|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
31.3.2019 20:46:47   
veselicaa
Pisite user posted image user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
1.4.2019 7:40:24   
mirana1
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
1.4.2019 8:47:50   
medamisko
O, hvaljeni fitolat.
Koristila i prezadovoljna.
Rezultati ne iyostaju ali je potrebno poceti pre porodjaja i redovno koristiti.

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
3.4.2019 4:23:22   
Dida984
Fitolat je odlican preparat, i preporucila bih ga svakoj zeni koja zeli uspesno da doji svoju bebu. Mi se pripremamo za jos jedno uspesno dojenje


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
17.4.2019 21:55:49   
Dida984
Hvala sponzorima i ringeraji, stigle su tablete. Uskoro krece ponovno koriscenje 😊😊😊user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
20.4.2019 7:50:10   
Andjelkakv
Ja sam mama bebe od 21 meseca i jos uvek dojim. Do skoro tj.pre mesec dana imao je jos uvek nocno dojenje a sada smo na rezimu dojenja pred dnevno i nocno spavanje. Iako sam se bojala da ce tesko prihvatiti izbacivanje nocnog dojenja dosta dobro je sve ro proslo samo sto sada kada trazi "siku" vrlo rado prihvati i da pije vodu. Dosta dugo se zagovaralo da je dojenje preko sest meseci,kasnije preko godine dana nepotrebno,da mleko gubi na kvalitetu i sl. Mislim da po svom licnom iskustvu to bas i nije dokazano,jer nema osnova da se kvalitet mleka kasnije menja,mleko je mleko :-). Ono sto znam i sto sigurno mogu da tvrdi jeste da su deca koja su bila dojena drugacija po pitanju misicno skeletnog sistema,razvijaju se drugacije,otpprnija,zilavija,za 21 mesec imao je dva puta temperaturu koja je prolazila za dva dana,nikada reakcije na vakcine. Mentalno se deca drugacije razvijaju. Jeste teze mama koje doie svoju decu jer se nocu cesce bude i to dosta dugo moze da potraje ali dati detetu dohranu od koje bez problema moze da prespava noc i po 8 sati bez budjenja meni nije ulivalo poverenje da je dohrana dobar izbor. Dokazano je da samo nekih 2% zena ne moze da doji svoje dete dok sve ostale mpgu,tako da je to stvar licnog izbora i zelje na koji niko ne moze da utice. Zato mame ne propustite najlepse trenutke provedene sa svojom bebom dok je mala tokom dojenja,jer vreme toliko brzo prodje da toga nismo ni svesni,podarite svome detetu zdravlje od samog rodjenja i pruzite mu mogucnost za sto kvalitetniji razvoj .

(odgovor članu Dida984)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
23.5.2019 22:42:13   
Tajčica
Ovaj put sam se naoružala Fitolatom još u porodilištu, i krenula da ga pijem odmah nakon porođaja.
Mleka imam puno, beba lepo napreduje, i skoro smo udvostručili težinu, sve pohval za Fitolat!!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
24.5.2019 11:44:00   
veselicaa
Pisite trudnice.

(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
20.6.2019 1:40:32   
gugutka
Krenula sam da koristim Fitolat na preporuku cimerke iz porodilišta, po izlasku iz bolnice. Mleko je vrlo brzo krenulo, iako smo u bolnici manjkali sa istim, i povremeno je dobijao dohranu. Ali kući smo vrlo brzo uspostavili ritam, i sisamo punom parom zahvaljujući Fitolatu. Sve pohvale, svima ću ga preporučiti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
24.6.2019 16:40:28   
marketing RR
Prvi dobitnik Fitolat tableta je Dida984 user posted image

IZVORNA PORUKA: Dida984

Fitolat je odlican preparat, i preporucila bih ga svakoj zeni koja zeli uspesno da doji svoju bebu. Mi se pripremamo za jos jedno uspesno dojenje




(odgovor članu Dida984)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
24.6.2019 16:40:31   
marketing RR
Drugi dobitnik Fitolat tableta je Tajčicauser posted image

IZVORNA PORUKA: Tajčica

Ovaj put sam se naoružala Fitolatom još u porodilištu, i krenula da ga pijem odmah nakon porođaja.
Mleka imam puno, beba lepo napreduje, i skoro smo udvostručili težinu, sve pohval za Fitolat!!


