|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 21 [22]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
29.10.2014 16:28:56   
megi85
Hvala Ivanice i ja se nadam da je napokon user posted image u pitanju ali jos je prerano ne smijem se ni previse nadati da me razocarenje ne dokrajci a tvoju betu cekamo i navijamouser posted image
Ja bih za pocetak radila test pa ako user posted image ne dodje jos koji dan onda bi obavezno radila betuuser posted image

(odgovor članu ivanicasale)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
29.10.2014 16:59:01   
signorina
Za pocetak pozdrav svim mama i onima koje su na putu da to postanu.Sa parterom sam u vezi godinu dana,i od samog pocetka ,spontano uopste ne vodimo racuna prilikom odnosa,moglo bi se reci da aktivno pokusavamo da napravimo bebu,ali o tome nikad nismo razgovarali.Izmedju nas je veca razlika u godinama,i moram priznati da sam razmisljala o cinjenici da se jos uvek nije ostvario u ulozi oca ,ako uzmem u obyir godine i mogucnosti koje ima.Prosto,odgovor da nema zelju da se ostvari u toj ulozi nisam mogla da prihvatim i necu.Svesna sam da postoji neki problem sa njegovim reproduktivnim zdravljem,jednom smo se te teme dotakli,ali kako sam primetila da je tema osetljiva nisam istrajala,jednostavno o tome ne razgovaramo.Moram priznati da do skoro ni ja nisam osecala potrebu da se ostvarim kao majka,ali sad kako sam karieru dvela do vrhunca uspesnosti,i u njemu prepoznala idealnu polovinu,majcinski instik je proradio,i to zestoko.[sm=smiley36. gif]
ovog meseca se nesto cudno desava...poslednja menstruacija mi je bila 12.10.,i imam srece da je tacna kao svajcarski sat,beybolna,bey Znakova PMS.Poslednji odnos smo imali 21.10 nakon cega je on otisao na poslovni put,a taman sam bila tempirala da budemo vredni oko plodnih dana po kalendaru.user posted image Uzano zelim bebu,pa sam odlucila malo da ukljucim i nauku,mozda smo stalno u proteklih 12 meseci promasili plpdne daneuser posted image .
ove nedelje meni se doga]a haos,s obyirom da nemam PMS simptome u svojoj karijeri.Pocelo je sa tim sto piskim na svakih 5 min,bey preterivanja,uzasni bolovi u krstim i bubrezima,blago povisena temperatura.Ja koja treniram svaki dan i u danima menstrucije nemam volje ni snage da odem do teretane,spava mi se konstantno.Inace imam nizak pritisak ali sad mi najteye pada bu]enje posle poslepodnevnog spavanja,ako ne uzmem nesto slatko cini mi se da cu se onesvestiti.O stomaku da ne pricam,od ravnog do balona koji samo sto nepukne,natecen u donjem delu.Sekret belicas poput gela.Sledecauser posted image bi trebala da bude 9 .11 . Do tad cu da user posted image user posted image .Jedno pitanje da li je moguce da mi je ovulacija poranila ,pre tog famoznog 14. dana ciklusa.A da su ovo simptomi implementcije ploda...hvala unapred

(odgovor članu ivanicasale)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
29.10.2014 17:07:06   
serpica

