|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 55 [56] 57   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novi grip AH1N1
14.1.2010 15:13:43   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: viking

Jeste čuli da u Maxiju za kupovinu preko 1.000 dinara dobijate besplatnu vakcinu provtiv gripa?!?!?!?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image e, jel ovo neka šala??? Dele vakcine i kapom i šakom, a još treba da ih dele umesto nagrade po prodavnicama...pa to je sprdnja. I kako misle da ih ljudi ozbiljno shvate???user posted image


user posted image user posted image user posted image mi smo neozbiljna zemlja user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 1376
   RE: Novi grip AH1N1
14.1.2010 15:15:05   
viking
Pa da. A što je najgore - nikom ništa! I ovo će da prođe kao da se nikad desilo nije....

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 1377
   RE: Novi grip AH1N1
14.1.2010 15:15:52   
Rivana

IZVORNA PORUKA: viking

Pa da. A što je najgore - nikom ništa! I ovo će da prođe kao da se nikad desilo nije....

E, to smo mi ........

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 1378
   RE: Novi grip AH1N1
14.1.2010 15:22:38   
Leki 77

IZVORNA PORUKA: minavb

Kao sto vec pre mnogo stranica napisah, grip ko svaki drugi, samo sa dobrom kampanjom.user posted image


U potpunosti se slazem. A vreme pokazuje da je bas tako.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1379
   RE: Novi grip AH1N1
14.1.2010 16:05:28   
Verus
Strasno.  Pa treba utopiti sada nekako sve te vakcine koje su ostale a ljudi nisu hteli da prime.  I najsmesnije mi je bilo to sto su pretili ljudima da ce morati-ma niko te ne moze nista naterati!
IZVORNA PORUKA: viking

Jeste čuli da u Maxiju za kupovinu preko 1.000 dinara dobijate besplatnu vakcinu provtiv gripa?!?!?!?

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 1380
   RE: Novi grip AH1N1
14.1.2010 16:07:45   
cipiripi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pa cika Miskovic... i jedna info... mm radi u trezoru...31.12 nijedan nalog nije pusten jer su prebali da prebace pare Miskovicu za vakcine..
Eto ga sad..famozni GRIP!!!!!!!!!!!!


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 1381
   RE: Novi grip AH1N1
14.1.2010 16:08:05   
cipiripi
mm- moja majka user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 1382
   RE: Novi grip AH1N1
14.1.2010 16:16:18   
cicko
 
Zezas!user posted image


IZVORNA PORUKA: viking

Jeste čuli da u Maxiju za kupovinu preko 1.000 dinara dobijate besplatnu vakcinu provtiv gripa?!?!?!?

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 1383
   RE: Novi grip AH1N1
14.1.2010 18:19:42   
viking
Ne zezam. Sad but true. Ako hoćeš, proslediću ti mejl...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 1384
   RE: Novi grip AH1N1
7.4.2010 8:04:47   
minavb
Jos cekamo najavljeni udarni talas epidemije user posted image

Šta će biti s preostalim dozama Epidemiolozi protiv poklanjanja vakcinaSvetska zdravstvena organizacija i Ujedinjene nacije pomoći će nam s izborom zemlje kojoj ćemo pokloniti preostale doze vakcine protiv novog gripa. To su relevantne institucije i one znaju kome su najpotrebnije, kaže za „Blic“ dr Tomica Milosavljević, ministar zdravlja. S druge strane, Radna grupa protiv pandemije gripa ne slaže se sa planom ministra. Njihov stav je da građani Srbije preostala cepiva treba da prime do kraja oktobra. Rok vakcini ističe 31. oktobra ove godine Ministar kaže za „Blic“ da će u junu biti doneta odluka da li će vakcine uopšte nekome biti poklonjene.
- Dok ne bude urađena analiza nacionalnog izveštaja o gripu, nećemo ništa preduzimati. Kada to završimo, Vladi ćemo predložiti da preostale doze poklonimo zemljama kojima su najpotrebnije. Evropska unija je pomogla nama mnogo puta, pa valjda možemo i mi nekome da pomognemo - rekao je ministar Milosavljević.
Ovaj stav s ministrom deli direktor Instituta za imunologiju i virusologiju „Torlak“ dr Ranko Dakić.
- Ne vidim ništa loše u tome da poklonimo preostale doze vakcine nekome ko može da ih upotrebi - kaže dr Dakić.
U skladištu na Torlaku trenutno se nalazi 390.000 doza vakcine protiv novog gripa čiji rok upotrebe ističe 31. oktobra ove godine. Od početka vakcinacije do danas u domovima zdravlja je utrošeno 200.000 doza, a ostalo je 260.000, što sa količinom koja je uskladištena u Torlaku čini 650.000 neiskorišćenih doza.
Na opasku da se pre nekoliko meseci spekulisalo o tome da bi preostale doze trebalo uništiti na Torlaku, dr Dakić kaže da to nije problem, ali da bi država trebalo to da zatraži od njih. S druge strane, predsednik Radne grupe protiv pandemije epidemiolog dr Predrag Kon izričit je da vakcinu ne treba poklanjati, već je iskoristiti do kraja oktobra.
- Vakcina se može iskoristiti u septembru i oktobru u našoj zemlji jer tada počinje nova sezona gripa. Stav grupe je nepromenjen i kada je reč o potrebnim stalnim rezervama od 300.000 doza - napominje dr Kon.
Do jeseni će, kako kaže dr Kon, biti poznato kolika je opasnost od nove epidemije, a biće definitivno poznato zašto je pandemija ove godine i kod nas i u svetu bila blaga.
Izvor