(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
24.6.2019 16:40:34   
marketing RR
Treći dobitnik Fitolat tableta je gugutkauser posted image

IZVORNA PORUKA: gugutka

Krenula sam da koristim Fitolat na preporuku cimerke iz porodilišta, po izlasku iz bolnice. Mleko je vrlo brzo krenulo, iako smo u bolnici manjkali sa istim, i povremeno je dobijao dohranu. Ali kući smo vrlo brzo uspostavili ritam, i sisamo punom parom zahvaljujući Fitolatu. Sve pohvale, svima ću ga preporučiti!


(odgovor članu gugutka)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
24.6.2019 16:41:28   
marketing RR
Molimo dobitnike da nam posalju u pp marketing svoje podatke do 1.07. kako bi sponzor mogao da pošalje nagradu.user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
24.6.2019 16:42:03   
veselicaa
user posted image user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
24.6.2019 19:29:38   
Dida984
Hvala najlepse na poklonu 😊 Tablete su odlicne, vec 2 meseca uspesnog dojenja 


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
16.9.2019 19:20:36   
marketing RR
Dragi Ringerajci,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Lifemedic, distributera Pharmalife proizvoda, u okviru koje vas pozivamo da napišete svoje iskustvo u korišćenju Fitolat-a.


Želimo da čujemo vaše utiske, jer nam vaša iskustva znače da budemo još bolji i radimo na kvalitetu naših proizvoda. Na kraju meseca žiri (koji čine direktor kompanije Lifemedic i direktor Ringeraja.rs) odabraće tri pobednika kojima će Fitolat biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora).


Konkurisanje, podrazumeva da će vaše iskustvo biti objavljeno na sajtu kompanije Lifemedic.
Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime prezime, kako bi vaša iskustva bila verodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu sponzora - Lifemedic.

user posted image


Fitolat tablete- za dovoljno mleka i lakše dojenje


Dojenje je blagodet za majku i dete!

Majčino mleko je najveće bogatstvo koje mama može da pokloni svom detetu odmah po rođenju.
Majčino mleko je nezamenjivo i jedinstvena hrana po svom sastavu koja omogućava pravilan rast i razvoj deteta pored hranljivih materija sadrži: imunoglobuline, lipozome, makrofage odnosno sve neophodne faktore rasta i razvoja.
Mleko je za novorođenče prva imunizacija koja ga štiti od mnogih bolesti a to je veoma značajno jer imunološki sistem beba fiziološki-prirodno po rođenju nije kompletno završen i sazreo.
Još je veoma važno naglasiti da dojenje blagotvorno deluje na emocionalni, psihički i intelektualni razvoj deteta što su pokazale brojne studije širom sveta.

Naša zemlja se po procentu majki koje doje nalazi na veoma niskom mestu jer se manje od četvrtine beba doji manje od 6 meseci!


U cilju stimulacije laktacije, bržeg nadolaženja mleka i povećanja količine majčinog mleka, tu su Fitolat tablete!

Fitolat tablete su prirodni tradicionalni preparat namenjen dojiljama za:

* poboljšanje laktacije
* održavanje laktacije tokom celog perioda dojenja


Pročitaj više ...

