|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ime za devojcicu
4.7.2016 21:11:00   
Khaleesi
Meni je Nevena mnogo lepo, jesi razmisljala o njemu?

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1576
   RE: ime za devojcicu
4.7.2016 21:11:36   
Mariya
Moja starija se zove Lucijauser posted image
A i Darija mi je veoma lepo!
Evo ti predlozi:
Isidora
Irena
Irina
Itana

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1577
   RE: ime za devojcicu
4.7.2016 22:36:21   
BubaBubica
Ma ništa mi se ne dopada od tih imena. Doduše bilo je u opticaju i Irina ali me preduhitrili već su dali to ime mm-ovi prijatelji, tako da nažalost otpada user posted image Meni se sviđa i Iris i Iskra ali mm se ne dopada.

Izgleda da nema ništa od imena na i, tako da su sad u užem izboru Darija, Lusija i Janja možda, mada ništa nije konačno.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1578
   RE: ime za devojcicu
4.7.2016 23:18:10   
marijana22
Janja je divno ime
A na I je lepo Ivona

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1579
   RE: ime za devojcicu
5.7.2016 9:36:36   
Khaleesi
Lusija je lepo, a i Darija...
Da li zna neko cije je ime Lusija?

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1580
   RE: ime za devojcicu
6.7.2016 15:55:39   
Lisa Simpson
Kada smo Teodori dali ime pojma nisam imala koliko je često, ja sam mislila sad su u modi samo Lena Lana Nina Jana Sara Tara i ostala četvoroslovna imena.

P.S. Čim sam ugledala svoju ćerku znala sam da se neće zvati nekim maznim imenom kao Mila ili Nina. Jednostavno joj nije pristajalo, savetujem da pre konačne odluke sačekate da ugledate svoje dete, po meni ima smisla

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1581
   RE: ime za devojcicu
6.7.2016 20:11:29   
superm
Bubice a da li ti se sviđa ime Ika?

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 1582
   RE: ime za devojcicu
6.7.2016 21:11:22   
Khaleesi
Lisa, u pravu si... Ja sam se oba puta vec bila odlucila za imena, ali kada sam ih videla i nazvala izabranim imenima, videla da je to to... drugacije je kad oslovis dete imenom, pa mu legne onako fino user posted image Moja starija je Mila takodjeuser posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1583
   RE: ime za devojcicu
6.7.2016 21:14:32   
eca89
Bubice, a Kristinauser posted image ?
A, kad smo kod nadimaka, moja Anastasija sebe zove Tasija, znaci mi padamouser posted image !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1584
   RE: ime za devojcicu
6.7.2016 22:01:02   
jess021
Isidora, samo se ti nadaj da ce ti snajke dati da biras imeuser posted image
Bubo, i meni se svojevremeno dopadalo ime Iskra, ali mm rece da ga podseca na fabriku bele tehnike, sto i jest. Vec sam pisala o tome.
Da cekam da je vidim, pa da onda odlucim za mene nije opcija. Ja sam se vec sad vezala za ime Kalina.
Degu, bice sve u reduuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1585
   RE: ime za devojcicu
6.7.2016 22:16:39   
IvanaSK RR
Ja sam se porodila na dan praznika Svetog Vasilija i rekla muzu da ne mora da se zove Andrea nego Vasilija ili Vasilisa, nek on odluči. On kaže, svejedno mu je. Ja se dvoumila par dana, al nekako mi vise iz nju islo Andrea.
U medjuvremenu, sin mi posalje sliku sta su bebi kupili uciteljica i drugari i napisali joj pismo koje počinje sa "draga Andrea..." U tom trenutku sam odlucila da bude Andrea :)
Krsteno ime ce joj biti Vasilija Andrea.
I da, nama se jako svidjalo ime Tara, ali brat od strica od mog muza je svojoj cerki dao to ime, pa smo mi odustali.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1586
   RE: ime za devojcicu
7.7.2016 12:25:43   
Rosita
Ja stvarno ne znam koje ime bih dala devojcici... neka lepa od ranije mi se sad manje svidjaju. Simpaticno je Isidora...Jedna koleginica je dala svojoj devojcici ime Kasija, malo je cudno, mada sam cula za Kasiju Miletic...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1587
   RE: ime za devojcicu
7.7.2016 12:55:26   
marijana22
Ivana dobro si odlučila. Meni je tata hteo da da to ime, jer se njegova baba tako zvala, ali mama nije dala, na svu sreću jer se meni to ime ne sviđa. Vasilisa je lepše
kad smo sinu birali ime, nismo mogli da se dogovorimo, kap ajd kad ga vidimo, ali nije mnogo pomoglo, i kad se rodio opet ista priča. pa smo na kraju dali ime koje je oboma bilo ok.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1588
   RE: ime za devojcicu
7.7.2016 20:02:18   
BubaBubica
Problem je što smo mi povelika porodica i puuuno imena što predlažete su iskorišćena. Imamo Anu, Janu, Tatijanu, Natašu, Saru, Darinu, Jarmilu, Gabrijelu, Martinu, Hanu, Irinu, Korinu, Anitu, Anetu, Kristinu... Uvek se nekako vraćamo na Dariju i Lusiju.

Ika mi se dopada ali su poznanici dali ćerki to ime. Nevena mi ne ide nekako ne ide.

