|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
31.3.2011 21:42:54   
Anoniman
Inače, na Limanu I imaš ona dva vrtića, kod ekonomskog faxa. Ne znam detalje o njima.
Idi na sajt radosnog detinjstva, tamo ima (bar je bilo kad sam ja popunjavala dokumenta) spisak svih vrtića i broj slobodnih mesta. Tada se prijavljivalo 10 vrtića, na prva 3 mesta sam pisala one koji bi mi najviše odgovarali, a onda dalje sam popunjavala po broju slobodnih mesta.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 176
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
1.4.2011 10:18:01   
Anoniman
Može li neko da mi pojasni tu listu slobodnih mesta?!
Po njoj, u svim vrtićim u NS, zajedno, za celu Nešinu generaciju, ima oko 10 slobodnih mestauser posted image Za većinu vertića piše da nema mesta, ne kapiram uopšteuser posted image
I ne piše da treba priložiti dokumenat o podstanarstvu uopšte, je l' moguće da su to ukinuli kad sam ja prešla u podstanareuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 177
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
1.4.2011 13:12:09   
lanajelena
Divno u svaki vrtic gde ce Dusan da konkurise primaju samo po 12-ro dece,ima li neka mama da ce konkurisati za Novosadjance?
E da koji  ima vrtic na grbavici koji ima jasleno jer sam prosli put navela neki koji nema jasleno pa su me zato odbili user posted image

Mi konkurisemo...Banovic Strahinje i 2 u Narodnog Fronta ...jel jos uvek treba cetiri navesti ili se nesto promenilo

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
1.4.2011 15:43:17   
Maya21

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Može li neko da mi pojasni tu listu slobodnih mesta?!
Po njoj, u svim vrtićim u NS, zajedno, za celu Nešinu generaciju, ima oko 10 slobodnih mestauser posted image Za većinu vertića piše da nema mesta, ne kapiram uopšteuser posted image
I ne piše da treba priložiti dokumenat o podstanarstvu uopšte, je l' moguće da su to ukinuli kad sam ja prešla u podstanareuser posted image user posted image


Nedjo to ti je dodatnih 10 mesta,ima dece koja npr iz jaslene prelaze u stariju grupu... Za podstanarstvo, ukinuli ga jos prosle godine, kad sam ja predavala dokumenta za Taleta...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
1.4.2011 15:45:55   
Anoniman
A koliko primaju dece koja se prvi put upisuju, to ne kontamuser posted image


(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 180
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
1.4.2011 15:59:37   
lanajelena
Kad se L upisivala primali su po 24-ro ali ih na kraju bude 34 u grupi ali to su padobranci

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
1.4.2011 15:59:46   
Maya21
pa eto tih 10...
malo off... gde su ti telefoni???? moram nesto da te pitam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
1.4.2011 16:03:36   
JMPM
Imam jedno pitanje.Prijavila sam bila dete za proslu godinu i predala Svu dokumentaciju.Nisu ga uzimali u obzir zato sto nije imao punu godinu u septembru (a ja sam predala sve zato sto mi je tako receno u upravi).Da li sada treba opet da dostavim izvod iz maticne knjige rodjenih?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
1.4.2011 22:20:01   
Anoniman
Na prijavi za konkurs piše:

Prijavljujem dete na: _________
A ispod crte piše: celodnevni boravak za rođene od 1.3.2005.-31.8.2010. bla bla)

Da li to znači da ja za Marka ne mogu konkurisati jer je rođen 7.9.2010.??? Ne mogu da konkurišem pa da krene kad napuni godinu (ako ga prime)??

(odgovor članu JMPM)
  Direktna veza do poruke: 184
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
1.4.2011 22:21:46   
New Mom
Neće ga uzeti u obzir, na žalost (koliko ja znam).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
1.4.2011 22:23:27   
lanajelena
Nece valjda praviti problem za par dana user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
1.4.2011 22:28:46   
Anoniman
Baš mi je to idiotski jer to znači da će moći ići tek sa dve. Mislim, u našem slučaju i nije greda, jer je takav alergičan kakav je, ali za neku drugu decu... šta te mame da rade koji moj!?

