|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odvojenost od deteta
18.7.2017 14:03:46   
degu
Meni je Doda opet kod babe na spavanju, drugi put, sad dve noci. Dete uziva, a mi crkavamo bez nje i pomalo i mi uzivamo user posted image
Slazem se sa Krin, treba ih odvajati, deca moraju imati i svoj zivot nezavisno od roditelja, ne trebamo da budemo sav njihov svet.
Zovem je ja juce, ne stigoh nista ni da kazem, ona kaze Ja sam jos kod babe, ajde cao user posted image posle je zove tata, pita je pa s kim ce on da spava, kaze ona Spavaj s mamom, ja sam kod babe, ajde cao user posted image kaze baba uopste nas ne spominje, malo mi to i ne bi pravo al neka je, uziva dete.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Odvojenost od deteta
18.7.2017 14:21:49   
medamisko
Meni je sin stalno kod babe i dede bio jos kao mali, morala sam da radim, nisam produžavala porodiljsko. Nisam mogla da dočekam vikend. Ali mi je kad razmislim prijalo , a i navikao je da se odvaja..

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Odvojenost od deteta
19.7.2017 10:55:23   
vocicana
Kako ne, prija odvojenost , makar povremeno. Koliko god ga ja ne vezivala za sebe, vezan je prirodno, to mi ponekad prodje kroz glavu kako neke stvari nece biti bas dobre dalje zato sto je toliko vezan.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Odvojenost od deteta
19.7.2017 12:13:22   
Duškić
Ja sam jednom ili dva puta prespavala bez cerkice, a to me nervira sad je ubedjujem da neki vikend prespava kod tetke ali sanse nema.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Odvojenost od deteta
19.7.2017 12:39:06   
pipi_coco
I ja to podržavam, da djete povremeno spava kod babe ili tetke. I moj je bio nedavno 6 dana kod mojih bez mene, jesmo se puno poželili ali znam da mu je bilo lijepo s njima i da mu ništa nije falilo.

Nerviraju me žene koje kad im kažem da mi je djete kod moje mame kažu: kako možeš tako da ga dadneš, ja ne bih mogla, mi smo puno vezani! ( u prevodu : ja svoje djete volim, a ne kao ti, ja i moje djete imamo vezu, a ti i tvoje ocito nemate) grrrr kosa mi se digne na glavi

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Odvojenost od deteta
19.7.2017 12:41:46   
IvanaSK RR
Pipi, pa nasa deca nisu vezana za nas i mi ih uopšte ne volimouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Odvojenost od deteta
19.7.2017 12:56:03   
vocicana
Tako je, sve si Ivana u pravuuser posted image
Pipi, tako me je pitala majka i sestra, kako ces beznjega 6 dana, da ga pustis na Zlatibor...pa msm, sjajno se proveo i uzivao je.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Odvojenost od deteta
19.7.2017 13:56:26   
pipi_coco

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Pipi, pa nasa deca nisu vezana za nas i mi ih uopšte ne volimouser posted image



Tako cu i da odgovorim kada me drugi put bude neka pitala user posted image user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Odvojenost od deteta
19.7.2017 14:06:01   
degu
E kako mozemo, bas smo nemajke user posted image
Iskreno ja nisam ocekivala sa ce tako tesko da nam padne to odvajanje, tesko meni i mm, ali detetu je super, uziva, presrecna je.
Ta koja nece da ga dadne (user posted image ) je sebicna. Naravno da vise volim kad mi je na oku, da je ja pazim,ali to sto sam je rodila ne znaci da samo ja trebam da postojim u njenom zivotu, treba dete da zivi i svoj zivot bez nas.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Odvojenost od deteta
23.7.2017 16:31:41   
Anck Su Nmaun
Devojke kad odu kod bake na nedelju dana ...moram reci da mi mnogo nedostaju, prazna mi bre kuca!
A V da ode na par dana..hmmm jeste da bih se odmorila.al ne znam sta bih sama sa sobom radila user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Odvojenost od deteta
24.7.2017 7:28:16   
emicaa
E pa j ne mislim da sam bolja baba ili da samo ja volim svoju djecu ali znm da ne bih izdrzala bez njih vise od tri dana.Ne znam ni dal bih toliko

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Odvojenost od deteta
15.11.2017 14:57:42   
mama Jo
Jos nismo J.ostavljali nigde... ponekad osecam da mi to stvarno treba, da bih sve uspela da odradim, ali jos uvek nisam psihocki spremna da je ostavim par dana negde 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Odvojenost od deteta
15.11.2017 15:15:35   
isidora88
Prija mi malo samoce, mm planira da ih vodi negde sledece godine, ja cu biti kod kuce sa bebom.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Odvojenost od deteta
15.11.2017 15:17:02   
mama Jo
Prija kako ne... kolika su starija decica?
Ja nekad taman presecm i kazem - e ovaj vikend je vodimo da ostane kod bake i deke... i onda odustanem 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Odvojenost od deteta
15.11.2017 23:37:54   
MamaNecaVo
Meni prija odlazak do TC sama ili dp frozera.
Dakle na kratko.
Sve preko toga mi je vec kriticno.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Odvojenost od deteta
15.11.2017 23:46:36   
Misha i Ljisha
jaooo, nase dete bilo kod babe i dede ovaj vikend, a mm i ja kao ludi. Vise ne znamo sta cemo. Ocemo u bioskop, ma kao sve smo gledali na netu a ono sto nismo ne valja. Necemo nigde. Ajd narucimo picu, i vidim ja on smanjuje tv i pitam ga zasto, kaze :Pa dete spavauser posted image

Kad je bila u kampu 5 dana, tad smo isli u bioskop, lenjili se, ma kao moomak i devojka i cetvrti dan kaze mm: hajde idemo po njuuser posted image , cuj dete sutra stize budi tu gde jesi ehehhe...

Naravno velika je pa mi nije frka, ali secam se sa godinu i po je onako otisla sa tatom na vise od pola dana ja kad nisam umrlauser posted image

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Odvojenost od deteta
15.11.2017 23:51:00   
MamaNecaVo
Znaci ni kada su stariji nije lakse.
A sve bi kao da odmorimo.user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Odvojenost od deteta
16.11.2017 7:42:35   
mama Jo
😂
Ja vec sad imam strah i razmisljam - joj kako cu ja podneti kad ode na visednevnu ekskurziju 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Odvojenost od deteta
16.11.2017 11:04:14   
MamaNecaVo
To je vec lakse.
Starija su deca pa znaju i telefon da koriste.
Mama ce se obavestavati o svemu.user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Odvojenost od deteta
16.11.2017 11:10:23   
Misha i Ljisha
Pa ja ne planiram detetu jos dugo dugo da dam telefon user posted image a i u kamp u koji su isli je zabranjena elektronika, nema slatkisa i td. Kamp u prirodi. Izdrzasmo al jedva.


(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Odvojenost od deteta
16.11.2017 11:14:27   
MamaNecaVo
Hm.
Da se izdrzati.
Ja decu i eskurzije povezujem sa 10godina njihove starosti user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 271
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here