|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ime za devojcicu
25.5.2014 16:22:34   
vikiveki
Meni se sviđa Valentina

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: ime za devojcicu
25.5.2014 18:42:00   
iris_m

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR


IZVORNA PORUKA: iris_m

Kirjanauser posted image



Ne zelim da pomislis da te vredjam ali ovakva imena mi se uopste ne svidjaju.
Meni se svidja Milica i Kalina.


meni se svidja to ime user posted image ,to je stvar lichnog ukusa.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: ime za devojcicu
25.5.2014 20:13:10   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Meni se sviđa Valentina

I meni se svidja Valentina..user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: ime za devojcicu
25.5.2014 22:22:49   
viking
Evo ja kao mama jedne Irene da kažem da često ljudi misle da je Irina a ne Irena, jer zamisli, Irina je pravoslavna verzija Irene pa je kao logično da se zove Irina user posted image

IZVORNA PORUKA: Didy
Irina mi je prelepo. Dovoljno neobično, a opet ne previše. Jedino što ja ne volim ta imena kod kojih se lako može pogrešiti - verovatno će joj često reći Irena neko ko čita ime s papira.




_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: ime za devojcicu
25.5.2014 22:30:45   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Verolina


IZVORNA PORUKA: Torbica


Verka, kreni ti i o muskim imenima da mislis, ja sve mislim da ces imati deckica jednog dana!

Ha ha ha, mislis?
Za sinka znam-Matijauser posted image

Ne znam zasto - ali nekako mislim. Prelepo je Matija!

Ne svidja mi se Kirjana, kao Kirjanja, onaj skrtica. Priznajem da nisam nikad cula za to ime. Ja jesam razmisljala da ne budu jako cesta ali nisam ni za ovu drugu krajnost. Osim ako nije prelepo, tj roditeljima se bas bas bas svidja.



_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: ime za devojcicu
25.5.2014 23:42:22   
Verolina
Mislim da nas je sve asocirala na Kir-Janjuuser posted image Ja moram priznati da prvi put cujem ovo ime.


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: ime za devojcicu
26.5.2014 0:05:49   
sana.
Meni se svidja zensko ime Sara user posted image to mi onako nezno onako zvuci...ako budem imala kcerku zvace se tako..mada se mm ne dopada bas..al sta cu..user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: ime za devojcicu
26.5.2014 13:57:48   
Rosita
Kirjana i mene podseca na Kir Janju. A isto prvi put cujem. A imena koja se ne zavrsavaju na A? Iris, Ines?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu sana.)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: ime za devojcicu
26.5.2014 14:08:07   
Verolina
Meni se ne svidjaju ta imena.
I da dodam jos jedno na E koje mi je prelepo-Elizauser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: ime za devojcicu
26.5.2014 14:09:47   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Rosita

Kirjana i mene podseca na Kir Janju. A isto prvi put cujem. A imena koja se ne zavrsavaju na A? Iris, Ines?

Ne daj se INES, ne daj se godinama moja INESuser posted image

Lela, Lejla mi se mota ovijeh dana u glavi.

Pošto mi prvo dete ima pesmu, red bi bilo da, ako Bog da da bude sve ok, i drugo ima pesmu user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: ime za devojcicu
26.5.2014 14:11:20   
gogili75
a recimo Kalina, Iskra, Miona....

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: ime za devojcicu
26.5.2014 14:26:26   
Rosita

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: Rosita

Kirjana i mene podseca na Kir Janju. A isto prvi put cujem. A imena koja se ne zavrsavaju na A? Iris, Ines?

Ne daj se INES, ne daj se godinama moja INESuser posted image

Lela, Lejla mi se mota ovijeh dana u glavi.

Pošto mi prvo dete ima pesmu, red bi bilo da, ako Bog da da bude sve ok, i drugo ima pesmu user posted image



E Trco, neko iz pesme obavezno :) Secam se kad smo bili deca koliko je izvesnima nama bilo krivo sto nas niko u pesmu ne dade user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: ime za devojcicu
26.5.2014 14:31:55   
Trcosava
Mani, em nisam volela svoje ime (zbog zezancija u predškolskom, osnovnoj), posle me od nekog bivšeg deda ili tata redovno prekrštavali u Dijana, a ime mi Tijana.

Svojevremeno su mi i pesmu o Dijani naručivali na svadbama/prvoj svadbi user posted image

Šalu na stranu, uopšte nisam tada mislila o pesmama, već jedna razdragana sestra uđe u sobu na dan kad smo trebale da idemo kući i peva patronažna na sav glas i preslvači Anu'' Ana, ooo Ana tugo mojih dana'' user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: ime za devojcicu
26.5.2014 14:34:52   
Rosita

IZVORNA PORUKA: gogili75

a recimo Kalina, Iskra, Miona....