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 187
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
2.4.2011 9:28:00   
JMPM
Tash,upravo to se nama desilo,samo mene ovde niko nije fermao o cemu pricam.Pitala sam kada treba da predam prijavu da krene od septembra,kazu sada (avgust 2010.) a godinu je napunio 03.10. I naravno nije primljen,samo sto sam imala tu srecu ko da ga cuva...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
5.4.2011 10:53:45   
lanajelena
Gledam juce u vrticu koliko dece primaju...za jasleno ima mesta ali ako planiras da ga upises kasnije po 2-3 mesta ili nema uopste user posted image

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
5.4.2011 12:11:12   
Anoniman
Zato sam ja i pitala LJ, zato što samo u 5- vrtića ima mesta, i svuda po 2-3-4 mesta, dakle oko 15 mesta u celom gradu. Meni tu nešto nije okuser posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 190
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
5.4.2011 12:16:58   
JMPM
IZVORNA PORUKA: JMPM

Imam jedno pitanje.Prijavila sam bila dete za proslu godinu i predala SVU dokumentaciju.Nisu ga uzimali u obzir zato sto nije imao punu godinu u septembru (a ja sam predala sve zato sto mi je tako receno u upravi).Da li sada treba opet da dostavim izvod iz maticne knjige rodjenih?
Da li neko zna nesto o ovome???

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
5.4.2011 13:23:18   
Anoniman
Marka ne mogu prijaviti. user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 192
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
5.4.2011 13:28:00   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Zato sam ja i pitala LJ, zato što samo u 5- vrtića ima mesta, i svuda po 2-3-4 mesta, dakle oko 15 mesta u celom gradu. Meni tu nešto nije okuser posted image


Strasno user posted image ...jedino ti preostaje da nadjes neku vaspitacicu koja ce ga preuzeti,one imaju veliki uticaj za prijem dece

JMPM nemam pojma,da neko zna sigurno bi ti napisao

Tash nemam reci za par dana user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
5.4.2011 13:48:59   
JMPM
Ma mi cemo svakako morati vezu upotrebiti (a to je moja sveki user posted image ),ali ne bih da mi dokumentacija bude nepotpuna user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
5.4.2011 13:57:25   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Maya21

Nedjo to ti je dodatnih 10 mesta,ima dece koja npr iz jaslene prelaze u stariju grupu... Za podstanarstvo, ukinuli ga jos prosle godine, kad sam ja predavala dokumenta za Taleta...


Mooooolim ???? user posted image

IZVORNA PORUKA: Tash

Marka ne mogu prijaviti. user posted image



IZVORNA PORUKA: Tash

ne mogu konkurisati jer je rođen 7.9.2010.??? Ne mogu da konkurišem pa da krene kad napuni godinu (ako ga prime)??



Auuuu , koliko loših vesti saznah za 5 minuta ! Znači , podstanarstvo više ne računaju ? Je l' to sigurna info ?
I znači , Nina je rođena 2.12. , puj pike ne važi ništa za nju do sledeće godine ? dajte , žene , nemojte mi to govoriti !
Pa šta ću s njom ? Gde ću ? user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 195
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
5.4.2011 14:42:16   
Jeca*
Bubo, pogledaj u temi upis u jaslice, sliku koja sam jutros postavila

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
6.4.2011 11:11:47   
lanajelena
Moze li neko da mi kaze da li iz sluzbe za socijalni rad donose samo samohrani roditelji ili svi treba da donesu tu potvrdu,juce mi neka zena rekla da mi to ne treba user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
6.4.2011 11:17:44   
bokicans
Jelena ne treba ti to,to je za one posebne kategorije.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.4.2011 11:00:01   
Anoniman
Cure , meni ništa jasno nije ovo za vrtiće . Ja sad predajem papire za Ninu , svesna da je neće uzeti u obzir jer nema godinu , ali kažu da mogu da predam pa nek stoje papiri . I ja sad ne znam , ona kad napuni u decembru godinu , može li tada da krene u vrtić? kaže ona žena tamo "čim napuni godinu ulazi u proces obrade" . Šta joj to znači , može li da krene u vrtić , ili tek sa sledećim konkursom ? user posted image

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 199
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.4.2011 11:03:49   
Lilly*
To znači da će krenuti od sledeće godine, ali da ima prednost u odnosu na one koji nisu konkurisali ove godine. Eventualno, ukoliko se neko tada ispiše, a vi ste voljni da je date u vrtić onda može krenuti, mada ja ne znam za takav slučaj, uvek popune nekim preko veze user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Veliki petak, najtužnija godišnjica i vera...
Godinu dana kasnije bol je i dalje tu. Veo tuge i dalje viori oko škole, na hodnicima, u učionicama ali i nad celom Srbi...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Materinstvo


Da li Vas je strah od saznanja da ćete uskoro biti mama? Imate li sumnju - da li ću sve postići, primetiti, odregovati kako treba ...?

Ne,sigurna sam u sebe i svoje sposobnosti (44%)

Nisam razmišljala o tomeNe (5%)

Pomalo... (13%)

Samo ponekad kad se baš udubim u razmišljanje (13%)

Da, strah me je... (12%)

Preplašena sam ali se radujem svemu! (12%)


Ukupan broj glasova: 91

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here