|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Osvojite Profertil!
1.6.2011 0:49:10   
Tatamata
user posted image


Profertil je originalni dodatak ishrani koji se koristi za dijetetski tretman muškog infertiliteta.
Profertil je jedinstvena kombinacija 8 aktivnih supstanci koje svojim udruženim i izbalansiranim dejstvom pospešuju sve stadijume spermatogeneze čime povećavaju broj, koncentraciju i pokretljivost spermatozoida i popravljaju njihov kvalitet u spermogramu.
Efikasnost i bezbednost Profertila su potvrđene kliničkim ispitivanjima. Profertil je komforan za upotrebu – nalazi se u obliku kapsula i kesica i koristi se jednom dnevno.


Kompanija Goodwill Pharma našim dragim poset_iocima nudi priliku da svojim tačnim odgovorima na tri postavljena pitanja uz najbolji komentar po izboru ostalih „forumaša“ na forumu Profertil dobiju jedno mesečno pakovanje Profertil kesica ili kapsula po svom izboru.   U prvom krugu koji traje do 30.06.2011. biće nagrađene tri osobe.   Za najbolji komentar će se glasati u periodu od 01-10.07.2011.god., a pobednici će biti proglašeni 11.07.2011.godine nakon čega će im biti poslate nagrade.  

PITANJE
1.  Šta je to infertilitet?

2.  Navedi jedan uzrok infertiliteta kod  muškarca?

3.  Šta je to OAT sindrom?


ODGOVORI:

1.

2.

3.
_______________________________________________________________  

KOMENTAR


< Poruku je uredio dunja RR -- 29.6.2011 11:22:34 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Profertil konkurs
1.6.2011 0:53:38   
Pretty78
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bravo RR svaka cas_t mnogo mi se dopada ova nagrada jer cemo svi na RR zajednickim snagama da "smuckamo" tri bebe jeeeeeeeeeeeeeeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 1.6.2011 1:20:20 >


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Tatamata)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Profertil konkurs
1.6.2011 1:19:27   
liliana
IZVORNA PORUKA: Pretty78

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bravo RR svaka cas_t mnogo mi se dopada ova nagrada jer cemo svi na RR zajednickim snagama da "smuckamo" tri bebe jeeeeeeeeeeeeeeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 1.6.2011 1:20:06 >


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Profertil konkurs
1.6.2011 1:21:00   
dunja RR
Stavila sam samo da je konkurs u nazivu teme, zbog komentara .....

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Osvojite Profertil!
1.6.2011 10:28:51   
rošula

ODGOVORI:

1. Infertilitet ili neplodnost se definiše kao nemogućnost ostvarivanja trudnoće u toku godinu dana normalnih seksualnih odnosa (bez korišćenja kontraceptivnih sredstava).

2. imunološki problem

3. OAT (oligo-asteno-terato-zoospermija) sindrom (najčešća dijagnoza: premali broj, smanjena pokretljivost i abnormalan izgled spermatozoida)
_______________________________________________________________  

KOMENTAR

Savetovali su nam ovaj preparat, i voleli bi smo da ga dobijemo na ovaj lep način, kako bi smo došli do našeg cilja kome dugo težimo user posted image





< Poruku je uredio dunja RR -- 1.6.2011 10:32:18 >

(odgovor članu Tatamata)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Osvojite Profertil!
1.6.2011 15:07:32   
gugutka
Svaka čast na akciji user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rošula)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Osvojite Profertil!
1.6.2011 16:01:56   
ksenija81
1. neplodnost
2. Hormonski poremecaj
3. Veoma mali broj spermatozoida, smanjena prokretljivost i skoro potpuno odsustvo normalnih formi

_____________________________

Bog ne stavlja prepreke za koje nije siguran da možeš da predješ...

(odgovor članu gugutka)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Osvojite Profertil!
2.6.2011 11:26:33   
lilihip
Bravo za RR i Profertil user posted image

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Osvojite Profertil!
3.6.2011 20:46:59   
Suncicabg
Bravo za nasu RR user posted image

(odgovor članu lilihip)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Osvojite Profertil!
6.6.2011 17:07:09   
snovi
1. Nemogućnost ostvarivanja trudnoće u toku godinu dana normalnih seksualnih odnosa ili neplodnost

2. može biti imunološkok karaktera

3. mali broj, smanjena pokretljivost i abnormalan izgled spermatozoida

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Osvojite Profertil!
6.6.2011 17:09:03   
snovi

I svaka čast na kampanji koja će nadamo se doprineti da bude što više user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu snovi)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Osvojite Profertil!
10.6.2011 14:11:47   
Clara82
Bravo za akciju, nadam se da će nagrada otići u prave ruke i biti još bebicauser posted image

(odgovor članu Tatamata)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Osvojite Profertil!
11.6.2011 2:24:13   
galovic
1. Infertilitet je nemogucnost imati posle godinu dana pokusaja uz normalnu ucestalost snosaja bez koriscenja prezervativa. Ovo pogadja od svakog sedmog do deset__og para.
2. Pogorsani kvalitet spermatozoida/nedostatak spermatozoida
3. OAT (oligo-asteno-terato-zoospermija) sindrom (najčešća dijagnoza: premali broj, smanjena pokretljivost i abnormalan izgled spermatozoida)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Komentar:
Ovde sam se prijavila i konkurisala da svojoj drugarici i drugu , probam da pomognem i na ovaj nacin da dobiju ono najsladje !!! Inace oni vec par godina  pokusavaju na sve nacine da dobiju ono najsladje, ali nazalost bez uspeha!!!! user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio galovic -- 11.6.2011 2:28:10 >