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 1385
   RE: Novi grip AH1N1
13.12.2010 15:23:00   
Vučko.ba.
evo šahbaza ponovo-evo vam tekst

Senzacionalan naslov "U Britaniji 10-toro mrtvih"

Srbiji prijeti mutirani virus svinjske gripe, koji se već pojavio u Velikoj Britaniji, a tamošnji liječnici tvrde da će se brzo proširiti cijelom Europom. Iznenađeni su teškim infekcijama i visokom stopom smrtnosti.
Šefica srbijanskog Nacionalnog instituta za gripu Torlak dr. Jasminka Nedeljković potvrdila je da su prošle sezone primijetili određene mutacije virusa svinjske gripe, te da se čekaju konačni rezultati uzoraka koji su poslani u London.

"Provjeravamo jesu li teške upale pluća kod pojedinih mladih i zdravih ljudi posljedica toga. Virusi se obično umnožavaju u gornjem dijelu respiratornog trakta, ali kad siđu dolje kao što je bio slučaj kod ptičje gripe, postoji rizik da dođe do teške upale pluća i smrtnog ishoda", rekla je Nedeljković za Press.

Za sada u Srbiji nije zabilježen niti jedan slučaj zaraze svinjskom gripom, ali upozoravajuće vijesti stižu iz Velike Britanije.

Od posljedica zarazom virusom H1N1 u toj zemlji u zadnjih mjesec i pol dana umrlo je deset osoba, a kako je prije par da izvijestio The Independent, liječnici su iznenađeni teškim infekcijama i visokom stopom smrtnosti. Procijenjuju da će ovosezonski virus H1N1 biti opasniji od prošlogodišnjeg, piše Danas.hr.



_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1386
   RE: Novi grip AH1N1
7.1.2011 14:10:01   
Vučko.ba.
čitam sada na portalu Sa-x u Sarajevu jedno umrlo, dvoje u teškom stanju, a u Banja Luci 4 oboljelih

tekst u cjelosti - KLIK


_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 1387
   RE: Novi grip AH1N1
7.1.2011 14:18:10   
Crvenkapa85
ja na to gledam kao obican virus.....koji napada one koji vec boluju od neceg ozbiljnijeg...nisam cula za slucaj da je stradao neko zdrav ko dren

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 1388
   [Obrisana poruka]
9.2.2011 14:40:54   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 1389
   RE: Novi grip AH1N1
9.2.2011 14:42:50   
anajid
Gagi draga ne daj se!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 1390
   [Obrisana poruka]
9.2.2011 14:45:49   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 1391
   [Obrisana poruka]
9.2.2011 14:51:31   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 1392
   RE: Novi grip AH1N1
9.2.2011 14:53:51   
NadaR
Joj Gagi , ja nisam u toku user posted image

Sta se desava?

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 1393
   [Obrisana poruka]
9.2.2011 22:19:37   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 1394
   RE: Novi grip AH1N1
9.2.2011 22:22:43   
Lu
Pa jel ti gagi imaš ovaj gripuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 1395
   [Obrisana poruka]
9.2.2011 22:24:32   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 1396
   RE: Novi grip AH1N1
9.2.2011 22:26:33   
magnetic
Ja isto sve citam u nazad,pa nikako da nadodjem koji te grip uhvatiouser posted image
Vec kad mora neki,onda dobro da je ovaj obican.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 1397
   [Obrisana poruka]
9.2.2011 22:28:49   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 1398
   RE: Novi grip AH1N1
9.2.2011 22:30:00   
Anoniman
Jao breeeeeeeeeee što ste dizale ovu temu... sve se trudim da cooliram!!! 

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 1399
   RE: Novi grip AH1N1
9.2.2011 22:30:21   
Lu
Ih ženo isprepada me, nemoj više ovdje da pišešuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 1400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  53 54 55 [56] 57   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 55 [56] 57   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here