|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (04.09.-08.09.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  78 79 80 81 [82]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prva bebina garderoba
16.9.2019 7:51:19   
pari
Meni su Carters definitivno veci u odnosu na druge

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 2026
16.9.2019 7:53:43   
Sanjica26 RR
I meni. Super su im bodici. 

"Prava ljubav je jedino kad ljubav ne trazi svoje, kad volis nekoga bez ikakve logike;. To je prava sloboda. Zato sam i hriscanin".

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2027
16.9.2019 22:52:03   
bubulence

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Bubi, pošalji im poruku na chat, ja sam im malopre pisala, taj neki Marko odgovara odmah.

Reče mi Moj Miki, da je po njoj Carters manji, mislim modeli su manji, Les je rekla da je veći. Da li još neko ima iskustvo možda, ja nisam do sada uzimala, ili možda ipak sve zavisi od građe deteta, čim Les i Miki imaju različita iskustva. Help.

Pisala sam, i takodje mi je Marko odgovarao. Porucila sam nesto. Dunja, njihovi modeli su specifični... Evo Uros H&M nosi 62, carters za uzrast od 3 meseca mu je ok, ali mislim da ce moci bar jos 3 meseca da nosi... Dok druge proizvodjace ne mogu tako dugo nositi... Masa je bodi za uzrast od 6 meseci nosila bas bas dugo... Mozda i celu zimu... Stvarno su rastegljivi i kvalitetni. Gde da porucim Ukiju duksic na kopcanje? Kao gornji deo trenerke? Ali da ne cekam 2 nedelje na isporuku... Mrzi me da idem u NS samo zbog toga a ovde kod nas nisam nasla

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2028
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  78 79 80 81 [82]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  78 79 80 81 [82]
Idi na:

image
krin 40
Prezadovoljna sam Fitolatom
Ja sam Fitolat počela da koristim pre sedam dana. Prezadovoljna sam, ovo je treća beba koju dojim. Zaista deluju kao što i piše. Imam konstantan osećaj "punoće grudi".  Više >>
image
Kuvar: lelaigor
Brzo, zanimljivo, ljutkasto, egzotično :)

Anketa

Sara ili Hana?
pisuljica

Sara (54%)

Hana (46%)

Ukupan broj glasova: 94

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here