|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   pms
18.12.2008 21:57:43   
Lu
Koliko dana prije početka mjesečnice otprilike nastupa pms?
Meni se čini da me od juče sve živo nervira,čak dovodi do suza u momentima a za tren se nasmijem i kažem samoj sebi,jesam budala i onda opet istouser posted image
Trebam dobiti mj. tek 27.12.,eto divno za praznike user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: pms
18.12.2008 22:02:01   
guppy RR
Meni je tako kad imam M user posted image
tad imam najgore simptome... iako bi to trebao biti PRED menstualni prokleti sindrom... meni je više menstrualni

user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: pms
18.12.2008 22:53:59   
oliveradj
Posle porodjaja nemam jake simptome kao pre. Pre je bilo katastrofa nervoza mrzovolja, bes, par dana pre nego sto dobijem bole me ledja nekada noge kao upala misica... svakako je bilo. Ciklus mi je bio bolan, jako obilan farbala sam stolice na poslu, cistila ih kao kreten, bas sam bila baksuz.
Sada je mnogo drugacije shvatim da sam dobila u kupatilu nisam toliko mrzovoljna bolova nema. Da sam znala da ce se tako promeniti porodila bi se u 18 godini bar se ne bi mucila toliko dugo.user posted image

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: pms
19.12.2008 9:08:42   
Anoniman
Ja sam u poslednje vreme stalno takva, sem onih 5 dana kada sam lepa user posted image ...

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: pms
19.12.2008 9:11:09   
guppy RR
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: pms
19.12.2008 21:45:01   
andrijana
Nedelju dana pred user posted image nisam normalna! Uopste ne licim na sebe. Svadjala bih se,plakala,tukla,besnim,sizim i dodje mi da zadavim sve oko sebe a posebno svekrvu.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: pms
19.12.2008 22:07:29   
guppy RR
Vidim ja da tebe nema nedelju dana na forum... sigurno si imala M user posted image

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: pms
19.12.2008 23:30:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy

Vidim ja da tebe nema nedelju dana na forum... sigurno si imala M user posted image
user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: pms
20.12.2008 12:46:44   
andrijana
Niiiiiiiisaaaaaaaam.....user posted image user posted image Nisam imala vremena,stalno negde jurcam,treba da dobijemo vakcinu a u ovom Kovinu nema PENTAXIM,pa ne znam sta da radim. Videcu u Pancevu,ako nema,palim za Beograd da trazim po apotekama.user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: pms
20.12.2008 17:27:43   
Anoniman
Pentaxim pitaj po državnim apotekama, ja sam poslednji put našla u državnoj, jer je privatnicima zabranjeno da ga prodaju! Srećno!

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: pms
20.12.2008 20:11:39   
andrijana
Nasa drzavna je sugava. Nikad nista nema a vec sam pitala.user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: pms
20.12.2008 20:25:13   
guppy RR
A da ti neko pošalje iz NS ili BG, da ne moraš toliki put.... ?

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: pms
21.12.2008 13:34:32   
andrijana
Pa,nije to nista. Do Beograda samo 50 kilometara. Bagatela...user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: pms
21.12.2008 21:46:54   
Koka Loka
PMS? Uhvati me 2 x godišnje pa me drži po 6 meseci user posted image

user posted image  Kreće sa migrenom i završi se sa migrenom. Najgora moguća varijanta user posted image

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: pms
22.2.2009 22:50:50   
lucia
verus, ja ponekad dan i li dva ako gurnem(cist naravno)prst,ono kao da trazimo grlic i po boji sekreta mogu da provalim da li cu dobitiuser posted image uskoro, ako je neposredno pred dobijanje,bude mi tamniji sekret,blago smeckast,valjda od krvi

(odgovor članu Koka Loka)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: pms
22.2.2009 22:54:42   
Verus
Moram probati-meni se to isto desi, dan pre jakog krvarenja bude smedjikasto na ulosku....sada imam dosta sluzi cak belicaste, naravno bez mirisa i ostalog sran**

(odgovor članu lucia)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: pms
22.2.2009 22:57:52   
lucia
pa mozda onda ta bol u stomaku nije predznakuser posted image  vec user posted image ...ako je belo. ja ti od sveg srca veruska zelim da je tako.ti si jedno tako milo i dobro stvorenjeuser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: pms
22.2.2009 23:04:04   
Laura
Ja sam imala jedan period pms, koji je bio propracen jakim glavoboljama,
sad u poslednjih godinu dana mi se to ne desava, ali tada mi je dolazilo
da lupam glavom o zid koliko je bolela user posted image

Uglavnom me pocnu boleti grudi nekih 3 - 5 dana pred user posted image
jede mi se slatko, mnogo slatkoguser posted image i budem razdrazljiva i placljiva,
to pod mustuser posted image




_____________________________

Snovi nikad ne umiru, umiru samo sanjari ...

(odgovor članu lucia)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: pms
22.2.2009 23:04:35   
Jacaca
Lucija, Verus sta cete vi u PMS, vi treba da budete u simptomi trudnoce.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lucia)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: pms
22.2.2009 23:05:08   
Verus
Joj pipice moja i ja bih volela!  Pogotovo sto ako ne zatrudnim sama vidis da mozda nece smeti da mi daju hormone zbog jbn (user posted image ) tromba!  Iz tvojih usta u bozije usi, neka se naredjamo svi ovog i sledeceg meseca u nas mali vozic trudnica!

(odgovor članu lucia)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: pms
22.2.2009 23:05:31   
Verus
user posted image user posted image user posted image user posted image evo nas stizemo zajedno sa tobom user posted image user posted image

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: pms
22.2.2009 23:06:17   
lucia
zalutale!to se sve nesto ispreplice pa ne znamo jel ovo ili onouser posted image

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: pms
22.2.2009 23:06:47   
Jacaca
Ja sada glavobolju vec treci dan, ali imam jos 5 dana do M koja nece da dodje, kada te je bolela glava, koji dan?

(odgovor članu Laura)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: pms
22.2.2009 23:07:23   
Verus
Meni se jede ili slano ili slatko, cokolada njaaam!  Nemam razdrazljivosti..imam problema sa sinusima pa me glava i ovako i onako boli svaki dan, i jos sam jako alergicna na budj, pa eto ti zla....kad dodjem u NS Laura pa lupacemo glavu zajedno, al ne od PMS nego sto ne mozemo da odlucimo koja kolica bebama da kupimouser posted image user posted image pa ce nam Jacaca onda pomoci jel je ona njena vec do tada kupilauser posted image user posted image

(odgovor članu Laura)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: pms
22.2.2009 23:10:19   
lucia
IZVORNA PORUKA: Verus

Meni se jede ili slano ili slatko, cokolada njaaam!  Nemam razdrazljivosti..imam problema sa sinusima pa me glava i ovako i onako boli svaki dan, i jos sam jako alergicna na budj, pa eto ti zla....kad dodjem u NS Laura pa lupacemo glavu zajedno, al ne od PMS nego sto ne mozemo da odlucimo koja kolica bebama da kupimouser posted image user posted image pa ce nam Jacaca onda pomoci jel je ona njena vec do tada kupilauser posted image user posted image


hocu i ja kolicauser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here