|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Psihoterapija
24.6.2009 10:53:52   
bebać
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Da. user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Psihoterapija
24.6.2009 11:02:03   
oliveradj
Sve zavisi od psihoterapeuta kakav je, koliko ti želiš da sarađuješ da ti se pomogne i td. Ako pacijent površno sarađuje ne želi potpuno da se otvori onda nastaje problem onda i oni odrađuju tako bez veze. Svaki čovek je sam sebi psihoterapeut uz pomoć neke literature. Ja lično preporučujem knjigu koja je meni promenila život Kako preživeti uprkos roditeljima od Margaret Reinhold. Kod mene je od detinjstva jako loša porodična situacija ali bi uz pomoć psihologa još nešto da rastumačim što nisam uspela sama. A sada tata dolazi na kafu pa bežim s ove teme na vreme user posted image !

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Psihoterapija
12.3.2010 9:04:01   
eugenija
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: pepino

Eugi da te pitam jedno ozbiljno pitanjce,juce sam negdje procitala,cini mi se u temi Lazni ljudi oko nas,tako nesto,da spominjes psihologa,da sa njim pricas o nekim stvarima.Jesam dobri razumjela?Pa da li si ili da li stvarno ides,ja sam cesto o tome razmisljala,ima nekih stvari koje me muce,pogadjaju da tako kazem,a pricam i sa muzicem o njima,ali cini mi se da me ni on dovoljno ne razumije.... 


Idem svake srede. Ček da vidim ima li negde tema da ovde ne trabunjamo.



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Psihoterapija
12.3.2010 9:05:10   
pepino
Evo me,nadjo te!!!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Psihoterapija
12.3.2010 9:06:12   
Mari86
I ja bih da cujem sta ces eugi da pricas,bas me zanima..user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Psihoterapija
12.3.2010 9:06:44   
eugenija
Dakle potpuno mi je ok što će me neko stručan saslušati, a  neće me u isto vreme opteretiti svojim problemima.

Idem svake srede, i posle tih sat i po vremena koliko budem, osećam se kao da letim. Baš mi mnogo olakšava život.

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Psihoterapija
12.3.2010 9:08:21   
Mari86
IZVORNA PORUKA: eugenija

Dakle potpuno mi je ok što će me neko stručan saslušati, a  neće me u isto vreme opteretiti svojim problemima.

Idem svake srede, i posle tih sat i po vremena koliko budem, osećam se kao da letim. Baš mi mnogo olakšava život.


Cekaj,jel to tipa kao na filmovima,lezis i pricas...o normalnim stvarnima koje su ti se dogodile ili...


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Psihoterapija
12.3.2010 9:09:33   
pepino
Da kako to ide?
Jel ides privatno ili?Koliko kosta ako ides?

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Psihoterapija
12.3.2010 9:09:54   
eugenija
Nije Mari, to je kod psihijatra tako, ja idem psihologu. Sedimo na dve stolice jedno preko puta drugog. :-)) Moram da begam, sin mi urliče, tipkaćemo se posle, pa pitajte sve što vas zanima. Ljubimuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Psihoterapija
24.10.2012 13:12:19   
Olga75
IZVORNA PORUKA: bany86

Drage moje,vidim da se malo govori o "life coaching-u",pa sam zelela da otvorim ovu temu.. Naime,suprug i ja tri i po godine pokusavamo da se ostvarimo u ulozi roditelja,sve analize su nam u redu,ali do trudnoce ne dolazi.. Onda smo resili da krenemo na life coaching(dok cekamo vto) .. Cilj svega ovoga jeste oslobadjane organizma od napetosti i stresa,pa se nadam da ce nam to bar malo "ohladiti glavu..." Da li je nako od Vas imao iskustva sa ovim?



IZVORNA PORUKA: babby

draga Bany ja nisam upoznata sa tim ali sta god da je treba mi user posted image user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: bany86

Vidi mila,ja sam juce isla na upoznavanje,tj prvi tretman.. Izneli smo nas problem,jer zaista smatramo da smo preoptereceni mislima o bebi(koliko god to necemo da priznamo),i veliko mi je olaksanje kada sam od nje cula da ima pomoci da prestanes toliko da razmisljas o tome.. zapravo, kroz pricu ti ona pronadje"misaoni tok",i onda radi na tome da te opusti.. ja cu ovde pisati iskustva oposle svakog tretmana.. u svakom slucaju ce mi prijati da nekoga "davim" sat vremena o mom problemu,pa cemo videti.. Ja verujem u uspeh..user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: babby

e bas super pa posle mi ovde dodjemo kod tebe da nas izopustasuser posted image user posted image ja se javljam



IZVORNA PORUKA: bany86

moze..user posted image .. Cilj svega ovoga i jeste to.. user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: Modessty

Ako možeš napiši nam malo više o tome. Iz gornjih postova ne razumem baš o čemu se radi. Da li te razgovore vodi neki psiholog ili je neka druga fora u pitanju?



IZVORNA PORUKA: bany86

Modessty to je metoda psihoterapije.. Jeste,vodi je psiholog,i cilj svega jeste da ti pomogne da izlecis uzrok opterecenja-ne posledice.. Zapravo te inspirise da krenes u akciju neophodnu za uspeh.. Pomaze ti da stvoris novi pristup resavanju problema i organizaciji vremena.. prosto receno, pomaze ti da se opustis.. Ja u cetvrtak idem na sledeci tretman,pa cu vam detaljno pisati sta se desava..user posted image ..




_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Psihoterapija
24.10.2012 15:19:59   
minna
Ja sam isla na terapiju kod psihologa. Krenula sam zbog agorafobije i jos nekih problema. Isla sam nekih 6-7 meseci, 1-2x nedeljno, 45min-1h. Napravila sam pauzu kad smo isli na more prosle godine 3 meseca, po povratku pocela da radim i nisam stizala nista.

Sad kad imam normalno radno vreme krenula bih opet, ali nikako da uklopim, a samo treba da se javim, pa kad krenem znam da mi nece biti problem. Nikako da se nateram, uvek mi nesto prece, a ne bi trebalo, jer mi je jako pomoglo i prijalo.

Prvo vreme sam sedela, preko puta, a posle lezala. I mnogo mi je vise odgovaralo da lezim, nekako samo pustis misli da izlaze. Drugacije covek razmislja kad mora da artikulise misao i osecanje i kaze na glas, pa se neke situacije i same iskristalisu. Ma ko god moze da priusti sebi da ide treba.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Psihoterapija
13.4.2013 20:23:12   
caca81
Bojana, ova tema je ko stvorena za tebe. Ovde je lek za sve tvoje "boljke".

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Psihoterapija
13.4.2013 21:26:56   
Lu

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ja kad bi imala priliku svakako bi posjetila jednog psihoterapeuta,imala bi dosta toga da pričam s njim i zaista imam želju user posted image


I lu se pobrinula za sebe doduše dvije godine nakon što sam ovo pisalauser posted image
Jošuvijek idem na grupnu psihoterapiju, napredna grupa bez doktorauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Psihoterapija
23.6.2020 22:46:58   
mama Jo
Ja sam skoro bila u ozbiljnoj dilemi da li da krenem. Nisam. Drugarica jeste. I kaze da se preporodila od kada ide.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 39
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here