|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Anticelulit krema i dojenje
21.6.2010 18:57:26   
New Mom
Hvala OTI!!!user posted image
Bitno je da je nedoumica rešena! user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Anticelulit krema i dojenje
23.6.2010 8:29:37   
Anoniman
Ni obichan brshljan gel ne sme da se koristi dok dojimo? user posted image

Imam trip da tje mi ovih 5kg ostati vishak do kraja zivota ako ih sad ne skinem...mada...polako silaze i oni...

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Anticelulit krema i dojenje
23.6.2010 9:27:58   
Anoniman
Planiram da koristim anticelulit kremu apsolutno identično kao i sa prvim detetom. user posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Anticelulit krema i dojenje
23.6.2010 9:48:02   
Jeca*
a to je? user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Anticelulit krema i dojenje
23.6.2010 9:51:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tashke


ja: Evo premotavam film, davno je bilo:

14ti ili 15ti dan su mi skinuli konce. Dan-dva nakon toga sam otišla sa mamom u apoteku (sećam se i koju) i kupila Vichy anticelulit kremu i steznik. I odmah sam počela da koristim oba. Sa Lukinih 6 nedelja (imam fotku) sam imala ravan stomak (znači - koristila sam te dve stvari već neko vreme, bar nekih 3 nedelje).

Nisam tada ni razmišljala o tome dal sme da se koristi AC krema dok se doji, mada ima smisla to što jeca kaže.

Tema iz koje je kopirano KLIK



user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Anticelulit krema i dojenje
23.6.2010 9:52:16   
Jeca*
Iz teme CELULIT U TRUDNOĆI:

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Pisale smo o celulitu i u temi Mamin miris
Ja sam tamo napisala ovo:
Pazi, meni su rekli da antistrijet krema može da se koristi, a anticelulit ne, sve dok dojim. i ima logike. Celulit se, masažom i mackanjem, razgrađuje i izbacuje kroz krvotok. ako si ikada bila na AC masaži svaka dobra maserka će ti reći da ćeš najviše u obimu da izgubiš upravo prvom i drugom menstruacijom nakon zavšenih 10 ili koliko već masaža. I celulit je toksičan. E sad, kad dospe u krvotok kažu da može i da ugrozi sastav majčinog mleka tako da dojilje ne treba da idu na AC masaže ni da koriste AC kreme.
Ja sam čak pokušala da osporim tu teoriju ali su me 2 maserke odbile da mi rade AC masaže. Iako su mogle da zarade na meni. I onda su mi to objasnile, a posle mi je i par lekara to potvrdilo
Tako da ne znam šta da ti kažem...
Evo gledam i na netu
" masazom se podstiče limfna drenaza i stimulise razmena materija u tkivima, i znam da se kada se na primer radi anticelulit program savetuje dodatno unosenje vode bas zbog tog "ispiranja". "

 
MOJE MIŠLJENJE JE DA OVO ISTO VAŽI I ZA TRUDNOĆU!!! celulit se razgradjuje u krvotok, a beba se u tvom stomaku hrani baš preko krvotoka...znači da bi anticelulit kremama bebi praktično "doturala" toksine iz tvog organizma! A nažalost, celulit ćeš tek imati kad kreneš da mršaviš posle porođaja, što je i logično jer se koža širi, pa vraća. Jedini lek je ići na masaže ili se masirati tek po odvikavanju bebe od dojenja!!!




_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Anticelulit krema i dojenje
23.6.2010 9:53:23   
Jeca*
beba je jednom mala, jednom je dojimo prvih par meseci. Zašto rizikovati i mazati se AC kremama? Pa kad tad ćete skinuti taj celulit!!!!!!!! Zašto trujete svoju bebu, ako ništa drugo pa bar hemijom koju upija naša koža. Ja sam potpuni protivnik!!!!!!!!!!!!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Anticelulit krema i dojenje
26.6.2010 23:44:08   
Verus
Potpisujem.  Prva godina bebinog zivota je veoma bitna, dojenje je svi znamo, najbolja moguca stvar, majcino mleko najbolja hrana...Jedna godina MOG zivota odricanja je malo, naspram dobrog starta zivota i zdravlja koje cu time dati mojoj cerki.  Kile mogu da cekaju.  Njeno zdravlje ne.
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

beba je jednom mala, jednom je dojimo prvih par meseci. Zašto rizikovati i mazati se AC kremama? Pa kad tad ćete skinuti taj celulit!!!!!!!! Zašto trujete svoju bebu, ako ništa drugo pa bar hemijom koju upija naša koža. Ja sam potpuni protivnik!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Anticelulit krema i dojenje
29.6.2010 14:56:13   
*Alexx*
Ima li ko da mi preporuči neki salon gde za anticelulit masaže na Voždovcu?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Anticelulit krema i dojenje
29.6.2010 15:04:19   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Potpisujem.  Prva godina bebinog zivota je veoma bitna, dojenje je svi znamo, najbolja moguca stvar, majcino mleko najbolja hrana...Jedna godina MOG zivota odricanja je malo, naspram dobrog starta zivota i zdravlja koje cu time dati mojoj cerki.  Kile mogu da cekaju.  Njeno zdravlje ne.
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

beba je jednom mala, jednom je dojimo prvih par meseci. Zašto rizikovati i mazati se AC kremama? Pa kad tad ćete skinuti taj celulit!!!!!!!! Zašto trujete svoju bebu, ako ništa drugo pa bar hemijom koju upija naša koža. Ja sam potpuni protivnik!!!!!!!!!!!!


