|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ime za devojcicu
9.7.2016 17:20:31   
marijana22
bubice stvarno mžeš da joj daš dva imena.

I ja sam mislila da ne greše. Ali....Upoznah skoro ženu kojoj su do porođaja govorili sin, kad ono ćerka. Devojčica sada ima 4 god. tako da je to bilo relativno skoro

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 1601
   RE: ime za devojcicu
9.7.2016 21:27:45   
pngpme
Uuu svašta, možda je išla na samo nekoliko pregleda? Znam da negdje praktikuju samo par pregleda ultrazvukom u trudnoći? user posted image

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1602
   RE: ime za devojcicu
9.7.2016 22:03:38   
degu
Sa mnom je u skolici bila trudnica kojoj su do porodjaja govorili decak i rodila se devojcica. Ali stvarno je neverovatno da tako pogrese. A i meni je bitan momenat kad saznam pol, tad beba dobije identitet, pocnem da je zamisljam, da mastam, da se vezujem.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1603
   RE: ime za devojcicu
9.7.2016 23:55:22   
choopa choops
Mojoj su sestri dva doktora rekla da je djevojčica, a rodio se sin (mali gospodn user posted image ). Tek kad je došla u bolnicu pred porođaj gleda je treća dr i kaže kako je mališa super. A sestra počela da je ubjeđuje da nosi curicu user posted image

I meni je bilo vrlo bitno da znam šta nosim sva tri puta, pitala sam odmah čim se moglo znat, i na svakom sledećem pregledu. Naravno u početku i ja nisam baš slijepo vjerovala, ali do kraja se to sve iskristalisalo. Tako da sam pričala sa svojom djecom i obraćala im se dok su bili u stomaku kao da su već rođeni user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1604
   RE: ime za devojcicu
10.7.2016 12:21:00   
veselicaa
Mi smislili ime,tj ja a mm se sloziouser posted image Na A je opet,pravoslavno je a nadimak mi je presladak.Inace nosim devojcicu.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1605
   RE: ime za devojcicu
10.7.2016 13:31:22   
pngpme
Veselice, super!
E ne znam, ja ne mogu da zamislim takav scenario, pitala bih se onda šta to još doktorica nije vidjela... Ja sam lipsala slikajući ženskog zeku i njeno ime ispod, ako je dječak, jedino što mogu da pružim su tapete preko user posted image .

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1606
   RE: ime za devojcicu
10.7.2016 13:41:25   
veselicaa
pngpme hahhaha,ja jos nista nisam kupila za bebu,ni sredila njen kutak.I meni svi pricaju da ove moje dr svima pogrese,ali ja sam sigurna da je devojcica,takav mi je osecaj.

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 1607
   RE: ime za devojcicu
10.7.2016 16:55:54   
pngpme
Ja sam ovo radila kad sam ušla u deveti mjesec, zaista sam se potrudila, svi su se već navikli i na ime i na to da je djevojčica, stvarno ne bih mogla da zamislim iznenađenje. user posted image Čudo da nisi u trudničkim temama, mi vapimo za pojačanjem tamo...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1608
   RE: ime za devojcicu
10.7.2016 17:31:14   
branki*
Molim vas,drzite se teme user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 1609
   RE: ime za devojcicu
26.7.2016 13:42:36   
jess021
Branki, ja se drzim teme, vrlo cvrsto user posted image
Opet ja. Sad nam je lepo ime Iva. Jeste da Lenka i Kalina idu lepse zajedno, ali mislim da ne treba biti presudno kako se slaze uz Lenka.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1610
   RE: ime za devojcicu
26.7.2016 13:49:39   
veselicaa
Jess lepo je ime Iva bas mi se svidja.Mi smo samo slozili da ce sva tri imena nasih smizli biti na A.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1611
   RE: ime za devojcicu
26.7.2016 13:54:18   
branki*

IZVORNA PORUKA: jess021

Branki, ja se drzim teme, vrlo cvrsto user posted image


user posted image da znas!
Meni se iva dopada.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1612
   RE: ime za devojcicu
26.7.2016 13:59:56   
Khaleesi
Iva je mnogo lepo, ali mi neka baba iz komsiluka rekla kao nemoj po cvecu i drvecu detetu ime, zato sam preskocila Nevena i Iva....

