i ja bi rekla. Mrzim male a velike,oponasaju roditelje i daju sebi za pravo svasta danasnja deca...A sa njom nema razloga da se raspravljas,imas pravo da kazes,pobogu,nisi je udarila.Nemoj da se kajes,nema razloga,samo sad treba tvojoj objasniti kakp da se ponasa sa njom,zasto da pati zbog nekoga.


Za njenu mamu to je napad na njeno dete a njeno dete sme svima svasta da kaze, da ih vredja i omalovazava, ona je uvek najbolja a ostali su neznalice, smotani dosadni
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Nista lose detetu nisi rekla,i ja bi rekla. Mrzim male a velike,oponasaju roditelje i daju sebi za pravo svasta danasnja deca...A sa njom nema razloga da se raspravljas,imas pravo da kazes,pobogu,nisi je udarila.Nemoj da se kajes,nema razloga,samo sad treba tvojoj objasniti kakp da se ponasa sa njom,zasto da pati zbog nekoga.

Za njenu mamu to je napad na njeno dete a njeno dete sme svima svasta da kaze, da ih vredja i omalovazava, ona je uvek najbolja a ostali su neznalice, smotani dosadni

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Pustite da sami biraju prijatelje
15.4.2019 20:10:48   
vocicana
Ivanka, sve su zenice lepo rekle, a ja bih isto kao ti, rekla samo i zavrsila sa tim, da se ta devojcica ne ponasa lepo, a njeni=oj majci bi spustila slusalicu.
Boze sto neko naisa gor, uvek je bilo takvih vodja, ali nikad se roditelji nisu mesali u igre i svadje dece, taman posla. A ovo je zalosno da I stalno dolazi tuzna kuci i da svakog dana nesto znas ona nije pravilno uradila, kada nije po volji te njene navodne drugarice. Izborice se dete za svoje mesto pod suncem. Samo polako.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Pustite da sami biraju prijatelje
15.4.2019 20:11:34   
vocicana
Msm hoce da kazem da uopste nemas razloga da se sekiras i da zbog bilo cega grize savest!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Pustite da sami biraju prijatelje
15.4.2019 21:16:57   
Ivanka 75
Sekiram se... U persun ga...Nekad ne celo selo vaspitavalo decu a sad nikome be smes nista da kazes, uvrede se. Jos kaze ona vaspitava dete izmedju 4 zida, a ja mislila da decu vaapitavamo za ceo svet, ne ze izmedju 4 zida. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Pustite da sami biraju prijatelje
15.4.2019 21:36:31   
Ana RR
Ma daj ne sekiraj se. Ja mislim da ništa loše nisi uradila. Ja bih verovatno isto postupila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Pustite da sami biraju prijatelje
15.4.2019 23:12:10   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ma daj ne sekiraj se. Ja mislim da ništa loše nisi uradila. Ja bih verovatno isto postupila.



Prolazim pored njihove kuce bar 4x dnevno, deca su u istom razredu... Da se pravima luda, a? Razmisljala sam se nesto... I mene bi pogodilo da mom detetu neko nesto kaze ali nikad ne bih zvala da urlam na tel. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here