IZVORNA PORUKA: signorina

Za pocetak pozdrav svim mama i onima koje su na putu da to postanu.Sa parterom sam u vezi godinu dana,i od samog pocetka ,spontano uopste ne vodimo racuna prilikom odnosa,moglo bi se reci da aktivno pokusavamo da napravimo bebu,ali o tome nikad nismo razgovarali.Izmedju nas je veca razlika u godinama,i moram priznati da sam razmisljala o cinjenici da se jos uvek nije ostvario u ulozi oca ,ako uzmem u obyir godine i mogucnosti koje ima.Prosto,odgovor da nema zelju da se ostvari u toj ulozi nisam mogla da prihvatim i necu.Svesna sam da postoji neki problem sa njegovim reproduktivnim zdravljem,jednom smo se te teme dotakli,ali kako sam primetila da je tema osetljiva nisam istrajala,jednostavno o tome ne razgovaramo.Moram priznati da do skoro ni ja nisam osecala potrebu da se ostvarim kao majka,ali sad kako sam karieru dvela do vrhunca uspesnosti,i u njemu prepoznala idealnu polovinu,majcinski instik je proradio,i to zestoko.[sm=smiley36. gif]
ovog meseca se nesto cudno desava...poslednja menstruacija mi je bila 12.10.,i imam srece da je tacna kao svajcarski sat,beybolna,bey Znakova PMS.Poslednji odnos smo imali 21.10 nakon cega je on otisao na poslovni put,a taman sam bila tempirala da budemo vredni oko plodnih dana po kalendaru.user posted image Uzano zelim bebu,pa sam odlucila malo da ukljucim i nauku,mozda smo stalno u proteklih 12 meseci promasili plpdne daneuser posted image .
ove nedelje meni se doga]a haos,s obyirom da nemam PMS simptome u svojoj karijeri.Pocelo je sa tim sto piskim na svakih 5 min,bey preterivanja,uzasni bolovi u krstim i bubrezima,blago povisena temperatura.Ja koja treniram svaki dan i u danima menstrucije nemam volje ni snage da odem do teretane,spava mi se konstantno.Inace imam nizak pritisak ali sad mi najteye pada bu]enje posle poslepodnevnog spavanja,ako ne uzmem nesto slatko cini mi se da cu se onesvestiti.O stomaku da ne pricam,od ravnog do balona koji samo sto nepukne,natecen u donjem delu.Sekret belicas poput gela.Sledecauser posted image bi trebala da bude 9 .11 . Do tad cu da user posted image user posted image .Jedno pitanje da li je moguce da mi je ovulacija poranila ,pre tog famoznog 14. dana ciklusa.A da su ovo simptomi implementcije ploda...hvala unapred




Prvo dobrodsla na forum i da se sto pre preselis u druge teme user posted image
drugo,naravno da je moguca rana ovulacija,ja imam rane ovulacije,sve sto si navela moze biti znak trudnoce,ali ces ipak biti sigurna tek za nekoliko dana. Zelim ti srecu...user posted image i navijam jakoooo

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu signorina)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
29.10.2014 17:37:29   
ivanicasale
Moja beta 36.41 prosto ne verujem kazu u Novom sadu da ponovim za dva dana.Pitala sam jer je moguce da se poveca rekli su mi da moguce je.

_____________________________

Februar 2010-spontani u 7-oj nedelji
I vto April 2013-Spebo-12 jc, 4 embriona-Beta 1.47
II Vto KC Nis-Februar 2014-11 j.c.-9embrion-Beta-1.06
III Sreca-Genesis Novi Sad-Oktobar 2014
beta 41.32 pa 13.07 pa 36.41...
IV pokusaj-FET Leskovac 5.02

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
29.10.2014 17:58:07   
signorina
Hvala na podrsci,i ja se nadam user posted image user posted image .nadam se da ne davim,ali imam jos jedno pitanje.Da li postoji verovatnoca da dođe do same oplodnje ,i da se simptomi primete,ali da implementacija propadne ,i beta ne pokaze pozitivsn rezultat.Posto zelim da iskljucim svaku varijantu da postoji neki problem sa mojim reproduktivnim zdravljem planiram 2.11 da uradim analizu progestrona(21. dan) i betu za proveru trudnoće par dana nakon toga.Postavljam ovo pitanje jer sam sa ranijim stalnim partnerima upraznjavala takođe nezastićen odnos(sa vanjskim snosajem)i nisam imala nikakve simptome koji bi mogli aludirati na moguću trudnoću.Iskreno zelim bebu ,i uzela sam mogućnost 1.da sam pocela mozda i da umisljam i povezujem simptome ,od silnog pritiska, 2. da partner zaista ima ozbiljnih problema sa reproduktivnim zdravljem,iako se on savrseno lepo sa tim nosiuser posted image 3.da postoji neki problem samnom kad je implementacija u pitanju,tj da je progesteron nizak. Na to me je naveo slucaj od septembra slican u kojem se sad nalazim,ali je beta pokazala user posted image .Iskreno sve bih da pokusam sto je u mojoj moći pre nego sto vto ostane kao jedina moguća opcija...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
29.10.2014 23:16:04   
megi85
Signorina dobro nam dosla i da sto prije odes iz ove temeuser posted image
Ivanice drzimo palceve da sve bude dobrouser posted image
A moje nade su i ovaj mjesec sve pale u vodu user posted image stize polako ali sigurnouser posted image
Veceras sam kupila test i planirala sam ga uraditi ovih dana do kraja sedmice kad ono maloprije imam sta i vidjeti,roza tragovi na vesu i sad samo cekam da krene kako treba i to je touser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu signorina)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
30.10.2014 9:15:45   
pipi_coco
Aloha crtice.