(odgovor članu Dida984)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
16.9.2019 19:25:10   
lesica
Pišite mame, i buduće mame user posted image

Meni je Fitolat zaista radio posao samo tako, ali da se ne ponavljam više user posted image
Uglavnom, od svega isprobanog svojevremeno sa D, Fitolat i domaća bonžita su imali evidentan gotovo momentala efekat, ostalo slabo,

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
16.9.2019 22:16:02   
milicicak
Fitolat je odličan, sa oba deteta sam ga koristila. Zahvaljujući Fitolatu, kvasu i žitu uspela sam da održim produkciju mleka iako sam prva dva meseca isključivo koristila pumpicu.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
16.9.2019 22:37:33   
AnaTamara
Porodjaj je sve blize, pripremaju se stvarcice, izmedju ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju! Preporuka buducim mamama 👍

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
17.9.2019 11:07:59   
Bebana17
Ja sam blizance dojila punih godinu dana i da sam tada znala za Fitolat sigurno bi mi bilo mnogo lakse, ovako sam se bas namucila da imam dovoljno mleka za oboje. Trece dete sam takodje dojila godinu dana, ali i kod njega sam imala problema sa kolicinom mleka. Sad je na redu cetvrto dete , koje stize ubrzo. Dobro je znati da postoji Fitolat, jer za mene su prihvatljiva samo sredstva koja su potpuno prirodna.


(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
17.9.2019 15:04:25   
flamingos
Pišite mame,srećno svima❤


(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
17.9.2019 19:44:40   
Duškić
Bas lepo, pisite trudnice i krenite na vreme sa fitolatom!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
18.9.2019 12:34:40   
dacamrvica
Za Fitolat tablete sam cula od drugarice koja ih je koristila za dvoje dece. Oba puta tokom dojenja ih je hvalila i govorila kako bez njih ne veruje da bi uspela u dojenju. 
Trazeci po internetu informacije o tabletama videla i ovu temu. Definitivno cu ih uskoro kupiti i poneti sa sobom u porodiliste. Prva beba stize krajem godine i nadam se dugotrajnom i uspesnom dojenju uz Fitolat.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
30.9.2019 18:13:02   
marketing RR
Dragi Ringerajci,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Lifemedic, distributera Pharmalife proizvoda, u okviru koje vas pozivamo da napišete svoje iskustvo u korišćenju Fitolat-a.


Želimo da čujemo vaše utiske, jer nam vaša iskustva znače da budemo još bolji i radimo na kvalitetu naših proizvoda. Na kraju meseca žiri (koji čine direktor kompanije Lifemedic i direktor Ringeraja.rs) odabraće tri pobednika kojima će Fitolat biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora).


Konkurisanje, podrazumeva da će vaše iskustvo biti objavljeno na sajtu kompanije Lifemedic.
Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime prezime, kako bi vaša iskustva bila verodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu sponzora - Lifemedic.

user posted image


Fitolat tablete- za dovoljno mleka i lakše dojenje


Dojenje je blagodet za majku i dete!

Majčino mleko je najveće bogatstvo koje mama može da pokloni svom detetu odmah po rođenju.
Majčino mleko je nezamenjivo i jedinstvena hrana po svom sastavu koja omogućava pravilan rast i razvoj deteta pored hranljivih materija sadrži: imunoglobuline, lipozome, makrofage odnosno sve neophodne faktore rasta i razvoja.
Mleko je za novorođenče prva imunizacija koja ga štiti od mnogih bolesti a to je veoma značajno jer imunološki sistem beba fiziološki-prirodno po rođenju nije kompletno završen i sazreo.
Još je veoma važno naglasiti da dojenje blagotvorno deluje na emocionalni, psihički i intelektualni razvoj deteta što su pokazale brojne studije širom sveta.

Naša zemlja se po procentu majki koje doje nalazi na veoma niskom mestu jer se manje od četvrtine beba doji manje od 6 meseci!


U cilju stimulacije laktacije, bržeg nadolaženja mleka i povećanja količine majčinog mleka, tu su Fitolat tablete!

Fitolat tablete su prirodni tradicionalni preparat namenjen dojiljama za:

* poboljšanje laktacije
* održavanje laktacije tokom celog perioda dojenja


Pročitaj više ...

(odgovor članu dacamrvica)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
30.9.2019 23:35:00   
Matija2018
Odlicne tablete.Bravo za sponzora i RR na ovoj nagradi

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here