|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ime za devojcicu
14.2.2014 11:30:50   
ivaMark
Jole i meni se svidja Mila, to je bilo u opticaju za prvu bebu, takodje i Emilija, nekako mi nezno zvuce user posted image
Na kraju bi Jovana user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: ime za devojcicu
14.2.2014 11:35:14   
Mama.Veki
Meni se svidja Mia. Kratko a slatko.
Isto tako mi se dopada i Sofija i ima lepo znacenje, znaci Mudrost :)
I Jovana mi se svidja.
Jos samo da imam devojcicu user posted image

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: ime za devojcicu
19.2.2014 17:29:28   
kkris
Pomoc dobrodosla... naime od pocetka trudnoce, tj.od kada sam saznala da nosim devojcicu bila sam za to da joj damo ime Lara. Medjutim kako vreme prolazi i termin se blizi (kraj marta), pocinjem da se dvoumim izmedju par imena. Sve u svemu najuzi izbor su Lara i Masa. Prezime je kratko, 5 slova. Svako misljenje i predlog postujem ;)

(odgovor članu Mama.Veki)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: ime za devojcicu
19.2.2014 17:37:57   
branki*
od ta dva imena,meni je lepse ima masa.mada,sto se tice tih kratkih zenskih imena,dopadaju mi se mila,vera...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu kkris)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: ime za devojcicu
19.2.2014 18:32:56   
madre
lara mi se bas svidjauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: ime za devojcicu
19.2.2014 18:37:11   
Verolina
Meni se ne svidja sto je to u poslednje vreme najcesce ime koje daju kucicima, inace je ime jako lepo.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: ime za devojcicu
19.2.2014 19:03:44   
Mama.Veki
Ako vec treba da biram izmedju ta dva imena, odlucila bi se za Lara, Masa mi je nekako bas ko nadimak i kad bude odrasla osoba nema da joj pristaje.
A i ako je prezime kratko mislim da ce lepo ici Lara.

Inace, vise volim imena koje imaju neko znacenje, licno mi se ne dopadaju imena poput Dea, Tea, Lea, osven Mia user posted image


< Poruku je uredio Mama.Veki -- 19.2.2014 19:04:48 >

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: ime za devojcicu
20.2.2014 17:14:20   
NadaR

IZVORNA PORUKA: kkris

Pomoc dobrodosla... naime od pocetka trudnoce, tj.od kada sam saznala da nosim devojcicu bila sam za to da joj damo ime Lara. Medjutim kako vreme prolazi i termin se blizi (kraj marta), pocinjem da se dvoumim izmedju par imena. Sve u svemu najuzi izbor su Lara i Masa. Prezime je kratko, 5 slova. Svako misljenje i predlog postujem ;)


Meni se vise dopada Lara . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu kkris)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: ime za devojcicu
20.2.2014 17:52:47   
Veca77
Maša može da bude i ime. Ćerka Meše Selimovića se zove Maša.

Meni su oba imena lepa. Mislim da koje god ime da odabereš nećeš pogrešiti user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: ime za devojcicu
20.2.2014 18:04:08   
World
Zasto vise niko ne daje djeci prava imena? user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: ime za devojcicu
20.2.2014 18:16:36   
superm
Senka

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: ime za devojcicu
20.2.2014 18:28:15   
Sanjalicaaa
Srna, Iskra, Mila

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: ime za devojcicu
20.2.2014 19:06:28   
mamica 91
Nas (70 % bata po dr. "predvidjanju") se jos uvek zove Hanica, tj Hana user posted image ja kazem da se drzim za onih 30 % da je devojcica pa da ce ipak i ostati Hana, a mm navija da ce biti "Hans" user posted image jos nismo odlucili za decaka... ali bih volela da pored Une imam i Hanu user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: ime za devojcicu
20.2.2014 21:14:44   
New Mom

IZVORNA PORUKA: World

Zasto vise niko ne daje djeci prava imena? user posted image

Šta su "prava" imena?

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: ime za devojcicu
21.2.2014 8:50:58   
Klarita

IZVORNA PORUKA: New Mom


IZVORNA PORUKA: World

Zasto vise niko ne daje djeci prava imena? user posted image

Šta su "prava" imena?