Ja samo da se prijavim, da je kontrola prošla dobro, sve je super i možemo da muckamo user posted image user posted image i da naravno jako sam sretna zbog toga, juhuhu, imam i jedan dobar folikul, a i endometrij je dobre debljine, znaci O je u ovih par narednih dana.

I da, preporuceno mi je da u što skorije vrijeme uradim TORCH nalaz.

Megi zao mi je, drži se user posted image

Signorina dobro došla.

Ivanice user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu megi85)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
30.10.2014 10:18:39   
serpica
Pipi user posted image user posted image da nam se uskoro pridruzis i sve ostale crtice naavno user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
30.10.2014 11:25:19   
nata11
Signoria dobrodosla. Beta je sigurna ako je doslo do oplodnje pokazace.



_____________________________





(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
30.10.2014 12:45:25   
signorina
hvala svima na dobrodoslici, kad bi ti na mom mestu uradila betu ,pre ocekivane user posted image ili da sacekam kasnjenje od 2,3 dana,ako bude kasnila?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
30.10.2014 12:56:58   
pipi_coco
Signorina najbolje je da sacekaš dan-dva kašnjenja pa uradiš Betu, jer tada ce sigurno pokazati ako ima user posted image


Serpi eto mene za tobom, hahahah user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu signorina)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
30.10.2014 18:15:30   
mega
Caos,svima.Mi bismo hteli trecu bebu,ali nikako nece da nam uspe.
Menstruacije su mi inace na 28,ili 29 dana,a ovaj mesec sam imala 3.10.i trebala dobiti 30.10.a na kraju sam dobila ranije 28.10.
Radili smo na bebi svaki dan kada su bili plodni dani,i nije uspelo,inace od pocetka godine pratimo plodne dane.Sta da radim?
Probala sam da radim test 28.10.ujutro,i bio negativan,a posle toga dosla menga.
stvarno vise nisam pametna.
Prve dve bebe dosle bez problema,a sada nece pa nece.Inace,imam 26.godina,a muz 32.user posted image

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
30.10.2014 20:06:36   
signorina
pitanjce jedno,da li je neka od vas imala simptom otezano varenje i nadutost,do sad nikad nisam imala problem sa tim,sad sve sto pojedem mi predstavlja tezinu za zeludac ,imam osecaj da cu puciuser posted image ?

(odgovor članu mega)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
30.10.2014 21:43:21   
pipi_coco
Signorina ja i inace imam problema sa varenjem, eh tad sam ga bas imala, te probavne smetnje cu cest simptom na pocetku.

Usutile se crtice, valjda muckaju, ima da bude veselo u novembru user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu signorina)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
31.10.2014 13:03:47   
signorina
pipi_coco,ja bas naprotiv nikad nisam imala do sad,u ti me ynam sta me je vise snaslo.Danas na pilatesu vrtoglavica,centar za ravnotezu mi je u totalnom out-u.jedba sam cekala nesto slatko da pojedem kad sam dosla kuci,uy to jako nizak pritisak.jutros gledam grudi,sitne bele tackice su sse pojavile oko areola i tamnije su ,kako imam implantate u grudima,ne mofu bas da ih napipam kao ranije ,nekako su mekse na dodir.Es ad cekam 8.11 ..paklena nedelja slediuser posted image

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
31.10.2014 18:38:48   
Sosa Mena
Signorina dobrodosla. user posted image
Bila sam danas na folikulometriju i ovakva je situacija:
9dc:
-na levom jajniku folikul 13mm
-na desnom jajniku dva folikula od 11mm
-endometrijum 9mm

Dr misli da ce O ranije. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu signorina)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
1.11.2014 7:48:46   
branki*
nova tema

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 542
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 20 21 [22]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 21 [22]
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here