|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ime za devojcicu
21.7.2014 21:58:20   
Rosita
Nevena, Martina, oba su lepa.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: ime za devojcicu
8.8.2014 16:43:18   
big mum
Ljepše mi je Nevena.

Ne volim kratka imena tipa Mia,Lea,Tea.To su mi nekako imena za male djevojčice i nemaju nemaju posebnog značaja(barem meni)

Volim jaka snažna imena koje kad izgovoriš imaju svoju jačinu.Kataraina,Sofia,Magdalena su po meni najljepša ženska imena.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: ime za devojcicu
8.8.2014 22:45:45   
Misha i Ljisha
I Nevene i Martine vezujem za osobe koje mi nisu posebno drage tako da mi nije simpaticno nijednouser posted image , no ipak mi je lepse Nevena, nekako je neznije.

Nego evo predloga za mame ako su proruski orijentisaneuser posted image Asja, Maša i Miša (meni se jako svidja ime za devojcicu Miša, ne mogu da vam opisem iako eto kod nas je to nadimak za decake tj za mog muza Milošauser posted image -mozda ako budemo imali drugo dete i ako drugo bude devojcica mozda ga nagovorim da je nazovemo Miša)

Takodje mi se svidja Samara a iskreno jedno vreme sam govorila da ce mi se dete zvati Ladauser posted image , opet malo proruski jer Lada znaci draga

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: ime za devojcicu
8.8.2014 22:55:29   
SunFlower
Bas sam pricala sa mm i odlucili smo da bude Martina ili Martin :-) Bas mi se nekako zalepilo za srce to ime, a i inace volim uobicajena, tradicionalna imena. Jos jedan plus je sto je to ime i ovde svabama poznato pa eto, dve muve jednim udarcem :-) Slazem se sa big mum, ni meni se ne svidjaju te skracenice, po meni je to novokomponovano i "nova moda".

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: ime za devojcicu
8.8.2014 23:28:26   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

I Nevene i Martine vezujem za osobe koje mi nisu posebno drage tako da mi nije simpaticno nijednouser posted image , no ipak mi je lepse Nevena, nekako je neznije.

Nego evo predloga za mame ako su proruski orijentisaneuser posted image Asja, Maša i Miša (meni se jako svidja ime za devojcicu Miša, ne mogu da vam opisem iako eto kod nas je to nadimak za decake tj za mog muza Milošauser posted image -mozda ako budemo imali drugo dete i ako drugo bude devojcica mozda ga nagovorim da je nazovemo Miša)

Takodje mi se svidja Samara a iskreno jedno vreme sam govorila da ce mi se dete zvati Ladauser posted image , opet malo proruski jer Lada znaci draga

Misa je poljsko ime.
Lada je najlepse ime na svetu, vec sam o tome pricala, ali ne bih ga nikada dala zbog naziva automobila.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: ime za devojcicu
8.8.2014 23:32:00   
Misha i Ljisha
hahahah Verka ja bih verovatno jos dodatno blamirala dete i govorila joj "ma nazvali smo te Lada jer smo te u ladi napravili" ahahahah...Jao grozna sam, bicu najgora mama na svetuuser posted image

a ja upoznala Mišu ruskinju user posted image nisam pitala da li je poreklom iz Poljske

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: ime za devojcicu
9.8.2014 11:58:58   
bubulence
nama stize Marija user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: ime za devojcicu
9.8.2014 12:04:23   
Sanjchezze
A nama stize Elena. Mm cuo za to ime i odlucio, ja se nisam ni pitala. Imamo jos par meseci da pregovaramo ali ipak mislim da ce sigurno biti Elena...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: ime za devojcicu
9.8.2014 12:09:43   
Verolina

IZVORNA PORUKA: bubulence

nama stize Marija user posted image

Devojka? Cestitaaaamuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: ime za devojcicu
9.8.2014 12:17:46   
tijatija
I ja glasam za Nevenu user posted image Moja naj starija se zove tako user posted image

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: ime za devojcicu
9.8.2014 12:27:47   
17 joka
Bubulence user posted image ya user posted image

Elena je lepo imeuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: ime za devojcicu
9.8.2014 12:27:54   
adulence
Martina je jako lepo ime...
IZVORNA PORUKA: SunFlower

Bas sam pricala sa mm i odlucili smo da bude Martina ili Martin :-) Bas mi se nekako zalepilo za srce to ime, a i inace volim uobicajena, tradicionalna imena. Jos jedan plus je sto je to ime i ovde svabama poznato pa eto, dve muve jednim udarcem :-) Slazem se sa big mum, ni meni se ne svidjaju te skracenice, po meni je to novokomponovano i "nova moda".