Potpuno se slazem sa ovim

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Anticelulit krema i dojenje
29.6.2010 15:07:18   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Ima li ko da mi preporuči neki salon gde za anticelulit masaže na Voždovcu?


imam ja da ti preporucim i super salon i super maserku, ali kod opstine Zvezdara.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Anticelulit krema i dojenje
29.6.2010 15:12:08   
*Alexx*
Hvala, Jeco, tražiću ti kontakt ako ne nađem ovde user posted image  

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Anticelulit krema i dojenje
29.6.2010 15:39:21   
buhla
Alexx moja drugarica ide na LPG masaze i povoljna je cena mislim da je oko 7-8 evra jedna a da se mijnimu rade 10 (svaki drugi dan)kucna je varijanta... ako te interesuje poslacu ti na pp telefon!


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Anticelulit krema i dojenje
29.6.2010 15:55:33   
Didy
Godinama sam koristila Afroditin Cekropija ac gel, a prošlog proleća sam uzela Afroditin pitaja ac gel (neki novi), koji je ujedno i za strije, koje su mi se pojavile na butinama u 9. mesecu. Nekoliko puta sam se bila namazala i pričam sa sestrom koja je kozmetičarka i onako usput spomenem da sam kupila taj gel. Strogo mi je zabranila da ga koristim. Ona ima razne sertifikate sa kozmetičkih seminara koje organizuje Afrodita u Beogradu i u Sloveniji i kaže da su njima svaki put naglašavali da se NE SME koristiti tokom trudnoće i dojenja iz istih razloga koje su devojke gore navele. Prestala sam i počela ponovo tek po prestanku dojenja.
Slažem se sa mišljenjem da je u tom periodu najmanje važno imate li celulit ili ne.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Anticelulit krema i dojenje
18.5.2011 22:44:21   
MarijaBg
U dilemi sam da li smem da mackam ovaj anticelulit krem Mella cosmetics koji sam dobila u paketicu za porodilje user posted image
Sve je prirodno, a opet da li toksini koji se oslobadjaju mogu da dospeju u mleko???

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Anticelulit krema i dojenje
18.5.2011 23:50:29   
bratzz
Bolje nemoj, jeca je leopo rekla:
IZVORNA PORUKA: Jeca*

beba je jednom mala, jednom je dojimo prvih par meseci. Zašto rizikovati i mazati se AC kremama? Pa kad tad ćete skinuti taj celulit!!!!!!!! Zašto trujete svoju bebu, ako ništa drugo pa bar hemijom koju upija naša koža. Ja sam potpuni protivnik!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Anticelulit krema i dojenje
11.2.2015 0:11:52   
QueenJ
user posted image Ooo, dobro je da mi je palo na pamet da potražim temu na forumu... A upravo sam se istuširala i namazala onaj nemački Krauf... bla bla, ne znam ni ja kako se zove tačno gel. Neću više. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Anticelulit krema i dojenje
11.2.2015 8:30:51   
veselicaa
Nisam ih koristila dok sam dojila,vec samo obicno mleko za telo i dok ga mazem malo jaca masaza.Nisam sigurna ni koliko te kreme uopste pomazu,znam da cine da koza izgleda zategnutije ali ne verujem da bas mogu da uklone celulit.Ja ga nemam mnogo,sreca to mi je nasledno ali sam skoro kupila neko prirodno anticelulit ulje sa bas male pare i za sad je fino,koza mi bas zategnuto deluje.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Anticelulit krema i dojenje
11.2.2015 10:58:26   
branki*
ja ovo nisam znala da ne sme...koristila sam par puta,mazala butine..prestacu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Anticelulit krema i dojenje
11.3.2015 6:15:06   
Plavusa34
iskreno mislim da nema veze mada moze stim da se ceka

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Anticelulit krema i dojenje
12.3.2015 23:16:34   
amdn
ja nisam nista mazala dok sam dojila mislim na anticelulit kreme
samo sam radila piling, rucne masaze sama svako vece, pravila sam domace pilinge :)

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Anticelulit krema i dojenje
12.3.2015 23:20:55   
Bibilib
Mislim da nije preporucljivo,jer to koza upija a beba je u kontaktu sa kozom majke....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Anticelulit krema i dojenje
11.7.2015 1:04:57   
choopa choops
E sunce mu kalajisano! Ni na kraj pameti mi nije bilo da ne smije dok se doji???!!! Upravo sam se namazala sa nekim gelom, prvi put u životu imam celulit, i baš je počelo da me peče. Mislim se izdržaću sve samo da se rješim toga. Pa rekoh ajde da pročitam tuđa iskustva i onda vidim ovo. Sad sam išla da se istuširam. Pih, znači moraću cijelo ljeto da šetam celulit user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Anticelulit krema i dojenje
11.7.2015 1:08:40   
veselicaa
Choopo mislim da znam sta si namazala user posted image Ja nikada nisam imala celulit ali pri kraju druge trudnoce mi se pojavio i uklonila sam ga anticelulit masazama.Probaj deluju sigurno.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Anticelulit krema i dojenje
11.7.2015 1:22:18   
choopa choops
Ne pitaj! Zapalila sam se user posted image Ali sam bila u fazonu, neka, neka ovo mora da djeluje ako ovako peče user posted image Ništa, dogodine ću da se pržim, a ovo ljeto ću da se pravim da nemam celulit user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here