(odgovor članu Clara82)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Osvojite Profertil!
11.6.2011 2:31:02   
galovic
Super je poklon, bravo za RR i PROfertil!!!!
Jako lepo!!!!
Svaka cast!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nadam se da cemo imati jos pupo puno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu galovic)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Osvojite Profertil!
17.6.2011 18:45:42   
GRGA
Bravo bravo bravo bravoooooooooooooooooooooooooooooooooooo------divan poklon zaista divan

(odgovor članu galovic)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Osvojite Profertil!
17.6.2011 18:47:15   
GRGA
Jel mozemo da se prijavljujemo za poklon:)))

1.neplodnost
2.infekcije
3 smanjen broj pokretljivost

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Osvojite Profertil!
17.6.2011 18:49:32   
dunja RR
Naravno, naravno prijavljujte se user posted image user posted image user posted image

Bravoooo!!!

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Osvojite Profertil!
18.6.2011 11:25:08   
neron
1. infertilitetje bolest reproduktivnog sistema definisana kao izostanak klinicke trudnoce nakon 12 ili vise mjeseci redovnih nezasticenih odnosa. sa ovim problemom se susrece izmedju 7% i 26% parova.
2. uzrok moze biti alkohol , pusenje i stres, te nosenje uskih gacica i tusiranje vrucom vodom. To je kod nas bila dobitna kombinacija.
3.a OAT sindrom je mali broj sa smanjenom pokretljivoscu i sa abnormalnim izgledom spermatozoida u ejakulatu. tj OAT je dijagnoza koju jako zelim da vidim i procitam na nalazu mog MM .

mozda smesno zvuci al zamene je OAT ekstra dobra dijagnoza, i ja bi bila presreca kad bi uspjeli doci do te dijagnoze.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Osvojite Profertil!
29.6.2011 11:23:36   
dunja RR

Još danas i sutra primamo prijave a zatim sledi glasanje,

PRIJAVITE SE user posted image

(odgovor članu neron)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Osvojite Profertil!
29.6.2011 11:52:20   
degu
1. Infertilitet ( neplodnost) je nemogućnost ostvarivanja trudnoće posle godinu dana  nezaštićenih odnosa, uz normalnu učestalost snošaja.
2. jedan od uzroka može biti proširenje vena u mošnji (varikokela)
3. OAT (oligo-asteno-terato-zoospermija) syndrom : premali broj, smanjena pokretljivost i abnormalan izgled spermatozoida ( ono što mm ima user posted image )


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Osvojite Profertil!
29.6.2011 12:16:12   
degu
I svaka čast za akciju user posted image neka potraje i da Profertil dobiju svi kojima je potreban user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Osvojite Profertil!
29.6.2011 13:49:37   
degu
Tek sad vidim da treba i komentar user posted image

Dijagnoza Oligoasthenoteratozoospermija III gr skoro necrozoospermia, je u jednom danu srušila sve moje snove, ali divne žene sa rr su mi mnogo pomogle da se oporavim od šoka i da se i dalje borim i velike nade polažem u Profertil

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Osvojite Profertil!
1.7.2011 2:25:27   
dunja RR


user posted image


Profertil je originalni dodatak ishrani koji se koristi za dijetetski tretman muškog infertiliteta.
Profertil je jedinstvena kombinacija 8 aktivnih supstanci koje svojim udruženim i izbalansiranim dejstvom pospešuju sve stadijume spermatogeneze čime povećavaju broj, koncentraciju i pokretljivost spermatozoida i popravljaju njihov kvalitet u spermogramu.
Efikasnost i bezbednost Profertila su potvrđene kliničkim ispitivanjima. Profertil je komforan za upotrebu – nalazi se u obliku kapsula i kesica i koristi se jednom dnevno.


Kompanija Goodwill Pharma našim dragim posetiocima nudi priliku da svojim tačnim odgovorima na tri postavljena pitanja uz najbolji komentar po izboru ostalih „forumaša“ na forumu Profertil dobiju jedno mesečno pakovanje Profertil kesica ili kapsula po svom izboru.   U prvom krugu koji traje do 30.06.2011. biće nagrađene tri osobe. Za najbolji komentar će se glasati u periodu od 01-10.07.2011.god., a pobednici će biti proglašeni 11.07.2011.godine nakon čega će im biti poslate nagrade.  
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

U konkursu učestvuju komentari korisnika:

1. rošula
2. ksenija81
3. snovi
4. galovic
5. GRGA
6. neron
7. degu


Molim vas pročitajte komentare koje su pisale naše korisnice i izaberite jedan, koji je po vama najviše zaslužio da osvoji Profertil:)


Izvolite glasajteuser posted image

(odgovor članu Tatamata)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Osvojite Profertil!
1.7.2011 9:27:03   
GRGA
Evo da pocnem prva sa glasanjem ako moze:)))Glasam za DEGU!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Osvojite Profertil!
1.7.2011 10:34:42   
degu
Hvala Grga user posted image ja svoj glas ovog puta dajem neron!!!!!!

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here