_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: ime za devojcicu
9.8.2014 12:29:00   
Olga75

IZVORNA PORUKA: bubulence

nama stize Marija user posted image

jao Marija user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: ime za devojcicu
9.8.2014 12:41:39   
Štetica
Svidjaju mi se Katarina,Jelisaveta i Milica,e sad posto je sveki Milica to otpada u startu. E da i doca rece da je najverovatnije decak moracu da idem u onu temo o muskim imenima.
A inace ni ja nevolim ta kratka imena,posebno sto je sad svaka druga devojcica Mia,Mina,Iva,Nina. U familiji mm-a imaju dve Mine,i obadve imaju nadimak Mica,sto mi je totalno bezveze.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: ime za devojcicu
9.8.2014 12:49:35   
17 joka
Štetice bas tako sad sve ta kratka imena dosadise,ali eto i ja čvsto cuvam zelju da ako ikad budem trudna i bude devojcica da bude Nađa neznam ali to mi ime godinama u mislimauser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: ime za devojcicu
9.8.2014 12:58:31   
bubulence
IZVORNA PORUKA: Verolina


IZVORNA PORUKA: bubulence

nama stize Marija user posted image

Devojka? Cestitaaaamuser posted image


tako kaze dr, mada nije 100% siguran ali mi hocemo tako i nikako drugacije user posted image .

IZVORNA PORUKA: Štetica

e sad posto je sveki Milica to otpada u startu.


ja sam oduvek mastala o cerkici Mariji, medjutim kada sam se udala dobila sam svekrvu Mariju pa je to ime otpalo. prosle god je sveki umrla, i ja sam sada odlucila da cu ipak imati Mariju, ime je predivno, sveki je zasluzila a znam i da ce se mm jako obradovati... on jos uvek ne zna kako ce mu se cerka zvati user posted image (zna da se dvoumim ali nista ne govori jer ovoj bebi ja biram ime)


< Poruku je uredio bubulence -- 9.8.2014 12:59:18 >

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: ime za devojcicu
9.8.2014 13:52:21   
Rosita
Bubi, i moja svekrva je Marija, rodjena na Blagu Mariju i ime joj odgovara prazniku, divna je.

Ako budem imala devojcicu, bice Andjelija. Jedino jos da ubedim mm, ako bude prilike :) Jer ja sam i sinu birala ime a on se slozio. Njemu se recimo svidja Jasmina, meni ne. Jos kad kazu jAsmina, sa kratkim akcentom na prvom A, zgrozim se.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: ime za devojcicu
9.8.2014 19:33:04   
Anoniman
Bubi user posted image za Mariju...

Ja imam nekoliko imena za devojcicu , a za decaka ni jedno. Svidja mi se Nikolina, Neda, Nora, Alisa, Emilija...

(odgovor članu Rosita)
  Direktna veza do poruke: 768
   RE: ime za devojcicu
9.8.2014 20:11:47   
Torbica
Marija je prelepo ime!
Ja da sam imala jos jednu devojcicu bila bi Angelina.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: ime za devojcicu
9.8.2014 20:40:31   
bubulence
jao ja imam toliko imena za devojcicu...
Natasa, Natalija, Mila, Smiljana, Andjelija, Danica... zakljucicete da volima ta starija srpska imena....

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: ime za devojcicu
9.8.2014 20:59:59   
tijatija

IZVORNA PORUKA: Štetica

Svidjaju mi se Katarina,Jelisaveta i Milica,e sad posto je sveki Milica to otpada u startu. E da i doca rece da je najverovatnije decak moracu da idem u onu temo o muskim imenima.
A inace ni ja nevolim ta kratka imena,posebno sto je sad svaka druga devojcica Mia,Mina,Iva,Nina. U familiji mm-a imaju dve Mine,i obadve imaju nadimak Mica,sto mi je totalno bezveze.

uf i meni...Moja je Milena a sama sebi tepa mica user posted image jos kad doda mica-kobasica user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: ime za devojcicu
9.8.2014 22:23:13   
plačljiva
Moj mm je odlučio,imaćemo Janu user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: ime za devojcicu
9.8.2014 23:26:37   
viking
isto kao ja user posted image

IZVORNA PORUKA: Rosita

Bubi, i moja svekrva je Marija, rodjena na Blagu Mariju i ime joj odgovara prazniku, divna je.




_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: ime za devojcicu
9.8.2014 23:28:45   
17 joka
Placljiva user posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: ime za devojcicu
9.8.2014 23:32:41   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Unina mama


Ja imam nekoliko imena za devojcicu , a za decaka ni jedno. Svidja mi se Nikolina, Neda, Nora, Alisa, Emilija...


podrazumeva se da mi je Emilija najlepse, meni je to stvarno predivno ime i svaki put kada je zovnem punim imenom rastopim se. jedino mi se ne svidja sto ga sve cesce cujem na ulici ali dobro... npr i Nora mi je prelepo ali ga nikada ne bih dala svom detetu...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here