< Poruku je uredio BubaBubica -- 7.7.2016 20:04:48 >

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1589
   RE: ime za devojcicu
7.7.2016 23:21:54   
choopa choops
Na I Itana, Isidora.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1590
   RE: ime za devojcicu
8.7.2016 0:06:45   
BubaBubica
Choopa ta dva imena se ne sviđaju mm-u, ne pristaje ni na jedno čudno ime. Baš ono, zeznuto user posted image A ovako je od početka od kako smišljamo imena, razletimo se za drugim imenima i vratimo se na ova dva. A u celokupnom selu ne poznajem nijednu Dariju a takođe ni Lusiju, tako da najverovatnije će biti neko od ta dva imena, koje će joj bolje pristajati. U kalendaru su neka glupa imena u okviru mesec dana, pa i ako se rodi na neki imendan ne sviđaju nam se imena.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1591
   RE: ime za devojcicu
8.7.2016 0:24:31   
pngpme
Darija je prelijepo! Najljepše od svih koja su se pominjala u prethodnim postovima, po mom mišljenju... Jednostavno je prelijepo!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1592
   RE: ime za devojcicu
8.7.2016 11:31:35   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: pngpme

Darija je prelijepo! Najljepše od svih koja su se pominjala u prethodnim postovima, po mom mišljenju... Jednostavno je prelijepo!

Svima je priraslo srcu, kome god pomenem, a baka ona kad pita uvek kaže, šta radi Darija, jel šutira? user posted image a mlađu ćerku kad pitaju kako će se zvati beba kaže Darija, a nadimak Daša user posted image izgleda da joj je ipak suđeno ime Darija. A starija samo slegne ramenima, jer ona želi da se beba zove Iskra ili Olivera. Bude mi je žao, kad bi samo mogla da im udovoljim obema, baš se vidi da bude tužna. user posted image

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 1593
   RE: ime za devojcicu
8.7.2016 12:23:33   
pngpme
Ništa Bubi, neka starija bira za sledeću bebu. user posted image Ja uvijek navijam za još djece, ne zamjeri. Da ti je ovo 5. trudnoća, ja bih opet navijala za 6.

Od ovih što se sviđaju starijoj mi je malo ljepše Olivera, baš je nekako otmeno, ali ništa ne može da se poredi sa imenom Darija. Sviđa mi se. Sviđa mi se. Sviđa mi se strašno. Mm ima jednu rođaku puno mlađu od njega, baš je djevojčurak, zove se Darija i od kako sam nju upoznala zaljubih se u ime za sva vremena. Ne mislim da ga dam kćerci ako opet bude djevojčica jer ima drugih prioriteta, osim možda ako sve budu djevojčice pa se istroši lista user posted image .

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1594
   RE: ime za devojcicu
8.7.2016 14:51:14   
Milena18
Meni su i Darija i Iskra jako lepa imena. Možda mi se Iskra i malo više sviđa. Baš se i ja rastužih kad sam pročitala da ti je starija ćerkica tužna što njen predlog neće biti usvojen. Ja sam mom bratu dala ime i sećam se da sam bila baš ponosna zbog toga. A ima li neko ime koje se sviđa obema?
Naša će se devojčica zvati Marta. Ja sam htela da bude Ada po liku iz jednog od mojih omiljenih romana, ali se mužu nije svidelo. Nije se bunio, kao neka bude kako ja hoću, ali se videlo da nije oduševljen. Onda sam mislila da bude Vida, ali smo i od toga odustali jer smo jedno kratko vreme imali mače koje se tako zvalo user posted image I na kraju smo došli do Marte, tj. on je uvek i hteo da nam se dete tako zove ako bude devojčica, a ja sam prihvatila.

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 1595
   RE: ime za devojcicu
9.7.2016 8:50:47   
pngpme
Pa lijepo, važno je da ste se složili, izabrali, a sad samo da stigne mala Marta... user posted image Meni je bilo baš važno da saznam pol što ranije i da znam ime, znali smo ga unaprijed, ali da nismo morali bismo brzo da ga nađemo jer mi je nekako to potrebno da bih se povezala sa bebom. Ne mogu da mi bude N.N. lice nikako. U pitanju su mjeseci, čini mi se da sam godinama trudna, zanima me kako izgleda i kakva će biti kako bude rasla, gdje još da ne znam pol i ime... To mnogima nije važno do porođaja, meni eto jeste bilo.

< Poruku je uredio pngpme -- 9.7.2016 8:51:21 >

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1596
   RE: ime za devojcicu
9.7.2016 14:37:18   
degu
A zamisli da pogrese pol a ti se vezes za malu devojcicu Dariju npr, a dobijes decaka. To je bas sok user posted image inace je Darija prelepo ime.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 1597
   RE: ime za devojcicu
9.7.2016 14:53:44   
emicaa
Bubice a zašto ne Darija Olivera,meni se svidja kombinacija user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1598
   RE: ime za devojcicu
9.7.2016 15:13:54   
eca89

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Na I Itana, Isidora.


Od djevera se curica zove Isidorauser posted image !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1599
   RE: ime za devojcicu
9.7.2016 16:01:50   
pngpme
Degu, ja sam nešto ubijeđena da je skoro nemoguće da pogriješe, ili sam barem mojoj doktorici vjerovala što se toga tiče. Hajde na početku da pogriješe, ja sam isto imala zadršku i narednih dva pregleda sam čekala hoće li da potvrdi, dakle nisam se 100% držala toga da je djevojčica, ali sam mislila da vjerovatno jeste. E sad ne vidim način da do samog porođaja svakog mjeseca govori da je djevojčica i onda bude dječak. To je moguće, ali nije vjerovatno user posted image .

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here