Miona mi se nesto ne dopada... kad smo kod knjizevnosti je l bese "Prva brazda", odatle Miona bese, a Verka :)? Kalina i Iskra fina.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: ime za devojcicu
26.5.2014 14:41:43   
bubulence

IZVORNA PORUKA: gogili75

a recimo Kalina, Iskra, Miona....


iskra user posted image , Kalina mi je precesto ali precesto ime sada. miona ok...
ok kada je neko ime popularno, kao npr sada Elena, ima ih dosta ali opet podnosljivo. ali je meni bas bzvz kada se ljudi uhvate za jedno ime i samo njega daju. npr, sve devojcice koje poznajem da su rodjene ove godine su Kaline, znaci njih 6!!! lazem, rodila se i jedna Sonja... ali opet sto je mnogo mnogo je. to je samo moje misljenje...

(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: ime za devojcicu
26.5.2014 23:06:28   
Cecana
Meni se svidja Kalina-ne znam ni jednu,ali zato Milica znam 4.
Mi ne mozemo da se odlucimo za ime,ja bih neko ne previse kratko, a opet ni jako dugacko koje uvek skrate nadimkom.
Meni se svidja Sofija,Miljana,Marina,ali ih vec imamo u blizoj familiji

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: ime za devojcicu
26.5.2014 23:09:42   
anci kv
a Ksenija?Odavno nisam čula da se neko tako zove..

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Cecana)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: ime za devojcicu
26.5.2014 23:19:01   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Rosita


IZVORNA PORUKA: gogili75

a recimo Kalina, Iskra, Miona....



Miona mi se nesto ne dopada... kad smo kod knjizevnosti je l bese "Prva brazda", odatle Miona bese, a Verka :)? Kalina i Iskra fina.

Jeste, iz te pripovetke je. Meni je Miona k'o i Fiona i podseca me na Sreka. Nikako mi se ne dopada.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: ime za devojcicu
26.5.2014 23:23:36   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Cecana

ali zato Milica znam 4.


Ja znam najmanje 20 user posted image Stvarno je precesto ime.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Cecana)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: ime za devojcicu
26.5.2014 23:23:57   
Cecana
Andreauser posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: ime za devojcicu
26.5.2014 23:24:55   
Verolina
To je lepo ime. Kad razmislim nijedno ime na A mi nije ruzno, ali ozbiljno.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Cecana)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: ime za devojcicu
27.5.2014 0:13:47   
Rosita
Ksenija, simpaticno je. Zamislite, u mom komsiluju je jedna mala Vinka. Totalno neobicno ime. Ne svidja mi se. Al uz nju mi dodje cak i zanimljivo.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: ime za devojcicu
27.5.2014 6:40:52   
serpica
Da je moja treca beba bila opet devojcica zvala bi se Srna..
A skoro sam cula da su jednoj devojcici dali ime Renata,zanimljivo.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: ime za devojcicu
27.5.2014 6:48:10   
Misha i Ljisha
Meni je prelepo ime Ruzica. Ne znam zasto ali mi je bas lepo. Kao nastavnik sam cula bas dosta dosta imena i cudnih i manje cudnih i cestih. Eto moja se zove Dunja a izgleda sad ima Dunja kao pleve. Al valjda tako to ide, moramo da budemo u trenduuser posted image . Od kratkih imena mi se svidja jos i Maša, ali nikako Sara, Lena, Lea i td. Milica ima dosta (kad krenem po imeniku a ono svi na M covece). Milidit mi je cudno i smesno ime. Ljupka mi je lepo i slatko za devojcicu. Ines mi nije nesto privlacno (i ja se set_im toga ne daj se godinama...) hihihi


eh da moram da dodam moja prof Srpskog iz srednje se zove Rima a njena cerka Tajna. Vrlo neobicna imena ali lepa

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: ime za devojcicu
28.5.2014 1:41:18   
Azra_
Vala baš ne znam kakvo je ovo vreme... Lepa imena koja su prečesta, meni postaju nekako bzvz. Nisam za to da se po svaku cenu dete izdvaja imenom, ali u parku redovno imamo minimum 3 Nine npr. I samo odzvanja :˝Mia! Lana! Lara! Iva! Nađa! Maša! Nina! Jana!...˝ Od tih kraćih, lepo mi je Ana.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Nedelja u kojoj ste se porodile
Dakili

Drage mame, u kojoj ste se nedelji trudnoće porodile?

36 (17%)

37 (5%)

38 (20%)

39 (18%)

40 (21%)

41 (20%)


Ukupan broj glasova: 424

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here