I mene ovo zanima...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: ime za devojcicu
21.2.2014 8:57:23   
MASHKA

IZVORNA PORUKA: Mama.Veki

Ako vec treba da biram izmedju ta dva imena, odlucila bi se za Lara, Masa mi je nekako bas ko nadimak i kad bude odrasla osoba nema da joj pristaje.


gluposti, evo ja se zovem Maša, imam 33 godine i moje ime mi baš pristaje!user posted image
Inače volim kratka i retka imena jer znam koliko je meni pomoglo moje ime, uvek sam bila jedinstvena i u školi, na fakultetu... a ne ono prozovu te a ustane još 5 njih sa istim imenom!
Ćerka mi je Staša ali mi se još sviđaju i Manja, Zoja, Lola, Kaja...

(odgovor članu Mama.Veki)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: ime za devojcicu
21.2.2014 9:08:55   
adulence
mashka potpisujem svaku tvoju rec...
IZVORNA PORUKA: MASHKA


IZVORNA PORUKA: Mama.Veki

Ako vec treba da biram izmedju ta dva imena, odlucila bi se za Lara, Masa mi je nekako bas ko nadimak i kad bude odrasla osoba nema da joj pristaje.


gluposti, evo ja se zovem Maša, imam 33 godine i moje ime mi baš pristaje!user posted image
Inače volim kratka i retka imena jer znam koliko je meni pomoglo moje ime, uvek sam bila jedinstvena i u školi, na fakultetu... a ne ono prozovu te a ustane još 5 njih sa istim imenom!
Ćerka mi je Staša ali mi se još sviđaju i Manja, Zoja, Lola, Kaja...

evo mog doprinosa vise mi se dopada masa nego lara..

< Poruku je uredio adulence -- 21.2.2014 9:11:41 >


_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: ime za devojcicu
21.2.2014 9:16:00   
minnica
Kad bih imala još jednu devojčicu, dala bih joj ime Maša. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: ime za devojcicu
21.2.2014 9:39:01   
big mum
Meni je Maša ljepše od Lara.Jedinstveno je.

Ne volim kratka imene tipa Lea,Mia,Ena,Tea.
Po meni su to imena bez ikakvog značenja,bezlična.Volim imena koja nose neku poruku, koja imaju jačinu kad ih izgovoriš.teodora,Katarina -puna usta kad izrovoriš .Moja kćerkra se zove Sofia,znači mudrost.I nekako mi je ime za djevojku i odraslu ženu kakva će biti duže vremena.


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: ime za devojcicu
21.2.2014 9:44:36   
dunja RR
I meni je Maša lepše. A drugarica mi jutros javila da je dala devojčici ime Staša, i to mi je jako lepo.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: ime za devojcicu
21.2.2014 9:59:41   
Trcosava
Ana za malo da bude Maša. Bilo je u užem izboru.
Prethodnu trudnoću smo rekli da bi za devojčicu bilo Tia.

Lara mi je dugo bilo omiljeno ime, no sada je previše često. Mi smo ograničeni jer biramo prihvatljiva imena i za Srb i za Slo.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: ime za devojcicu
21.2.2014 10:46:49   
adulence
stasa je lepo ali precesto ime ...jao trco Tia je bas lepo ime....wooow

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: ime za devojcicu
21.2.2014 10:51:00   
emicaa
meni su pored imena Teodora lijepa jos Sofija i Gabrijela user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: ime za devojcicu
21.2.2014 11:49:32   
moja ciklama
Joj meni se nikako ne svidja Teodora, na našem jeziku, ime bi bilo Božica. Ne svidja mi se Višnja, Dunja, Malina, Lara.
Svidja mi se Sofia, Nađa, Mina, KaLina. Ali, nisu vredna moje devojčice, ne dovoljno, ne koliko Danica!user posted image


< Poruku je uredio moja ciklama -- 21.2.2014 11:50:07 >


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: ime za devojcicu
21.2.2014 12:07:19   
mama micki
Teodora je moja starija ćerka, a ja je ponekad zovem Božidarkauser posted image ali samo značenje reči je DAR OD BOGA pa smo joj zato dali to ime.
IZVORNA PORUKA: moja ciklama

Joj meni se nikako ne svidja Teodora, na našem jeziku, ime bi bilo Božica. Ne svidja mi se Višnja, Dunja, Malina, Lara.
Svidja mi se Sofia, Nađa, Mina, KaLina. Ali, nisu vredna moje devojčice, ne dovoljno, ne koliko Danica!user posted image



(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Neka ovo leto bude najsrećnije do sada!
Deca zaslužuju da imaju zamršenu kosu, stopala od peska, kolena zelena od trave, prljave ručice od igre. Ove stvari pune...
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here