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1613
   RE: ime za devojcicu
26.7.2016 14:22:19   
IvanaSK RR
I meni se Iva sviđa, i to bas.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1614
   RE: ime za devojcicu
1.8.2016 17:04:12   
Mariya
IZVORNA PORUKA: Khaleesi

Iva je mnogo lepo, ali mi neka baba iz komsiluka rekla kao nemoj po cvecu i drvecu detetu ime, zato sam preskocila Nevena i Iva....


A zašto ne bi dala detetu ime po voću, drveću, a pogotovo cveću? Zbog babe iz komšiluka?user posted image
Meni je besmislenije davati ime po nekom preminulom rođaku ili da sin dobije ime po dediuser posted image ili da ljudi svoju decu nazovu isto kao i sebe (npr. mama se zove Marija a otac Zoran i dobiju sina i ćerku i nazovu ih Marija i Zoran user posted image ) nego da nazoveš dete po cveću.
Ja u glavi već imam neka imena, biće na H ili L (pošto ja verujem da je opet devojčicauser posted image )

< Poruku je uredio Mariya -- 1.8.2016 17:05:29 >

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1615
   RE: ime za devojcicu
1.8.2016 20:05:05   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Khaleesi

Iva je mnogo lepo, ali mi neka baba iz komsiluka rekla kao nemoj po cvecu i drvecu detetu ime, zato sam preskocila Nevena i Iva....


NIsam nikad čula za ovo, ali jesam za ime Iva nešto slično i zato ga nisam uzimala u obzir. Kao neka sujevjerna babetina, ali šta da radim user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1616
   RE: ime za devojcicu
8.8.2016 21:34:31   
Khaleesi
Nisam preterano sujeverna, ali kada mi neka baba nesto kaze da ne valja, pa koliko to glupo da je, ja to imam negde u malom mozgu, i eto ne da mi se na tu stranu.
Ima puno lepih imena za devojcice...
A i nisu sve stvari koje stari ljudi kazu gluposti i sujeverja, neke jesu ali kako znas koja jesu a koja neuser posted image user posted image
Zato samo preskocim to i gotovouser posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1617
   RE: ime za devojcicu
10.9.2016 12:50:06   
jess021
Ola, opet jauser posted image
Odustali smo od imena Iva, nekako nam se vise ne dopada.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1618
   RE: ime za devojcicu
10.9.2016 14:22:55   
degu
user posted image drago mi je user posted image . Meni se nije svidelo, al ja volim konkretna imena, ne volim kratka tj retka subkratka imena koja mi se svidjaju

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1619
   RE: ime za devojcicu
10.9.2016 20:00:17   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: jess021

Ola, opet jauser posted image
Odustali smo od imena Iva, nekako nam se vise ne dopada.

Hahhaha Jess user posted image user posted image Sada opet ispocetka.Mada ne znam zasto ti se smejem i mi se nesto premisljamo oko imena ahhahah.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1620
   RE: ime za devojcicu
10.9.2016 23:42:42   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: jess021

Ola, opet jauser posted image
Odustali smo od imena Iva, nekako nam se vise ne dopada.

user posted image Pa daj nam neke smjernice šta toi se sviđa a šta ne, pa da prionemo na posao user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1621
   RE: ime za devojcicu
11.9.2016 0:07:49   
dijana1*
Jess opet ga komplikujesuser posted image
Predlog
Kalina i Nataliuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1622
   RE: ime za devojcicu
11.9.2016 11:01:51   
jess021
Joj Di znam, ali stvarno ne foliram vec uvek mislim da ima nesto bolje i lepse. Tako je bilo i za Lenku. Preko Ksenije, Milice, Mile....ali nije mi zao sekunde jer Lenka mi je prelepo i sad sve drugo naspram tog imena mi deluje obicnouser posted image
Opet mi se Kalina vrti po glaviuser posted image
Choopo, nemam trenutno nista drugo.
Veselice, koje su vase opcije?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1623
   RE: ime za devojcicu
11.9.2016 11:10:52   
degu
Meni je Kalina kod vas to TO od pocetka, jos mi je favorit. Veselice sto te nema medju trudnicama? Sad cu kao Marija da jurim trudnice temama user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1624
   RE: ime za devojcicu
11.9.2016 14:55:07   
choopa choops
Pa meni je Kalina baš lijepo. Kažem opet to mi je bila druga opcija za L kad sam birala ime, nego MM nije bio za to. Doduše nije bio ni za L, ali ja sam na kraju puklaa i odlučila sama, jer se sa njim čovjek nikad ne bi dogovorio user posted image
Zato odluči se za Kalina i to je to user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here